بازی یه شغله نه اعتیاد!

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
سلام دوستان
آقا گیمر های واقعی بیاین یه حرکتی بزنیم ، ملت بازی رو یه اعتیاد یا تفریح میدونن ، در حالی که تو یوتوب یا esport یا speedrun یا خیلی جاهای دیگه درآمد ها هنگفتی دارن در میارن.
دوستان بیاین یه تحولی بدیم میدونم یوتوب ایرانو تحریم کرده ولی آپارات هم خیلی بخاطر اینکه رقیب پیدا کرده داره تلاش میکنه و یه درصدی پول به ویدیو ها میده : آپارات
باید صباویژن داشته باشین همه چیو توضیح داده .
معمولا یوتوبرا یه شغلی دارن ، بعد که میان خونه وقت آزادشونو میزارن رو کانالشون ، بعد از چند وقت راحت درآمد در میارن و به شغل رویاهاشون میرسن "بازی برای زندگی" (تعدادشونم کم نیست همینجوری داره زیاد میشه)
حالا اگه کانالی رو شروع کردید بیاید اینجا معرفی کنید ، چرا ما باید "صحنه ی بازی و گیمر رو شوخی و یه سرگرمی بگیریم"

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
من خودم تازه شروع کردم میدونم زیاد جالب نیست کارم ولی بازی view میخوره ، خیلی کار داره ولی آدم پیشرفت میکنه اگه زیاد باشیم کیفیت میاد بالا

• Like
Reactions: sa-sot1

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
داداش چرا جدی نمیگیرین کمه کم بچه های اینجا 30% زمانه روزشونو میشنن پای گیم چرا پول در نیاره ادم چرا فقط بخاطر اینکه یوتوب تحریم کرده ما گیمر ها باید محدود باشیم
حرفی که میزنی وقتی درسته که بسترش ایجاد شده باشه! الان اینجا به یکی بگو از بازی پول در میاد و عینه جمله و ریکشنشو بگو بسنج و بهم بگو که همچنان فکر میکنی شدنیه!

• Like
Reactions: tails

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
حرفی که میزنی وقتی درسته که بسترش ایجاد شده باشه! الان اینجا به یکی بگو از بازی پول در میاد و عینه جمله و ریکشنشو بگو بسنج و بهم بگو که همچنان فکر میکنی شدنیه!
بسترش ایجاد شده دیگه آپارات پول میده...

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
شما همین الان روزی 9ساعت فیفا ادوانس برو . ماهی کم کم تظمینی 1500 درامدته .

• Like
Reactions: tails

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر