Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
نميودنم چرا ميگيد هيچ كسي نيست و اين حرف ها ! من خودم چندين و چند سرور دارم توي ليست سرورهاي محبوب ام كه تا تو حلقوم شون ادمه و دست كم 5-6 تا توي صف اند

مشكل از سرورو براوزر بتلفيلد 4 ه . من يه بار با دوستم ميرم تو سروري كه پره اما اصلاً براي من تا حالا تو سرور براوزر نشون اش نداده بعد مثلا سرچ اش بكني مياره

از اون زماني كه DLC هارو مفت كردن اتفاقاً مپ هاي اونا هم پرتر شده

هكر ؟!؟!؟ كنسول ؟!؟!؟!
شما چي ديدي كهئ ميگي هك ؟
شايد يكي بتونه گليچ كنه ولي هك نداريم چون هك كردن برنامه هاي 3rd party ميخواد كه اصلا نميشه رو كنسول نصب كرد
من روی کامپیوتر گفتم روی کنسول که نمیشه هک کرد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
قیمت پریمیوم خیلی بالاست.چند سال از عرضه بازی گذشته نمیدونم فازشون چیه ارزون نمیکنن.نسبت به مپ های معمولی خیلی کم پلیر داره مخصوصا اخر شب بری کسی نیست

بايد تو تخفيفات بخريد
فكر كنم همين چند وقت پيش حدود 10-20 دلار شده بود

خوب ديگه كاري نميشه كرد وقتي نو اومده به بازار EA ديگه كمتر به فكر قديمي ها مي افته

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
پریمیوم 65 درصد برای کسایی که پلاس دارن تخفیف خورده دارم فکر میکنم بگیرم یا نه . فقط مشکلی که هست اینه که قیمتش شده 21 دلار ، من یه گیفت 20 دلاری هم بگیرم بعد باید بخاطر اون یه دلار باز یه گیفت ده دلاری بگیرم

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
پریمیوم 65 درصد برای کسایی که پلاس دارن تخفیف خورده دارم فکر میکنم بگیرم یا نه . فقط مشکلی که هست اینه که قیمتش شده 21 دلار ، من یه گیفت 20 دلاری هم بگیرم بعد باید بخاطر اون یه دلار باز یه گیفت ده دلاری بگیرم
خب گیفت 25 دلاری بگیر

• Like
Reactions: sorrowful

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
س دوستان میخواستم این بازی رو بخرم ارزش داره نسخه پرمیوم بخرم سرورا مپا dlcرو بازی میکنن الان یا بیشتر مپا نسخه ساده هستن اگه کمتر مپا ساده رو میزنن نسخه سادشو بخرم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
س دوستان میخواستم این بازی رو بخرم ارزش داره نسخه پرمیوم بخرم سرورا مپا dlcرو بازی میکنن الان یا بیشتر مپا نسخه ساده هستن اگه کمتر مپا ساده رو میزنن نسخه سادشو بخرم

سلام

نسخه ساده بازی رو بخرید بهتره ,مپ های ساده همیشه پلیر دارند ولی مپ های دی ال سی کمی سخت فولش گیر میاد .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
dlc های بازی کلا free شده فکر کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر