Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
بنده دو تا بازی فارکرای روی یوپلی دارم و قبلا بازی کرده بودم. حالا که میخوام دانلود کنم، استیم باز میشه و از اونجا میخواد دانلود کنه . این دیگه چه جور پرتکولی هست ؟ باید چه کار کرد؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
امیدوارم اسپم حساب نشه، به عنوان جایزه شما میتونین از uplay بجز world in conflict هفته دیگه Assasins creed IV black flag رو هم، به حساب خدتون اضافه کنین!!! عیدی از طرف Ubisoft!!!!
والا نمیدونم پست تو پیج رسمی اینستاشون هم منبع حساب میشه یا نه، ولی منبع:
Instagram post by Ubisoft • Dec 4, 2017 at 5:28pm UTC

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
امیدوارم اسپم حساب نشه، به عنوان جایزه شما میتونین از uplay بجز world in conflict هفته دیگه Assasins creed IV black flag رو هم، به حساب خدتون اضافه کنین!!! عیدی از طرف Ubisoft!!!!
والا نمیدونم پست تو پیج رسمی اینستاشون هم منبع حساب میشه یا نه، ولی منبع:
Instagram post by Ubisoft • Dec 4, 2017 at 5:28pm UTC
Get Two Ubisoft PC Classics For Free This December - UbiBlog - Ubisoft®

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بنده دو تا بازی فارکرای روی یوپلی دارم و قبلا بازی کرده بودم. حالا که میخوام دانلود کنم، استیم باز میشه و از اونجا میخواد دانلود کنه . این دیگه چه جور پرتکولی هست ؟ باید چه کار کرد؟
بازیتون نسخه استیم هست که مسلمل از استیم دانلودش میکنه و فقط یوپلی یه واسطه بین شما و استیمه

• Like
Reactions: myFreedom

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
دوستان چجوری میشه فایل بازی رو شناسوند به uplay ؟
من بازی assassins creed iv رو روی uplay دارم ، بعد رفتم بازی رو از بیرون گرفتم . نصب کردم الان میخوام ببینم چطوری میتونم بشناسونم به uplay ؟ بعد این نسخه ای که نصب کردم deluxe هستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر