همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان بنظرتون از کدوم فروشگاه اینترنتی، ایکس باکس بخرم بهتره؟

دریم کالا
دستی بهم معرفی کرده بود گفت خریده راضیه رفیقاشم خریدن
من یه بار یه کنسول سفارش دادم برام اومد واقعا خوب بود
24 ساعتم مهلت تست داره

• Like
Reactions: Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان بنظرتون از کدوم فروشگاه اینترنتی، ایکس باکس بخرم بهتره؟
دریم کالا
دستی بهم معرفی کرده بود گفت خریده راضیه رفیقاشم خریدن
من یه بار یه کنسول سفارش دادم برام اومد واقعا خوب بود
24 ساعتم مهلت تست داره

ایشون درست میگن، دریم کالا مطمئن هست من هم به شدت مشکل داشتم تو شهرمون برای خرید بازی، دسته و... که از طریق همین جا با دریم کالا آشنا شدم و تا حالا دوبار خرید مؤفق و بدون مشکل داشتم ازش
هیچکدام . دیجی کلا که مطمئنه ولی گرون فروشه . بقیه هم که اعتباری بهشون نیست

اصلن اینگونه که فکر می کنید نیست! من هم تجربه ی نامؤفق خرید اینترنتی داشتم و بر همین اساس حضوری خرید میکردم که این اواخر واقعن با این فروشنده های شهر مون به مشکل خوردم . چون خیلی اذیت میکردن و بد قول بودن (اون فروشنده ی خوب و اصلی که میشناختم کنار گذاشت کارش رو-بهش گیر داده بودن!!) وقتی از طریق همین جا با دریم کالا آشنا شدم فهمیدم که واقعن چه اشتباهی کردم این مدت ، بازی ها رو هم مجبور بودم بخاطر اضافه شدن یک واسطه گرون تر بخرم
در کل نباید خودمون رو بخاطر فروشنده های بی انصاف و شیاد اینترنتی از این امکانات محروم کنیم
اگه با دقت و پرس و جو جای مطمئن رو پیدا کنیم مشکلی پیش نمیاد
دی جی کالا هم از نظر اطمینان خوبه ولی برای کنسول (و لوازم جانبی) و بازی اورجینال دریم کالا بهترین گزینه ست در حال حاضر

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ایشون درست میگن، دریم کالا مطمئن هست من هم به شدت مشکل داشتم تو شهرمون برای خرید بازی، دسته و... که از طریق همین جا با دریم کالا آشنا شدم و تا حالا دوبار خرید مؤفق و بدون مشکل داشتم ازش

اصلن اینگونه که فکر می کنید نیست! من هم تجربه ی نامؤفق خرید اینترنتی داشتم و بر همین اساس حضوری خرید میکردم که این اواخر واقعن با این فروشنده های شهر مون به مشکل خوردم . چون خیلی اذیت میکردن و بد قول بودن (اون فروشنده ی خوب و اصلی که میشناختم کنار گذاشت کارش رو-بهش گیر داده بودن!!) وقتی از طریق همین جا با دریم کالا آشنا شدم فهمیدم که واقعن چه اشتباهی کردم این مدت ، بازی ها رو هم مجبور بودم بخاطر اضافه شدن یک واسطه گرون تر بخرم
در کل نباید خودمون رو بخاطر فروشنده های بی انصاف و شیاد اینترنتی از این امکانات محروم کنیم
دی جی کالا هم از نظر اطمینان خوبه ولی برای کنسول (و لوازم جانبی) و بازی اورجینال دریم کالا بهترین گزینه ست در حال حاضر

فقط قیمت هاش یه کم بالاس
همین وان اس رو تهران تو بازار بخای بخری یک ترا میده یک میلیون ولی تو دریم کالا یک و دویست و خورده
بازی ها هم من نگاه کردم . اولا که معلوم نبود اکانت هستن یا سی دی فیزیکی . ولی در هر دوصورت تو بازار خیلی کمتره قیمت . من کمتر از یکماه بیش بتلفید یک . سی دی اش رو گرفتم 110
گیفت کارت ده دلاری رو اکثر سایتا 43 میفروشن ولی دریم میده 47

آخرین ویرایش:

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان بعضی سایت ها زدن اپدیت جدید منتشره شده داره زمینه سازی میکنه برای ایجاد یک رابط کاربری جدید که تا اخر سال منتشر میشه . و اینجور استنباط کردن اون رابط جدید ویندوز 10 میباشد
یعنی امیدی هست بشه روی ایکس باکس ویندوز 10 نصب بشه . این خیلی عالی نیست:x

اگر نصب بشه . حتما ویندوز 10 اصل میخاد . بنظرتون ویندوز 10 اصلی قیمتش چقدر خواهد بود تو استور مایکروسافت:-B8->

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
فقط قیمت هاش یه کم بالاس
همین وان اس رو تهران تو بازار بخای بخری یک ترا میده یک میلیون ولی تو دریم کالا یک و دویست و خورده
بازی ها هم من نگاه کردم . اولا که معلوم نبود اکانت هستن یا سی دی فیزیکی . ولی در هر دوصورت تو بازار خیلی کمتره قیمت . من کمتر از یکماه بیش بتلفید یک . سی دی اش رو گرفتم 110

بله خب، اوضاع تهران و یا حتی شهر های بزرگ دیگه خیلی فرق میکنه تا شهرستان ها ، این رو قبول دارم
بازی ها که دریم کالا همیشه برای ps4 پلمپ و فیزیکی (کاملن مشخصه اتفاقن) میفروشه
این اختلاف قیمت چند تومنی گیفت ها بین سایت ها هم طبیعی هست و همیشه بوده در کل

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459

دریم کالا عالیه

دیجی کالا خوب نیست چند تجربه بد دارم از خرید دیجی کالا
اول قیمت هاش پرته , دیجی یه مدل گوشیو با تخفیف + فروش ویژه میداد 365 هزار
با فایمیلمون که اون گوشی میخواست رفتیم علائدین طبقه 6 - همون مدل پلمپ + گارانتی گروه هماهنگ که بهتر از بقیه اس + بیمه گوشی ( گوشی یکی از فامیلا a5 بود گارانتی هماهنگ داشت + بیمه باتریش باد کرد بلند شد گوشی گرفتن 2 هفته بعد کل مبلغ فاکاور پس دادن ) + کارت آنتی ویروس ای اسکن خریدم 325 هزار

بعد دیجی کالا من گوشی خریدم برا مادرم گوشی باز کدیم روشن کردیم دیدم توش sms هست زنگ هست عکس گرفته شده هست - بعد دیدم لبه گوشی زده شده اس - زنگ زدک پشتیبانی قبول نکرد
تبلت خریدم از دیجی روشن کردیم 7 تا پیکسل سوختگی داشت بعد وای فایو روشن میکردی میرفتی تو مرورگر صفحه خاموش میشد دیگه روشن نمیشد تا باتریش تموم نمیشد روشن نمیشد
دیجی قبول نمیکرد با کلی زنگ زدن و دعوا کردن قرار شد بیان بگیرن - از اول تا انتها که تبلت گرفتن تست کن بعد پولشو پس بدن 3 هفته و خورده ای طول کشید با اینکه تهران بودم
و چند مورد دیگه

دیگه خیلی وقته از بامیلو خرید میکنم خیلی عالیه همه چی هم داره ارزونم هست

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
فقط قیمت هاش یه کم بالاس

پس با خرید بازار آشنا نیستی
اول میگفی مثلا این گوشی چند میگه 450 هزار - میگی بده
برات میاره تست میکنه میگه برای شما پلمپ باز میکنم وقتی فاکتور میکنه میگه 50 برا ریجستر و ........... آخرش 600 میکنه تو پاچه ات
وقتی میگی چیه نمیخوام میگه گوشی آک بخاطر تو بار کردم نمخوایم نداری
این از زمانی که بچه بودم و هنوز هست

زمانی که xbox 360 آکش 830 بود بعضی جاها میدادن 650 و 700
موقع تحویل میگفتن 50 برا آپدیت - 50 برا lte و ....... آخرش میدیدی 900 کردن تو پاچه ات
حالا بماند که دسته فیک به جا دسته اصلی میذاشتن و ..........

میخوای ببرمت پشت شهرداری پیش علی آزادی ببینی چطور کینکت one و xbox one و ps4 دست دوم براش جعبه چاپ میکنن و با کمی دست کاری به عنوان کنسول آکبند میفروشن - جلو خودت ری پک کنن - تا به این جمله قدیمی و پر معنا برسی که هر ارزانی بی دلیل نیست
این برا ps2 و xbox 360 و ps3 هم هست البته اونا بدنه نو کنسول تولید داخل هست راحت بهت قالب میکنن

آخرین ویرایش:
  • Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان بعضی سایت ها زدن اپدیت جدید منتشره شده داره زمینه سازی میکنه برای ایجاد یک رابط کاربری جدید که تا اخر سال منتشر میشه . و اینجور استنباط کردن اون رابط جدید ویندوز 10 میباشد
یعنی امیدی هست بشه روی ایکس باکس ویندوز 10 نصب بشه . این خیلی عالی نیست:x

اگر نصب بشه . حتما ویندوز 10 اصل میخاد . بنظرتون ویندوز 10 اصلی قیمتش چقدر خواهد بود تو استور مایکروسافت:-B8->

رو xbox original خودم که ic کپی زده بودم روش ویندوز xp نصب کرده بودم
بهش موس و کیبورد زده بودم شده بود pc

دیگه xbox one که جا خود داره

in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دریم کالا عالیه

دیجی کالا خوب نیست چند تجربه بد دارم از خرید دیجی کالا

من از دی جی کالا تجربه ی خرید کافی ندارم فقط یه یار اون هم وسیله ی الکترونیکی نبود -بر اساس تعاریف خوب و اعتباری که داره گفتم
در کل نا امید کننده ست وقتی آدم میشنوه دیجی کالا هم همچین داستان هایی داشته
من خودم اگه جای مطمئن باشه قطعن همون حضوری رو ترجیح میدم
ولی گاهی اوقات واقعن آدم چاره ی دیگه ای نداره جز خرید اینترنتی -مخصوصن اگه به امکانات و فروشنده ی خوب دسترسی نداشته باشه در شهر خودش-

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
من از دی جی کالا تجربه ی خرید کافی ندارم فقط یه یار اون هم وسیله ی الکترونیکی نبود -بر اساس تعاریف خوب و اعتباری که داره گفتم
در کل نا امید کننده ست وقتی آدم میشنوه دیجی کالا هم همچین داستان هایی داشته
من خودم اگه جای مطمئن باشه قطعن همون حضوری رو ترجیح میدم
ولی گاهی اوقات واقعن آدم چاره ی دیگه ای نداره جز خرید اینترنتی -مخصوصن اگه به امکانات و فروشنده ی خوب دسترسی نداشته باشه در شهر خودش-

من از مشتری ها قدیمی دیجی کالا بودم , اولین خریدم سال 86 بود
اون زمان یه سایت عادی بود
خط مشاوره داشت زنگ میزدی میگفتی انقدر بودجه دارم و این نیازا دارم بهت گوشی معرفی میکرد
گوشی هم نیم ساعته با پیک میومد دم خونه با هزینه ارسال مجانی ( ماور پیک که از خود دیجی کالا بود گوشی باز میکرد از پلمپ تست میکرد تو تست میکردی تحویل میداد میرفت )
تنها جایی هم بود که گوشی ها خاص بلک بری - آی میت و .......... داشت
خودم یادمه از دیجی کالا یه سونی اریکسون w200 خریدم با گارانتی معین

هر سال میگذره بدتر میشه
ما که تهرانیم - سفارش میدیم وقت میدیم مثلا فرداش ساعت 9 تا 12 ظهر - اون روز که هیچ فرداش ( یعنی پس فردا ساعت 8 شب میاد )
جنس ها بنجول و تعمیری و خراب زیاد داده به مشتری
تاپیک تو اینترنت زیاده
ماجرای من و دیجیکالا !

چرا مردم نتوانستند از حراج «دیجی‌کالا» خرید کنند؟/ حربه مدیران دیجی کالا برای فروش محصولات در انبارمانده+ عکس و فیلم

من خیلی وقته از بامیلو خرید میکنم
هر وقت سفارش دادم زیر از 10 نیم صبح نیومده
حتی یه بار یه گوشی خریدم بعد متوجه شدم مشخصات گوشی که تو سایت درجه شده با گوشی فرق میکنه - زنگ زدم گفتم
فرداش گوشی تحویل گرفتن - پس فرداش پول کامل بهم پس دادن به حسابم ریختن

آخرین ویرایش:
  • Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من خودم میخاستم تلویزیون بگیرم . وایستادم تا دیجی کالا بیاره . تا قیمت دستم بیاد . بعد رفتم به فروشگاه و ازش قیمت خاستم . اونم مبلغ بالا داد . سریع صفحه دیجی رو نشونش دادم . گفتم پایینتر میدی یا میرم از اینا میخرم . اونا هم قبول کردن و از همون فروشگاه خریدم . این تدبیر منه . شماهم امتحان کنید

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
بله خب، اوضاع تهران و یا حتی شهر های بزرگ دیگه خیلی فرق میکنه تا شهرستان ها ، این رو قبول دارم
بازی ها که دریم کالا همیشه برای ps4 پلمپ و فیزیکی (کاملن مشخصه اتفاقن) میفروشه
این اختلاف قیمت چند تومنی گیفت ها بین سایت ها هم طبیعی هست و همیشه بوده در کل

اگر اهل خرید گیفت هستی . از این سایت بخر . به نظر من هم قیمت اش از بقیه بهتره و هم تا حالا درست بودن
giftcard.ir
ضمنا من اسامی تعدادی از سایت های دزد و کلاهبردار رو هم دارم که منو تیغ زدن . خواستی بدونی بیا پی وی ویا به گروه تلگرام که در امضا هست بیا
چون یبار اسامیشون رو اینجا گفتم تهدیدم کردن .

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
چه خبره تو این مملکت!!! من تا همین دو سه سال پیش فروشنده و تعمیرکار کنسول بودم البته تهران نبودم منتها اصلا و ابدا از این قضایا نبود!! ابنجور که شماها میگین دیگه به چه کسی میشه اعتماد کرد؟؟ چند تا پست اخیر رو خوندم متعجب شدم!! دی جی کالا؟؟؟ سایتهای...!! حالا بچه های توپخونه رو بگین آره اونا اکثرا تو معاملات شیطون بازی در میارن ولی سایتی مثل دیجی کالا نباید بعد اوج گرفتن خودشون رو گم کنن

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
چه خبره تو این مملکت!!! من تا همین دو سه سال پیش فروشنده و تعمیرکار کنسول بودم البته تهران نبودم منتها اصلا و ابدا از این قضایا نبود!! ابنجور که شماها میگین دیگه به چه کسی میشه اعتماد کرد؟؟ چند تا پست اخیر رو خوندم متعجب شدم!! دی جی کالا؟؟؟ سایتهای...!! حالا بچه های توپخونه رو بگین آره اونا اکثرا تو معاملات شیطون بازی در میارن ولی سایتی مثل دیجی کالا نباید بعد اوج گرفتن خودشون رو گم کنن

خوبه که تو همین هفته از شنبه قیمت ها کنسول 100 خورده ای تا 200 خورده ای هزارتومان رفت بالا
ایکس باکسی وان اس 1 ترا بدون باندل 1.80 اینا بود الان میدن 1.209 تا 1.250

دیجی که سال هاست اینطوری شده - یمخوای حداقل 20 تا نظر بزارم که دیجی جنس باز شده تعمیری برای مصرف کننده فرستاده؟
یا اون یکی که لپتاپ آبند خرید درایو لپتاپ خراب بود - بدنه خش و زخمی بود و ....... دیجی قبول نکرد پس بگیره گفته بد ایرادات ظاهریه - دیگه طرف رفت تعزیرات شکایت کرد کار به جنجال مطبوعاتی رسوند تازه ادعا خسارت کرد که دیجی آخرش هم پول بپتاپ داد هم جبران ضرر و زیان
از این موردا خیلی زیاد شده

خود منی که مشتری پروپاقرص دیجی بود از 86 ازش خرید میکردم الان دیگه گذاشتم کنار دیگه ازش خرید ندارم
حتی فامیلا که خودم میگفتم برید از دجی بخرید الان میگم نرید - چون هر اتفاقی بیفته یخته منو میگیرن
خودم از بامیلو میگرم - بامیلو سایت تامین کننده ها شده اما از خدماتش راضیم
نه تاخیر داره - بسته بندی خوب داره - اگر مشکلی باشه سریع رسیدگی میکنه و 1 روزه پولتو پس میده و ...........

بچه ها پشت شهرداری شیطونی نمیکنن کل دسته بیل تا انتها میکنن تو مشتری :Cheesygrin: چون خودت میدونی من مغازه داشتم در کنارشم کنسول میفروختم زیاد میرفتم پیش کیان و ..........

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
مغازه ای توپخانه (پشت ایرانیت پاساز لباف) خیلی بهتر از دیجی کالا قیمت میدن . من دسته بازی طرح هالو خریدم ازشون 180 . شما ببین قیمت اش تو دیجی زده 250
بازی کارکرده . سی دی تمیز عین نو .بتلفید 1 خریدم 110 تومن . 110 اکانت اش رو میفروشن تو اینترنت

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر