مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
چيكار بايد بكنمش قربان؟!تلويزيون ٤٢ ال جي هستش ، بازي هم اپديت هستش همينطور دستگاه هم
باید تلوزیون رو عوض کنی. منم همین مشکل رو داشتم تو فیفا ولی تلوزیون جدید که گرفتم درست شد

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان روشن كردن بوست مود در پي اس پرو چقدر تاثير در ميزان زمان لودينگ و فريم ريت و اجراي بازي ها داره ؟ چون وقتي روشنش مي كنم خيلي فنها شديد تر كار مي كنه و مي خوام بدونم ارزش داره روشن باشه و به دستگاه فشار بيشتري وارد بشه تو اجراي بازي يا نه ؟

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
چيكار بايد بكنمش قربان؟!تلويزيون ٤٢ ال جي هستش ، بازي هم اپديت هستش همينطور دستگاه هم
سلام.

داداش.نیازینیست کار زیادی انجام بدی.
اگر که تواناییش رو داری حارد کنسول رو در بیار و بزن به یه سیتم کامپیوتر و کلیه پارتیشناشو یکی کن و فرمت کن و بعد بزن به کنسول و آپدت ریکاوری کهحدود ۹۰۰ مگابایتی هست رو دانلود کن و یه فلش۴ گیگ به بالا رو فرمت کن و تویفلش یه پوشه به اسم PS4 بساز و تو اون پوشه یهپوه دیگه به اسم UPDATE بساز و آپدین رو بریز توی این پوشه.و بعد دگمه پلور کنسول رو نگهدار و بعد از زدنبوق دوم ولش کن و دسته رو یا سیم وصل کن و فلش رو بزن به دستکاه و گژینه آخر رو بزن.وقتیتمام شد و رفتی اوی محیت اول کنسول یه ۱۰ دقیقهایصبر کن و یه ری استارت کن و دیسک

سلام.

داداش.نیازینیست کار زیادی انجام بدی.
اگر که تواناییش رو داری حارد کنسول رو در بیار و بزن به یه سیتم کامپیوتر و کلیه پارتیشناشو یکی کن و فرمت کن و بعد بزن به کنسول و آپدت ریکاوری کهحدود ۹۰۰ مگابایتی هست رو دانلود کن و یه فلش۴ گیگ به بالا رو فرمت کن و تویفلش یه پوشه به اسم PS4 بساز و تو اون پوشه یهپوه دیگه به اسم UPDATE بساز و آپدین رو بریز توی این پوشه.و بعد دگمه پلور کنسول رو نگهدار و بعد از زدنبوق دوم ولش کن و دسته رو یا سیم وصل کن و فلش رو بزن به دستکاه و گژینه آخر رو بزن.وقتیتمام شد و رفتی اوی محیت اول کنسول یه ۱۰ دقیقهایصبر کن و یه ری استارت کن و دیسک

و دیسک فیفارو بزار و یه ۱۵ دقیقهایصبر کنتا کاملنصب ظه دون اینکه توی بازی بری.بعد برو ببین چجوره.

موفق باید.

Last edited by a moderator:

Am1rM0hamad BK

کاربر سایت
Mar 30, 2016
28
سلام دوستان
کنسول من فت هست و تقریبا چند یک هفته ای میشه که درایو دستگاه به مشکل خورده وقتی دیسک رو میخوام بزارم تو دستگاه دستگاه دیگه مثل قبل دیسکو نمی کشه یا این که خیلی کند دیسکو می کشه باید با دست فشار بدم دیسکو تا بده داخل و موقع اجکت هم همین مشکل هست خیلی کند دیسکو میده بیرون به نظرتون باید چیکار کنم؟؟

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام به همه اعضا
ببخشید میخواستم بدونم ps4 slim همه بازی هارو رو ۳۰ فریم اجرا میکنه؟
بازی ای هست که ۶۰ فریم رو slim اجرا بشه؟
و اینکه چقدر افت فریم تو بازیا اذیت میکنه؟
برای بازیای جدید تو بحث فریم ریت به مشکل نمیخورم با slim?
ممنون میشم راهنماییم کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام به همه اعضا
بستگی به بازی داره معمولا بعضی بازیا 60 فریم هم اجرا میشن افت فریمم زیاد پیش نمیاد فقط تو بازیای بزرگی که خوب بهینه نشده باشن ممکنه دیده بشه اونا هم معمولا با آپدیت حل میشن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام به همه اعضا
سلام
تعداد خیلی کمی از بازییا مشکل فریم دارن و بعضن تو بعضی صحنه ها میاد پایین. که اونم با ابدیت حل میشه اکثرا.
اکثرا بالای 30 فریم هستن. و بعضیا هم 60 فریم هستن . مثل کالاف و دووم و ولفنشتاین و...
در کل مشکل نخواهی داشت تو فریم ریت. اگه بخوای با فریم بالاتر بازی کنی پرو بگیر که عالیه

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
ب
سلام دوستان
کنسول من فت هست و تقریبا چند یک هفته ای میشه که درایو دستگاه به مشکل خورده وقتی دیسک رو میخوام بزارم تو دستگاه دستگاه دیگه مثل قبل دیسکو نمی کشه یا این که خیلی کند دیسکو می کشه باید با دست فشار بدم دیسکو تا بده داخل و موقع اجکت هم همین مشکل هست خیلی کند دیسکو میده بیرون به نظرتون باید چیکار کنم؟؟
با سلام.

برادر درایو نوری شما نیاز به یه سرویس کوچیک داره که اگر بلد باشید میتونبد حلش کنید و اگر که بلد نیستید بدید به یه تعمیر کار.

این مشگل نیاز به تعویض هیچ یک از قطعات نداره و باید درایو نوری باز شه و دو تا مکشی چرم هست که میچسبن به زیر دیسک و دیسک رو میبرن داخل باید سرویس بشه.به عبارتی خودم برای کسانی که این مشکل رو داشتم این دوتا مگشی چرمی رو با مایه ضرف شویی میشوستم بعد سشوار میزدنم و بعد دیسک محکم میگرفت و میبورد داخل.

علت این مشکل ۴ چیز هست.

۱-دیسک خیس گزاشتید داخل کنسول .۲-دیسک روغن و یا چربی به کنسول.۳گردو خاک زیادی داخل کنسول رفته.۴ یه دیسک رو به مدت زیاد مثلا یک ماه تا دو ماه گزاشتید داخل کنسول.این مشکل بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ تمن حزینه نداره.و حلش هم برای کسانی که حد اقل یک بار کنسول باز کردن راحته.

موفق باشید.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام.
از دوستانی که کنسولشون رو به آخرین ورژن آپدیت کردن مشکلی با وای فای کنسول ندارن؟من از دو سه نفر شنیدم که بعد از آخریت آپدیت وای فای کنسول قطع و وصل میشه.
حالا واقعا همچین چیزی هست؟اگر هست که اپدیت نکنم تا آپدیت جدید بیاد...

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام دوستان من یه ps4 slim 1 t ریجن 2 اک خریدم 1 ساله و هیچ مشکلیم نداشتم تا به امروز همیشه هم از دیسک استفاده میکنم
خواستم ریجکت کنم دیسکو نشد با اموزش یو تیوب دیسکو خارج کردم الان هیچ دیسکی واردش نمیشه چیکار کنم !!!

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام.دوستان من یک مانیتور ایسوس 228 گرفتم و نمیتونم باهاش خروجی ps4 رو بگیرم.حتی زمانی که وارد safe mode هم میشم و وارد گزینه انتخاب رزولیشن هم میشم ولی دیگه تصویر نمیده و ارور our of range میده.ممنون میشم راهنمایی بکنید

mehdidari

کاربر سایت
Aug 2, 2016
2
سلام دوستان. چند وقت پیش 1 هارد اکسترنال و دیوایس vr رو به کنس.ل پلی 4 1216 وصل کردم. اوکی بود همه چی.چند وقته کنترلر قاطی کرده و هی خاموش میشه و از طرفی تو بازی قاطی میکنه و یا کار نمیکنه و گیر میکنه یا عملکردا ی دکمه ها بهم میریزه.فک کردم دسته خراب شده و رفتم دسته جدید خریدم اما باز همون وضعه. کسی میدونه مشکل از چیه؟ ممنون میشم کمک کنید

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
سلام دوستان من یه ps4 slim 1 t ریجن 2 اک خریدم 1 ساله و هیچ مشکلیم نداشتم تا به امروز همیشه هم از دیسک استفاده میکنم
خواستم ریجکت کنم دیسکو نشد با اموزش یو تیوب دیسکو خارج کردم الان هیچ دیسکی واردش نمیشه چیکار کنم !!!
با سلام

آقا.کنسول رو روشن کن و بعد از بالا اومدن صفحه دکمه اجکت رو ۱ دقیقه بگیر.ببین یه صدای غر غر کوچیک ازش میاد یا نه.اگر که اومد یعنی.

۱ تسمه آلکیچر اجکتر در اومده و یا پاره شده که خرجش بین ۲۰ تا ۳۰ تمنه و کار بیش از حد راحتیه و زمان درست کردنش ۲۰ دقیقه هست.

۲- دوتا پولی های چرمی که زمانی که دیسک رو گزاشتی داخل میچسبن به دیسک و دیسک رو میکشن داخل از جا در اومدن

۳-چرخ دنده های اجکتر از جا در اومدن .

و اجر که صدا نداد.از ۴ مشکله.

به احتمال..

۳۰ درصد از آلمیچر اجکتر هست که باید عوض بشه و خرج بین ۴۰ تا ۵۰ خست.

۳۰ درصد از فلت اتصال سیستم اجکتر به برد هست.خرج بین ۴۰ تا ۶۰.

۳۰ درصد از چند تا قطعه روی برد که مال سیستم برقی و اطلاعات درایو نوری هستند که ممکنه از قطعات سیستم برقی باشه چون فرایند داخل و بیرون کردن دیسک یک جریان برقی به مکانیکی هست.خرج بین ۷۰ تا ۱۰۰ تمن.

۱۰ درصد از چیپست کنسول که در این صورت فاطهه کنسول خوندست و تعمیر حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ هست.و پس از تعمیر صد در صد کنسول رو بفروش.

برای صحبت و یا سوالات بیشتر به واتساپ من مراجعه کن.09038593418.

موفق باشید.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
با سلام

آقا.کنسول رو روشن کن و بعد از بالا اومدن صفحه دکمه اجکت رو ۱ دقیقه بگیر.ببین یه صدای غر غر کوچیک ازش میاد یا نه.اگر که اومد یعنی.

۱ تسمه آلکیچر اجکتر در اومده و یا پاره شده که خرجش بین ۲۰ تا ۳۰ تمنه و کار بیش از حد راحتیه و زمان درست کردنش ۲۰ دقیقه هست.

۲- دوتا پولی های چرمی که زمانی که دیسک رو گزاشتی داخل میچسبن به دیسک و دیسک رو میکشن داخل از جا در اومدن

۳-چرخ دنده های اجکتر از جا در اومدن .

و اجر که صدا نداد.از ۴ مشکله.

به احتمال..

۳۰ درصد از آلمیچر اجکتر هست که باید عوض بشه و خرج بین ۴۰ تا ۵۰ خست.

۳۰ درصد از فلت اتصال سیستم اجکتر به برد هست.خرج بین ۴۰ تا ۶۰.

۳۰ درصد از چند تا قطعه روی برد که مال سیستم برقی و اطلاعات درایو نوری هستند که ممکنه از قطعات سیستم برقی باشه چون فرایند داخل و بیرون کردن دیسک یک جریان برقی به مکانیکی هست.خرج بین ۷۰ تا ۱۰۰ تمن.

۱۰ درصد از چیپست کنسول که در این صورت فاطهه کنسول خوندست و تعمیر حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ هست.و پس از تعمیر صد در صد کنسول رو بفروش.

برای صحبت و یا سوالات بیشتر به واتساپ من مراجعه کن.09038593418.

موفق باشید.
آقا دمت گرم بابت اطلاع رسانیتون عالی بود منتها دادمش تعمیر
میگم اگر مورد اخری بود کنسولو ردش کنم والله موردای اولی جزی حساب میشه دیگه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
سلام دوستان
سه روز پيش بازي ميكردم وسطش كنسول يهو خاموش شد ديگه روشنش نكردم
امروز هر كاري ميكنم روشنم نميشه