هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام. یه سوال. برای قابلیت remote play اینترنت هم مصرف میشه یا فقط داشتن مودم شرطه ؟
تا جایی که من میدونم نه، ولی شما میتونین مستقیم ویتا رو به PS4 بدون اتصال به مودم وصل کنین، سرعتش هم بیشتر هست.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
Last edited by a moderator:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
تا جایی که من میدونم نه، ولی شما میتونین مستقیم ویتا رو به PS4 بدون اتصال به مودم وصل کنین، سرعتش هم بیشتر هست.
مگه برای اتصال نباید اکانت ویتا و ps4 یکی باشه برای همین باید مدام به نت وصل باشه . پس باید حجم مصرف کنه.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
به نظر من یا سفارش بدین براتون بیارن یا داخل کانالهای فروش بازیها بگردین در حال حاضر بیشتر فعالیتهای کنسول بازی داخل کانال های تلگرامی صورت میگیره.
موفق باشید.

ممنون
آخه اگر بگم بیارم قیمت نجومی میدن
پس بین کانال تلگرامی بچرخم

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
مگه برای اتصال نباید اکانت ویتا و ps4 یکی باشه برای همین باید مدام به نت وصل باشه . پس باید حجم مصرف کنه.
اون که بله ولی نیازی به اینترنت نداره، البته اینم بگم تو حالت اتصال مستقیم داخل شبکه اینطوریه اگر از طریق اینترنت ریموت بزنین خب قطعا حجم مصرف میکنه.

منظورتون از مستقیم وصل کردنش چیه ؟!
تا جایی که من یادمه وقتی ویتا رو وصل میکنین اگر نتونه پیدا کنه یه پیغامی میاد که میگه کد رو وارد کنین و دستی وصل میشین. یادمه یه روشی هم بود که point to point ویتا رو به کنسول وصل میکرد، دقیق یادم نیست چطور بود ولی با اون روش دیگه نیازی به مودم هم نداشتین. یه جستجو کنید پیدا میکنید.

Last edited by a moderator:

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
از لحاظ قیمتی بله ولی تضمینی هست، اما تو پاساژهای بزرگ تهران هم بگردین بعضی ها دارند.

رفتم پاساژ لباف - فروشگاه مگا گیم - نیما و ............
گفتن آکبنده اما جعبه داغون - کنسول معلوم بود 20 دست چرخیده و .....

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
اون که بله ولی نیازی به اینترنت نداره، البته اینم بگم تو حالت اتصال مستقیم داخل شبکه اینطوریه اگر از طریق اینترنت ریموت بزنین خب قطعا حجم مصرف میکنه.

تا جایی که من یادمه وقتی ویتا رو وصل میکنین اگر نتونه پیدا کنه یه پیغامی میاد که میگه کد رو وارد کنین و دستی وصل میشین. یادمه یه روشی هم بود که point to point ویتا رو به کنسول وصل میکرد، دقیق یادم نیست چطور بود ولی با اون روش دیگه نیازی به مودم هم نداشتین. یه جستجو کنید پیدا میکنید.
پس یعنی برای قابلیت remote play نیازی به اینترنت نداره ؟؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
رفتم پاساژ لباف - فروشگاه مگا گیم - نیما و ............
گفتن آکبنده اما جعبه داغون - کنسول معلوم بود 20 دست چرخیده و .....
پاساژهای شمال تهران اصولا بهترند من خودم تا الان دوتا ویتام رو از پایتخت خریدم و راضی بودم، اونجا معمولا ازینکارا نمیکنن. البته اینم بگم این کنسول دیگه خیلی طرفدار نداره برای همین ممکنه تو بعضی فروشگاه ها از قبل مونده باشه. اما کنسول آکبند و دست دو کاملا از ظاهرش مشخصه.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
پاساژهای شمال تهران اصولا بهترند من خودم تا الان دوتا ویتام رو از پایتخت خریدم و راضی بودم، اونجا معمولا ازینکارا نمیکنن. البته اینم بگم این کنسول دیگه خیلی طرفدار نداره برای همین ممکنه تو بعضی فروشگاه ها از قبل مونده باشه. اما کنسول آکبند و دست دو کاملا از ظاهرش مشخصه.

من فکر کنم آخرین باری که فتم 6 یا 7 سال پیش بود
هر وقت میرفتم قیمت 10 برابری نسبت به کل ایران میدادن
psp آکبند رفته بودم مثلا بخرم آکش تو پشت شهرداری 220 هزار بود - تو تجریش پاساژ کیش فاز دوم میداد 230
و چند جا دیگه
اما پایتخت میدادن 350 هزار
دیگه نرفتم

الان سری اولی اکبندش چنده؟ سری اسلیم چنده؟
یکی گفت سری اولی wifi آکش 610 هزاره
ارزش داره بخرم؟ یا اسلیم بخرم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر