بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
vunp_aizemqhqf.2.jpg

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
این بازی حرف نداشت . اون موقع مموری نداشتم با این حال ۵ بار تمومش کردم. هر بار گربهه رو می کشتی یه اتاق از خونه برای ادم باز میشد.

یادش بخیر
بازیشم خیلی دوست داشتیم , وقتی بازی میکردم همه جمع میشدن نگاه کردن انگار کارتون دارن میبینن :Cheesygrin:
خیلی باحال بود و سخت
بدون مموری بازی کردن که سخت بود , تازه مموری ها اصلی اولی کلا 4 تا بازی سیو میکردی پر میشد بعضی بازیا سیوشون خودش چنتا بلوک پر میکرد
همیشه در حال مدیریت فضا سیو بودیم باید چنتا سیو پاک میکردیم تا بتونیم بازی جدید بازی کنیم دلمونم نمیومد بازی که خیلی با زحمت رفتیم و دوست داریم سیوش پاک شه

188k_tyutu.jpg

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یادش بخیر
بازیشم خیلی دوست داشتیم , وقتی بازی میکردم همه جمع میشدن نگاه کردن انگار کارتون دارن میبینن :Cheesygrin:
خیلی باحال بود و سخت
بدون مموری بازی کردن که سخت بود , تازه مموری ها اصلی اولی کلا 4 تا بازی سیو میکردی پر میشد بعضی بازیا سیوشون خودش چنتا بلوک پر میکرد
همیشه در حال مدیریت فضا سیو بودیم باید چنتا سیو پاک میکردیم تا بتونیم بازی جدید بازی کنیم دلمونم نمیومد بازی که خیلی با زحمت رفتیم و دوست داریم سیوش پاک شه

188k_tyutu.jpg
کلا اون موقع کسی رو نمی شناختم که ازش در این مورد ها سوال کنم که اصلا پورت مموری چی هست.
با این حال به غیر از تام و جری دوتا دیگه بازی (تارزان و هرکول) رو تموم کردم بدون مموری.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
کلا اون موقع کسی رو نمی شناختم که ازش در این مورد ها سوال کنم که اصلا پورت مموری چی هست.
با این حال به غیر از تام و جری دوتا دیگه بازی (تارزان و هرکول) رو تموم کردم بدون مموری.

من که هیچوقت نتونستم هر کول تموم کنم هی میبخاتم :Cheesygrin: حالا خوب بود کد رمز سفالی آخر هر مرحله میداد منم یاداشت میکردم رو کاغذ :lol:
تارزان یادش بخیر چقدر حال میداد
کلوپم میرفتی خود کلوپ دار ها چنتا مموری داشتن هر بازی میگفتی یه مموری مخوص میاورد روش نوشته بود مثلا سیو رزیدنت اویل و toy story 2 و ....

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من که هیچوقت نتونستم هر کول تموم کنم هی میبخاتم :Cheesygrin: حالا خوب بود کد رمز سفالی آخر هر مرحله میداد منم یاداشت میکردم رو کاغذ :lol:
تارزان یادش بخیر چقدر حال میداد
کلوپم میرفتی خود کلوپ دار ها چنتا مموری داشتن هر بازی میگفتی یه مموری مخوص میاورد روش نوشته بود مثلا سیو رزیدنت اویل و toy story 2 و ....
یکی از بازی هایی که افسوس خوردم چرا هیچوقت سراغش نرفتم رزیدنت اویل هست.
البته سایلنت هیل ps1 رو اون موقع بازی کردم و واقعا حس ترس رو القا میکرد..

بهترین بازی پلی وان از نظر من اول مدال هست .
بعدش tomba 2 و بعد از اون کراش که فوقالعاده بود.
هنوز ps1 رو دارم . البته باهاش بازی نمیکنم ولی هر از گاهی یه نگاه بهش میندازم و فیض میبرم.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
یکی از بازی هایی که افسوس خوردم چرا هیچوقت سراغش نرفتم رزیدنت اویل هست.
البته سایلنت هیل ps1 رو اون موقع بازی کردم و واقعا حس ترس رو القا میکرد..

بهترین بازی پلی وان از نظر من اول مدال هست .
بعدش tomba 2 و بعد از اون کراش که فوقالعاده بود.
هنوز ps1 رو دارم . البته باهاش بازی نمیکنم ولی هر از گاهی یه نگاه بهش میندازم و فیض میبرم.

رزیدنت اویل که خدا بود
در ها باز میشد و ....... x_x

یالنت هیل 1 منم بازی کردم یه بدی داشت اون حجم مه زیاد و نشون دادن جو ترسناک برای فناوری و قدرت کنسول ها اون زمان زیاد بود
خیلی گرافیک افت میکرد قبول داری؟

مدال که همه بازی میکردن واقعا هم سخت بود 2 نسخه برا ps1 اومد
دلتا فورسم اومده بود برا ps1

راستشو بخوای ps1 من یه دیسک دمو داشت توش دمو هرکولس بود ودیدی ورلد و .........
یه بار رفتم یه ککلوپ گفتم دیسک دو دیگه میخوام غیر از این که دارم ازش چنتا دیسک دمو پشت مشکی که اصلا هش نیومفتاد خریدم دونه ای 2 هزار
تو یکش دمو بازی اسپیک ورلد بود از گروه اسپیس گریل بود و ........ ( تست کرد تو کلوپ بهم بفروشه یکمی برای اون موقع لختکی بود همه چهار چشمی شدن ماهم خوشحال رفتیم خونه ذوق مرگ شده :clap:

تو اون دیسک همون بازی بود تومبا 1 بود خیلی خیلی خوشم اومد اا هر چی گشتم بازیش اصلا نبود
نتونستم بخرم
و هیچوقت تومبا 1 2 بازی نکردم

اما کراش ها فوق العاده بودن - یادمه دیسک ها کپی مالزی بودن - ایرانی هم بود ولی بدرد نمیخورد کار نمیکرد
یه سری دیسک ها هم کپی ارزون بودن از پاکستان میومدن - بازیا میرفتن اکستان کپی میشدن تکثیر میشدن میومدن ایران

من که همون ps1 اسلیمه برام مونده درش دیگه بسته نمیشه بازه روش نمک دون گذاشتم :lol: الان جلو مانیتوره

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازی شورش در کشتی اسم انگلیسیش چی بود؟

Crisis Beat

اینقدر که ما توی بچگی از این بازی های شورشی در شهر و کشتی و پارک ... کردیم الان باید به عنوان یاغی به دار آویخته شده بودیم یا در ابد و یک روز به سر می بردیم ...خدا رو شکر دیگه از این بازی های شورش دار ساخته نشد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سر نسل ما بیاد.....:D...چه سختی هم میکشیدیم با مشت و لگد باید صد ها تن رو نابود میکردیم نهایت یدونه چوب یا میله پیدا میشد که اونم میشکست ..حالا اگه دونفره بودیم که سر همون میله با هم دیگه دعوا میکردیم چه بسا دیده شده بود که دعوا به خارج از صفحه تلویزیون کشیده میشد و با راهنمایی ارزنده صاحب کلوپ همراه با اردنگی به خارج از کلوپ هدایت میشدیم...الان بچه ها نهایت 7 تا تیر شلیک میکنند و یک نارنجک مرحله تموم میشه بدون درد و خونریزی و راهنمایی های ارزنده صاحب کلوپ...​

ryxs_com_kameliadev_crisisbeat_512x512.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر