مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان ارورر CE-34481-0 واسه چیه ؟ من با 2 تا کنسول تست می کنم فت ریجن 1 راحت وصل میشه به psn ولی این یکی که pro ریجن 2 هستش مشکل داره و موقع اتصال به psn ارورر CE-344 81-0 میده بعد تنها راهش اینه که با نت ایرانسل گوشی یه بار بزنم که وصل شه وقتی وصل میشه دوباره برگردم با نت خونه میزنم تست راحت وصل میشه ولی هر دفعه که خاموش روشن میکنم باید اینکارو انجام بدم تا وصل شه واقعآ کلافم کرده رنج ای پی جدید هم از شرکت گرفتم زدم اوکی شد ولی اون رنح ای پی که بهم دادن پینگش بالاست ولی ای پی استاتیک که داشتم پینگش زیر 100 هست رو که واسم ست می کنن این ارورر رو میده آیا راهی هست جوره دیگه این مشکلو حل کرد؟

Alireza__de

کاربر سایت
Dec 8, 2017
1
سلام خسته نباشید من یه ps4 pro دارم دیشب روشن کردم رفت رد حالت safe mode و هر روشی که تو اینترنت خوندم رو زدم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید مرسی

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام خسته نباشید دوستان
ببخشید برای اینکه بخوای gta online بازی کنی فقط به DVD بازی نیاز داری و پلاس و اینترنت ؟
کد خاصی نمیخواد؟ مثلا اون کدی که داخل قاب بعضی بازیا هست؟
چون یه gta v باز خریدم اما هیچ برگه ای داخل قابش نیست.فقط DVD بازی داخلشه.
میشه آنلاین بازی کرد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام خسته نباشید دوستان
ببخشید برای اینکه بخوای gta online بازی کنی فقط به DVD بازی نیاز داری و پلاس و اینترنت ؟
کد خاصی نمیخواد؟ مثلا اون کدی که داخل قاب بعضی بازیا هست؟
چون یه gta v باز خریدم اما هیچ برگه ای داخل قابش نیست.فقط DVD بازی داخلشه.
میشه آنلاین بازی کرد؟
چیز دیگه ای نمیخواد
البته باید یه ابدیت خیلی بزرگ هم دان کنی.
اون کد هم بعضی ایتم ها رو به بازی اضافه میکنه. مثلا پول برا شروع بازی
نباشه هم مشکلی تو انلاین نداری

سلام خسته نباشید من یه ps4 pro دارم دیشب روشن کردم رفت رد حالت safe mode و هر روشی که تو اینترنت خوندم رو زدم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید مرسی
ریبویلد دیتابیس رو بزنی درست میشه

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
هرکاری میکنم دستگاه روشن نمیشه فقط نوارش سفید میمونه :|
چیکارش کنم؟
بعضی اوقاتم 3 تا بوق پشت هم میره ولی روشن نمیشه
بعدش دیگه خاموش نمیشه باید از برق جداش کنم :|
شما دگمه روشن کردن رو یه 7 ثانیه نگه دار تا بره سیف موود

mohsen133

کاربر سایت
Dec 9, 2017
3
ارور 403838 موقع اتصال به اینترنت نمایش داده شد میخواستم دمو دانلود کنم این پیغام داد بعد روی هر بازی رفتم توی استور این پیغام را میده خواهشن راهنمایی بفرمایید ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام ps4 من چند وقته که بازی داخلش نمیره و به اشتباه یه سیدی توش گیر کرده دکمه خروج سیدی و که میزنی فایده نداره مشکل از چیه کمکم گنید لطفا.

ببر توپخونه کنسول باید باز شه و دیسکو دربیارن.
مشکل بزرگی نیست.

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
سلام دوستان؛ من یه پرو دارم و گهگاهی وقتی کنسول رو روشن میکنم به جای اینکه وارد بشه؛ صفحه سفید میاد بالا و باید یه ریست بکنم تا درست شه، فکر میکنید مشکل از کجاست؟ و چه جوری حل میشه؟ ممنون.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام ps4 من چند وقته که بازی داخلش نمیره و به اشتباه یه سیدی توش گیر کرده دکمه خروج سیدی و که میزنی فایده نداره مشکل از چیه کمکم گنید لطفا.
باید بازش کنی تا در بیاد

ارور 403838 موقع اتصال به اینترنت نمایش داده شد میخواستم دمو دانلود کنم این پیغام داد بعد روی هر بازی رفتم توی استور این پیغام را میده خواهشن راهنمایی بفرمایید ممنون
این مشکل خواصی نیست. وضعیت نتت خرابه احتمالا. بعدا تست کن خودش درست میشه

Last edited by a moderator:

Amirpirasteh22

کاربر سایت
Dec 17, 2017
3
سلام دوستان ، من كنسولم همه بازي هارو اجرا ميكنه،حتي فيقا ١٨ رو هم اجرا ميكنه و بايد قاعدتا اجرا كنه ، داخل منوي بازي درست هستش ولي وقتي داخل بازي كه ميره گير ميكنه هي مثلا پاس ميدي لگ ميزنه همش هم ن ولي زياد هستش ، ن دستگاه خاموش ميشه ن بازي ارور ميده فقط و فقط يه دي لي يك صدم ثانيه اي ميده كه ادم ميفهمه اين گير ريز رو داره،كنسول رو هم تازه خريدم،چيكار بايد بكنم؟!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان ، من كنسولم همه بازي هارو اجرا ميكنه،حتي فيقا ١٨ رو هم اجرا ميكنه و بايد قاعدتا اجرا كنه ، داخل منوي بازي درست هستش ولي وقتي داخل بازي كه ميره گير ميكنه هي مثلا پاس ميدي لگ ميزنه همش هم ن ولي زياد هستش ، ن دستگاه خاموش ميشه ن بازي ارور ميده فقط و فقط يه دي لي يك صدم ثانيه اي ميده كه ادم ميفهمه اين گير ريز رو داره،كنسول رو هم تازه خريدم،چيكار بايد بكنم؟!
اگه بازي اپديت نيست حتما اپديتش كنيد نسخه اوليه بازيا بيشتر اوقات كلا باگن
من فيفا بازي نميكنم ولي بطور كلي تو بعضي عناوين افت فريم تو مواقع مختلف كم و بيش وجود داره عاديه.

پ.ن: لگ مربوط به بخش انلاين ميشه كه مشكلش از اينترنته اوني كه شما داري افت فريمه

• Like
Reactions: Amirpirasteh22

Amirpirasteh22

کاربر سایت
Dec 17, 2017
3
ممنون از جوابتوون،من يك هفتس خريدم كنسول رو روز اول جفتشو اپديت كردم هم بازي هم دستگاه رو ، ولي اين افت فريم خيلي رو مخ ميره و كاملا حس ميشه كه بازي گير داره ، الان داشتم ميخوندن گفتگو هاي قبلي رو ميگن به تلويزيون و اينا هم مربوط ميشه،درسته؟؟يا امكانش هست دستگاهي كه من خريدم نو نبوده باشه؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
ممنون از جوابتوون،من يك هفتس خريدم كنسول رو روز اول جفتشو اپديت كردم هم بازي هم دستگاه رو ، ولي اين افت فريم خيلي رو مخ ميره و كاملا حس ميشه كه بازي گير داره ، الان داشتم ميخوندن گفتگو هاي قبلي رو ميگن به تلويزيون و اينا هم مربوط ميشه،درسته؟؟يا امكانش هست دستگاهي كه من خريدم نو نبوده باشه؟
همیشه بازیات رو اپ کن
بله به tv هم ربط داره. اگه نرخ تازه سازی تصویرش پایین باشه این اتفاق میوفته. مخصوصا تو فیفا

Amirpirasteh22

کاربر سایت
Dec 17, 2017
3
همیشه بازیات رو اپ کن
بله به tv هم ربط داره. اگه نرخ تازه سازی تصویرش پایین باشه این اتفاق میوفته. مخصوصا تو فیفا
چيكار بايد بكنمش قربان؟!تلويزيون ٤٢ ال جي هستش ، بازي هم اپديت هستش همينطور دستگاه هم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر