هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان اکانت چین هم تست شد و جواب نداد مشکل چیه؟
این کدی که فرستادی میگه:
WC-40375-9

مهلت استفاده از کد تخفیف به سر آمده یا در حال حاضر قابل استفاده نیست.

راه حل:

1. مطمئن شوید که اطلاعات را به درستی وارد کرده‌اید.

2. تاریخ مصرف کد را بررسی کنید و شرایط استفاده از آن را مطالعه کنید.

• Like
Reactions: imanasgharpour

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
آقا یه PS4 Pro ریجن 2 یکی میخواد بفروشه حدود 3 هفته اس خریده ( فاکتور خریدش رو دیدم ) تا 1.500 هم راضی شده بده , میگه حال نکردم باهاش میخوام اپل واچ بخرم , کنسول بدون بازی هست , ارزش داره اینو بخرم یا همون آکبند بگیرم ؟
الان فکر کنم پرو رجین دو بالای 1.700 باید باشه
اگه مطمعنی 3 هفتس خریده ارزش داره 200 تومن کمتر بخری. میشه پول یه بازی اکبند

• Like
Reactions: hamid-fateh

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
آقا یه PS4 Pro ریجن 2 یکی میخواد بفروشه حدود 3 هفته اس خریده ( فاکتور خریدش رو دیدم ) تا 1.500 هم راضی شده بده , میگه حال نکردم باهاش میخوام اپل واچ بخرم , کنسول بدون بازی هست , ارزش داره اینو بخرم یا همون آکبند بگیرم ؟
قیمت نوش اختلافش ۱۰۰ میشه
برای ۱۰۰ منکه نو میخریدم

• Like
Reactions: amirofff

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
پلمپ بوده .
چین هنگ کنگ مالزی تست شد. پشت بازی هم هنگ کنگ نوشته. کدوم کشور تست بشه؟

دوست عزیز شک نکنید اگه کد سالم بود، امکان نداشت که با اکانت هنگ کنگ اعمال نشه
و اگه منقضی نشده باشه (این مورد رو چک کنید روی همون برگه) باید بگم فروشنده ی بی انصاف بازی کارکرده رو به عنوان پلمپ به شما فروخته (ممکنه یادش رفته بوده که کد اعمال شده و سوتی داده!) و فروشندگان و دلال های ایرانی هم در این زمینه با سابقه هستند متأسفانه!!
دیروز فیفا 18 خریدم ریجن 3. بردم پس بدم طرف گذاشت توی دستگاهش و بدون مشکل اجرا شد. منم آوردم خونخ و بدون مشکل اجرا شد و فقط برای آنلاین نوشت ریجن 3 هست. این دوستمون هم باید به فروشنده مراجعه کنه و بازی رو یا پس بده یا تعویض کنه

یعنی برای آنلاین بازی کردن فیفا، حتمن باید ریجن اکانت با ریجن بازی (فیزیکی) یکی باشه وگرنه نمیشه؟ من اطلاعی در این باره ندارم
ولی مشکل ایشون کلن یه چیز دیگه ست، با اکانت مطابق با ریجن بازی هم کد اعمال نشده یعنی کد مشکل داره (و از اون دوحالت هم که گفتم خارج نیست)

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: imanasgharpour

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
و اگه منقضی نشده باشه (این مورد رو چک کنید روی همون برگه) باید بگم فروشنده ی بی انصاف بازی کارکرده رو به عنوان پلمپ به شما فروخته (ممکنه یادش رفته بوده که کد اعمال شده و سوتی داده!) و فروشندگان و دلال های ایرانی هم در این زمینه با سابقه هستند متأسفانه!!

دیروز فیفا 18 خریدم ریجن 3. بردم پس بدم طرف گذاشت توی دستگاهش و بدون مشکل اجرا شد. منم آوردم خونه و بدون مشکل اجرا شد و فقط برای آنلاین نوشت ریجن 3 هست. این دوستمون هم باید به فروشنده مراجعه کنه و بازی رو یا پس بده یا تعویض کنه

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دیروز فیفا 18 خریدم ریجن 3. بردم پس بدم طرف گذاشت توی دستگاهش و بدون مشکل اجرا شد. منم آوردم خونه و بدون مشکل اجرا شد و فقط برای آنلاین نوشت ریجن 3 هست. این دوستمون هم باید به فروشنده مراجعه کنه و بازی رو یا پس بده یا تعویض کنه
مال ایشون اجرا میشه فقط کدش اجرا نمیشه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ببخشید.من تازه کنسول خریدم وارد نیستم. این کد به چه دردی میخوره؟ منم دارم. البته توی کال آف جدید کدی نبود.
این کدها کاربردش برای نقشهای اضافه مرحلهای اضافه اسلحه های اضافه و ... داخل بازیها هستن
برای هر بازی ای فرق میکنه محتواش

• Like
Reactions: hamid-fateh

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71

یعنی برای آنلاین بازی کردن فیفا، حتمن باید ریجن اکانت با ریجن بازی (فیزیکی) یکی باشه وگرنه نمیشه؟ من اطلاعی در این باره ندارم
ولی مشکل ایشون کلن یه چیز دیگه ست، با اکانت مطابق با ریجن بازی هم کد اعمال نشده یعنی کد مشکل داره (و از اون دوحالت هم که گفتم خارج نیست)

ممنون جواب دادید.
ینی بنظرتون بازی رو پس بدم بهشون یا مشکلو از فروشنده جویا بشم؟
اگر بخاید میتونم از برگه کد عکس بدم بهتون.

• Like
Reactions: Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
ممنون جواب دادید.
ینی بنظرتون بازی رو پس بدم بهشون یا مشکلو از فروشنده جویا بشم؟
اگر بخاید میتونم از برگه کد عکس بدم بهتون.

اگه حوصله ی پیگیری و بحث با فروشنده رو دارید با همین استدلال می تونید محکومش کنید (بعد از اطمینان که منقضی نشده) البته اون فروشنده ی بی انصاف قطعن زیر بار نمیره بار اول و میگه خودت استفاده کردی و فلان و شما هم باید آماده باشید که با شدت برخورد کنید باهاش اگه هم حوصله ی دعوا و بحث باهاش رو نداری که بی خیالش شو در هر صورت هیچ وقت دیگه ازش خرید نکنید
تاریخ انقضا معمولن روی همون برگه که کد رو داره به میلادی نوشته شده ( من برگه های کد فیفا رو تا حالا ندیدم ولی بازی های دیگه اینطوره)
برای مثال این کد برای GTA V من بود که تا 18 نوامبر 2015 وقت داشته: ImageUploadedByTapatalk1513170155.361720.jpg
ببخشید.من تازه کنسول خریدم وارد نیستم. این کد به چه دردی میخوره؟ منم دارم. البته توی کال آف جدید کدی نبود.

معمولن بازی های پیش خرید (سری اول بازی که به بازار میاد) برای جایزه ، محتوای دانلودی (dlc) قرار میدن که بصورت کد قرار میدن البته نسخه های ویژه بازی ها هم کدهای خودشون رو داره
و اعمال این کد ها فقط با اکانت مطابق با ریجن بازی ممکن هست مثلن اگه ریجن بازی 2 باشه کد رو نمیشه روی اکانت آمریکا اعمال کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر