Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
رفقا این بروکلین ، اتاق ، اسپاتلایت چطورن؟
الان حدود یک سال و نیم بیشتره دانلودشون کردم هنوز ندیدم. بجز بروکلین که اوایلش رو دیدم خوشم اومد.
بروکلین نقدش رو تو سینما 24 خوندم (شماره73) خیلی تعریف کرده بود منم تا از خدمت اومدم دانلود کردم.
یه سوال منچستر کنار دریا ژانرش عاشقانه هست؟

• Like
Reactions: alisantori

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
الان حدود یک سال و نیم بیشتره دانلودشون کردم هنوز ندیدم. بجز بروکلین که اوایلش رو دیدم خوشم اومد.
بروکلین نقدش رو تو سینما 24 خوندم (شماره73) خیلی تعریف کرده بود منم تا از خدمت اومدم دانلود کردم.
همشون از فیلمای خیلی خوب سال های پیشن چه طور بودنش بستگی به سلبقه داره .
بروکلینو ندیدم ولی روم فیلم بدی نیست مخصوصا نصفه ی اولش . اسپات لایتم من خوشم نمیاد چون خیلی مستند گونست و طبیعتا خسته کننده.
منچسترم عاشقانه نیست :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هر سه از بهترین فیلم های سال خودشونن...
Brooklyn از زیبا ترین عاشقانه های دهه اخیره بنظرم :D شدیدن دوستش داشتم و خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم. سیرشا رونان هم در فیلم بینظیره... (و فیلم خیلی کمتر از دو فیلم دیگه دیده شده)
اتاق درامه. تقریبا بر اساس داستان واقعیه :) ولی زیباست . ببین حتمن.
اسپات لایت هم فیلم تکان دهنده ایه که اسکار سال خوشو برد :) راجب رسوایی اخلاقی کشیش ها هست و یک روزنامه که سعی داره پرده از کاراشون برداره... یکم ریمتش کنده (هرچند خودم اصلا حس نکردم) ولی فیلم خیلی قوی ای هست.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
یعنی اگر نرسم به دیدن SW VIII ، زمین و زمان رو فحش کش میکنم:|
من دووم نمیارم تا 6ماه بعد...جدا از اینکه سینما کجا و مانیتور کجا:( :|
من که چشمم اصلا آب نمیخوره. تریلرش هم اصلا به دلم نشست
اره رو نباید ادامه میدادن بعد از شماره 7

• Like

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
هر سه از بهترین فیلم های سال خودشونن...
Brooklyn از زیبا ترین عاشقانه های دهه اخیره بنظرم :D شدیدن دوستش داشتم و خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم. سیرشا رونان هم در فیلم بینظیره... (و فیلم خیلی کمتر از دو فیلم دیگه دیده شده)
اتاق درامه. تقریبا بر اساس داستان واقعیه :) ولی زیباست . ببین حتمن.
اسپات لایت هم فیلم تکان دهنده ایه که اسکار سال خوشو برد :) راجب رسوایی اخلاقی کشیش ها هست و یک روزنامه که سعی داره پرده از کاراشون برداره... یکم ریمتش کنده (هرچند خودم اصلا حس نکردم) ولی فیلم خیلی قوی ای هست.
ممنون. چند بار تا الان خواستم ببینمشون ، وقت نشده یا خودم اون موقع بیخیالش شدم. ولی بروکلین رو ریختم تو گوشی ببینمش.بعدش نوبت room و اسپاتلایت هست. از پارسال هم لالالند(اینو تقریبا یک سوم دیدم) ، مونلایت ، منچستر کنار دریا ، سالی و یه چند تا دیگه موندن:D

• Like

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
یعنی اگر نرسم به دیدن SW VIII ، زمین و زمان رو فحش کش میکنم:|
من دووم نمیارم تا 6ماه بعد...جدا از اینکه سینما کجا و مانیتور کجا:( :|
نری ببینی از ما جِدای ها نیستی :|
من اپیسود آخرو میرسم ببینم ؛ خدا کنه وا نره یهو خفن تموم کننش :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فکر نمیکردم یه روزی دوباره بیام اینجا پست بدم. الان استار وارز رو دیدم. واسه همینم اومدم.

نمیخوام بگم بهترین استاروارز تاریخ بود!!! اما یکی از تاپ ترین چیزایی بود که تو عمرم دیدم. شک پشت سر هم. الان حدود 45 دقیقه است که از تماشای فیلمم میگذره اما هنوزم ضربان قلبم پایین نیومده. تو عمرم همچین هیجانی رو تجربه نکرده بودم. من تا حالا تو هیچ فیلم و سینمایی یه کلمه هم از دهنم در نیومده و همیشه به مردمی که سر و صدا میکردن چپ چپ نگاه میکردم. حتی سر جاستیس لیگ واقعا اذیت میشدم از صدای خنده هاشون. اما....

تو این فیلم واقعا داشتم داد میزدم!!! کل سالن داشت منفجر میشد از شدت هیجان. همه جا داد و هوار بود. پشت سرم یکی کم مونده بود از هوش بره :))

فیلم فوق العاده خفنه. هیچ توضیح اضافی ای نمیتونم بدم در باب فیلم. هیچ نیازی به توضیح نداره. هیچی مطلبی نمیتونه حقش رو برسونه. منتظر یه کار فوق العاده خفن و پرهیجان باشید. هیچ رقمه نمیتونید پیش بینی کنید فیلم رو. هر چی تا حالا دیدید و شنیدید بریزید دور. منتظر باشید تا نفساتون تو سینه حبس بشه.

موفق باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر