Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
باید کدشو بخرین من خریدم بازی ۵گیگ حجم داره هرکی خواست بگه براش کد بخرم:D
امیر نمیدونم چرا به سرم زده فقط به خاطر این بازی برم یه xone بخرم:D الان 2تومن دستمه نمیدونم نیتندو سویچ بخرم یا وان :D بازی فکر کنم 2019 برا ps4 بیاد.از یه طرفم نمیصرفه واس یه بازی کنسول بخرم:((البته گرز اف وار4 هم دوس دارم تجربه کنم خخخ
راسته که میگن مولتی این بازی احتیاجی به گلد نداره یا خبر نداری؟:-??

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
باید کدشو بخرین من خریدم بازی ۵گیگ حجم داره هرکی خواست بگه براش کد بخرم:D

نه اقا حتما لازم نیست کد بخرید، مثل باقی بازیهای One دیجیتالی با گیفت کارت میشه خرید. من خودمم خریدم :D
همون به خاطر Game Preview پیش خرید نداشته :D

اینم صفحه خرید بازی
Buy PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Microsoft Store

ps34@
نه داداش دروغ هست بازی به Gold نیاز داره که به صورت جدا به فروش میره :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m and ps34

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
امیر نمیدونم چرا به سرم زده فقط به خاطر این بازی برم یه xone بخرم:D الان 2تومن دستمه نمیدونم نیتندو سویچ بخرم یا وان :D بازی فکر کنم 2019 برا ps4 بیاد.از یه طرفم نمیصرفه واس یه بازی کنسول بخرم:((البته گرز اف وار4 هم دوس دارم تجربه کنم خخخ

یه 300 بزار رو 2 تومنت وان ایکس بگیر تا چندسال بازیا رو های اند بازی کن :D

=-=-=-=

سروراش اوکی هستن ؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
مهدی جان بنظرم ارزش نداره بخاطر یه بازی ۱ تومن پیاده بشی حالا بماند برای خرید گلد و این چیزا بازم باید پول بدی gow4 هم مالی نبود باز اگه یه چیزی در حد نسخه های ۱ تا ۳ بود یه چیزی انحصاریهای مایکرو جز ریسینگهاش بقیه توی نسل ۸ خوب نبودن نسل ۷ فوق العاده بود اما این نسل نه پابجی یکسال دیگه واسه شما هم میاد بنظرم ارزش صبر کردن داره پولتو از دست نده بنظرم اگه میخوای کنسول بخری اگه ps4معمولی داری بفروش با همون پولی که کنار گذاشتی بذار روش pro بخر یکسال هم مثل چشم بهم زدن میگذره پابجی واستون میاد:Dهمه مولتی های xbox گلد نیاز دارن اینم همینطور:)

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
امشب میذارم واسه دانلود ۵ گیگ هم ۵ گیگه میدم همراه اول شبانه مجانی دان کنه:Dفردا بازیش میکنم میام میگم چطوره بازیش یه حس بدی هم دارم که بازی به بهم نمیسازه حالا دلیشو نمیدونم:Dاما ۲۵ میلیون نفر که بازیش میکنن کم نیست باید بازیش جالب باشه

• Like
Reactions: ps34

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
خیلی دوست دارم این بازی رو بگیرم ولی هنوز بازی برام مبهمه! مثلا با ١٠٠ پلیر بازی طولانی نمیشه توی یه نقشه بزرگ بخوای همه رو بکشی؟ یعنی مثلا وسط بازی خسته شدی یا خواستی بذاری کنار چه اتفاقی میفته؟ همه چیزت از دست میره؟ یا اگه کشته شدی برای دفعه ی بعد دوباره از صفر شروع میکنی؟ دوستانی هم که گرفتن از تجربیاتشون بگن ببینیم واقعا این بازی چیه که اینهمه سروصدا کرده!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
خیلی دوست دارم این بازی رو بگیرم ولی هنوز بازی برام مبهمه! مثلا با ١٠٠ پلیر بازی طولانی نمیشه توی یه نقشه بزرگ بخوای همه رو بکشی؟ یعنی مثلا وسط بازی خسته شدی یا خواستی بذاری کنار چه اتفاقی میفته؟ همه چیزت از دست میره؟ یا اگه کشته شدی برای دفعه ی بعد دوباره از صفر شروع میکنی؟ دوستانی هم که گرفتن از تجربیاتشون بگن ببینیم واقعا این بازی چیه که اینهمه سروصدا کرده!

درود
من از بعد از ظهری چند دستی بازی کردم، بذار اینطوری بهت بگم تا به خودت میای چنتا خونه رو بگردی و وسائل برداری میبینی 30 40 نفر مردند با اینکه نقشه بزرگه و تعداد پلیرها زیاد ولی خب سرعت مردن هم زیاده چون تو بیشتر مصاف های تک به تک اکثر اوقات یکی میمیره

دو دستی هم که بین ده نفر اخر بازی بودم تقریبا کمتر از نیم ساعتی زمان برده بود. خسته هم شدی لفت میدی میای بیرون چیزه خاصی نمیشه :D و کلا هربار شروع میکنی از صفر هستی (به جز کاستوم لباسهای ظاهری که تاثیری تو گیمپلی ندارند)

درباره خوده بازی بگم یکی از بهترین چیزهایی که تو زندگیم بازی کردم هست اولش خیلی ساده شروع میشه لوت میکنی، یکی دو نفر رو نهایتا میکشی و یا فرار میکنی، و تو دایره مشخص شده قرار میگری ولی کم کم که تعداد نفرات کم میشه رسما یکی از پر التهابترین لحظات گیمی ت شروع میشه. اونقدر هیجان وجودت رو پر میکنه ک حد نداره و لعنت به وقتی که بین ده نفر اخر قرار میگیری (تو این حالت محدود مجاز خیلی کوچیک میشه و شانس مردن بسیار زیاد) :D

ولی بچه هایی که میخوان بازی رو بخرن بدونند یکی از بدترین پرفورمنس هایی که ممکن هست رو برای One داره (مثل اینکه روی پی سی هم همینطور هست و کلا تو دیواره) افت فریم، شکست تصویر، لود نشدن تکسچر و ... واقعا میگم مشکلات فنی بازی زیاده

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
درود
من از بعد از ظهری چند دستی بازی کردم، بذار اینطوری بهت بگم تا به خودت میای چنتا خونه رو بگردی و وسائل برداری میبینی 30 40 نفر مردند با اینکه نقشه بزرگه و تعداد پلیرها زیاد ولی خب سرعت مردن هم زیاده چون تو بیشتر مصاف های تک به تک اکثر اوقات یکی میمیره

دو دستی هم که بین ده نفر اخر بازی بودم تقریبا کمتر از نیم ساعتی زمان برده بود. خسته هم شدی لفت میدی میای بیرون چیزه خاصی نمیشه :D و کلا هربار شروع میکنی از صفر هستی (به جز کاستوم لباسهای ظاهری که تاثیری تو گیمپلی ندارند)

درباره خوده بازی بگم یکی از بهترین چیزهایی که تو زندگیم بازی کردم هست اولش خیلی ساده شروع میشه لوت میکنی، یکی دو نفر رو نهایتا میکشی و یا فرار میکنی، و تو دایره مشخص شده قرار میگری ولی کم کم که تعداد نفرات کم میشه رسما یکی از پر التهابترین لحظات گیمی ت شروع میشه. اونقدر هیجان وجودت رو پر میکنه ک حد نداره و لعنت به وقتی که بین ده نفر اخر قرار میگیری (تو این حالت محدود مجاز خیلی کوچیک میشه و شانس مردن بسیار زیاد) :D

ولی بچه هایی که میخوان بازی رو بخرن بدونند یکی از بدترین پرفورمنس هایی که ممکن هست رو برای One داره (مثل اینکه روی پی سی هم همینطور هست و کلا تو دیواره) افت فریم، شکست تصویر، لود نشدن تکسچر و ... واقعا میگم مشکلات فنی بازی زیاده
خیلی ممنونم.
میدونی من فکر میکردم چون بازی از همون اول مجهزت نمیکنه درنتیجه حتما باید زمان زیادی رو تو بازی بگردی تا به یه میزانی مجهز بشی که مثلا حالا بتونی با بقیه پلیرها مقابله کنی. اگه این زمانه کم باشه درنتیجه اونقدر وقت نداری مهمات جمع کنی که بخوای کاری اصلا انجام بدی! ولی اینطور که شما میگی معلومه ویژگی های بازی خیلی هم عالیه و هیجان انگیز!:D

• Like
Reactions: Ali Venom

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
درود

خب مشکلات بیشتر بخاطر اینه که بازی هنوز کامل نیست توجه کنید شما با بازی کامل روبرو نیستید هنوز مونده تا کامل بشه البته سازندها گفتن شاید هیچ وقت کامل نشه بخاطر اینکه تیمشون کوچیکه تا سال بعد انشالا درست میشه

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر