Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوستان یه لینکی ویدئویی آموزشی توضیحی چیزی در مورد مولتی پلیر بازی لطف کنید.
اطلاعاتم زیر صفره!
اول ش کدوم کلاس رو انتخاب کنم؟ help!:|:D

• Like
Reactions: alisantori

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
دوستان یه لینکی ویدئویی آموزشی توضیحی چیزی در مورد مولتی پلیر بازی لطف کنید.
اطلاعاتم زیر صفره!
اول ش کدوم کلاس رو انتخاب کنم؟ help!:|:D

توی بخش headquarters ویدیوی آموزشی وجود داره که میشه تماشا کرد . اگه کارت رو راه نمیندازه که باید دنبال گاید هایی که تو یوتیوبه بری .
برای شروع معمولا مود tdm ، مود مناسبیه .

• Like
Reactions: AM!R

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
من نمیدونم از نت ماست یا اکتیویژن دوباره از دیروز شب این طورا من از سرورای اختصاصی قطع شدم گوه تو بازیای کالاف دویتی این آخرین کالافی بود که خریدم وقتی فقط ایرانی سرچ میکنه اونم با لگ یعنی پولتو ریختی تو جوب آب شمع بردارین برین دور بتلفیلد 1 و رنبو بگردین بخدا نه لگ دارن نه اینکه فقط ایرانی میارن با پینگ عالی گور بابای کالاف دیگه تو عمرم پول به کالاف نمیدم اینم بگم من چند پست قبل ببینین وصل بودم چندین روز به سرورای اختصاصی که خیلی ها وصل نبودن خلاصه نمیدونم از نت ماست یا از اکتیویژن شایدم بعدا درستش کردن اما چیزی که دیدم کشورهای خاورمیانه عراق لبنان ایران اینا حتی هند هم دیدم مشکل داشتن کلا کالاف مثکه واسه اروپا و آمریکاس به هر حال دوستان ناراحت نباشین آدم یه بار تو زندگیش اشتباه میکنه کالاف تموم شد واسه من مگه واقعا سروراشو درست کنن هر چی هم من و بقیه از کشورهای مختلف پیغام میدیم که اقا سرور اختصاصی مارو وصل کنین جوابی نمیدن فقط یه بار جواب دادن چندین روز پیش که داریم از سزتاسر جهان تست میگیریم از سرورامون به هر حال اگه درست کردن سرورارو ما به کالاف بعدم فکر میکنیم نکردن خداحافظت باشه کالاف :-h سلام به بتلفیلد 1 استار وارز بتلفرانت 2 و رنبو سیکس عشقن و یه پیشنهاد فورتنایتو دوستان مجانیه برین تجربه کنین غلط کردن که مینویسه ایران فیلتره برین سایته epicgames اونجا فقط کافیه یه فیلر شکن بزنین سه سوت یه اکانت امریکا بسازین بعد اون گوشه لینک تو پی اس ان بزنین اکانت پلی استیشن تونو بدین برین فورتنایت حال کنین مجانیم هست کلا نسخه های پولیشم ایتم اینا میده لنگه PUBG هست که برای پی سی و ایکس باکس الان خیلی فانه گرافیکش کارتونی هست اما خیلی خوب ساختنش یارو دیدم 40 ساله به بالا فورتنایت میزد توی توییچ خیلی ها سن بالا هستن کلا گیم سن نداره بگذریم از دستش ندین حجمشم خیلی کمه 8 گیگه فقط یه بخش داستانی داره که اونم سال دیگه 2018 مجانی میشه بخش مولتیشم کامل رایگانه مودهاشم مختلفه هرکی تونست همرو بزنه نمیره برده بازی کنین زیاد دستتون میاد سرورای خیلی خوبی هم داره :x

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من نمیدونم از نت ماست یا اکتیویژن دوباره از دیروز شب این طورا من از سرورای اختصاصی قطع شدم گوه تو بازیای کالاف دویتی این آخرین کالافی بود که خریدم وقتی فقط ایرانی سرچ میکنه اونم با لگ یعنی پولتو ریختی تو جوب آب شمع بردارین برین دور بتلفیلد 1 و رنبو بگردین بخدا نه لگ دارن نه اینکه فقط ایرانی میارن با پینگ عالی گور بابای کالاف دیگه تو عمرم پول به کالاف نمیدم اینم بگم من چند پست قبل ببینین وصل بودم چندین روز به سرورای اختصاصی که خیلی ها وصل نبودن خلاصه نمیدونم از نت ماست یا از اکتیویژن شایدم بعدا درستش کردن اما چیزی که دیدم کشورهای خاورمیانه عراق لبنان ایران اینا حتی هند هم دیدم مشکل داشتن کلا کالاف مثکه واسه اروپا و آمریکاس به هر حال دوستان ناراحت نباشین آدم یه بار تو زندگیش اشتباه میکنه کالاف تموم شد واسه من مگه واقعا سروراشو درست کنن هر چی هم من و بقیه از کشورهای مختلف پیغام میدیم که اقا سرور اختصاصی مارو وصل کنین جوابی نمیدن فقط یه بار جواب دادن چندین روز پیش که داریم از سزتاسر جهان تست میگیریم از سرورامون به هر حال اگه درست کردن سرورارو ما به کالاف بعدم فکر میکنیم نکردن خداحافظت باشه کالاف :-h سلام به بتلفیلد 1 استار وارز بتلفرانت 2 و رنبو سیکس عشقن و یه پیشنهاد فورتنایتو دوستان مجانیه برین تجربه کنین غلط کردن که مینویسه ایران فیلتره برین سایته epicgames اونجا فقط کافیه یه فیلر شکن بزنین سه سوت یه اکانت امریکا بسازین بعد اون گوشه لینک تو پی اس ان بزنین اکانت پلی استیشن تونو بدین برین فورتنایت حال کنین مجانیم هست کلا نسخه های پولیشم ایتم اینا میده لنگه PUBG هست که برای پی سی و ایکس باکس الان خیلی فانه گرافیکش کارتونی هست اما خیلی خوب ساختنش یارو دیدم 40 ساله به بالا فورتنایت میزد توی توییچ خیلی ها سن بالا هستن کلا گیم سن نداره بگذریم از دستش ندین حجمشم خیلی کمه 8 گیگه فقط یه بخش داستانی داره که اونم سال دیگه 2018 مجانی میشه بخش مولتیشم کامل رایگانه مودهاشم مختلفه هرکی تونست همرو بزنه نمیره برده بازی کنین زیاد دستتون میاد سرورای خیلی خوبی هم داره :x
منم مشکل دارم با سرورهاش فقط هم روز عرضه راه داد بعدش تعطیل شد fortniteهم دوستداشتم بازی کنم اما چون پابجی رو پیش خرید کردم میترسم fortnite بازی کنم مزه پابجی بپره:Dحالا ww2 خیلی هم شاخ نیست من که بیخیالش شدم خواستم میرم بتل ۱ یا ۴ ریمبو هم عشقه اورواچ هم میزنیم بغلش پابجی هم بیاد نمیدونم کجای دلم بذارمش:Dکلا سرم خیلی شلوغ میشه

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
  • Like
Reactions: amir_k2m

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان الان داشتم توییتای اکتیویژن ساپورت میخوندم یکی از عربستان نوشته بود چرا جواب مارو نمیدین چرا هدکوارتز ما خالیه و مچ پیدا نمیکنه ما قطع شدیم از سرورای اختصاصی جواب داده اکتیویژن بهش که استدیو کاملا از مشکلات و وضع بازی با خبره و دارن روی سرورا کار میکنن تا تعمیر کنن ما از شما انتظاز داریم که مارو درک کنین مساله زمانبری هست تعمیر! به زودی مشکلات حل خواند شد از صبر شما ممنونیم
گفتم برای شمام بنویسم در جریان باشین امیدوارم که زودتر درستش کنن

• Like

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
این عکس از ایسنتاگرام گرفتم :Angel:
خودم تازه میخوام xbox one بخرم بین 3 مدل one fat - ons s - one x موندم

اینم لینک پستی که گذاشتم کمک خواستم برای خرید xbox one
همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)
واقعا این سه تا هیچ ربطی بهم ندارن چجوری موندی؟ :)))) فت که الان دیگه تولید هم نمیشه اشتباه محضه خریدنش.
بین وان اس و وان اکس اگه پول داری وان اکس بخر شک نکن. اگر هم نداری وان اس تنها انتخابته بهمین آسونی. انقد هم اپگریدهای خوب دادن که منی که تلویزیون فورکی ندارم هم از داشتن وان اکس لذت میبرم. فریم ریت ثابت در کنار رزولوشن خوب و کیفیت بافت مناسب . دیگه چی میخوای؟ اگه فورکی داری که بهشته برات

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
واقعا این سه تا هیچ ربطی بهم ندارن چجوری موندی؟ :)))) فت که الان دیگه تولید هم نمیشه اشتباه محضه خریدنش.
بین وان اس و وان اکس اگه پول داری وان اکس بخر شک نکن. اگر هم نداری وان اس تنها انتخابته بهمین آسونی. انقد هم اپگریدهای خوب دادن که منی که تلویزیون فورکی ندارم هم از داشتن وان اکس لذت میبرم. فریم ریت ثابت در کنار رزولوشن خوب و کیفیت بافت مناسب . دیگه چی میخوای؟ اگه فورکی داری که بهشته برات

البته ادامه بحث اینجا درست نیست و اینکه اگه مولتی باز هستی همون s بهتره چون هر دو کنسول x و s و معمولی به یک شبکه وصل میشن نمیتونن از نظر فریم و رزولوشن و کیفیت بافت بهم برتری داشته باشن و باعث برتری xها به s و معمولی میشه و اگه داستانی و تک نفره بازی میکنی x.بحث همینحا خاتمه پیدا میکنه و در تاپیک دوستمون ادامه داره الان دوستان cod ww2 شاکی میشن:D

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459

کجا ربطی ندارن :cool: اینطوری که تو میگی انگار مثل فرق بین ps1 با ps4 هستن , اما یکین خودتم خوب میدونی
همین one fat آکبندش هست و واقعا ارزش خرید داره خیلی هم شیکه بخصوص باندل هاش هر کنسول یه طرح خیلی قشنگ و لاکچری داره

من درباره xbox original ( ایکس باکس نسل 6 ) خودم همچین حرفی نمیزدم اونطوری که تو درباره xbox one fat میزنی
بعد از 15 سال تازه xbox origianl خودمو فروختمش

in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg

درباره one x من در یه صورت میخرم
ببین الان one بازیا xbox 360 و xbox original اجرا میکنه , وقتی هم نسل 9 شروع شه بازیا مولتی که میان هم برای کنسول ها نسل هشتی میان هم نسل 9
حالا یه سری بازی ها نسل 9 فقط برای نسل 9 میان , چون one x خیلی قدرتمنده اگر بازیایی که فقط برای نسل 9 میان برای one x هم بیان
صد در صد one x میخرم و حاظرم بخاظرش 1 میلیون خورده ای بیشتر بدم ( چون اینطوری one x میشه 4 تا کنسول xbox original - xbox 360 - xbox one - ایکس باکس نسل 9 )

ولی اگر نیاد برا one x اون وقت one x نمیخرم

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
البته ادامه بحث اینجا درست نیست و اینکه اگه مولتی باز هستی همون s بهتره چون هر دو کنسول x و s و معمولی به یک شبکه وصل میشن نمیتونن از نظر فریم و رزولوشن و کیفیت بافت بهم برتری داشته باشن و باعث برتری xها به s و معمولی میشه و اگه داستانی و تک نفره بازی میکنی x.بحث همینحا خاتمه پیدا میکنه و در تاپیک دوستمون ادامه داره الان دوستان cod ww2 شاکی میشن:D

ممنون داداش :hug:

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر