رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
fc_keyart-home-slider_ncsaggff.jpg

درود <:-P
طبق رسم هر ساله، با رسیدن به آخرین ماه سال میلادی قراره یه نگاهی به سال آینده داشته باشیم و با هم موردانتظارترین بازی‌های سال رو از دید کاربران بازیسنتر انتخاب کنیم. حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2018 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و یه جورایی آینده‌ی روشن صنعت گیم رو مورد بررسی و تحلیل قرار بدیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری دو سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2018 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2018 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2018 تایید نشده‌اند مثل: The Last of Us Part II - Death Stranding - Cyberpunk 2077 - Metroid Prime 4 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2018: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2018 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2018 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2018 اعلام میشه (البته بستگی به تعداد رای‌ها داره :D)
LET THE VOTING BEGIN ! :D

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
1_God Of War
2_RDR 2
3_ Ace Combat 7
4_Spider-Man
5_Far Cry 5
خب gow که در قلب ما جای دارد:-" به خاطرش PS4 خریدم و همه نسخه های قبلیش هم N بار رفتم و مهمترین بازی نسل 8 برا منه:-"
RDR2 که بازی سال میشه (اگه بیاد) و دنیای غرب وحشی رو به زیبایی به تصویر می کشه=P~ (ولی فکر نکنم در حد نسخه اولش بشه) :-"
ACE COMBAT که سال هاست منتظرشم و امیدوارم مثل نسخه قبلیش فقط انلاین نباشه:-"
.
.
.
این لیست 2016 من بود
1-dark souls 3
2-uncharted 4
3-Tekken 7
4-Resident Evil Zero HD Remaster
5-Ratchet & Clank
6-No Man's Sky
7-doom
8-Gears of War: Ultimate Edition
9-Mafia III
10-Rise of the Tomb Raider :d
که فقط 3تاشونو بازی کردم:|x_x

اینم لیست 2017 من:|
1_ Resident Evil 7
2_ Red Dead Redemption 2
3_ Tekken 7
4_ Crash Bandicoot remaster
که فقط 2تاشو بازی کردم:|:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خبر خوش اینه که بالاخره پرسونا 5 تو این لیست نیست و بعد 3 سال تاخیر عرضه شد!
هر چقدر این دو سال گذشته برای من یکی فوق العاده بود سال اینده چیزی خاصی برای من نداره ! نهایتش دیترویت و رد دد ردمپشن و مقداری هم گاد او وار !
حالا باید لیست کلی بازی های تایید شده سال بعد رو ببینم تا لیست کنم

یه نگاهی به سال قبل بندازیم خوشبختانه 90 درصدش اومد!

Final fantasy xii
Gravity rush 2
Persona 5

Horizon
Tekken 7
Re7
Mass effect
Nier

Crash bandicoot
Ni no kuni

گرفتم تموم نکردم
گرفتم تموم کردم
نگرفتم
... خوب rdr و gow جاشون تو لیست خالیه ... چون ۹۹ درصد امسال خبری ازشون نمیشه .. حتی اگرم بشه تاخیر میخوره ...

برای سال دیگه هم

Detroit: Become Human -1
2- God of War
3- Red Dead Redemption 2
4- Age of Empires: Definitive Edition
5- Bayonetta 2

6- Code Vein بستگی به کیفیت نهایی بازی و نقدا داره
7- Dissidia Final Fantasy NT بستگی به کیفیت نهایی و نقدا داره

هیج علاقه ای هم به دیز گان و دریمز و اسپایدر ندارم، اگه شین مگامی تنسه 5 امسال میومد صدر لیست بود

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
1. Shadow of the Colossus (:x:D)
2. Red Dead Redemption II
3. Dreams
4. God of War
5. Concrete Genie
6. Days Gone
7. Metro Exodus
8. Spider-Man
9. A Way Out
10. DETROIT Become Human

پ.ن: Ori and the Will of the Wisps در صورتی ک برای 2018 تایید میشد قطعا جای خیلی خوبی تو لیستم داشت چون از نسخه اول ب شدت لذت بردم :x

• Like
Reactions: benjohn

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
1- FarCry 5
2- Metro Exodus
3- Spider Man
4- Red Dead Redemption 2
5- Anthem
6- Detroit Become Human
7- Skull & Bones
8- Vampyr
9- God of War
10- Mount & Blade II Bannerlord
------------------------------------------
یک سری بازیها که احتمالا سال 2018 معرفی و عرضه بشن مثل Tomb Raider، Forza Horizon 4 و Watch Dogs 3 که اگر اینها تا الان معرفی شده بودند صد در صد میزاشتمشون تو لیست اما چون هنوز معرفی نشدن خط خوردن. بازی جدید راکستدی هم امیدوارم همین امسال عرضه بشه.:D
یک سری عناوین هم تو لیست جا نشدن ولی به عنوان عناوین قابل تقدیر ازشون نام میبریم:D
BioMutant
DarkSiders III
Witchfire
Days Gone
Total War Saga Thrones of Britannia
Kingdom Come Deliverence

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر