خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
اولا نزنین.
ثانیا یه لحظه بخونید من چی گفتم
کپی رایت و دانلود زیاد ربطی به هم ندارن،اگه برای بازی لازم بود 60 دلار داد چند درصد از افراد حاضر بودن بازی رو بخرن که برسه به دانلود.
منطقی بگیم دیگه.
Black Mirror -
دانلود بازی Black Mirror IV-CODEX + GOG + FitGirl Repack برای کامپیوتر
بازی بلک میرور 3.800 تا فروخته رو استیم.
تو دانلودها 5 هزار تا بازدید داشته فقط 10 درصد بازدیدهاش به دانلود منجر شده باشه میشه 500 تا
10 تا هم فقط سایت دانلود معتبر در نظر بگیر برا ما ایرانیها،میشه 5 هزار تا
اگه میخوای بگی بازیش گمنامه،مصرف عجیب ما همینه .ما همه رو میزنیم برا دانلود چون پرداخت وجه بازی نداریم.ولی اونها خریدشون رو به طور میانگین به 20-30 بازی در سال محدود میکنن.
نکته آخر :میزان دانلود رو با بستر پایه و زیر ساختها هم قیاس کن

کلن شما از یه شاخه به شاخه ی دیگه می پری برای توجیه ، خودتون مگه نگفتید دانلودر های شبانه (که بیشترین حجم دانلود رو دارن) نسبت به کل جامعه خیلی کم هستن؟ پس چطور نتیجه می گیرید با این دلایل که مصرف ما خیلی بالاست!
درباره ی بخش اول صحبت تون هم دقیقن جایی این حرف رو میزنید که خیلی ها 60 دلار هم دادن برای خرید بازی دیجیتالی ! شما فکر میکنی همه ی ایرانی ها یه ابر سیستم دارن و 24 ساعت دارن همه ی بازی های قدیم و جدید رو مفت و کرکی دانلود می کنن! در صورتی که واقعیت اصلن اینطور نیست مخصوصن از نسل 8 به بعد
بعدش اینکه یه نفر آهنگ رو آنلاین گوش کنه یا دانلود کنه فرقی در مصرف ترافیک نداره! اون وری ها استفاده از سرویس های آنلاین شون خیلی بیشتره یادتون نیست مصرف ماهیانه ی کشورهای پیشرفته -که در همین تاپیک گذاشته بودن-کمترینش از 1ترا شروع میشد تا بی نهایت (واقعی) ! که خودش نشون میده فاصله ی استفاده ی ما با اونا از زمینه تا آسمون

Sent from my iPhone using Tapatalk

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
نقل قول از زومیت
سرعت دانلود: مورد دیگه که باعث ابهام کاربران شده سرعت دانلود در سرویس ها هست. تا قبل از تعرفه های جدید، اکثر شرکت‌ها پهنای باند رو به عنوان یک طرح تشویقی، باز گذاشته بودند: بنابراین شما حتی با خرید سرویس 1مگابیت هم حداکثر سرعتی که خط شما کشش داشت رو دریافت میکردید. اما در تعرفه های عیرحجمی، تقریبا تمامی شرکت ها (بجز پارس آنلاین برای سرویس‌های بالاتر از 3مگابیت) این طرح تشویقی رو حذف کردند که در نتیجه، شما دیگه سرعت قبلی خودتون رو نخواهید داشت. برای مثال، در تعرفه‌های جدید، سرعت دانلود سرویس 16مگابیت در بهترین حالت 2 مگابایت/ثانیه و سرعت دانلود سرویس 512کیلوبیت در بهترین حالت 64کیلوبایت/ثانیه خواهد بود. باقی سرویس ها هم به همین نسبیت محاسبه خواهند شد. باز بودن یا نبودن پهنای باند، در آینده ممکنه تغییر کنه.

Attachments

• photo_2017-12-10_22-38-52.jpg
    photo_2017-12-10_22-38-52.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 31

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
بنده کرج هستم و سرعت 16 آسیاتک رو گرفتم
سرعت که تغییری نکرده و همونطور متناوب هست هنوز و نهایتا با idm توی دانلود 1.200 MB /persecond بشه
الان هم که دارم بهتون پیغام میدم قطع شده نت و با گوشی دارم این مطلب رو پست می کنم
قبلا سه ماهه با 30 گیگ حجم و 2 تا 8 صبح رایگان استفاده می کردم که سرعت هم تو تایم شبانه افت نمی کرد ابدا
همین سرعت بود تمام دانلود هام رو هم انجام میدادم یا از آسیا دی ال رایگان می گرفتم
و اگر تموم هم میشد حجم 90 گیگ گیگباکس می گرفتم که باز هم روش دانلود رایگان شبانه بود
کنسول اکس باکس هم دارم و مدام آپدیت های حجیم دانلود می کنم
فیلم و موسیقی هم با کیفیت های بالا استفاده می کنم
و قبلا این سرویس کاملا جواب کار من رو میداد
تنها اتفاقی که الان افتاده اینه
من به شخصه ترجیح میدم 100 گیگ حجم 6 ماه برای سیم کارتم بگیرم و خودم تصمیم بگیرم چقدرشو مصرف کنم نه اینکه الان 90 تومن پول بدم برای یک ماه و برای اینکه پولم هدر نره مجبور باشم استفاده کنم تا حجم تموم بشه
آسیاتک حجم اضافه باقی مونده به دوره بعد منتقل می کنه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان چند ماهه ۵۱۲ هستم قطعی ندارم. الان هم ۳۵ هست. ممکنه تغییراتی داده باشن تو بستر مخابرات و درست شده باشه اما بعیده
خوش بحالت:D
این مال منه=)):))
pz9m_screenshot_(14).png

• Like
Reactions: amooei

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
الان سایت دانلود بازی ps4 جز شاتل لند چی هس واسه ترافیک داخلی ؟ من مخابراتم شاتل لند میگه آی دی ت خارجیه. نه فیلترشکن زدم نه چیزی

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
چون الان ترافیک زیاد دارم قصد خرید ندارم که تست کنم ولی این یه نمونه از گزارش کاربران:
سرویس های قدیمی که اصن حد آستانه نداشتن که ایشون نوشته حد آستانه:-?
در هر صورت تو مصوبه ۲۶۶ به وضوح اومده که قیمت هر گیگ ترافیک بین الملل ۲۰۰۰ تومان هست و اگر هر ISP ای خلاف اینو انجام بده تخلف کرده:
تبصره: در صورت فروش حجم اضافه، سقف تعرفه هر گیگابایت ترافیک بین‌الملل، بیست هزار (20000)ریال تعیین میشود که براساس مصوبه جلسه شماره 251 کمیسیون، ارایه کننده خدمت موظف است تا نسبت به اعمال سقف تعرفه ترافیک داخلی، به
میزان پنجاه درصد(50%)سقف تعرفه ترافیک بین‌الملل اقدام کند.

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
دوستانی که اسیاتک دارن بگن با این طرح جدید وضعیت از چه قرار شده من الان سرعت 1 مگ دارم شبانه 2 تا 8 صبح 21 گیگ دان میکنم 25 روز هم از نتم باقیس تو طرح های جدید اسیاتک رایگان حذف کرده ؟تکلیف من امثال من که دانلودهای سنگین بازی میکنیم چیه ؟

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
پایه طرح مشکل نداره و کاملا به روزه:
1.تو دنیا هم سرعت میفروشن و نه حجم ،اما با این تفاوت که سرعتهای اونها بالاست
2.مصرف ما خیلی بالاست چون کپی رایت نداریم و فرت و فرت تو کار دانلودیم
را حل هم داری شما با همون قیمت که بری شاتل
ولی تو همین فروم هم کسایی داریم که راضی بودن
تو افرادی که پیش من میان میشه گفت 70 به 30 راضی بودن
چون افرادی که دانلودر شبانه هستن نسبت به کل جامعه خیلی رقم پایینیه
در طول زمان با جا افتادنش طرحهای متنوع هم عرضه میشه
الان جشنواره اومده و همه شرکتها میزنن و گر نه قدیم جشنواره ای نبود بعضا میشد برای یکسال تا 900 و حتی 1 میلیون پول دادم
این هم زمان بگذره بهتر میشه و با افزایش سرعت اینترنت و رو آوردن به vdsl و فیبر و تانوما و کاهش قیمتشون کم کم این طرح هم درست میشه
برای درست شدن یک اشتباه (که طرحهای قدیمی بود) باید جمعیتی قربانی بشن
بعید میدونم که درست بشه.. یه مشکل دیگه ای هم که داره علاوه بر گرونی اینکه باز هم سرعتمون دقیق مثل قبل نشده و از همه بدتر پینگ بالا و تایم اوت که نداشتیم اضافه شده. به فکر ما که مطمینا نیستن دوست من شک نکن..

• Like
Reactions: Sony+

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بعید میدونم که درست بشه.. یه مشکل دیگه ای هم که داره علاوه بر گرونی اینکه باز هم سرعتمون دقیق مثل قبل نشده و از همه بدتر پینگ بالا و تایم اوت که نداشتیم اضافه شده. به فکر ما که مطمینا نیستن دوست من شک نکن..

ولشون کن خوششون میاد چرت و پرت بگن.
این یکی رو نمیدونم از کجاشون در آوردن:
1.تو دنیا هم سرعت میفروشن و نه حجم ،اما با این تفاوت که سرعتهای اونها بالاست
میگم تو اروپا نت میفروشن نامحدود خودم دیدم سرچ کنید تو کره ، تایلند ، مالزی ، استرالیا ، چین ، ترکیه ، همین عراق جنگ زده و... هم نت نامحدود میفروشن آخه چرا عادت کردید هر -- و شری رو قرقره بکنید تکرار کنید؟
اون جمله مسخره واسه ADSL نیست برای اینترنت همراه lte هستش که اونم محدودیت یک ترابایت میدن.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
دوستان متاسفانه سرویس unlimited شاتل حذف شد
:|
اصن چ معنی داره ۶۴ کیلو بخری با ۱۰ مگ دان کنی:|
الان این جدولی که زده چجوریاس؟! ۲ مگ میده با حداکثر ۶۴ گیگ ماهی ۲۵ تومن!
مشکل خاصی داره؟:D متوجه نمیشم

• Like
Reactions: Persona.Q

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
الان این جدولی که زده چجوریاس؟! ۲ مگ میده با حداکثر ۶۴ گیگ ماهی ۲۵ تومن!
مشکل خاصی داره؟:D متوجه نمیشم
۲مگابیت -256سرعت دانلود ۲۵ ماهی
قبلا میدادم ۴مگابیت با سرعت۵۱۲ دان ماهی ۱۹
مشکل اینه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر