Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
سلام
یه سوال!!؟؟
پشگل میدونید چیه!؟
نمی دونید واقعاً!!!؟؟؟
بفرمایید اینم پشگل:
منفیه بینهایت از 10!!!
nahang-anbar-2-walet.jpg

#پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران:|:|:|
جدی اینقدر مشکل داشت؟
پس ملت از چی خوششون اومده که براش رفتن سینما؟

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015

جدی اینقدر مشکل داشت؟
پس ملت از چی خوششون اومده که براش رفتن سینما؟
ببین
الکی اغراق نمیکنم!
از روی فلشی که این زباله رو ریختم توش زدم به تلویزیون هم خجالت میکشم!!!
من نمیدونم چی به سرمون اومده که این شده پرفروش ترین فیلم تاریخمون!!!
باید ببینی تا بفهمی چی میگم...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینقدر افراط نکنید دیگه:D نهنگ عنبر ها رو اگه خانوادگی (که تعداد افراد دهه 40-50 ـی هم زیاد باشه توشون) ببینید واسه هدفی که داره(دور هم جمع شدن و خندیدن به چرت و پرت های مختلف) خیلی هم خوبه:D
هر چند قبول دارم تنهایی ببینید خییییلی بده:D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
یه سوال!!؟؟
پشگل میدونید چیه!؟
نمی دونید واقعاً!!!؟؟؟
بفرمایید اینم پشگل:
منفیه بینهایت از 10!!!
nahang-anbar-2-walet.jpg

کسی که میگه من برای خندوندن ملت ایران، شلوارم هم در میارم نشون از سطح فوق العاده پایینش که بلده فقط با مسخره بازی به فروش برسه
البته ماگفته نماند، جایی برای سیستم امتیاز دهی بازیگران و منتقدان وجود نداره مثل Imdb که خوب ایا فیلم ارزش داره یا نه ...

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام
یه سوال!!؟؟
پشگل میدونید چیه!؟
نمی دونید واقعاً!!!؟؟؟
بفرمایید اینم پشگل:
منفیه بینهایت از 10!!!
nahang-anbar-2-walet.jpg

فک میکنم توقع شما از سینمای ایران خیلی بالا هست ..
فیلم بدی نبود .. تو خارج هم ازین کمدی چیپ زیاده ..
نمونه اثر های ادام سندلر و ....

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

ببین
الکی اغراق نمیکنم!
از روی فلشی که این زباله رو ریختم توش زدم به تلویزیون هم خجالت میکشم!!!
من نمیدونم چی به سرمون اومده که این شده پرفروش ترین فیلم تاریخمون!!!
باید ببینی تا بفهمی چی میگم...
5 تا فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران در حال حاضر همین عنبر2 و گشت2 و جلف و آلبالو + فروشنده هستن.
یه دلیلش اینه که سطح سلیقۀ مردم فاجعه‌س و دلیل دومش اینه که بلیط سینما یهو از 2-3هزار تومن شد 10-20 هزار تومن در دوران تدبیر و امید.
میزان فروش فروشنده صرفاً یه استثنا هست، بین فروشنده و جدایی (که رتبۀ 36م رو داره) فقط یه فیلم هست که قابل قبوله (ابد و یک روز) و شاید یکی دو تای دیگه قابل قبول باشن.
کل این 34 تا فیلم دیگه رو ندیدم (از این 5تای اول به جز فروشنده فقط گشت 2 رو دیدم که کاش ندیده بودم) اما همون چنتایی که دیدم همه رو میتونم در "زباله و مبتذل" خلاصه کنم.
خودمون رو گول نزنیم، سطح کلی فرهنگ تو مملکت در همین حده و همیشه هم در همین حد هم بوده در حدی که فکر کنم پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران با احتساب تورم "در امتداد شب" هست.
قبل از انقلاب هم انگشت شمار کارگردان بودن که فیلم خوب میساختن که یه تعدادشون فوت کردن (کیارستمی و حاتمی مثلاً) و یه تعدادیشون ممنوع الکار (بیضایی و تقوایی مثلاً) و یه تعدادیشون هم مصرف چیزی مغزشون رو زایل کرد (کیمیایی و مهرجویی مثلاً) ولی منهای کیمیایی و تا حدودی حاتمی هیچ کدومشون به اونصورت موفق از نظر تجاری نبودن فقط در حد گذران زندگی می‌فروختن و گاهاً یه فیلمشون اون وسط میگرفته (برای بیضایی سگ کشی، برای مهرجویی اجاره نشینها و برای تقوایی ناخدا خورشید مثلاً). بعد از انقلاب هم 3-4 نفری اضافه شدن که اکثرا هم دیوونۀ اینوری یا اونوری شدن و چند سالیه به چرندیات سازی افتادن (حاتمی کیا و مخملباف مثلاً)، اگه کارگردانهایی که تازه ورود کردن و هنوز عیارشون معلوم نیست (مکری مثلاً) و یا کارگردانهایی که کلی فیلم ساختن و فقط یکی دو تا فیلم خوب داشتن (میلانی و افخمی مثلاً) فرهادی با همۀ فحشهای بی دلیلی که میخوره و تهمتهای خنده داری که بهش میزنن تقریباً یه نفری بار کیفی سینمای مملکت رو نگه داشته وگرنه کل سینمای ایران رو میشه تو اسم سه تا فیلمی که الان (فکر کنم) رو اکران هستن خلاصه کرد : زرد، خالتور، غیرمجاز

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
فک میکنم توقع شما از سینمای ایران خیلی بالا هست ..
فیلم بدی نبود .. تو خارج هم ازین کمدی چیپ زیاده ..
نمونه اثر های ادام سندلر و ....
اتفاقا من پای دو فیلم سن‌پترزبورگ و خوب بد جلف با اینکه خیلی سطحی بودن ولی خیلی خندیدم!
توقع زیاد چیه برادر...
طرف رفته با یه مشت بازیگر به اصطلاح مطرح(!)چند تا دابسمش ساخته به مراتب ضعیف تر و سخیف تر از دابسمش های تلگرامی و اینستاگرامی...!
یعنی خنده که نداشت هیچ بعضی مواقع مخاطب جلوی تلویزیون از خجالت سرش رو مینداخت پایین و از خودش شرمنده میشد که داره چنین شاهکاری رو تماشا میکنه!!!
البته اینو بگم تنها این فیلم نیست که اینجوریه نمونه های زیادی مثل این هست،مثال:
گشت ارشاد 1و2
سلام بمبئی
50 کیلو آلبالو
من سالوادور نیستم و کلاشینکف و اکثر کارهای اخیر عطاران منهای دهلیز که اونم مالی نبود ولی در قیاس با بقیه کارهاش باز قابل تحمل تر بود
ووو....
پ.ن
راستی وسط این آثار گرانبها! یادی از استاد دهنمکی نکردم گفتم بگم یه وقت شرمندشون نشم یه موقع...!
:D

5 تا فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران در حال حاضر همین عنبر2 و گشت2 و جلف و آلبالو + فروشنده هستن.
یه دلیلش اینه که سطح سلیقۀ مردم فاجعه‌س و دلیل دومش اینه که بلیط سینما یهو از 2-3هزار تومن شد 10-20 هزار تومن در دوران تدبیر و امید.
میزان فروش فروشنده صرفاً یه استثنا هست، بین فروشنده و جدایی (که رتبۀ 36م رو داره) فقط یه فیلم هست که قابل قبوله (ابد و یک روز) و شاید یکی دو تای دیگه قابل قبول باشن.
کل این 34 تا فیلم دیگه رو ندیدم (از این 5تای اول به جز فروشنده فقط گشت 2 رو دیدم که کاش ندیده بودم) اما همون چنتایی که دیدم همه رو میتونم در "زباله و مبتذل" خلاصه کنم.
خودمون رو گول نزنیم، سطح کلی فرهنگ تو مملکت در همین حده و همیشه هم در همین حد هم بوده در حدی که فکر کنم پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران با احتساب تورم "در امتداد شب" هست.
قبل از انقلاب هم انگشت شمار کارگردان بودن که فیلم خوب میساختن که یه تعدادشون فوت کردن (کیارستمی و حاتمی مثلاً) و یه تعدادیشون ممنوع الکار (بیضایی و تقوایی مثلاً) و یه تعدادیشون هم مصرف چیزی مغزشون رو زایل کرد (کیمیایی و مهرجویی مثلاً) ولی منهای کیمیایی و تا حدودی حاتمی هیچ کدومشون به اونصورت موفق از نظر تجاری نبودن فقط در حد گذران زندگی می‌فروختن و گاهاً یه فیلمشون اون وسط میگرفته (برای بیضایی سگ کشی، برای مهرجویی اجاره نشینها و برای تقوایی ناخدا خورشید مثلاً). بعد از انقلاب هم 3-4 نفری اضافه شدن که اکثرا هم دیوونۀ اینوری یا اونوری شدن و چند سالیه به چرندیات سازی افتادن (حاتمی کیا و مخملباف مثلاً)، اگه کارگردانهایی که تازه ورود کردن و هنوز عیارشون معلوم نیست (مکری مثلاً) و یا کارگردانهایی که کلی فیلم ساختن و فقط یکی دو تا فیلم خوب داشتن (میلانی و افخمی مثلاً) فرهادی با همۀ فحشهای بی دلیلی که میخوره و تهمتهای خنده داری که بهش میزنن تقریباً یه نفری بار کیفی سینمای مملکت رو نگه داشته وگرنه کل سینمای ایران رو میشه تو اسم سه تا فیلمی که الان (فکر کنم) رو اکران هستن خلاصه کرد : زرد، خالتور، غیرمجاز
بینهایت با نظرتون هم نظر هستم دوست عزیز، بیییینهااااااااایت...:Rose:

Last edited by a moderator:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اتفاقا من پای دو فیلم سن‌پترزبورگ و خوب بد جلف با اینکه خیلی سطحی بودن ولی خیلی خندیدم!
توقع زیاد چیه برادر...
طرف رفته با یه مشت بازیگر به اصطلاح مطرح(!)چند تا دابسمش ساخته به مراتب ضعیف تر و سخیف تر از دابسمش های تلگرامی و اینستاگرامی...!
یعنی خنده که نداشت هیچ بعضی مواقع مخاطب جلوی تلویزیون از خجالت سرش رو مینداخت پایین و از خودش شرمنده میشد که داره چنین شاهکاری رو تماشا میکنه!!!
البته اینو بگم تنها این فیلم نیست که اینجوریه نمونه های زیادی مثل این هست،مثال:
گشت ارشاد 1و2
سلام بمبئی
50 کیلو آلبالو
من سالوادور نیستم و کلاشینکف و اکثر کارهای اخیر عطاران منهای دهلیز که اونم مالی نبود ولی در قیاس با بقیه کارهاش باز قابل تحمل تر بود
ووو....
پ.ن
راستی وسط این آثار گرانبها! یادی از استاد دهنمکی نکردم گفتم بگم یه وقت شرمندشون نشم یه موقع...!
:D
سینما ایران مریضه اگه این اراجیف رو بگذاریم کنار و بریم سراغ فیلم های مثلا جدی چی می بینی ؟؟؟ یه سری چرت و پرت تکراری که اونقدر از روی هم اسکی رفتن دیگه طوری شده همه یادشون رفته سینما به معنای ناله کردن نیست به قول یکی از دوستان تو تاپیک روبرو سینمای ایران شده جایگاه یه سری به اصطلاح فمنیست که فیلم هاشون فریاد بزنن وای چقدر زن ها تو ایران بدبخت و بیچاره هستند موضوعاتشون هم خلاصه شده جدایی و تجاوز و دختر فراری اعتیاد و ... خوب تو این وضعیت مردم که هیچ تفریح درست و حسابی تو این مملکت ندارن تو سینما هم روشن فکر نما ها رسما شدند پتک تو سر مردم طرف با خودش میگه حداقل بریم سینما چهار تا رقص مایکل جکسونیه و آهنگ فتانه و دلقک بازی ببینیم یکم شاد بشیم بیایم بیرون تا اینکه بریم اونجا و طبق معمول بکوبونن تو سرمون که چقدر بدبختیم والا خودمون می دونیم وضعیتمون چیه دیگه نیاز نیست کل فیلم های ایران این قضیه رو تو گوشمون فریاد بزنند
والا سینما ایران خیلی فاجعه است تنها راه درست شدنش اینه که یه نسل جوون و جدید با ایده های جدید ظهور کنند شاید از شر این سینما امروزی مردم رو خلاص کنند

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کسی که میگه من برای خندوندن ملت ایران، شلوارم هم در میارم نشون از سطح فوق العاده پایینش که بلده فقط با مسخره بازی به فروش برسه
البته ماگفته نماند، جایی برای سیستم امتیاز دهی بازیگران و منتقدان وجود نداره مثل Imdb که خوب ایا فیلم ارزش داره یا نه ...

یک فراستی تو رسانه ملی خوب له میکرد این دست فیلمهارو که خب خداروشکر با حذف هفت کلا صورت مسله رو حذف کردند :|

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Dunkirk
7.5/10

Dunkirk_Film_poster.jpg

این فیلم برام یه فیلم معمولی بود..نه خیلی بد که از دیدنش پشیمون بشم،نه خیلی شاهکار که بشینم دوباره نگاش کنم...البته از فیلمای که مربوط به جنگ جهانی بشه و همچنین فیلمای کلاسیک با سلیقم جور درنمیاد...قبلش هم تو همین فروم نظرات رو میخوندم،فیلم برام قابل پیش بینی شده بود...از فیلمای نولان فکر کنم فقط بی خوابی و اولین فیلمش رو نگاه نکردم،این دانکرک هم در رده آخر قرار میگیره از نظر محبوبیت برام...فقط ارزش 8 گیگ دانلود رو نداشت:|

Kingsman: The Golden Circle
7/10
Kingsman_The_Golden_Circle.png

تایمش خیلی زیاد بود...:|
شخصا فکر میکردم که دیگه اینو خراب کنند ولی قابل قبول بود...
بازگشت هری و اون دستگاه مرده زنده کن خیلی لوس بود:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
mother-2017.154-90657.jpg

Mother
مادر رو دیدم و یکی از بهترین و زیباترین فیلم هایی بود که از استعاره و نماد برای بیان موضوعش استفاده کرده بود. واقعا کیف کردم. همراه بازی عالی یه جنیفر لارنس ، کارگردانی فیلم هم اینقدر خوبه که لحظه به لحظه لب به تحسین کارگردانی میپردازید. داستان فیلم درباره ی زنی ست که با نویسنده ای ازدواج کرده و در کلبه ای دور افتاده زندگی میکنند ، جایی که نویسنده تلاش میکند ایده ای برای داستان جدیدش پیدا کند.
9 از 10

• Like
Reactions: 779

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر