PlayStation Shenmue III

DECvjDWWsAE5kfy[1].png
عنوان: Shenmue III
سازنده: Ys Net.Neilo
ناشر:deep silver(غرب)
ژانر: open world.rpg
پلتفرم ها: PS4 . Pc
تاریخ انتشار: August 27, 2019

DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png
پس از 14 سال از عرضه نسخه دوم و کنسل شدن نسخه سوم و درخواست های بسیار از کمپین kickstarter عنوان Shenmue III با حضور Yu Suzuki خالق و کارگردان سری در E3 2015 کنفرانس سونی پرده برداری شد. هدف این کمپین 2 میلیون دلار است و حتی نصفه 1روز نیز تا رسیدن به این هدف تعیین شده طول نکشید و تاکنون این کمکها تا اخر سال 2018 به رقم 7.1 میلیون رسیده و این نشان از علاقه شدید طرفدارن برای دیدن نسخه سوم از این سری محبوب را دارد.

Shenmue III دنباله مستقیم دو نسخه قبلی یعنی Shenmue و Shenmue 2 میباشد که در سبک open world action RPG ساخته شده بودند و نسخه سوم نیز همان میراث دنیای Shenmue را ادامه خواهد داد. بازی با موتور Unreal engine 4 برای پلتفرم های PC و PS4 ساخته شده و در تاریخ 27 اگوست منتشر خواهد شد
داستان بازی ادامه سفر Ryo Hazuki (بعد از نسخه دوم) نوجوان ژاپنی که در سال 1987 به دنبال قاتل پدرش Lan Di از Yokosuka به کوه های Guilin در چین سفر میکند و در انجا با دختری به نام Shenhua که او را در همیشه در خواب میدید اشنا میشود و سفر این دو برای شکست دادن lan Di آغاز میشود
DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png
Corey Marshall که در 2 نسخه قبلی صداپیشه نقش Ryo بود حضور دوباره خود را بعنوان صداپیشه شخصیت Ryo در Shenmue III اعلام کرد

Yu Suzuki برای ساخت این قسمت با sega به توافق رسیده اما ip همچنان مال sega است

سونی در جمع اوری پول در kickstarter به سوزوکی کمک کرده است

ریمیک دو قسمت قبل توسط sega در حال ساخت بوده که به دلایلی کنسل و به جای آن کالکشنیhd منتشر شده است

Suzuki اعلام کرده که این بازی قسمت اخر نیست و امیدوار است که بتواند عناوین بیشتری از شنمو بسازد

متاسفانه بازی دارای motion capture نیست

بازی چندین بار به دلیل عدم کیفیت لازم توسط سوزوکی تاخیر خورده

lan di با شخصیت منفی جدیدی به نام niao sun بازگشته است

همچنین شخصیت منفی جدید دیگری هم معرفی شده است

داستان بازی ارطبات هایی با افسانه روستایی که در Guilin است دارد

نقشه بازی از سه بخش تشکیل شده اولی روستای Bailu( روستایی که در کوه های Guilin قرار دارد و بازی در این روستا اغاز میشود) و بخش دوم روستایی در کنار رودخانه به نام Choubu است که در ان انواع فروشگاه ها مانند سوغات فروشی هتل ها و معابد قرار دارد و بخش سوم مکانی به نام Baisha است

Ryo میتواند از طریق تماس تلفنی با شخصیت های قسمت های قبل در ژاپن ارطبات برقرار کند

mini game های قسمت های قبلی و همچنین دستگاه مشت زنی در بازی وجود دارد
DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png

Shenmue-3_2019_02-07-19_001.jpg Shenmue-3_2019_02-07-19_002.jpg Shenmue3-1-1.jpg
Shenmue3-2-1.jpg

وب سایت رسمی بازی به دو زبان ژاپنی و انگلیسی

Shenmue3 Official Website

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
مصاحبه نمودن گفتن انیمیشن ها و مدل کاراکترها، نهایی نیست و صرفا این تریلر رو دادن که بگن ما هم هستیم و بازی در حال ساخته و اینا:-"

البته بعید میدونم تهشم چیز شاخی در بیاد، ولی امیدواریم به قابل قبول برسه:-"
همه میان تریلر نشون میدن خفن! بعد میزنند تو سرش، اینا برعکس کار کردن:-" اما با این حال به نظرم اگر برای تریلر بیشتر روش کار کرده بودن و یه چیز آبرومندی نشون میدادن بهتر بود:-"

• Like
Reactions: Metal Gear

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم تریلرو همون موقع که اومد دیدم. بنظرم بازی از نظر موسیقی و طراحی محیط واقعا حرفی نداره و واقعا در حد دو نسخه قبل ظاهر شده. اما همونطور که گفتید انیمیشن ها واقعا برای این نسل که هیچ، برای نسل قبل‌ترشم فاجعس! :D الان خدایی این چیه مثلا! :| :D
12118620858912315116.png
من از نظر داستان و شخصیت‌پردازی خیالم راحته و نگرانی نسبت بهشون ندارم ولی بیشترین ترسم بابته مشکلات فنی و گرافیکیه! به نظرم بازی دقیقا به گرافیکی مثل یاکوزا احتیاج داره و با همون اتمسفر، نه یه بازیی که ادمو یاده کارتونای قدیم بندازه. از اون طرفم بازی بنظرم به یکم تبلیغات بیشتری احتیاج داره. مثلا ریمیک نسخه اول و دوم خیلی میتونه موثر باشه تو فروش بازی و قطعا میتونه افراد جدیدو جذب کنه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
به نظر میرسه کلا این شنمو 3 برای هایپ PS4 برنامه ریزی شده و غیر از این هدف دیگه ای رو دنبال نمیکنه! نه کیفیت خاصی داره، و نه اصلا معلوم نیست در چه مرحله از ساخته و کی میاد و ... مدت ها از معرفی شدنش میگذره و هنوز هیچی به هیچی. یحتمل با خاک یکسانش میکنن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سه تا تصویر جدید از بازی منتشر شده:

large.jpg original.jpg originalv.jpg

محیط‌ها خیلی خوبن ولی کرکترها هنوز جالب نیستن...البته از روی تصویر هم نمیشه متوجه شد که انیمیشن‌هاشون بهبود پیدا کرده یا نه ولی کلا وضعیت ظاهری محیط‌ها خیلی بهتر از قبل به نظر می‌رسه.
تاریخ عرضه هنوز 2018 هستش ولی با این وضعیتی که دارن اطلاعات میدن از بازی به احتمال زیاد تاخیر بخوره.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

View attachment 83371 View attachment 83372 View attachment 83373

محیط‌ها خیلی خوبن ولی کرکترها هنوز جالب نیستن...البته از روی تصویر هم نمیشه متوجه شد که انیمیشن‌هاشون بهبود پیدا کرده یا نه ولی کلا وضعیت ظاهری محیط‌ها خیلی بهتر از قبل به نظر می‌رسه.
تاریخ عرضه هنوز 2018 هستش ولی با این وضعیتی که دارن اطلاعات میدن از بازی به احتمال زیاد تاخیر بخوره.
قیافه شخصیتا رو عوض کردن :| خیلی ضایع هست شبیه دایناسورن

• Like
Reactions: New Shredder

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

View attachment 83371 View attachment 83372 View attachment 83373

+ قراره 24فبریه یک سری عکس(!) و اطلاعات جدید از گیم پلی بدن!

Shenmue III three new screenshots; more images and gameplay details set for MAGIC 2018 - Gematsu

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تصاویر جدید [البته Off Screen هستن...واسه همین کیفیتشون چندان خوب نیست] :

Shenmue-2.jpg Shenmue-3.jpg Shenmue-1.jpg Shenmue-4.jpg

به نظر می‌رسه، چهره‌ها بازم بهبود پیدا کردن ولی انصافا تصویر آخر رو نگاه کنید...نحوه وایسادن یارو و ساختار بدنش رو ببینید :| من خیلی روی این چیزا حساس نیستم ولی انصافا خیلی ضایست...اینکه از روی یه تصویر هم بشه داغون بودن انیمیشنا رو متوجه شد، دیگه فاجعست.
جالبم اینه که دیگه تریلر جدید منتشر نمی‌کنن و به منتشر کردن اسکرین شات رو آوردن که انمیشن‌هارو دوباره نبینیم...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تصاویر جدید [البته Off Screen هستن...واسه همین کیفیتشون چندان خوب نیست] :

View attachment 84585 View attachment 84586 View attachment 84587 View attachment 84584

به نظر می‌رسه، چهره‌ها بازم بهبود پیدا کردن ولی انصافا تصویر آخر رو نگاه کنید...نحوه وایسادن یارو و ساختار بدنش رو ببینید :| من خیلی روی این چیزا حساس نیستم ولی انصافا خیلی ضایست...اینکه از روی یه تصویر هم بشه داغون بودن انیمیشنا رو متوجه شد، دیگه فاجعست.
جالبم اینه که دیگه تریلر جدید منتشر نمی‌کنن و به منتشر کردن اسکرین شات رو آوردن که انمیشن‌هارو دوباره نبینیم...

بنده خدا واینستاده ، یه فیگور کنگفو گرفته مثلاً :D دیگه انقدر هم که میگید نابود نیست ، اینا که آف سکرینه هیچ ولی اون 3 تا تصویر قبلی که منتشر شد برای یه بیت ام آپ که با کیک استارتر داره ساخته میشه خیلی خوبه :D بعد توی این سبک همیشه انیمیشن ها یه حالت اغراق شده و دور از واقعیت داره معمولاً ، همون یاکوزا هم هیچ وقت انیمیشن های به شدت رئال و واقعی و این حرفها نداشته :D
به هر حال ، برای من به عنوان یکی از فن های این سبک تصاویرش تا حالا راضی کننده بوده ، ایشالا که انیمیشن ها هم بهتر میشه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بنده خدا واینستاده ، یه فیگور کنگفو گرفته مثلاً :D دیگه انقدر هم که میگید نابود نیست ، اینا که آف سکرینه هیچ ولی اون 3 تا تصویر قبلی که منتشر شد برای یه بیت ام آپ که با کیک استارتر داره ساخته میشه خیلی خوبه :D بعد توی این سبک همیشه انیمیشن ها یه حالت اغراق شده و دور از واقعیت داره معمولاً ، همون یاکوزا هم هیچ وقت انیمیشن های به شدت رئال و واقعی و این حرفها نداشته :D
به هر حال ، برای من به عنوان یکی از فن های این سبک تصاویرش تا حالا راضی کننده بوده ، ایشالا که انیمیشن ها هم بهتر میشه :D
آره فیگور گرفته ولی باید دو دیقه بهش زل بزنی تا بفهمی دقیقا چه فیگوری گرفته :D توی قیافشم که هیچ حسی نیست...نه میشه گفت در حال تمرکزه نه میشه گفت عصبانیه...انگار همه چی به اونجاشه :D ساختار بدنشم که مثل آدم ایزاد نیست...انگار من نشستم مدل‌سازیش کردم :D من گفتم که خودم اینجور چیزا خیلی واسم مهم نیست ولی دوست ندارم دوباره یه بازی دیگه قبل از اینکه حتی عرضه بشه، گیف‌هاش دست به دست بشه و بخاطر انیمیشن‌هاش مسخره بشه و کلا همه با همین مشکلات بشناسنش. مثلا تصویر اولی که گذاشتم رو ببین...ببین Ryo چطوری میله (شایدم پارو هستش!) رو توی دستش گرفته :|
اینکه بازی کیک‌استارتری هستش درسته ولی ناسلامتی Deep Silver ناشر بازی شده و شخصیت‌هارو هم که Outsource کردن و دادن یه استدیوی دیگه توسعشون بده...با این وضعیت هم بودجه و هم امکاناتشون بیشتر از قبله و می‌تونن بیشتر بودجه رو به ساخت بازی اختصاص بدن و دیگه نگران انتشار و تبلیغات و ... نباشن. بنظرم بعد از این دوباره نباید اون وضعیت انیمیشنا و چهره‌‌های بی‌روح رو ببینیم.
با یاکوزا هم قابل مقایسه نیست انصافا :D همونطور که خودت گفتی، از یاکوزا یا شنمو انتظار انیمیشن‌های بشدت رئال نداریم...یه انیمیشنی که به فضای بازی و کرکترا بخوره و وقتی می‌بینی یه شخصیت داره یه کاری انجام می‌ده، خیلی راحت متوجهش بشی...که یاکوزا توی این مورد عالیه و حتی با اون بزرگنمایی‌های مخصوص به خودش، قشنگ یه استایل آشنا و اختصاصی واسه خودش توی انیمیشن‌ها داره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره فیگور گرفته ولی باید دو دیقه بهش زل بزنی تا بفهمی دقیقا چه فیگوری گرفته :D توی قیافشم که هیچ حسی نیست...نه میشه گفت در حال تمرکزه نه میشه گفت عصبانیه...انگار همه چی به اونجاشه :D ساختار بدنشم که مثل آدم ایزاد نیست...انگار من نشستم مدل‌سازیش کردم :D من گفتم که خودم اینجور چیزا خیلی واسم مهم نیست ولی دوست ندارم دوباره یه بازی دیگه قبل از اینکه حتی عرضه بشه، گیف‌هاش دست به دست بشه و بخاطر انیمیشن‌هاش مسخره بشه و کلا همه با همین مشکلات بشناسنش. مثلا تصویر اولی که گذاشتم رو ببین...ببین Ryo چطوری میله (شایدم پارو هستش!) رو توی دستش گرفته :|
اینکه بازی کیک‌استارتری هستش درسته ولی ناسلامتی Deep Silver ناشر بازی شده و شخصیت‌هارو هم که Outsource کردن و دادن یه استدیوی دیگه توسعشون بده...با این وضعیت هم بودجه و هم امکاناتشون بیشتر از قبله و می‌تونن بیشتر بودجه رو به ساخت بازی اختصاص بدن و دیگه نگران انتشار و تبلیغات و ... نباشن. بنظرم بعد از این دوباره نباید اون وضعیت انیمیشنا و چهره‌‌های بی‌روح رو ببینیم.
با یاکوزا هم قابل مقایسه نیست انصافا :D همونطور که خودت گفتی، از یاکوزا یا شنمو انتظار انیمیشن‌های بشدت رئال نداریم...یه انیمیشنی که به فضای بازی و کرکترا بخوره و وقتی می‌بینی یه شخصیت داره یه کاری انجام می‌ده، خیلی راحت متوجهش بشی...که یاکوزا توی این مورد عالیه و حتی با اون بزرگنمایی‌های مخصوص به خودش، قشنگ یه استایل آشنا و اختصاصی واسه خودش توی انیمیشن‌ها داره.

من یه همچین ژستی قبلاً از یه بازی دیگه توی ذهنم بود واسه همین حس کردم که مثلاً طرف داشته یه همچین ژستی می گرفته و قبل از تموم شدن ژشت ازش عکس گرفتن :D واسه همین بک گراند ذهنی آنچنان ایرادی ازش به چشمم نیومد، چون اینجور چیزا معمولاً in motion بهتر به نظر میان تا عکس :D ولی توی باقی موارد موافقم ، تا الان Facial Animation ها هم که کلاً توی دیوار و این حرفهاس ، ولی خب اون سه تا عکسی که قبلاً گذاشتی انصافاً بهبود کیفیت کار خیلی امیدوار کنندس :D حالا باید یه تریلر بدن ببینیم اوضاع چه جوریه :D
این سبک که رو به نابودیه و با همون کینگ یاکوزا داره به حیاتش ادامه میده ، همه جوره امیدوارم تا ببینم این چی از آب درمیاد :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خداییش دارید بهونه های عجیب غریب از بازی میگیرید ! بازی رو دارن با یه بودجه به شدت محدود میسازن بازم حداقل تونستن از لحاظ بصری به سطح مطلوبی برسن ! به هر حال عامل تعیین کننده گیم پلی و مقدار و تنوع محتواست که باید ببنیم اونجا چی کار کردن

-----------------------

ژست اون یارو هم با اولین نگاه دیدم گفتم سبک میمون مسته

• Like
Reactions: Kavigne

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کیفیت اصلی اون قبلیا به همراه تریلرش :D

انیمیشن ها و صورت ها هنوز اوضاع جالبی نداشت ولی کلیت کار رو خیلی خوشم اومد :D البته اینم هست که اینا مال بیلد گیمز کام 2017 ـه :D ملت طبق معمول قاچاقی فیلم گرفتن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر