Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چرا ریجن آل این بازی یا نیست یا اینقدر گروووونه. دلم میخواد بخرمش ولی هنوز موفق نشدم.
حالا اصلا یه سوال دی ال سی و این چیزا داره؟
اگه داره که باید ریجن آل بخرم اگرم نداره میشه ریجن 2 بخرم. لطفا راهنمایی کنید،ممنون
تمامی دی ال سی ها رایگانه و با اپدیت به بازی اضاف میشه دیگه مهم نیست چه ریجنی بگیری

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
خب چون ریجن یکه اکانتم باید بازیمم ریجن آل باشه تا بتونم از دی ال سی هاش استفاده کنم دیگه؟
آره دوستان؟راهنمایی کنید اگه میدونید. ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
میگم شما که با کنسول بازی میکنید اصلا اوریجین نداره که؟چقدر مصیبته با اوریجین دانلود کردن:-t
توی کنسول هم برای بار اول که یکی از بازی های ea رو میخوای مولتی بزنی حتما باید اکانت اورجین ساخت :D من بتلفیلد3 رو که روی ps3 بازی کردم تا وقتی اورجین نساختم اصلا اجازه بازی نداد.

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
Faction بازی شروع شد میتونید بین Resistance و First Order یکی رو انتخاب کنید و با رفتن چلنج ها جوایز خودتون رو به هنگام انتشار اولین دی ال سی دریافت کنید
البته همه First Order رو انتخاب کردن تا جایی که من از سایت های خارجی دیدم:)) البته طبیعی هم هست خودمم همین کارو کردم:D

اینم یکی از کیل استریک های خوشگل ما:D

قضیه این انتخاب کردن جبهه چی هست که اول بازی میاد؟چه فایده ای داره و کدومو انتخاب کنیم؟
این استار کارت چی هست؟به چه درد می خوره؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
لگ سرورهای بازی یه طرف اینکه سرچ میزنی میری توی سرور خالی تک و تنها منتظر میمونی هم یه طرف
اینا میمردن مثل بتل سرور براوزر واسه بازی میزاشتن که ملت توی سرور خالی نخوان علاف بشن؟
مسخره تر اینکه بعضی وقتا سرچ میزنی مینویسه متاسفانه بازی واسه شما پیدا نشد که بتونید جوین بشید
من خودم فن سری فیلمها و بازیهای sw هستم ولی این بازی با اینکه پیش خریدش کردم و کلی واسش هایپ داشتم با این مشکلات ناامیدم کرد
بازی که هنوز دو روز از لانچش نگذشته این حال و روزش باشه وای به حال چند ماه بعدش

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب چون ریجن یکه اکانتم باید بازیمم ریجن آل باشه تا بتونم از دی ال سی هاش استفاده کنم دیگه؟
آره دوستان؟راهنمایی کنید اگه میدونید. ممنون
داداش اصلا فهميدي من چي گفتم؟
اين بازي محتواي دانلودي يا DLC داخل استور سوني نداره وقتي هم نداشته باشه ديگه لازم نيست بر اساس ريجن بازيت اكانت بسازي تماميه محتوا به همراه اپديت به بازي اضافه ميشه و رايگانه
لگ سرورهای بازی یه طرف اینکه سرچ میزنی میری توی سرور خالی تک و تنها منتظر میمونی هم یه طرف
اینا میمردن مثل بتل سرور براوزر واسه بازی میزاشتن که ملت توی سرور خالی نخوان علاف بشن؟
مسخره تر اینکه بعضی وقتا سرچ میزنی مینویسه متاسفانه بازی واسه شما پیدا نشد که بتونید جوین بشید
من خودم فن سری فیلمها و بازیهای sw هستم ولی این بازی با اینکه پیش خریدش کردم و کلی واسش هایپ داشتم با این مشکلات ناامیدم کرد
بازی که هنوز دو روز از لانچش نگذشته این حال و روزش باشه وای به حال چند ماه بعدش

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
لگ سرورا كه خيلي اين روزا شدت گرفته قبلا فقط مختص به مود هاي GA و استارفايتر بود الان ديگه همه مودها لگ دارن تو انجمن استاروارز هم كه ميرم از هر چندتا تاپيكي كه ايجاد ميشه دوتاش فقط مربوط به لگ سروراس كه من موندم چطور هنوز درستش نكردن ولي اينطور كه يكي از كاركنا ميگفت پروسش زمان بره تا كامل درست بشه
درمورد سرچ نكردن هم بايد سرورت رو بذاري رو المان سرورهاي انگلستان ايرلند براي ما سرچ نميكنه البته دليلش رو نميدونم بذار رو المان هم پينگ خوبي داره هم تمام مودها رو زير ٢ ثانيه پيدا ميكنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
فقط براي رفتن چلنجه هر كدوم رو كه انتخاب كني يه سري چلنج بهت ميده اگه تعداد افرادي كه اين چلنج ها رو انجام دادن بيشتر از عضوهاي جبهه ديگه باشه فكشنت برنده ميشه و يه سري جايزه ميبري اگه هم مي خوايي اين جايزه ها رو ببري بايد فرست اوردر رو انتخاب كني چون حداقل ٨٠ درصد يوزرها فرست اوردر رو انتخاب كردن
استار كارت ها هم همون قابليت هات هستن كه هر كاركتر چندين استار كارت داره
اصلا بازي رو داري؟ چون توضيح استار كارت ها نوشته شده

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
فقط براي رفتن چلنجه هر كدوم رو كه انتخاب كني يه سري چلنج بهت ميده اگه تعداد افرادي كه اين چلنج ها رو انجام دادن بيشتر از عضوهاي جبهه ديگه باشه فكشنت برنده ميشه و يه سري جايزه ميبري اگه هم مي خوايي اين جايزه ها رو ببري بايد فرست اوردر رو انتخاب كني چون حداقل ٨٠ درصد يوزرها فرست اوردر رو انتخاب كردن
استار كارت ها هم همون قابليت هات هستن كه هر كاركتر چندين استار كارت داره
اصلا بازي رو داري؟ چون توضيح استار كارت ها نوشته شده

آره امروز تازه کمی بازی کردم.
راستی کرفتینگ پارت و کریستال به چه درد میخوره؟
کردیت هم فقط واسه باز کردن جعبه هست؟

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این دی ال سی آخرین جدای که اومده چی داره و این آپدیت جدید چند گیگه واسه کنسول؟واسه کامپیوتر که 9 گیگه!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
این دی ال سی آخرین جدای که اومده چی داره و این آپدیت جدید چند گیگه واسه کنسول؟واسه کامپیوتر که 9 گیگه!
حجمش روی ps4 حدود 10 گیگه
3 تا مرحله داستانی برای ایدن ورسیو اضافه شده
2 تا کاراکتر جدید : فین و کاپیتان فازما
2 تا مپ جدید برای گالاتیک اسولت و استار فایتر اسولت
2 تا هم تم رایگان

• Like
Reactions: ps34 and fosil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر