خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
این غیر فعال شدن LTE رو من دیگه تقریبا مطمئنم صحت داره. 3 شب هست گوشیم LTE نمیشه! 5-6 شب پشت سر هم دانلود کردم ( 200 گیگ) و الان فقط 3g میشه! خیلی جالبه گاها هم که LTE میشه ولی تا هات اسپات رو فعال میکنم و دستگاه ها به هم Join میشن مجددا 3g میشه. روز به روزم سرعتم کمتر میشه. خیلی عجیبه، یه عده این مشکل رو دارن و برخی هم ندارن.

دقیقا همینطوره منم دو روزه از رایگانی aio استفاده میکنم و فیلم میبینم روز اول خوب بود بعد رو LTE قطع وصل شد الان کلا وصل میشم میپره رو نسل سه و رو همون هم باز بازیه...الان نو اینترنت میده!! گاهی هوسی وصل میشه پنج دقه فیلمو میده باز ...
وقتی میگم دلتون رو به این اپراتورهای دزد خوش نکنید واسه همینه.

• Like
Reactions: Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
خودم میدونم چی به چیه.گزارش هایی داده شده که اسیاتک حجم داخل و خارج سرش نمیشه و از همون 25 گیگ که مختص خارجیه میاد داخلی هم کم میکنه.خودم شاتلم.های وب پم هرچقدر بد باشه نسبت به قیمتش که مساویه بقیست از همه بیشتر داره ترافیک میده

ولش کن بابا این یکی نمیدونم چرا پستون به تنور میچسبونه و حال میکنه.شده نماینده اپراتورها و ISP ها تو تاپیک.
وقتی یه عده همینجوری واسشون هورا میکشن ، اونا حروم زاده ها هم همینجور هر گهی میخوان میخورن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من از صبانت همون طرح های حجمی سابق رو استفاده میکنم (تا 200 روز دیگه سرویس دارم)

خرید عادی حجم رو از گیگی سه هزارتومن به دو هزارتومن کاهش دادند که خوبه

البته صبانت کلا مزخرف هست نه دانلود شبانه رایگان داره و نه پینگ خیلی خوبی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اقا شیطان بزرگ هم مصرف منصفانه داره؟اینجا زده1ترا درماه.حالا اگه مقایسه کنی میگن اینا کافرن انصاف حالیشون نیست:D
View attachment 82408
۱ ترا اینترنت داخلی دارن ۱۰ گیگش بین الملله :))

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
این ترافیک داخلی چه سایتهایی رو شامل میشه؟من که دو مگ شاتل گرفتم 65 گیگ ولی وقتی پرو فایل رو چک کردم زد 32 و خورده ای گیگ قابل استفاده از خوده شاتل لند هم استفاده میکنم حجمم از 32 گیگ کم میشه 65 گیگ چیه دیگه وقتی حجم و گذاشتن 32 پینگ و که ریدن دانلودم ریدن حواروو مادرشونو..

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
جالبه
کل این قضیه اینترنت نامحدود منصفانه ربطی به فروش حجم و نامحدود شدن و ... نداره، طرح جدید دادن تا نت ملی رو با یک اسم شیک بکنن تو حلق ملت.
رسما خر فرض کردن مارو، وزیر یک جوری میاد میگه ما کلی با شرکتا مذاکره کردیم به این طرحا رسیدیم و فلان انگار چقد عرق داره میریزه واسه مردم، بعد کل فرقی که ایجاد میشه اینه که وقتی حجمت تموم میشه نتت قطع نمیشه ولی سرعتت میشه 10 کیلوبایت که از اخرم مجبوری حجم بخری تا دوباره سرعتت درست شه :|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
جالبه
کل این قضیه اینترنت نامحدود منصفانه ربطی به فروش حجم و نامحدود شدن و ... نداره، طرح جدید دادن تا نت ملی رو با یک اسم شیک بکنن تو حلق ملت.
رسما خر فرض کردن مارو، وزیر یک جوری میاد میگه ما کلی با شرکتا مذاکره کردیم به این طرحا رسیدیم و فلان انگار چقد عرق داره میریزه واسه مردم، بعد کل فرقی که ایجاد میشه اینه که وقتی حجمت تموم میشه نتت قطع نمیشه ولی سرعتت میشه 10 کیلوبایت که از اخرم مجبوری حجم بخری تا دوباره سرعتت درست شه :|
هدف اصلیشون که پوله اینا میدونن بیشترین استفاده ملت خارجیه وبااین طرح کلی پول به جیب میزنن. هدف های دیگه هم نمیشه اینجا گفت..
ولی کلا اینا عوض شدن دیگه مجازی تهدید نیست یه نعمته براشون.شاید یوتیوب توئیتر و..هم رفع شیلتر شه از همین اینستا و تلگرام کلی سود بردن
این ماهستیم که تفکرمون عوض نشده فکر میکنیم قراره مثل کره شمالی بشیم و اینا همشون یه مشت عقب موندن
نخیر خیلی هم از ما زرنگ تر هستن:D

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
واقعا قیمت ها کمتر از نصف شده دوستان من نمی گم هنوز به جهان رسیدیم ولی واقعا زشته هراتفاق توی این مملکت می افته یه سری ناراضی هستند.واقعا خودتون رو درست کنید

• Like
Reactions: yasu and MO021

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این ترافیک داخلی چه سایتهایی رو شامل میشه؟من که دو مگ شاتل گرفتم 65 گیگ ولی وقتی پرو فایل رو چک کردم زد 32 و خورده ای گیگ قابل استفاده از خوده شاتل لند هم استفاده میکنم حجمم از 32 گیگ کم میشه 65 گیگ چیه دیگه وقتی حجم و گذاشتن 32 پینگ و که ریدن دانلودم ریدن حواروو مادرشونو..
فقط 500 سایت منتخب هست که شامل ترافیک داخلی میشه شاتل لند فکر نمیکنم داخلی محسوب بشه باید بسته مخصوص شاتل لندو بگیرید
+ سایتای داخلی نصف حساب میشن یعنی شاتل لند داخلی هم حساب بشه بازم از همون حجم خودتون کم میشه ولی مثلا یک گیگ دانلود کنید از 32گیگ بین المللی که دارید نیم گیگش کم میشه

این تعرفه های های وب کی قراره قابل خرید بشن؟ من سرویسم چند روز دیگه تموم میشه ولی همچنان قابل خرید نیستن و فقط سرویسای قبلی هست

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
واقعا قیمت ها کمتر از نصف شده دوستان من نمی گم هنوز به جهان رسیدیم ولی واقعا زشته هراتفاق توی این مملکت می افته یه سری ناراضی هستند.واقعا خودتون رو درست کنید
دوست من حق داریم ناراضی باشیم. بنده ماهی 25 ت میدادم 5 گیگ.. نهایت سرعت دانلودم هم 800 کیلوبایت در ثانیه بود. الان برای اینکه بخوام همون سرعت رو بگیرم با همین طرحای جدید باید 45 تومن بدم. اپراتور پارس آنلاین.. واقعا مایه خجالته 10-12 سال پیش کارت اینترنت میخریدیم میومدیم سرعتش 40-50 کیلوبایت بود الانم همین سرعت رو پارس آنلاین داره ارایه میده.. 512 1 ماهه 16 گیگ که سرعتش 50-60 کیلوبایته فقط موندم چجوری 16 گیگو با این سرعت میشه دانلود کرد..

• Like
Reactions: mohsen2012

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
فقط 500 سایت منتخب هست که شامل ترافیک داخلی میشه شاتل لند فکر نمیکنم داخلی محسوب بشه باید بسته مخصوص شاتل لندو بگیرید
+ سایتای داخلی نصف حساب میشن یعنی شاتل لند داخلی هم حساب بشه بازم از همون حجم خودتون کم میشه ولی مثلا یک گیگ دانلود کنید از 32گیگ بین المللی که دارید نیم گیگش کم میشه

این تعرفه های های وب کی قراره قابل خرید بشن؟ من سرویسم چند روز دیگه تموم میشه ولی همچنان قابل خرید نیستن و فقط سرویسای قبلی هست
دیگه چرا موقع فروش میگن 65 گیگ ولی حجم و از 32 گیگ حساب میکنن؟ ایرانی هم استفاده کنی از حجم 32 گیگ کم میشه ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
دوست من حق داریم ناراضی باشیم. بنده ماهی 25 ت میدادم 5 گیگ.. نهایت سرعت دانلودم هم 800 کیلوبایت در ثانیه بود. الان برای اینکه بخوام همون سرعت رو بگیرم با همین طرحای جدید باید 45 تومن بدم. اپراتور پارس آنلاین.. واقعا مایه خجالته 10-12 سال پیش کارت اینترنت میخریدیم میومدیم سرعتش 40-50 کیلوبایت بود الانم همین سرعت رو پارس آنلاین داره ارایه میده.. 512 1 ماهه 16 گیگ که سرعتش 50-60 کیلوبایته فقط موندم چجوری 16 گیگو با این سرعت میشه دانلود کرد..
کارت اینترنت همون دایل آپه
40-50 کیلو بایت ،خودشو میکشت به 10 نمیرسید
برا اونم راه داری .
10 تومن گذاشته فک کنم 4 گیگ میگه شاتل با سرعت نامحدود 10 تومن.
تنها کسانی که دانلود خیلی دارن ضرر کردن و گر نه برا بقیه خوب شده
سایتهای داخلی هم تو اون سرویس کلا رایگانه.

داخلی شرکتها متفاوته
من دیدم چند تا سایت شاتل لند ،حتی پارس رو دیدم چند تا سایت دانلود بازی جزء سایتاش بود
این داخلیا رو متفاوت دادن سایتا.
حتما چک کنید تو مخابرات هم دیدم چند تا سایت دانلود داشت های وب هم داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر