Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوست عزیز اینو بدون همیشه همه چیز یه جور و ثابت نمیمونه اگه همت کنین به زبون بیارین حقتونو به خواستتون میرسین حتی اگه ۱‎٪ احتمالش باشه به شخصه از دستم در رفته چنتا پیام دادم واسه ایران به عشق تمام بچه های گیمر ایران که هزینه کردیم هزینه پلاس هزینه اینترنت خود خرید بازی که به سرورام وصل باشیم فول حالشو ببریم چون حقمونه یکم امید داشته باشین خوبه بگذریم دوست عزیز و دوستان خیالتون راحت همین الان ۳ صبح به سرورای اختصاصی وصلم نه فیلر شکنی زدم نه دی ان اسی نه توی کشور خارجم! هدکوارتزم پره پره مشکل مچ پیدا کردن همه و همه حل شده عالی پیدا میکنه سه سوووت همه خارجی البته منظورم از کل دنیاس عرب ترک المان همه جوور دیدم مپ سزن پس کرنتان سرچ عالی بدون کوچکترین لگ حتی تیرام حس میکنم واسه من زودتر دان میکنه خخخخخخ توی این چند سال بلاخره اوضای نت ایرانم تکون خورده خیلی بهتر شده خداییش یه عکس یادگاری الان از مپ سزن پس کرنتان انداختم پینگم سه خط فول سبز ! :) همه هم خارجی من خیلی خیلی راضیم عالیه دیگه بی صبرانه منتظر دی ال سی ها و مپهای جدید مودها و .... دوستان هم سرشون خوب گرمه هرکی مشکلی نداشته باشه کلا دیگه نمیان اعلام کنن خخخخخ مشکل باشه پست میزارن به هر حال کالاف هیچ مشکلی الان در حال حاضر من رو کنسول پی اس فورم ندارم و عالیه موفق باشین ؛)
دوست عزیز نمیدونم مال شما چطوریه !! اما ایران با اینترنت هایوب رایتل ایرانسل به هیچ عنوان خبری نیست و کلا داغونه
بنده شخصا خسته شدم
هرسال یک مشکلی هست گفتیم از بپر بپر خسته شدیم برگشتیم به ریشه ها این وضعیت انلاین!کلا همه چیز برای همه شانسیه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوست عزیز نمیدونم مال شما چطوریه !! اما ایران با اینترنت هایوب رایتل ایرانسل به هیچ عنوان خبری نیست و کلا داغونه
بنده شخصا خسته شدم
هرسال یک مشکلی هست گفتیم از بپر بپر خسته شدیم برگشتیم به ریشه ها این وضعیت انلاین!کلا همه چیز برای همه شانسیه
پارس انلاین هم همینه. تک خط. اونم بدون هدکوارتز. tdmنمیاره.روی وان

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من‌‌ نتم مخابرات هست بازی روی ps4مد های WAR و Tdm و Distroy و FLAG رو برام پلیر پیدا میکنه بیشتر ‌دست های Tdmایرانی پیدا میکنه ولی بقیه مد ها از کشور های دیگه هم پلیر میاره رنک یه دستی زدم مشکلی نداشت
مد زامبی هم ایرانی پیدا میکنه

• Like
Reactions: all4u

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
پارس انلاین هم همینه. تک خط. اونم بدون هدکوارتز. tdmنمیاره.روی وان

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم نت تایپتون اپن هست یا مودریت چون میخواستم از پارس انلاین سرویس بگیرم میپرسم:)
پیشنهاد میکنید؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام دوست عزیز میتونم بپرسم نت تایپتون اپن هست یا مودریت چون میخواستم از پارس انلاین سرویس بگیرم میپرسم:)
پیشنهاد میکنید؟
سلام. قبل این داستانای اینترنت غیر حجمی که وزیر درست کرد پینگ پارس انلاین خیلی خوب بود. الان مدتیه پینگ بالاست.
یه حالت تو بسته هاشون دارن که مخصوص بازیه ولی انقد گرونه که ادم زورش میاد بخره . و اینکه کلا نسبت به همه ای دی اس ال ها گرووون تره. شاتل بگیر اگه برا منطقه تون پورت داره

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من اینترنتم شاتل هست روی پلی 4 بازیو دارم متاسفانه پیدا میکنه اما وارد بازی نمیشه ولی با همراه اول هات اسپات میکنم اکی میشه

• Like
Reactions: all4u

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
گوه تو این بازی... پولمونو ریختیم دور... چه گناهی کردیم ایران ب دنیا اومدیم حتی بازی های دیگه هم پینگمون رفته بالا... فقط شو اجرا میکنه وزیر... هیچ بهبودی تو بهش بازی های آنلاین ندیدم. بدتر شده که بهتر نشده. بتل هم نمیشه زد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
گوه تو این بازی... پولمونو ریختیم دور... چه گناهی کردیم ایران ب دنیا اومدیم حتی بازی های دیگه هم پینگمون رفته بالا... فقط شو اجرا میکنه وزیر... هیچ بهبودی تو بهش بازی های آنلاین ندیدم. بدتر شده که بهتر نشده. بتل هم نمیشه زد

اسم وزیر رو اصلا نیار.اول گوشی ها رو گرون کرد.بعد پینگ رو ترکوند.بعد کاری کرد سرعت نت هرچی خریدی همون باشه و خط رو تا آخر باز نکنن و الان خیلی ها افت سرعت گرفتن.نکته جالبش اینجاست تمام این گندکاری ها فقط توی 100 روز.وای به حال 4 سال آینده.باز خوبه فقط وزیر ارتباطات هست.اگر رییس جمهور بود چی میکرد.مطمنا نفس کشیدن رو هم سهمیه بندی میکرد و براش یه کارت تنفس که عکس یه دماغ روش هست میذاشت زیرش مینوست به خاطر هوایی پاک تر و دی اکسید کربن کمتر:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر