Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من از اول گفتم شانسیه گفتید نه.
الان چند نفر گفتن درست شده ولی من با سه تا isp امتحان کردم. اخریشم TDLTE بود که بیشترین سرعت رو تو ایران میده.
ولی بخش هدکوارتر هیچکس نیست.
بقیرم یکی در میون جوین میشه.
منم با 2 تا نت تست کردم و با هر دو هدکوارتر خالی هست
همه دوستام هم که بازی میکنیم همینطورن و خالیه براشون
ولی الان مود های دیگه بغیر از tdm و war (از همون اول این دو تا مود رو راحت و سریع پیدا میکرد) هم برام سریع پیدا میکنه و خارجی هستن معمولا ولی پینگ قرمزه و لگ شدید دارم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
درسته من دیشب با همراه اول البته چک کردم جویین شد با شاتل وقت نکردم راحت پیدا کرد و رفتم رنک من هم 6 تا رفت بالا ایول

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام دوستان
دوستانی که مشکل دارین حتما اینجا بگید کنسولتون چیه رجیون چنده؟ نت تایپ اوپن هستین ؟ برین از ستینگ خود کالاف ببینین
والا من خدا رو شکر هیچ مشکلی با کالاف دیگه ندارم نه فیلر شکنی زدم نه هیچ چیزه دیگه ای لگ اصلا ندارم یوزر خارجی هم برام پیدا میکنه به سرور اختصاصی وصل کرده مارو هد کوارتزمم همین الان جلومه پره حتی بخش زامبیم هم خیلی خوب شده با خارجی میندازه منو مپ سزن پس کرنتان هم هیچ مشکلی من باهاش ندارم نه لگ میزنه خیلی هم سریع جوین میکنه
دوستان من تحصیلاتم رشته ای تی هستم و شغلمم شبکه همینه تجربه هامو براتون میزارم استفاده کنین ایشالا درست میشه براتون برین تنظیمات مودمتون قسمت ون wan بعد یو پی ان پی تونو حتما روشن کنین upnp یونیورسال پلاگ ان پلی میشه enable کنید و نت تایپتون هم اپن میشه فایر وال مودمتونو خاموش کنین disable کنین پاکت لاست نکنه به بقیه دوستانتونم بگین اگه مشکلتون حل شد همه باهم لذت ببریم ایشالا مشکلتون حل میشه و نت تایپ اپن باید باشین دوستانی که ایکس باکسن دیدم توی توییتر اعلام کردن که مشکل دارن خارجی ها
من رو ps4 اکانتم رجیون ۱ بدون هیچ فیلری یا هر چیز دیگه ای هیچ مشکلی ندارم حتی دی ان اسم ندادم بزارین رو حالت اتومات اینم بگم اکانتی که ساختین خیلی مهمه ماله کجا هست چون منطقه ای مثکه اینا دارن وصل میکنن و من فکر نمیکنم اصلا ربطی به نت که از کجا میگیرین داشته باشه همه چی دسته اکتیویژن سروراش و اسلیج همره که وصل کنه
امیدوارم با توضیحاتی که دادم مشکلتون رفع بشه از کالاف لذت ببرین بی صبرانه منتظره دی ال سی هاشم :x
یه خبر خوشم بهتون بدم ۸ دسامبر چند روز دیگه مپ سزن پس کرنتان منتها برفیش ! برای همه رایگان در راهه بمناسبت کریسمسه دیگه و مودها جدید و اسله های جدید شاد باشید iHamid4Wizard<:-P

آخرین ویرایش:

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان یه سوال.
پینگ کدوم شرکت از همه پایینتره؟ صبا نت ؟شاتل؟پارس آنلاین یا ........؟
تجربتونو بگید تا همه استفاده کنن ،ممنون
۱۰۰‎٪ پارس انلاین پینگ خوبی میده پینگ من ۴.۲.۲.۴ رو ۹۰ ده ! پارس انلاین یکم قیمتش و حجمش تند تر از بقیه شرکتاس اما کیفیت داره ۱۱ ساله مشتریشم اینو میگم :)
اما من رو حالت اتوماتیک فقط میزارم کنسولمو بهتر برام جواب میده
از پارس انلاین گرفتین بگین پروفایل گیمینگو براتون فعال کنه بگین گیمرین پینگتون خیلی بهتر میشه شرکتای دیگم باید داشته باشن پروفایل گیمینگ تماس بگیرین باهاشون پینگتون خیلی خوب میشه بسته گیم هم داره پارس انلاین مخصوص گیمرا اونم خوبه با حجم بالا الان تعرف جدید گذاشته واسه گیمرا باید مشترکش باشین برین پنل کاربریتون ببینین و قیمتشم خوبه

و دوست عزیز لطفا ادامه این بحثو ندین تاپیک منحرف نشه این بحث پینگ و بهترین نت تاپیک جدا زیاد داره واسه خودش ممنون

آخرین ویرایش:

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
صلوات!!!! سلام دوستان عزیزم بلاخره اکتیویژن ساپورت به حرف اومد کل روزو دارم پیگیری میکنم یه حرفی از توی پیجای کالاف رسمی پبدا کنم بلاخره الان به حرف اومد چون هرکس میپرسید آقا هدکوارتزم خالیه و مچ خیلی بد پیدا میکنه اصلا جواب نمیدادن بلاخره به حرف اومدن^:)^:-bd

دوستان برای من منم اگه وصل بودم کاملا شانسی بوده و محدود وصل کردن برای تست و یه سری از خارجی ها دیروز از ظهر ساعت 2 تا 11 شب به سرور اختصاصی وصل کرده بودن دیدم یه سری خارجی هام همینو نوشته بودن که دیروز وصل بودن امروز دوباره قطع شدن به سرور PTP وصلیم الان نه سرور اختصاصی دوستان من دیروز از ساعت 2 تا 11 شب وصل بودم کیف میکردم کالاف میزدم عالی بود دیروز 12 شب رفتم بزنم دیدم بووووم قطع کردن از دیشب تا الان به فاک دادم انقد پیام دادم که چرا مارو قطع کردین از سرورای اختصاصی چندین کاربر از لبنان اسراعیل ژاپن! عربستان به انگیلیسی مینویسن اومدن نوشتن ما دیروز وصل بودیم الان برای ما هم قطعه و خیلی شاکی بودن من که جای همتون به گا دادم اکتیویژنو 30 تایی پیغام دادم که مام پول دادیم حق ماست مارو به سرور اختصاصی وصل کنین یه خارجی اومد برام نوشت دارن تست میکنن صبر کن و الحقم حرفش درست دراومد

همین الان اکتیویژن جواب داد بلاخره عکساشم براتون میزارم ببینین گفته ما داریم از سراسر جهان تست میگیریم و به زودی برای همه فعال میکنیم دهنشون سرویس کشتن مارو ولی رفقا چه حالی میداد دیروز سرورای اختصاصیش من که تو حال خودم نبودم خخخخخخخخخ مپ کرنتان بدون لگ و دو خط بودم همه خارجی وار میزدم همه خارحی تیم دت مچ عالی زامبی خارجی پیدا میکرد دهنتون صاااااااااااف وصل کنین سروراروووووووو نمیدونم چه غلطی دارن میکنن ولی خیالم راحت شد دارن تست میکنن دوستان به محض اینکه ما به سرورای اختصاصی وصل بشیم هد کوارتزمون پر میشه و مچ پیدا میکنه لبوووو فعلا صبر کنین ببینیم دارن روش کار میکنن خیالم راحت شد مگه میشه یه کشور ایرانو بیان قطع کنن بازیه بابا چیزه سیاسی نیست که وگرنه ما رنبو بتل و.... هم نمیتونسیم بزنیم فروش کنسول PS4 بیداد میکنه تو ایران :x

یه خبر خوب خدایش جنبه داشته باشین بزارین زیاد بشن دخترای گیمرمون با احترام برخورد کنین فکر کنین خواهر خودتونه یه دختر ایرانی پرو گیمر اومده جدیدن غوغا کرده اولین دختر استریمر ایرانی ! خیلی هم مودبه خیلی قشنگم صحبت میکنه من اول فکر کردم خارحیه دیدم یهو فارسی حرف زد اصن جا خوردم توی توییچ و اینستاگرام و تلگرام فعاله پرو گیمره اوورواچه رنکشم خیلی بالاس دمش گرم بهش تبریک میگم حمایتش کنین ^:)^:x toxicgirlow

اینم جواب رسمی اکتیویژن ساپرت به یه خارجی که اونم مشکلات مارو داره:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
اینام گرفتن مارو دوستان سرورای اختصاصی همین الان باز وصل شد گفتم دارن تست میکنن دمشون گرم کنسولاتنونو خاموش روشن کنین اوکی میشه عالیه خدا کنه دیگه قطع نکنن عشق کنین

عکس از اسم خودمم توی هدکوارتز میزارم ببینین برای همین الانه^:)^:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
خیالتون راحت تا این مشکلاتو حل کنن نسخه بعدی کال اف اومده و همه بیخیال این سری شدن.
دقیقا همون اتفاقی که تو این چند سال افتاده.

دوست عزیز اینو بدون همیشه همه چیز یه جور و ثابت نمیمونه اگه همت کنین به زبون بیارین حقتونو به خواستتون میرسین حتی اگه ۱‎٪ احتمالش باشه به شخصه از دستم در رفته چنتا پیام دادم واسه ایران به عشق تمام بچه های گیمر ایران که هزینه کردیم هزینه پلاس هزینه اینترنت خود خرید بازی که به سرورام وصل باشیم فول حالشو ببریم چون حقمونه یکم امید داشته باشین خوبه بگذریم دوست عزیز و دوستان خیالتون راحت همین الان ۳ صبح به سرورای اختصاصی وصلم نه فیلر شکنی زدم نه دی ان اسی نه توی کشور خارجم! هدکوارتزم پره پره مشکل مچ پیدا کردن همه و همه حل شده عالی پیدا میکنه سه سوووت همه خارجی البته منظورم از کل دنیاس عرب ترک المان همه جوور دیدم مپ سزن پس کرنتان سرچ عالی بدون کوچکترین لگ حتی تیرام حس میکنم واسه من زودتر دان میکنه خخخخخخ توی این چند سال بلاخره اوضای نت ایرانم تکون خورده خیلی بهتر شده خداییش یه عکس یادگاری الان از مپ سزن پس کرنتان انداختم پینگم سه خط فول سبز ! :) همه هم خارجی من خیلی خیلی راضیم عالیه دیگه بی صبرانه منتظر دی ال سی ها و مپهای جدید مودها و .... دوستان هم سرشون خوب گرمه هرکی مشکلی نداشته باشه کلا دیگه نمیان اعلام کنن خخخخخ مشکل باشه پست میزارن به هر حال کالاف هیچ مشکلی الان در حال حاضر من رو کنسول پی اس فورم ندارم و عالیه موفق باشین ؛)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر