پرسش و پاسخ Xbox One

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
سلام دوستان من از نت ایرانسل استفاده میکتم سرعت دانلود هم تا 4 مگ میرسه٬ مشکلی که دارم اینه که اصلا نمیتونم باهاش تو ایکس باکس هیچ بازی یا اپلیکیشنی رو دانلود کنم٬ من راحت تو استور میتونم برم و هیچ مشکلی ندارم و راحت همه جی رو باز مبکنه ولی میخام یه اپلیکیشن کم حجم رو دان کنم اصلا نمیشه٬از فیلتر شکن هم استفاده کردن بازم فرقی نکرد٬واقعا نمیدونم این مشکل رو چه جوری حل کنم لطفا کمک کنید.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه هایی که ایکس دارن تو تنظیمات ویدیو این ۳۲ بیت و ۱۰ بیت اینا قضیش چیه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
گزینه Color Depth بزارش روی 36bit per pixel (12-bit)
سلام دوستان من از نت ایرانسل استفاده میکتم سرعت دانلود هم تا 4 مگ میرسه٬ مشکلی که دارم اینه که اصلا نمیتونم باهاش تو ایکس باکس هیچ بازی یا اپلیکیشنی رو دانلود کنم٬ من راحت تو استور میتونم برم و هیچ مشکلی ندارم و راحت همه جی رو باز مبکنه ولی میخام یه اپلیکیشن کم حجم رو دان کنم اصلا نمیشه٬از فیلتر شکن هم استفاده کردن بازم فرقی نکرد٬واقعا نمیدونم این مشکل رو چه جوری حل کنم لطفا کمک کنید.
ببین دوست عزیزم
عملاً این اینترنت هایی که به دست ما میرسه کلی دستکاری شده و داغون هستش
الان آسیاتک همه چیز رو قروقاطی نشون میده
از پشتیبانی پرسیدم گفتند فلان و بیسار و ..... و زدن زیرش ولی عملاً مال من داغونه

شما هم با یه اینترنت دیگه مثل مخابرات چک کن باید درست باشه
نشد یه V P N روش شیر کن
این که روی گوشی ف ی ل ت ر شکن روشن کنی بعد با هات اسپات اینترنت بدی به کنسول که V P N شیر نمیشه روی کنسول !!!

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
رفیق این مشکل از تنظیمات اینترنت گوشیته !!
باید تو قسمت نامهایه نقاط دسترسی قسمت نوع تایید اعتبار رو بزن رو pap و مشکلت حل میشه !!
اگه نشد یه دونه دستی خودت درست کن که اولیش میشه irancell-gprs
دومیش هم میشه mtn-irancell
و نوع تایید اعتبار هم میشه pap همین بعد سیوش کن تمام با این تنظیم ساده سرعت دانلودت با نور برابری میکنه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
گزینه Color Depth بزارش روی 36bit per pixel (12-bit)
داداش این واسه چی هست؟
ببین دوست عزیزم
عملاً این اینترنت هایی که به دست ما میرسه کلی دستکاری شده و داغون هستش
الان آسیاتک همه چیز رو قروقاطی نشون میده
از پشتیبانی پرسیدم گفتند فلان و بیسار و ..... و زدن زیرش ولی عملاً مال من داغونه

شما هم با یه اینترنت دیگه مثل مخابرات چک کن باید درست باشه
نشد یه V P N روش شیر کن
این که روی گوشی ف ی ل ت ر شکن روشن کنی بعد با هات اسپات اینترنت بدی به کنسول که V P N شیر نمیشه روی کنسول !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
عرض خسته نباشید

دوستان بنده سوالی داشتم در باب اینکه روی کنسول وان من فورزا هفت رو بصورت دیسک نصب کردم و ۳۲ گیگ هم دانلود کردم آپدیتشو. بعد الان میخواستم این ۳۲ گیگ آپدیت رو انتقال بدم به وان ایکس. از طرفی هم روی وان ایکس اپدیتش باید ۵۰ گیگ دانلود بشه فورزا هفت گویا. هارد اکسترنال هم ندارم.
میخواستم ببینم امکانش هست این ۳۰ گیگ رو از طریق وای فای انتقال بدم و ۲۰ گیگ که از ۵۰ گیگ کم کنیم رو دانلود کنم یا باید کل ۵۰ گیگ رو دانلود کنم؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
عرض خسته نباشید

دوستان بنده سوالی داشتم در باب اینکه روی کنسول وان من فورزا هفت رو بصورت دیسک نصب کردم و ۳۲ گیگ هم دانلود کردم آپدیتشو. بعد الان میخواستم این ۳۲ گیگ آپدیت رو انتقال بدم به وان ایکس. از طرفی هم روی وان ایکس اپدیتش باید ۵۰ گیگ دانلود بشه فورزا هفت گویا. هارد اکسترنال هم ندارم.
میخواستم ببینم امکانش هست این ۳۰ گیگ رو از طریق وای فای انتقال بدم و ۲۰ گیگ که از ۵۰ گیگ کم کنیم رو دانلود کنم یا باید کل ۵۰ گیگ رو دانلود کنم؟
با وایرلس ترنسفر که تو آپدیت جدید اومده میتونی انتقال بدی فقط کافیه هر دو کنسول به یک وایفای وصل باشند
اگه زحمتی نیست جایی که وان اکس خریدی هم بهم پی ام کن

• Like
Reactions: HOSΣIN

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با وایرلس ترنسفر که تو آپدیت جدید اومده میتونی انتقال بدی فقط کافیه هر دو کنسول به یک وایفای وصل باشند
اگه زحمتی نیست جایی که وان اکس خریدی هم بهم پی ام کن

بعد اینکه ترنسفر کنم میشه اون ۳۰ رو هم ترنسفر کنم با سیو دیتا و بعدش ۲۰ گیگ باقی مونده رو دانلود کنم؟ سوال اخر منطورمه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
بعد اینکه ترنسفر کنم میشه اون ۳۰ رو هم ترنسفر کنم با سیو دیتا و بعدش ۲۰ گیگ باقی مونده رو دانلود کنم؟ سوال اخر منطورمه
آره کل دیتایی که رو مدل فعلی دارین میریزه رو مدل جدید بعد میتونین آپدیت وان اکس رو دانلود کنین

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
میشه یه تاپیک بزنید از تجربه وان ایکس ما ببینیم چقد تفاوت داره. هر کسی عکسی چیزی بزاره ما واقعا feel the power رو حس کنیم.
تفاوتشون خیلی زیاده اما به طور دقیق با عکس معمولی نمیشه نشون داد بهتر هست ویدیو های یورو گیمر دیجیتال فاندری رو که بررسی فنی بازیای زیادی رو وان ایکس گذاشته رو ببینی تا تفاوت رو متوجه بشی در رزولوشن 4k و hdr هم موجود هست

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
سلام
دوستان من یه xbox one x خریدم . یه فیفا 18 و یه فورزا 7 هم خریدم
01.gif

حالا چنتا سوال دارم الان هر بار میخوام اکانت بسازم یا وارد xbox live بشم ارور میده و نمیتونه وارد بشه . هر کاری هم که میخوام روی کنسول کنم . مربوط به اکانت آنلاین باشه ارور میده و نمیتونه وارد بشه
28.gif
28.gif
. اما بازی ها رو راحت آپدیت میکنه و کنسول هم خودش راحت آپدیت شد
01.gif
.
چرا نمیتونم وارد ایکباکس لایو بشم و نمیتونم اکانت ادد کنم؟؟؟؟
و اینکه الان فورزا 7 میگه حتما باید 62 گیگ آپدیت کنی و وارد بازی که میشم میاد بیرون . راهی داره که بدون آپدیت بشه بازی کرد؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
باز چه مسخره بازی درست کردن هر کار میکنم نمیتونم اکانت جدید وارد کنم dns هم هرچی میزنم نمیشه هیچ جوره اد اکانت نمیاد داءم ارور 0x80a40019 میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر