Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب بخشtdm هم مشکل مچ پیدا کردنش حل شد. فقط الان مشکل پینگه که خیلی بالاس

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
منظورت پینگ با خارجی هاست؟؟؟اونکه بعید بدونم با خاطر سرورهای ضعیف اکتیویژن اصلا حل شه.

• Like
Reactions: amir_k2m

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان برای خارجی ها هد کوارتزشون پر از یوزر شده اما برای ما هنوز خالیه بزرگترین مشکلشم مج مکینگ میکنه اما فقط ایرانی پیدا میکنه این خیلی بده این همه پول پلاس بازی نت بده ادم بعد فقط ایرانی سرچ کنه و هدکوارتز هم خالیه برای ما کلا مارو اصلا به سرورای اختصاصیش وصل نمیکنه من خیلی ناراحتم از این قضیه vpn هم که فک نمیکنم بشه زد رو کنسول پی اس ۴ خواهشن نشینین نگاه کنین برین توییتر اکتیویژن ساپرت و اسلیج همر گیمز شکایت کنین تعدادمون بره بالا شاید کاری کردن من خودم هروز پیام میدم اما یه دونه ایرانی هم ندیدم نشینید نگاه کنین درخواست بدین اسم کشورمونو بیارین بگین درست کنن من دیدم از دبی عراق مشکلاتی داشتن تعدادشون زیاد بود شکایت کرده بودن توی توییتر این همه خرج کردیم که فقط ایرانی سرچ کنه و هد کوارتز خالی از یوزر ! حتی بعد از این اپدیت جدید که دیشب اومدم هیچ تاثیری نذاشته الان من دلاکس گرفتم به سختی و با کمی لگ مپ کرنتان برام سرچ میکنه و زامبیشم فقط ایرانی میاره وقتیم میاره بعد یه ربع نیم ساعت بازی کردن لگ شدید میشه من توی رنبو و بتل اصلا این مشکلاتو ندارم فاک اف اکتیویژن فااااااک :(

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان برای خارجی ها هد کوارتزشون پر از یوزر شده اما برای ما هنوز خالیه بزرگترین مشکلشم مج مکینگ میکنه اما فقط ایرانی پیدا میکنه این خیلی بده این همه پول پلاس بازی نت بده ادم بعد فقط ایرانی سرچ کنه و هدکوارتز هم خالیه برای ما کلا مارو اصلا به سرورای اختصاصیش وصل نمیکنه من خیلی ناراحتم از این قضیه vpn هم که فک نمیکنم بشه زد رو کنسول پی اس ۴ خواهشن نشینین نگاه کنین برین توییتر اکتیویژن ساپرت و اسلیج همر گیمز شکایت کنین تعدادمون بره بالا شاید کاری کردن من خودم هروز پیام میدم اما یه دونه ایرانی هم ندیدم نشینید نگاه کنین درخواست بدین اسم کشورمونو بیارین بگین درست کنن من دیدم از دبی عراق مشکلاتی داشتن تعدادشون زیاد بود شکایت کرده بودن توی توییتر این همه خرج کردیم که فقط ایرانی سرچ کنه و هد کوارتز خالی از یوزر ! حتی بعد از این اپدیت جدید که دیشب اومدم هیچ تاثیری نذاشته الان من دلاکس گرفتم به سختی و با کمی لگ مپ کرنتان برام سرچ میکنه و زامبیشم فقط ایرانی میاره وقتیم میاره بعد یه ربع نیم ساعت بازی کردن لگ شدید میشه من توی رنبو و بتل اصلا این مشکلاتو ندارم فاک اف اکتیویژن فااااااک :(
سلام.یادته بهت گفتم دیلاکس نگیر چون به خاطر سرورهای مسخرش هیچکس رو برات جز ایرانی در مپ های اصلی و توی مپ های سیزن پس اصلا هیچکس رو سرچ نمیکنه و پلیر بالا نمیاره حتی زامبی هم جز ایرانی سرچ نمیکنه و هیچ ایرانی ای سیزن پس کال اف رو نمیخره که باهاش بازی کنی بعد بهم جواب دادی این ها چه حرفین و با عقل جور در نمیاد و گفتی هرکس اینجوریه مودمش برای عصر حجر هست و گفتی داری از تعجب شاخ دراوردی ! بعد بهت گفتم برو سرورهای بلک اوپس3 رو ببین هیچکس رو توی مپ های سیزن پسش سرچ نمیکنه و بهت هشدار دادم صبر کن تا وضعیت سرورهای ww2 مشخص شن اگر ok بود سیزن پس بگیر گفتی نه چرا باید صبر کنم سال 2018 قیمت سیزن پس بشه افزایش پیدا کنه به 60 دلار. حالا همون 40 دلار هم که دادی بدون انداختی سطل اشغال.
من همه این ها رو تک به تک هشدار دادمت چون من تمام زیر تا بم وضعیت سرورهای کال اف دستمن و میدونم چجور کار میکنن.
الانم بیکار بشینی یا نشینی این اعتراض و... هیچ فایده ای نداره خودتو خسته نکن چون ملت برای بلک اوپس3 خودشونو کشتن که تری ارک و اکتیویژن کاری کنه که برای مپ های اصلی فقط ایرانی سرچ نکنه و یا برای سیزن پس پلیر سرچ کنه ولی هیچ فایده ای نداشت.
بفرما اینم کامنت هایی که خودت دادی:

Attachments

• Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۳۰-۱۷-۳۱-۰۸.png
    Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۳۰-۱۷-۳۱-۰۸.png
    358.2 KB · مشاهده: 30
  • Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۳۰-۱۷-۳۱-۱۴.png
    Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۳۰-۱۷-۳۱-۱۴.png
    474.4 KB · مشاهده: 32

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام.یادته بهت گفتم دیلاکس نگیر چون به خاطر سرورهای مسخرش هیچکس رو برات جز ایرانی در مپ های اصلی و توی مپ های سیزن پس اصلا هیچکس رو سرچ نمیکنه و پلیر بالا نمیاره حتی زامبی هم جز ایرانی سرچ نمیکنه و هیچ ایرانی ای سیزن پس کال اف رو نمیخره که باهاش بازی کنی بعد بهم جواب دادی این ها چه حرفین و با عقل جور در نمیاد و گفتی هرکس اینجوریه مودمش برای عصر حجر هست و گفتی داری از تعجب شاخ دراوردی ! بعد بهت گفتم برو سرورهای بلک اوپس3 رو ببین هیچکس رو توی مپ های سیزن پسش سرچ نمیکنه و بهت هشدار دادم صبر کن تا وضعیت سرورهای ww2 مشخص شن اگر ok بود سیزن پس بگیر گفتی نه چرا باید صبر کنم سال 2018 قیمت سیزن پس بشه افزایش پیدا کنه به 60 دلار. حالا همون 40 دلار هم که دادی بدون انداختی سطل اشغال.
من همه این ها رو تک به تک هشدار دادمت چون من تمام زیر تا بم وضعیت سرورهای کال اف دستمن و میدونم چجور کار میکنن.
الانم بیکار بشینی یا نشینی این اعتراض و... هیچ فایده ای نداره خودتو خسته نکن چون ملت برای بلک اوپس3 خودشونو کشتن که تری ارک و اکتیویژن کاری کنه که برای مپ های اصلی فقط ایرانی سرچ نکنه و یا برای سیزن پس پلیر سرچ کنه ولی هیچ فایده ای نداشت.
دمت گرمممم :)))))))

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207

شما بجای محاکمه کردن دنبال راه حل باش من از خرید نسخه دلاکس هیچ وقت نگفتم ناراضیم هیچ کجا و خیلی هم راضیم همین مپ کرنتانشو بازی میکنم عشق میکنم و محتویاته نسخه دلاکس برام عالی بوده کلی دی ال سی مپ براش تو راه همین الان من مپ کرنتان که برای سزن پسه سرچ میکنم سریع فقط خارجی پیدا میکنه یه نفر ایرانی هم توشون دیدم و بازی کردم مشکلی نبود فیلتر که نمیکنن کلا نتونی بازی کنی که ! شما اول برین اوضاع خودتونو درست کنین بعد بتوپین به سزن پس دارا شما الان هد کوارتزت پره؟ نه الان تیم دت مچ سرچ میکنی خارجی برات میاره نه بعضی از دوستان که اکانتشون شبیحه خارجیا ساختن مثلا اسمشون رو اکانت نیست پارتی ریکوست دادم همه ایرانی میومدن حرف میزدن ! الان این همه ادم کالاف خریدن تو ایران که بدون سزن پس خریدن و خود شمام و بقیه ۶۰ دلار یا کمتر یا دیسکی خیلیا میخرن پول بیشتر پول دادن هزینه پلاس قانونی داریم میدیم هزینه نت داریم میدیم وقتی فقط ایرانی سرچ میکنه.یعنی کشک یعنی پولتو ریختی تو جووب اب وقتی زامبیش حتی ایرانی هم سرچ میکنه بعد نیم ساعت لگ شدید میشه یا کلا میندازتت بیرون یعنی ۶۰ دلارت به فنا رفته نه فقط پول شما بلکه همه ی ایرانی ها رنبو سیکس یادته چه وضعی داشت ؟ الان چه وضعی داره؟ سه سوت سرچ میکنه فقط بیشترم خارجی میاره بدون لگ اما قبل سیزن اپریشن هلت یادته که فقط ایرانی سرچ میکرد اون موقع همه جمع شدن اعتراض که سروراتو اوکی کن از حالت رجیون سرچ خارج کن و تمام مشکلات سرورشو حل کرد به هر حال هنوزم امیدوارم حتی ۱‎٪ بخوان و بشه درستش کنن سرورارو برای ما من تلاشمو میکنم هرشب به سهم خودم شمام بشین نگاه کن تا ۶۰ دلارت زنده بشه یعنی ۲۴۰۰۰۰ تومن پول که با توجه به دخل و خرج و حقوق دریافتی ماها که تو ایرانیم میفهمیم همه چه پول زیادیو دور ریختن ایرانی هم که سرچ میکنه قربونش برم تا یه ایرانی ایرانیو میبینه اصلا میخوان خون همو بمکن اما من الان تو مپ سزن پس کرنتان داشتم به همه جور ادم از کل دنیا بازی میکردم و خیلی حال میداد این مشکلاتو ۸۰‎٪ باید وزیرای کشور ما پیگیری کنن اونا دستشون خیلی بازه منتها ایران خرج سرور بازی نمیده و این ما گیمراییم که چوب این اوضای کشورمونو باید بخوریم پول پلاس بدیم پول بازی بدیم پول نت گرون بدیم بعد کالاف مارو به سرورای اختصاصیش وصل نمیکنه تونسی یه سر بزن توییتر اسلیج همر گیمز میاد دستت تازه اوضاع سرورای کالاف واسه خودشون چیه واسه ما چیه مارو رو حالت ptp نگه داشتن که فقط ایرانی برات میاره و هد کوارتزت خالی! یعنی پولت به فاک رفت شما غصه جیب منو نخور من بازی نمیخرم یا نسخه کاملشو میخرم و این کاملا شخصیه و به کسی مربوط نیست و عشقشو دارم شما غصه خودتو بخور که فقط با ایرانی باید بازی کنی و هد کوارتز خالی زامبی هم که بعد نیم ساعت بووووم دیسکانکت یا لگ

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
به نظرم خرید کالاف کلا تو این مملکت اشتباست، بنده همون اول کالاف بلک اپس 3 اومد رو همون موقعه دیجیتالی گرفتم، تا یک ماه و دوماه اولش خوب بود که بعد اون نابود شد، الحق و انصاف اکنی پست ترین و کثیف ترین شرکت بازی سازی دنیا است8-|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
شما بجای محاکمه کردن دنبال راه حل باش من از خرید نسخه دلاکس هیچ وقت نگفتم ناراضیم هیچ کجا و خیلی هم راضیم همین مپ کرنتانشو بازی میکنم عشق میکنم و محتویاته نسخه دلاکس برام عالی بوده همین الان من مپ کرنتان که برای سزن پسه سرچ میکنم سریع فقط خارجی پیدا میکنه یه نفر ایرانی هم توشون دیدم و بازی کردم مشکلی نبود فیلتر که نمیکنن کلا نتونی بازی کنی که ! شما اول برین اوضاع خودتونو درست کنین بعد بتوپین به سزن پس دارا شما الان هد کوارتزت پره؟ نه الان تیم دت مچ سرچ میکنی خارجی برات میاره نه بعضی از دوستان که اکانتشون شبیحه خارجیا ساختن مثلا اسمشون رو اکانت نیست پارتی ریکوست دادم همه ایرانی میومدن حرف میزدن ! الان این همه ادم کالاف خریدن تو ایران که بدون سزن پس خریدن و خود شمام و بقیه ۶۰ دلار یا کمتر یا دیسکی خیلیا میخرن پول بیشتر پول دادن هزینه پلاس قانونی داریم میدیم هزینه نت داریم میدیم وقتی فقط ایرانی سرچ میکنه.یعنی کشک یعنی پولتو ریختی تو جووب اب وقتی زامبیش حتی ایرانی هم سرچ میکنه بعد نیم ساعت لگ شدید میشه یا کلا میندازتت بیرون یعنی ۶۰ دلارت به فنا رفته نه فقط پول شما بلکه همه ی ایرانی ها رنبو سبکس یادته چه وضعی داشت ؟ الان چه وضعی داره؟ سه سوت سرچ میکنه فقط بیشترم خارجی میاره بدون لگ اما قبل سیزن اپریشن هلت یادته که فقط ایرانی سرچ میکرد اون موقع همه جمع شدن اعتراض که سروراتو اوکی کن از حالت رجیون سرچ خارج کن و تمام مشکلات سرورشو حل کرد به هر حال هنوزم امیدوارم حتی ۱‎٪ بخوان و بشه درستش کنن سرورارو برای ما من تلاشمو میکنم هرشب به سهم خودم شمام بشین نگاه کن تا ۶۰ دلارت زنده بشه یعنی ۲۴۰۰۰۰ تومن پول که با توجه به دخل و خرج و حقوق دریافتی ماها که تو ایرانیم میفهمیم همه چه پول زیادیو دور ریختن ایرانی هم مه سرچ میکنه قربونش برم تا یه ایرانی ایرانیو میبینه اصلا میخوان خون همو بمکن اما من الان تو مپ سزن پس کرنتان داشتم به همه جور ادم از کل دنیا بازی میکردم و خیلی حال میداد این مشکلاتو ۸۰‎٪ باید وزیرای کشور ما پیگیری کنن اونا دستشون خیلی بازه منتها ایران خرج سرور بازی نمیده و این ما گیمراییم که چوب این اوضای کشورمونو باید بخوریم پول پلاس بدیم پول بازی بدیم پول نت گرون بدیم بعد سرور کالاف برای ما نداره یعنی پولمون به فاک رفت
مطالبی که خدمتت عرض کردم محاکمه نبود بلکه پیشبینی های درست من با توجه به تجارب از گذشته بود.
مقایسه سرورهای ww2 با رینبو کار اشتباهی هست چون رینبو بازی ای هست که برای سالیان بسیار زیاد قرار پشتیبانی شه و معلومه که سرورهاش مشکلاتش رفع میشه ولی اکتیویژن داره هر سال یه کال اف دیوتی میده و صد سال نمیاد هر سال هزینه گزاف کنع سرور فوق قدرتمند بزنه.اگر غیر این بود که بدنام و پول پرست نبود.هر سال با یه سرور اشغال بازی هاشو میده و میگه گور پدر ملت هرکس بازیو تونست بازی کنه که کرد نکرد به جهنم چون فروشش تضمینه.
و اما بتل.دقیقا ea هم اینجوره ولی مهربون تر برخورد میکنه.هر سال که بازی جدید میده سرورهای قبلیش ضعیف میشه.هیچکس سرورهای فوق قدرتمند بتل4 یادش نمیره ولی وقتی هاردلاین اومد چقدر ضعیف شدن؟؟ یا الان که استاروارز بتلفرونت2 اومد چند نفر اومدن توی تاپیک بتل1 گزارش پایین اومدن کیفت دادن؟
الان ww2 همین شکلی که هست باقی خواهد موند و اینقدر سازنده هاش وعده ی الکی میدن درست میکنیمش که نوامبر سال اینده شه نسخه ی جدید بیاد و شما اصلا اینو یادت بره و بری جدیده رو بگیری دوباره همین داستان از اول شروع میشه چون الان 3ساله دقیقا چرخ و فلک اکتیویژن به همین صورت میچرخه

آخرین ویرایش:

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
اینقدر که بعضی ها میان از یه کمپانی بد میگن و بعضی ها رو یه کمپانی تعصب دارن آدم فک میکنه کمپانیا مال باباشونه.
من بتل باز بودم گفتم امثال کال آف رو تجربه کنم.
سرورهاشون اصلا قابل مقایسه نیست. پشتیبانیشون هم همینطور.
بتلفیلد دو تا دی ال سی داده دوتا دیگه هم تو راهه.منم همشو خریدمو میخرم.
از مپها و امکانات بتلفیلد و کال آف هم که چیزی نگم بهتره. نتیجه گیری خیلی سادس.من به شخصه دیگه برای سری کال آف هزینه نمیکنم تو سال های دیگه. تازه wwii شاهکارشون بود خیر سرشون.
الان هم اگه همچنان میخاید لذت ببرید از مولتی پلیر، بتلفیلد و بتلفرانت رو تجربه کنید. لذتشو ببرید. با پینگ زیر 155 بنظر من هیچ مشکلی نداره و منکه راحت بازی میکنم. خدافظظظ کال آف

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان نمیدونم اعتراضو این حرفها چیه مثلا چند سالیه که فیفا بازا توی فرومشون میگن بریم رای بدیم لیگ ایرانو بذارن توی فیفای بعدی من خندم میگیره از این کارشون آخه ایران جز کشورهایی نیست که ea توش شاپ داشته باشه واسه فروش محصولاتش همین کنسولهایی که دستتونه کمپانیها هیچ شاپ رسمی ای توی ایران نداره بعد چطور به اعتراضات شما گوش بدن؟خرید محصولات اونا در ایران واسه اونا غیر رسمیه و هیچ مسئولیتی در قبال فروششون به شما ندارن من به کسایی که cod باز هستن توصیه میکنم دیگه طرفش نرن اکتی توی چندسال نشون داده که شکمش سیر سیره و هیچ انگیزه ای برای ساخت محصولاتش نداره جز اینکه هر سال یه شوتر تکراری که برچسب cod روش خورده رو فقط برای قشر خاص بیرون میده و سرورهاشو برای همون منطقه که فروش خوب میکنه و استقبال خوبی ازش میشه عرضه میکنه کلا سیاستهاش برای ساپورت از محصولاتش با ea فرق میکنه و قابل مقایسه نیست ea که فعلا کیفیت رو در راس کار خودش قرار داده و فعلا کوتاهی ای ازش ندیدیم یوبی هم چون تازه داره وارد بازیهای آنلاین میشه واسه اینکه اعتماد گیمرها رو بدست بیاره داره خوب عمل میکنه البته مشکلاتی هم داشت که درستش کرد
بجای این حرص خوردنها بازیو رد کنید بره برید بتل بازی کنید والا اگه چند وقت بازیش کنید به گذشتتون که cod بازی میکردید میخندید.
روز عرضه ww2 ما یه tdm دیدیم بعدش دیگه ندیدیمش تا الان:))

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
الان یه سوال برام پیش اومده. بعد جریان‌درست کردن سرورها قصد خرید این بازیو‌ داشتم . ولی ظاهرا فرقی واسه ایرانیا نکرده .
یعنی از خریدم صرف نظر کنم ؟

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
اصلا ربطی به اینترنت نداره. موضوع اینه که سرورها مشکل داره. درضمن اینکه میگیم سرور یه اصطلاحه. اصلا سرور نداره اکتیویژن. هاسته.
کاملا شانسیه جوین شدن.یه ساعتایی مثلا دوازده شب به بعد تیم ددمچ زیاده،اونم البته پر از ایرانیه بی ادب. خاستید بازی کنید حتما هدفون داشته باشید. هههههه خب ایرانیا بافرهنگن دیگه. از سه کلمه حرفشون باید بالاخره یه فحش و اصطلاح زشت هم توش باشه دیگه. مگه میشه حرف زد و فحش نداد!!!!
در کل بازی برای یوزراش ارزش قائل نیست. خریدن و نخریدنش سلیقه ایه.منکه اولین و آخرین کال آفی بود که خریدم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر