بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
924p_god_of_war_ps1_paintjob_by_nickbounty-d62kmy5_(1).jpg

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
Harvest moon:Back to nature

خیلی ها این بازی Harvest moon رو ps1 بازی کردن , خیلی جالب بود و قشنگ
من آخرش نفهمیدم آخر بازی به شهر میرفت یا نه , چون بقیه میگفتن میشه رفت شهر اما مال من نرفت هیچوقت

free-download-game-ps1-lengkap-untuk-android-laptop.jpg

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
2 بازی واقعا اسطوره بودن :love:
واقعا عالی هستن و همیشه تو ذهن ماها موندگار :hug:

یجورایی کنسول ps1 باعث شد که به دنیای گیم وارد بشم واقعا هیچ کنسولی برای من نتونست جای اون وقتایی که سر این کنسول گذروندمو بگیره. حتی یادمه اینقدر دوستش داشتم شب میخواستم بخوابم دستگاه جمع میکردم میذاشتم تو جعبش فردا بیدار میشدم دوباره با شوق و ذوق درش میوردم انگار بهم کادو دادنش :x:-?:D در مورد این دوتا بازی هنوز که هنوزه هرازگاهی بازیشون میکنم اینقدر دوستشون دارم برام خسته کننده نمی شن با اینکه اینقدر تمومشون کردم که میدونم از هر دری بگذرم و به هر محیطی برسم چندتا دشمن وجود داره و کجا هستن:))B-)
*miss the old days (:|:D

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
یجورایی کنسول ps1 باعث شد که به دنیای گیم وارد بشم واقعا هیچ کنسولی برای من نتونست جای اون وقتایی که سر این کنسول گذروندمو بگیره. حتی یادمه اینقدر دوستش داشتم شب میخواستم بخوابم دستگاه جمع میکردم میذاشتم تو جعبش فردا بیدار میشدم دوباره با شوق و ذوق درش میوردم انگار بهم کادو دادنش :x:-?:D در مورد این دوتا بازی هنوز که هنوزه هرازگاهی بازیشون میکنم اینقدر دوستشون دارم برام خسته کننده نمی شن با اینکه اینقدر تمومشون کردم که میدونم از هر دری بگذرم و به هر محیطی برسم چندتا دشمن وجود داره و کجا هستن:))B-)
*miss the old days (:|:D

بنظرم آدم باید بدونه که چی که واقعا براش لذت بخشه و خودش علاقه داره لذت ببره

تمام کنسول ها از نسل 1 تا الان داشتم , بین این همه کنسول که داشتم فقط 2 کنسول دوست داشتم اول ps1 بعد nintendo wii
من خودم pc گیمر بودم کنسولم داشتم اما pc گیمری گذاشتم کنار چون برام دیگه لذت بخش نبود و از کنسول بخاطر راحتی - بخاطر اینکه 4 نفر میشستیم جلو تلویزیون با حظور خانواده بازی میکردیم با مبدل چهار دسته و ........

زمانی که من ps1 داشتم خونه مال کلوپ شده بود :Laughing: همه بچه ها فامیل بودن و سرباز کوچولو 2 بازی میکردیم - کراش 4 و .............
حسی که تو ps2 از بین رفت - بازیا ps2 شدن تک نفره همش شد فقط تمرکز روی گرافیک ( خود پدرم میگفت بازیا سونی 1 رنگارنگ و قشنگ بود اما این دستگاه جدیده همش تاریکی و سیاهی هستش نگاه میکنم اصلا خوشم نمیاد )

این یعنی شادی یعنی حس خوب یعنی سرزندگی

61EFEGPNCDL._SX385_.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر