معرفی و گفتگو درباره بازیهای قدیمی (Retro) (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

محبوب ترین کنسول خانگی کلاسیک

• Atari 2600

• NES

• Sega Genesis

• Super Nintendo

• Sega Saturn

• Playstation 1

• Nintendo 64

• Dreamcast

• Playstation 2

• Gamecube

• XBOX

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این Comix Zone کلا یک افسانه است.یعنی بازی هست که یکبار ساخته شد و افسانه شد و دیگه هم تکرار نمیشه کلا توی تاریخ.جالبه بازی تقریبا 22 سال قبل اومده ولی بعد این همه مدت هیچ بازی سعی نکرده سبکش را کپی کنه.کلا چیز عجیب غریبی بود اون زمان.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این Comix Zone کلا یک افسانه است.یعنی بازی هست که یکبار ساخته شد و افسانه شد و دیگه هم تکرار نمیشه کلا توی تاریخ.جالبه بازی تقریبا 22 سال قبل اومده ولی بعد این همه مدت هیچ بازی سعی نکرده سبکش را کپی کنه.کلا چیز عجیب غریبی بود اون زمان.

بازی که این تم کپی کردن ادامه دادن من چند بار دیدم یه بازی رو psp دیدم یه بازی برای wii تو قسمت wiiwre دیدم و چنتا دیگه
اما هیچکدوم در حد Comix Zone نبودن که هیچ حتی نصف ارزش این بازی رو نداشتن
این بازی برای اون زمان واقعا خارق العاده بوده و هنوز زیبا و جذابه - البته این خصوصیت تمام بازی هایی هست که واقعا دنبال سرگرمی هستن و یه گیم پلی و بازی خوب ارائه میدن

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اکثر گیمر ها خاطرات خوب و شیرینی با کنسول بازی سگا دارن
به هر گیمری بگید سگا یاد سگا مگادرایو 2 / جنسیس میفته و خاطراتی از بازی ها زیبا این کنسول در ذهنش تداعی میشه
بازی ها جاودانی مثل Tiny Toon Adventures - Buster's Hidden Treasure که به قول ما ایرانی ها (( هویج خور ))

Tiny%20Toon%20Adventures%20-%20Buster's%20Hidden%20Treasure%20(E).png

یا بازی Streets of Rage که به قول ما ایرانی ها شورش در خیابان

Streets%20of%20Rage%202%20(U).png

و بازی ها زیبا و بسیار زیاد دیگه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
امروز از سر بي حوصلگى گيتار برقيم رو برداشتم همينطورى شروع كردم به زدن تا به يه چيز مشخصى برسم مثلا! تا اينكه ديدم دارم يچيز اشنايى ميزنم:D با خودم گفتم اى خدا اينو كجا شنيدم يهو انگار مثل برق اومد تو ذهنم كه اقا اين چيزى كه دارم ميزنم چيزى شبيه اهنگ منوى بازى بازى Rock and Roll racing عه ( البته كه سرچ كردم تا اسمش درست يادم اومد:D)، خيلى حس جالبى بود:D.
Rock%20n'%20Roll%20Racing%20(U).png

اين از اون نوستاليژى هاستا برام:D.

پ.ن: اسم اهنگش هم Bad to the Bone هست.
پ.ن: اين لينك اهنگش خواستيد ، اهنگ هاى بيشتر بازى هم تو اين سايت هست
04 Bad To The Bone.mp3 MP3 - Rock n Roll Racing OST - Download Rock n Roll Racing Soundtracks for FREE!

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
امروز ياد بازى اى افتادم از سبك هاى استراتژى، مملو از صحنه هاى خنده دار و جالب ، از لذت بخش ترين بازى هاى دو نفره تاريخ:D
خانم ها و اقايان معرفى ميكنم General Chaos
General_Chaos_cover.jpg

general-chaos-usa-europe.png

فكر نكنم كسى بازى رو منشن كرده باشه، نميدونم چند نفرتون تجربه اش كردين ولى براى من از بهترين هاى سگا بود.
....
بازى بعدى كه ميخوام معرفى كنم از اون بازى هايى بود كه نميفهميدم چيكار بايد بكنم، هيچ وقت هم نفهميدم:D دوست دارم يبار ديگه بازى كنم و پرده از اين راز بزرگ زندگيم بردارم:D، يادمه از مرحله اول بيشتر نميتونستم برم!
Bimini Run
bimini-run-usa.png

Bimini%20Run%20(U).png

اما نكته ى جالب قضيه اينه كه اينقدر قايق سواريش خوب بود كه هميشه هم بازى ميكردم:D

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
امروز از سر بي حوصلگى گيتار برقيم رو برداشتم همينطورى شروع كردم به زدن تا به يه چيز مشخصى برسم مثلا! تا اينكه ديدم دارم يچيز اشنايى ميزنم:D با خودم گفتم اى خدا اينو كجا شنيدم يهو انگار مثل برق اومد تو ذهنم كه اقا اين چيزى كه دارم ميزنم چيزى شبيه اهنگ منوى بازى بازى Rock and Roll racing عه ( البته كه سرچ كردم تا اسمش درست يادم اومد:D)، خيلى حس جالبى بود:D.

اين از اون نوستاليژى هاستا برام:D.

پ.ن: اسم اهنگش هم Bad to the Bone هست.
پ.ن: اين لينك اهنگش خواستيد ، اهنگ هاى بيشتر بازى هم تو اين سايت هست
04 Bad To The Bone.mp3 MP3 - Rock n Roll Racing OST - Download Rock n Roll Racing Soundtracks for FREE!
شاید براتون جالب باشه که این بازی سازندش blizzard هستش که اون موقع با اسم Silicon & synapse شناخته میشد.

از کجا به کجا رسیدن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر