Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان خواهش مي كنم يه جوانمردي به اين سوالم خيلي سريع پاسخ بده

اين كدي كه تو بعضي از نسخه هاي بازي هستش و باهاش ميشه هر چهار نسخه قبلي را رايگان بازي كرد فقط تا پايان سال 2016 اعتبار داشته؟ يا انقضايي نداره؟ چون تو بعضي سايتا و فروشگاه هاي خارجي زده بود كه زمان وارد كردن كدها فقط تا پايان سال 2016 بوده. خيلي جوابش برام واجبه

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
دوستان خواهش مي كنم يه جوانمردي به اين سوالم خيلي سريع پاسخ بده

اين كدي كه تو بعضي از نسخه هاي بازي هستش و باهاش ميشه هر چهار نسخه قبلي را رايگان بازي كرد فقط تا پايان سال 2016 اعتبار داشته؟ يا انقضايي نداره؟ چون تو بعضي سايتا و فروشگاه هاي خارجي زده بود كه زمان وارد كردن كدها فقط تا پايان سال 2016 بوده. خيلي جوابش برام واجبه
من چند ماه پیش زدم(تو 2017) و اوکی هم بود...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلم دوستان، من بازی رو تازه تهیه کردم یه سوال داشتم در مورد اپدیت بازی که 92 گیگبایت حجم داره :|
چرا اینقدر زیاده؟ بغیر از انلاین چه چیزایی دیگه ای داره که اپدیت کنم؟

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
سلم دوستان، من بازی رو تازه تهیه کردم یه سوال داشتم در مورد اپدیت بازی که 92 گیگبایت حجم داره :|
چرا اینقدر زیاده؟ بغیر از انلاین چه چیزایی دیگه ای داره که اپدیت کنم؟

مپ های بازی و قسمت آنلاین هست... البته حجم کل بازی 94 گیگ هست ....

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
بعد از مدتها انتظار بعنوان طرفدار پروپاقرص بازی بلاخره بازی رو تونستم تا اوایل اکت ٣ بازی کنم. اول اینکه این چه جفایی بود که سازنده ها در حق گیرز او وار کردند؟! قسمت پیش درامد خیلی خوب بود اما
دو اکت کامل ادم با رباط بجنگه؟ حتی تو تصوراتم هم نمیگنجید تو گیرز جای صدای گلوله در گوشت و خونو تکه شدن توده های گوشتی پاشیدن خون روی سروصورتو و ... با یه مشت اهن الات بجنگیم! بعد مارکوس رو که بعد از اینهمه سال دیدیم چرا اینهمه بد شخصیت پردازیش کردند! نه ابهتی در کلام نه ابهتی در حضور! پسر دیگه بدتر از پدر! چرا اینقدر سعی میکنند همه چیز کول بنظر برسه؟ چرا بازی ها دارن به این سمت میرن نمیدونم.دامنیکو مارکوس کجا این فنچول منچولا کجا!
رعد و طوفان خیلی عالیه امیدوارم در ادامه شورش رو درنیارن. نمیدونم چرا فکر میکنم تنها ایده ی که داشتن همین طوفان بوده که خودشونم کیف کردن و هی میخوان بذارن تو بازی! نمیدونم شایدم من خیلی اعصابم خورده بعد از دیدن ... بعد از دیدن همون که تو اسپویل گفتم و دارم زیاده روی میکنم. ولی در دست گرفتن جنگجویان چرخ دنده ای(!) هنوزم کلی به ذوق ام میاره:D یک نکته دیگه هم اینکه امیدوارم در ادامه بازی از این حالت wave mod گون که دشمن ها میان دربیاد. البته مثل نسخه judgment نیست ولی خب بهرحال ...

• Like
Reactions: Destro and M@SOUD64

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
بعد از مدتها انتظار بعنوان طرفدار پروپاقرص بازی بلاخره بازی رو تونستم تا اوایل اکت ٣ بازی کنم. اول اینکه این چه جفایی بود که سازنده ها در حق گیرز او وار کردند؟! قسمت پیش درامد خیلی خوب بود اما
دو اکت کامل ادم با رباط بجنگه؟ حتی تو تصوراتم هم نمیگنجید تو گیرز جای صدای گلوله در گوشت و خونو تکه شدن توده های گوشتی پاشیدن خون روی سروصورتو و ... با یه مشت اهن الات بجنگیم! بعد مارکوس رو که بعد از اینهمه سال دیدیم چرا اینهمه بد شخصیت پردازیش کردند! نه ابهتی در کلام نه ابهتی در حضور! پسر دیگه بدتر از پدر! چرا اینقدر سعی میکنند همه چیز کول بنظر برسه؟ چرا بازی ها دارن به این سمت میرن نمیدونم.دامنیکو مارکوس کجا این فنچول منچولا کجا!
رعد و طوفان خیلی عالیه امیدوارم در ادامه شورش رو درنیارن. نمیدونم چرا فکر میکنم تنها ایده ی که داشتن همین طوفان بوده که خودشونم کیف کردن و هی میخوان بذارن تو بازی! نمیدونم شایدم من خیلی اعصابم خورده بعد از دیدن ... بعد از دیدن همون که تو اسپویل گفتم و دارم زیاده روی میکنم. ولی در دست گرفتن جنگجویان چرخ دنده ای(!) هنوزم کلی به ذوق ام میاره:D یک نکته دیگه هم اینکه امیدوارم در ادامه بازی از این حالت wave mod گون که دشمن ها میان دربیاد. البته مثل نسخه judgment نیست ولی خب بهرحال ...

درود

نمیخوام سطح توقعت رو باز خیلی بالا ببرم ولی کلا از اول اکت سه به بعد تا اخر بازی از این رو به اون رو میشه و خیلی کیفیت طراحی مراحل و ... میره بالا
به نظرم جلوتر بازی رضایتت رو میتونه کسب کنه ...

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
سلام

سلام

چند نکته رو باید خدممتون عرض کنم... یکی اینکه فرنچایزی که تموم شده بخواید دوباره به هر دلیلی شروعش کنید سختی های بسیار خاص خودشو داره حالا فرض کنید سازندش هم عوض بشه!

دوم اینکه بازی گیرز 4 شاید 70 درصد تمرکزش روی بخش آنلاین باشه..... اگه قسمت هورد آنلاین رو بازی بکنید متوجه میشید که دو اکت اول بازی پیش درآمدی و تمرینی برای قسمت آنلاین هستند...

سوم اینکه بعله بسیار بسیار بسیاررررررررررر شخصیت پردازی ضعیف و امیدوارم تو نسخه بعدی رفع بشه....

در مورد دو اکت اول با اینکه کمی خسته کنندس ولی برای داستان جدید سه گانه و محیط بازی جدید در قسمت آنلاین لازم بوده....

در کل انتظار سه گانه اول(مخصوصا نسخه 2) رو نداشته باشید....ولی من خوشبینم به قسمت 5 بازی ....

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام

چند نکته رو باید خدممتون عرض کنم... یکی اینکه فرنچایزی که تموم شده بخواید دوباره به هر دلیلی شروعش کنید سختی های بسیار خاص خودشو داره حالا فرض کنید سازندش هم عوض بشه!

دوم اینکه بازی گیرز 4 شاید 70 درصد تمرکزش روی بخش آنلاین باشه..... اگه قسمت هورد آنلاین رو بازی بکنید متوجه میشید که دو اکت اول بازی پیش درآمدی و تمرینی برای قسمت آنلاین هستند...

سوم اینکه بعله بسیار بسیار بسیاررررررررررر شخصیت پردازی ضعیف و امیدوارم تو نسخه بعدی رفع بشه....

در مورد دو اکت اول با اینکه کمی خسته کنندس ولی برای داستان جدید سه گانه و محیط بازی جدید در قسمت آنلاین لازم بوده....

در کل انتظار سه گانه اول(مخصوصا نسخه 2) رو نداشته باشید....ولی من خوشبینم به قسمت 5 بازی ....
قبول دارم بازی نیاز به فضاسازی داشت ولی میتونستند به یک اکت اکتفا کنند.
50 گیگ اپدیت لازمه ، هنوز انلاینش رو نرفتم. ولی کمپین توی سری های گیرز خیلی مهمه نباید بی توجه بهش باشن.
باید برای قسمت بعد بکوبن از نو بسازن. با این سیاست مایکروسافت فکر نکنم! این نسل هیچکدوم از دنباله ها خوب ظاهر نشدن!

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
قبول دارم بازی نیاز به فضاسازی داشت ولی میتونستند به یک اکت اکتفا کنند.
50 گیگ اپدیت لازمه ، هنوز انلاینش رو نرفتم. ولی کمپین توی سری های گیرز خیلی مهمه نباید بی توجه بهش باشن.
باید برای قسمت بعد بکوبن از نو بسازن. با این سیاست مایکروسافت فکر نکنم! این نسل هیچکدوم از دنباله ها خوب ظاهر نشدن!

بعله عرض کردم.... دو اکت واقعا زیاد بود....

شما از اکت 3 به بعد کمی راضی تر میشید ....

• Like
Reactions: stanley

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
واووو
لامصب برای من الان دیدم 25 گیگ آپدیت داده
بازیم اپدیت بود تا دیشب
چه خبره !!!!
خدایی کمرمون زیر این حجم از آپدیت ها شکست

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
واووو
لامصب برای من الان دیدم 25 گیگ آپدیت داده
بازیم اپدیت بود تا دیشب
چه خبره !!!!
خدایی کمرمون زیر این حجم از آپدیت ها شکست
آخرین آپدیت ماهانه این بازی(12 مین آپدیت بازی) و به گفته خودشون مهم ترین آپدیت بازیه.... دو تا مپ و هالووووین و .....

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
از قسمت افلاینش خیلی خوشم اومد نمیدونستم انلاینش چطوریه
بخاطر همین پرسیدم
عزیز انلاین این بازی در یک کلام عالیه...
من خودم وقتی وان داشتم بین همه انلاینها فقط اینو بازی میکردم...
و اینکه انلاینش جوری هستش که زیاد نمیتونی کیل بگیری و نیاز به تاکتیک و .....داره.
اولش برات خیلی سخته ولی قلقش که دستت بیاد خیلی لذت میبری...

• Like
Reactions: mirsina1979

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر