نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان میخوام از استور اکس باکس خرید کنم بازی قیمتش بعد تخفیف 30 دلار شده این الان مالیاتی چیزی هم بهش اضافه میشه؟ من موقع ساختن اکانت کشور محل سکونت رو امریکا انتخاب کردم سئوال بعدی اینه که با شارژ کردن 50 دلار تو حساب کاربری اکس باکس میتونم از استور گلد یک روزه برای دانلود بازی بخرم؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ریشه
دوستان میخوام از استور اکس باکس خرید کنم بازی قیمتش بعد تخفیف 30 دلار شده این الان مالیاتی چیزی هم بهش اضافه میشه؟ من موقع ساختن اکانت کشور محل سکونت رو امریکا انتخاب کردم سئوال بعدی اینه که با شارژ کردن 50 دلار تو حساب کاربری اکس باکس میتونم از استور گلد یک روزه برای دانلود بازی بخرم؟
ریشه تاپیک خشکید:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

متاسفانه ریشه فروم کلا خشکیده

ادرس ت رو بذار ایالت الاسکا که مالیاتت صفر بشه و برای ادرس هم گوگل بزن alaska fake address کلی سایت برات میاره و میتونی استفاده کنی

برای گلد یک دلاری هم باید کریدت کارت واقعی داشته باشی (مجازی نه) و اونم داشته باشی باز لغو کردنش خیلی داستانه وگرنه بدهکار و بن میشی و ....

پ.ن: حواست به میزان تخفیفات با گلد و بدون گلد باشه چون فرقشون 10% عه

• Like
Reactions: Lord Stark

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
قدیم سایت هایی مثل چالشگر کریدیت کارت ویزای مجازی میدادن که من باهشون گلد رایگان یک ماهه گرفتم . ولی جدیدا کارت هایی که میدن اعتباری ندارن و موقع خرید گیر میده
برای اینکه مالیات ندید از ایالت های معاف مالیاتی استفاده کنید
برای اینکه بدهکار نشید قابلیت تمدید خودکار رو اف کنید . تو اکانت اتون قسمت اشتراک ها . اشتراک گلد رو انتخاب و اتو روینیو (auto reneviow) رو off کنید

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برای بعضی از شهرهای ایالات آمریکا مالیات تعلق میگیرد بعضی ها هم خیر

• Like

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
دوستان برای خرید بازیهای 360 رو xone به همین روش عادی خرید عمل کنم؟ یعنی با چیزشکن کد گیفت رو وارد کنم و بعد خرید کنم؟(چون واسه رایگان هاش که گلد میده باید اطلاعات کریدیت کارت رو‌بدی گویا)واسه خریدش هم کریدیت لازمه؟ یه سوال دیگه اینکه کدهای gold/ea/game pass رو هم مثل کد گیفت باید ریدیم کنم یا فرق میکنه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان برای خرید بازیهای 360 رو xone به همین روش عادی خرید عمل کنم؟ یعنی با چیزشکن کد گیفت رو وارد کنم و بعد خرید کنم؟(چون واسه رایگان هاش که گلد میده باید اطلاعات کریدیت کارت رو‌بدی گویا)واسه خریدش هم کریدیت لازمه؟ یه سوال دیگه اینکه کدهای gold/ea/game pass رو هم مثل کد گیفت باید ریدیم کنم یا فرق میکنه؟ ممنون میشم پاسخ بدید
برای خرید بازی های ۳۶۰ از روی کنسول Xbox one هم بله کردیت کارت لازم است . شما میتوانید از طریق کنسول Xbox 360 بدون کردیت کارت بازی های ۳۶۰ را بخرید و سپس روی Xone هم قابل اجراست.بله کدهای Ea و گیم پس و ... هم باید ردیم کنید.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان چیزز که من فهمیدم باید برای بازی های نسل قدیم یا گلد که مثلا بلک فرایدی شد ۱ دلار کردیت کارت ثبت کنی حالا اگر کردیت کارت مجازی‌یک دلاری ثبت کنیم مشکل حل میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر