مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
دوستان کنسول خود به خود داخل رست مود میره مشکل دستگاه چیه؟
با سلام.

کنسول رو ۱ ساعت از برق بکشو دوباره وصل کن.اگر جواب نداد توی همون منو ریست مود گزینه ریبالینگ دتا بییس رو بزن‌اگر که جواب نداد دوباره توی منو ریست مود گزینه اول یعنی ری استارت رو بزن. اگر که باز هم جواب نداد باید هارد رو در بیاریدو کاملا فرمت کنیدو از از نوه آپدیت ریکاوری بزنید.

هر سوال و مشکلی داشتید من در خدمتم.

• Like
Reactions: RohFa

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام دوستان
الان من بخوام یه ps4 جدید بخرم،به نظرتون کدوم مدل رو بخرم؟پرو،اسلیم یا فت؟
اصلا به بحث ۴K و هزینه کار ندارم.
میخوام بدونم کدوم تو اجرای بازی ها و کم عیب بودن بهتر عمل میکنه؟به عبارت دیگه کدوم دنگ و فنگش کمتره؟
اینکه آیا فت و اسلیم تو برخی بازیا افت فریم دارند یا ندارند؟
بازی رو با حداکثر کیفیت به راحتی و بدون افت فریم اجرا میکنند؟
اینکه آیا صحت داره که خرابی پرو زیاده؟
درکل میخوام بدونم برای خرید (از بین سه مدل) کدومشون بهتره؟
یه پرو با یکی دوتا بازی بگیرم یا یه اسلیم یا فت با چندتا بازی؟
لطفاً اونایی که تخصص بیشتری دارند یه راهنمایی کامل بکنند منو؟
ممنون میشم از کسانی که پاسخم رو بدن.

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
سلام دوستان
الان من بخوام یه ps4 جدید بخرم،به نظرتون کدوم مدل رو بخرم؟پرو،اسلیم یا فت؟
اصلا به بحث ۴K و هزینه کار ندارم.
میخوام بدونم کدوم تو اجرای بازی ها و کم عیب بودن بهتر عمل میکنه؟به عبارت دیگه کدوم دنگ و فنگش کمتره؟
اینکه آیا فت و اسلیم تو برخی بازیا افت فریم دارند یا ندارند؟
بازی رو با حداکثر کیفیت به راحتی و بدون افت فریم اجرا میکنند؟
اینکه آیا صحت داره که خرابی پرو زیاده؟
درکل میخوام بدونم برای خرید (از بین سه مدل) کدومشون بهتره؟
یه پرو با یکی دوتا بازی بگیرم یا یه اسلیم یا فت با چندتا بازی؟
لطفاً اونایی که تخصص بیشتری دارند یه راهنمایی کامل بکنند منو؟
ممنون میشم از کسانی که پاسخم رو بدن.
با سلام.

آقا.بهتزین مدل پلی۴.

مدل پرو ریجن ۲ آخرین ورژن ۱ ترا بایت با ضمانت کامل ۱ ساله به شرط سالم.و بعدش ببریدش پیش یه متخصص تا به کلللی چکش کنه.هم از نضر سیستم.هم نرم افزار.به آخرین ورژنم آپدیت بزنید.همیشه هم با خود کنسول از طربق یک اینترنت پایدار و پر سرعت هم آپدیت کنید.خودتونم در طول زمان استفاده و یه در زمان ۴۸ ساعت زمان تعویزش تمامو کمال با کلللیه امکاناتش ور برید.

موفق باشید.

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
با سلام.

آقا.بهتزین مدل پلی۴.

مدل پرو ریجن ۲ آخرین ورژن ۱ ترا بایت با ضمانت کامل ۱ ساله به شرط سالم.و بعدش ببریدش پیش یه متخصص تا به کلللی چکش کنه.هم از نضر سیستم.هم نرم افزار.به آخرین ورژنم آپدیت بزنید.همیشه هم با خود کنسول از طربق یک اینترنت پایدار و پر سرعت هم آپدیت کنید.خودتونم در طول زمان استفاده و یه در زمان ۴۸ ساعت زمان تعویزش تمامو کمال با کلللیه امکاناتش ور برید.

موفق باشید.
از شما ممنونم
لطفاً بقیه هم نظرات و راهنمایی های خودشون رو بنویسن.
با تشکر از همه

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان يه سوال؛ من وقتى ميخوام كنسولمو خاموش كنم قبلش ٣ تا بوق كوتاه ميزنه و بعدش خاموش ميشه و تاخير زيادى تا خاموش شدن كنسول پيش مياد. قبلا اينطورى نبود. مشكل از چيه؟!

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
دوستان يه سوال؛ من وقتى ميخوام كنسولمو خاموش كنم قبلش ٣ تا بوق كوتاه ميزنه و بعدش خاموش ميشه و تاخير زيادى تا خاموش شدن كنسول پيش مياد. قبلا اينطورى نبود. مشكل از چيه؟!
با سلام.

برادر.مشکل از فریمور کنسول هست.لطفا در مرحله اول ریبالینگ دتا بیس اجنام بدید و اگر که درست نشد باید دوباره آبدیت بزنید.

موفق باشید.

• Like
Reactions: " MaMaSaN "

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
از شما ممنونم
لطفاً بقیه هم نظرات و راهنمایی های خودشون رو بنویسن.
با تشکر از همه
بزرگترین تفاوت پرو با فت و اسلیم همین رزولوشن بالاترشه اگه تی وی 4k ندارید و قصد تهیه کردنشم ندارید ارزش خرید نداره
تفاوت خاص دیگه ای تو بازیا نداره فقط تو یه تعداد از بازیا میتونید 60 فریم بگیرید که اونم مربوط به بازیای افلاین میشه تو بازیای آنلاین اگه رو فت و اسلیم 30 فریم اجرا بشن پرو هم 30 اجرا میشه چون باید پلیرا برابر باشن
سمت اسلیم نرید زیاد جالب نیست بین فت و پرو یکیو انتخاب کنید پرو بجز رزولوشن بالاتر فقط ثبات فریم داره همین. توی فت هم بازیا به همون شکل اجرا میشن افت فریم هم ممکنه تو همه نوع کنسولا باشه که اون برمیگرده به خود سازنده (و معمولا با اپدیتا حل میشه) مثلا ghost recon wildlands توی صحنه های فوق العاده شلوغ (بارون و انفجار نارنجک همزمان و...) چند ثانیه افت فریم داره درحالی که تو بازیای خیلی سنگینتر بدون افت فریم میشه بازی کرد
کل تفاوتشون بیشتر همون رزولوشن و قیمتشونه باید ببینید کدوم بیشتر به کارتون میاد اگه تی وی 4k ندارید پرو زیاد ارزش خرید نداره

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان،من PS4 slim دارم یه مدته که توی بازی ها تیک داره مخصوصاً تو FIFA 17 وقتی زمان بازی رو ۱۵ دقیقه می‌زارم از دقیقه ۵۸ به بعد هر چند دقیقه یکبار تیک میزنه یا زمانی که شوت میزنم سمت دروازه به شکل عجیبی بازی کند میشه و این کندیه تو جریان بازی خیلی زیاده و همچنین لود بازی خیلی طول میکشه، به نظرتون مشکل از چیه؟بازیم هکیه.

آخرین ویرایش:

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
196
نام
مانی
سلام
دوستان این ارور ce34878 بیچارم‌ کرده،کلافه شدم هر راهی که بگید رو‌ امتحان‌ کردم،این ارور مربوط به‌ چیه؟توی fifa 18,batman,timb rider,horizon باهاش درگیرم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان این ارور ce34878 بیچارم‌ کرده،کلافه شدم هر راهی که بگید رو‌ امتحان‌ کردم،این ارور مربوط به‌ چیه؟توی fifa 18,batman,timb rider,horizon باهاش درگیرم
اگه درست یادم باشه ارور مربوط به کرش هست
اگه بازی فیزیکی تهیه میکنید بازیارو آپدیت کنید خود کنسولم همیشه به آخرین نسخه آپدیت کنید

• Like
Reactions: dargon9090

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
196
نام
مانی
اگه درست یادم باشه ارور مربوط به کرش هست
اگه بازی فیزیکی تهیه میکنید بازیارو آپدیت کنید خود کنسولم همیشه به آخرین نسخه آپدیت کنید
همه چیز آپدیت هست و آخرین ورژن نمیدونم چرا ای مشکل پیش اومده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
همه چیز آپدیت هست و آخرین ورژن نمیدونم چرا ای مشکل پیش اومده
زیاد پیش میاد یا کم؟ چون منم توی بتمن و هورایزن باهاشون مواجه شدم ولی یکی دو بار شاید تو کل بازی پیش اومده باشه
درکل راه حل دقیقی نیست بیشتر میتونه از بازی باشه ولی موارد دیگه هم کمو بیش ممکنه دخیل باشن
اگه هارد کنسول زیادی پر هست میتونه از اونم باشه چون وقتایی که کنسول هاردش زیادی پر میشه گاهی وقتا تو رابط کاربری و استور برای یه مدت شدید کند میشه

• Like
Reactions: Mantis

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان من تاریخ تولد اکانتمد فراموش کردم کسی می تونه درستش بکنه پشتیبانی سونی جریانش چیه می شه کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر