Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
کسی فینال world cup رو دید؟ خیلی جالب بود.
کسی میدونه چرا تو مسابقه های جهانی کسی symmetra یا Reaper رو بر نمیداره؟
چون به عنوان ساپورت و dps انتخابای خیلی بهتری هست. سیمترا که کلاً هیلر نیست و ریپر هم نسبت به بقیه dpsها مثله گنجی و soldier و tracer خیلی بی کاربرده.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
بعد از دو سه روز رایگان بازی کردن منم خوشم اومد و بازی رو خریدم.
بازی خیلی فانه اما هنوز واسه من خیلی سخته. دوستان چطوری بازی کنیم که یکم حرفه ای بشم و چپ و راست نمیرم.
در ضمن واسه بردن بخش ارکید یکم مشاوره بدید چقدر خوبن بعضی ها.
در ضمن منم add کنید واسه بازی.
masoud101#2486:-bd

• Like
Reactions: Moriarty

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
کسی فینال world cup رو دید؟ خیلی جالب بود.
کسی میدونه چرا تو مسابقه های جهانی کسی symmetra یا Reaper رو بر نمیداره؟

جفتشون هیرو هایی هستن که ریسک بالا دارن و انتخابای بهتری واسه تیمها هست و گرنه جفتشون مشکل خاصی ندارن، البته کسایی که One Trick سیمترا هستن خیلی رو مخن

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
بازی خیلی فانه اما هنوز واسه من خیلی سخته. دوستان چطوری بازی کنیم که یکم حرفه ای بشم و چپ و راست نمیرم.

اول با Quick Play شروع کن و با هیروهایی که دوست داری جدی بازی کن تا یادشون بگیری و با نقشه ها و کلا بازی اشنایی کامل پیدا کنی ، به مرور خودت بهتر میشی ، پیشنهادم اینه تا قبل از اینکه به لول 100 یا بیشتر نرسیدی سمت Comptetive نری چون تو کومپ حداقل باید از هر بخشی 2 تا هیرو بلد باشی یا بیشتر

• Like
Reactions: masoud101

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اول بگم که اگه بخوای بازی کردن با تمام هیرو ها و قابلیت هاشون رو یاد بگیری باید زمان خیلی زیادی رو صرف کنی پس تمرکزت رو فعلا بذار روی هیروهایی که بازی کردن باهاشون راحت تره .. به عنوان مثال برای شروع کار سولجر76 خیلی خوبه .. بعد سولجر میتونی کلاسای دیگه رو هم امتحان کنی .. دیوا از کلاس تانک ؛‌ بین تدافعیا من می رو ترجیح میدم .. سومبرا و ریپر هم گزینه های خوبی هستن. به مرور که لولت بره بالا خودت میتونی هیروی مورد علاقت رو انتخاب کنی.. و اینم بگم که استفاده کردن درست از تمام مکانیزم های هر هیرو فقط به زمان و تجربه نیاز داره.. یه نکته دیگه هم توی حمله و دفاع باید هیروی مناسب با گروه رو انتخاب کنی .. اگه چینش قهرمان ها مناسب نباشه به هیچ عنوان نمیشه پیشروی یا دفاع کرد ..
مهمترین نکته هم فقط کسب تجربه است .. بازی کردن افراد دیگه رو تو بازی خوب زیر نظر داشته باش تا همیشه ترفندای جدید یاد بگیری ..

Heyres

کاربر سایت
Nov 22, 2017
4
سلام دوستان من cd key کمپانی بلیزاردو دارم ک شامل بازی اصلی اورواچ و چند بسته الحاقی برای بازی های دیگه بلیزارد مثل دیابلو و استار کرفت میشه...و برای بازی اورواچ هم اسکین های تخصصی اورجینز ادیشن رو داره مثل اسکین بلک واچ ریپر و...میفروشمش ب قیمت توافقی

Attachments

• 15113346368411003794050.jpg
    15113346368411003794050.jpg
    324.3 KB · مشاهده: 11

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام دوستان من cd key کمپانی بلیزاردو دارم ک شامل بازی اصلی اورواچ و چند بسته الحاقی برای بازی های دیگه بلیزارد مثل دیابلو و استار کرفت میشه...و برای بازی اورواچ هم اسکین های تخصصی اورجینز ادیشن رو داره مثل اسکین بلک واچ ریپر و...میفروشمش ب قیمت توافقی

من دیسک ps4 خریدم ولی چون اورجینز ادیشن هست توش ی سی دی کی بتل نت بود ک ب کار من نمیاد

داداش اینجا جای فروش بازیت نیست.. تو همین فاروم بازیسنتر از بخش بازارسنتر برو رو قسمت خرید و فروش بازی و یه تاپیک بزن و بازیت و اونجا بفروش.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
بالا اخره منم بازی رو خریدم8-| :-?? منی که 260 برای For honor دادم بابت اون سرور های بدش:)) 168 دادم بتلفیلد یک 67 گیگ رو نتونستم دانلود کنم، Bop3 رو خریدم سالی یکبار پیدا میکرد؛ اینجا اورواچ 20 میلیونی با سرور های عالی! 12 گیگ:Baby::Praying: رو نخریدم :-|
اگر کسی دوست داشت اد کنه Dragon#210884

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
بازی یه تخفیف خوب خورده هرکی خواست بخره الا وقتشه!و می تونم براش نسخه goty براش 110تومن بخرم یا نسخه استاندار90تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر