راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Jskiller

کاربر سایت
Nov 22, 2017
3
سلام من میخوام بازی رو با مدهای مختلف بازی کنم چنتا مد مثل campیا چنتا دیگه دانلود کردم اما وقتی با برنامه nexus mod manager مد ها رو فعال میکنم و تو بخش pluginتیکشون رو میزنم وقتی وارد بازی میشم مد ها فعال نشدن وقتی برمیگردم تو برنامه nexus mod manager میشم تو همون قسمت تیک اون مد ها ورداشته شده نمیدونم چطوری مد ها رو فعال کنم لطفا راهنمایی کنیم

mohamad.qh

کاربر سایت
Nov 11, 2017
9
سلام من میخوام بازی رو با مدهای مختلف بازی کنم چنتا مد مثل campیا چنتا دیگه دانلود کردم اما وقتی با برنامه nexus mod manager مد ها رو فعال میکنم و تو بخش pluginتیکشون رو میزنم وقتی وارد بازی میشم مد ها فعال نشدن وقتی برمیگردم تو برنامه nexus mod manager میشم تو همون قسمت تیک اون مد ها ورداشته شده نمیدونم چطوری مد ها رو فعال کنم لطفا راهنمایی کنیم
برنامه skse رو نصب کردی

Kiamnmm

کاربر سایت
Nov 26, 2017
9
صد در صد به مرور زمان اظافه میکنم تا کامل بشه. مثلا فردا راجع به ترمیم ارمور مینویسم و پس فردا راجع به ساخت وسایل ارزشمند و ...
اقا پژمان سلام میشه دی ال سی بازی اسکایریمو به اسم خانه گرم برا من بفرستی لینکشو؟

Jskiller

کاربر سایت
Nov 22, 2017
3
اقا ی سوال دارم من نسخه لجندری رو بازی میکنم ولی مثل شما توی Escبخش MCM رو ندارم نمیتونم مد ها رو کنترل کنم چطور باید MCMرو بگیرم واینکه میخوام مد WET AND COLDرو نصب کنم ولی هرچی میخوام فعالش کنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Jskiller

کاربر سایت
Nov 22, 2017
3
اقا ی سوال دارم من نسخه لجندری رو بازی میکنم ولی مثل شما توی Escبخش MCM رو ندارم نمیتونم مد ها رو کنترل کنم چطور باید MCMرو بگیرم واینکه میخوام مد WET AND COLDرو نصب کنم ولی هرچی میخوام فعالش کنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید
لطفا یکی راهنمایی بکنه

Mohammad MVII

کاربر سایت
Dec 11, 2017
1
سلام از مطالبی که گذاشتید بسیار ممنونم . من یک سوال داشتم اگر می شه کمکم کنید . من در مرحله ی The Jagged Crown هر چی دنبال Ebony Golden Claw می گردم پیدا نمی کنم و تا پیداش نکنم در سنگی باز نمی شه تا مرحله ادامه دار بشه و نه در نقشه معلومه کجاست نه بازی گفته چی کار کنی و نه سرباز هایی که همراه من اومدن چیزی می گن. باید چی کار کنم تا Ebony Golden Claw پیدا کنم؟
متشکرم.

oranos1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
2
سلام از مطالبی که گذاشتید بسیار ممنونم . من یک سوال داشتم اگر می شه کمکم کنید . من در مرحله ی The Jagged Crown هر چی دنبال Ebony Golden Claw می گردم پیدا نمی کنم و تا پیداش نکنم در سنگی باز نمی شه تا مرحله ادامه دار بشه و نه در نقشه معلومه کجاست نه بازی گفته چی کار کنی و نه سرباز هایی که همراه من اومدن چیزی می گن. باید چی کار کنم تا Ebony Golden Claw پیدا کنم؟
متشکرم.
جلوی در افتاده ولی اگه پیدا نکردی توی کنسول اینو بزن player.additem 0005af48 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر