Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
من میخواستم برم سراغ همین تروفی ناجوانمردانه ولی یاد مرحله‌ی بشدت سخت دادگاه افتادم و کلا قیدشو زدم :D
ولی گرفتن تروفی غیرممکن نیست...سه چهار نفر تونستن بگیرن تروفی رو...که اولین نفر ویدیو کاملش رو توی Youtube گذاشته...با یه سرچ ساده میتونی پیداش کنی. ولی من داشتم تیکه‌هایی از ویدیو رو میدیدم، قشنگ معلومه که طرف 40-30 بار امتحان کرده و از زمان عرضه داشته تمرین می‌کرده که تروفی رو بگیره :D جای همه‌ی دشمنا و سوراخ سمبه‌های محیط رو حفظ بود :D جالب اینه که زمانش ویدیوش هم حدود 2 تا 3 ساعت بود...یعنی ویدیوش حکم اسپید ران رو هم داره :D

جدا از دادگاه, مرحله ی روی کشتی که جزو مراحل اخر هست هم ناجوان مردانس اصا.
اره اونو دیدم :)) نیم ساعتشو دیدم مغزم سوت کشید. والله من رو این درجه بازی کنم همین که بدونم با یه بار مردن کار ات تمومه همون لحظه استرس میگیرم :D در کل شدنی نیس. بازی جزو اون بازیهایی هست که 0.1 میمونه پلاتش

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
جدا از دادگاه, مرحله ی روی کشتی که جزو مراحل اخر هست هم ناجوان مردانس اصا.
اره اونو دیدم :)) نیم ساعتشو دیدم مغزم سوت کشید. والله من رو این درجه بازی کنم همین که بدونم با یه بار مردن کار ات تمومه همون لحظه استرس میگیرم :D در کل شدنی نیس. بازی جزو اون بازیهایی هست که 0.1 میمونه پلاتش
یک موقع اسپویل یادتون نره

• Like
Reactions: voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Trial بازی در دسترس قرار گرفته و از امروز میتونید مرحله‌ی اول بازی رو روی همه پلتفرم‌ها رایگان تجربه‌ کنید...

DPQJzuQUMAAdUrk.jpg

اگه هنوز واسه خرید شک دارید، اول Trial رو بزنید، بعدش شک‌تون برطرف می‌شه و خودتون متوجه می‌شید :D بازی هم روی PSN و Live تخفیف 30 دلاری خورده + سیوتون هم در صورت خرید به نسخه اصلی منتقل میشه<:-P

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
Trial بازی در دسترس قرار گرفته و از امروز میتونید مرحله‌ی اول بازی رو روی همه پلتفرم‌ها رایگان تجربه‌ کنید...

View attachment 81926

اگه هنوز واسه خرید شک دارید، اول Trial رو بزنید، بعدش شک‌تون برطرف می‌شه و خودتون متوجه می‌شید :D بازی هم روی PSN و Live تخفیف 30 دلاری خورده + سیوتون هم در صورت خرید به نسخه اصلی منتقل میشه<:-P
حجمش تو ps4 چقدره؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
حجم دمو 48 گیگه ؟ یا بازی اصلی؟
این دمو نیست که فایل جداگونه داشته باشه...Trial هستش که همون خود بازی رو کامل دانلود می‌کنی ولی غیر از مرحله‌ی اول بقیش قفله و در صورت خرید نسخه‌ی اصلی آزاد میشه...
سختی Mein leben باید یه سره از اول تا اخر بازی رفت یا بازی بعد هر مرحله سیو میکنه؟
یه سره از اول تا آخر :D اگه بعد از هر مرحله سیو میکرد که الان خیلیا پلات کرده بودن بازیو :D

• Like
Reactions: arsenalmom

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
دوستان منتقدی بوده که به خاطر سختی غیر منطقی و بیش از حد بازی برات پلات کردن نمره کم کرده باشه ؟ یعنی منظورم اینه این مورد میتونه انتقادی به بازی باشه یا نه ؟
چرا ؟ واقعا چرا اینقدر سخت ؟ سختی زیاد خوبه چالش برانگیزه و لذت بخش اما سختی وقتی بیش از اندازه میشه و اون حالت منطقی خودشو از دست میده به نظر من باید جزء نکات منفی بحساب بیاد.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
دوستان منتقدی بوده که به خاطر سختی غیر منطقی و بیش از حد بازی برات پلات کردن نمره کم کرده باشه ؟ یعنی منظورم اینه این مورد میتونه انتقادی به بازی باشه یا نه ؟
چرا ؟ واقعا چرا اینقدر سخت ؟ سختی زیاد خوبه چالش برانگیزه و لذت بخش اما سختی وقتی بیش از اندازه میشه و اون حالت منطقی خودشو از دست میده به نظر من باید جزء نکات منفی بحساب بیاد.
راجب نقدها که نمیدونم والا، من به چشمم نخورد یه همچین چیزی.
از یه منظر حرفتون درسته، یعنی به طور کلی صحبتتون درسته ولی این بازی شرایط عجیبی داره که خیلی این صحبتتون براش صادق نمیشه:D، ببین این بازی خیلی عقبه و عمر زیادی داره توی صنعت گیم و ژانر اول شخص. در حقیقت اولین بازی اول شخص واقعی به حساب میومد، لقب اولداسکول که به این بازی یا مثلا به Doom میدن برای نوع گیم پلی و قدمت این بازی هاس. کلا مهارت حرف اول و آخر رو میزنه توی این بازی ها، درجه ML یه جورایی میخواد تمام کسانی که ادعای pro بودن توی ژانر اول شخص رو دارن با این عنوان که قدیمی ترین هست توی این ژانر ( به نوعی همه چیز از این بازی شروع شد برای این ژانر ) به چالش واقعی مهارت و تبحر دعوت کنه. یه جور امتحان واقعی برای مشخص شدن عیار واقعی طرفداران قدیمی این ژانر به حساب میاد که خیلی هم مدعی هستن. اگر سال پیش doom هم بازی کرده باشین درجه آخر سختیش تقریبا همین شکلی بود، حتی Quake champions هم که هنوز توی مرحله EA هست هم با سرعت و سختی خاصی داره ارائه میشه.
جایی بیان نشده ولی من حدس میزنم هدف از زنده کردن بازی های الداسکول توسط بتسدا و با عناوین id software یه جور دهن کجی و پاتک به بازی های cod کلون امروزی هست که نشون بده ژانر اول شخص واقعی چجور چیزی هست در واقع و کسایی که ادعای hardcore بودن توی بازی هایی مثل بتلفیلد یا کال اف دیوتی رو دارن حالا بیان توی یه میدون واقعی و بخش تکنفره و با دشمنانی که AI اون ها برنامه ریزی شده و تحت اختیار خود بازی هست مبارزه کنن و خودشونو به چالش بکشن:D. ضمن اینکه کیفیت کلی این دوتا بازی یعنی doom و wolfenstein به خوبی نشون داد که عناوین قدیمی هنوزم اگر ساخته بشن به راحتی تعیین کننده استاندارهای این سبک هستن هنوز و تمام معادلاتی رو که بازی هایی مثل کال اف دیوتی یا بتلفیلد توی این سال ها سرپا کردن رو به راحتی میتونن تغییر بدن هنوزم با عرضه خودشون.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان نسخه دیلوکس بازی شده چهل دلار نسخه معمولی سی میخواستم ببینم ارزش داره نسخه دیلوکس بگیرم یا فیزیکی؟(غیر از بحث فروش دست دو فیزیکی)
بازی ارزش تکرار داره که دیجیتالی بگیرم؟البته از کیفیت بازی اطمینان کامل دارم:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دوستان نسخه دیلوکس بازی شده چهل دلار نسخه معمولی سی میخواستم ببینم ارزش داره نسخه دیلوکس بگیرم یا فیزیکی؟(غیر از بحث فروش دست دو فیزیکی)
بازی ارزش تکرار داره که دیجیتالی بگیرم؟البته از کیفیت بازی اطمینان کامل دارم:D
نسخه‌ی Deluxe بازی سیزن پس 25 دلاری بازی (3 تا DLC داستانی) رو هم تو خودش داره...با این تخفیف سیزن پس فقط 10 دلار واست میوفته که به نظرم خیلی خوبه...
ولی از طرفی هم فعلا DLCها عرضه نشدن و معلوم نیست ارزشش رو دارن یا نه (DLC اول 3-2 هفته‌ی دیگه عرضه میشه)...توضیحات مربوط بهشون رو توی صفحه‌ی قبل گذاشتم.
اگه در هر صورت قراره DLCها رو بخری و به بازی علاقه مندی، به نظرم الان نسخه Deluxe رو بگیری بهتره چون تخفیف خیلی خفنی خورده ولی اگه از بازی مطمئن نیستی، فعلا نسخه معمولی رو بگیر...
در مورد ارزش تکرار هم بازی توی شرایط خیلی خوبی قرار داره...اوایل بازی یه انتخاب هستش که یکی از شخصیت‌های اصلی بازی رو از بین دو نفر انتخاب می‌کنی (مثل نسخه‌ی قبلی) ولی اینجا این انتخاب خیلی تاثیرگذارتره و کلا تعدادی از کات‌سینا، دیالوگ‌ها و حتی حال و هوای بعضی از صحنه‌ها باهاش تغییر می‌کنه...پس واسه دیدن همه‌ی کات‌سین‌ها و شناخت شخصیت‌ها باید 2 بار بازیو تجربه کنی...حتی 2 تا اسلحه خفن هم هستش که مربوط به این انتخاب‌ها میشه و هر کدومش به انتخاب یکی از شخصیت‌ها بستگی داره <:-P
علاوه بر کمپین، مراحل انیگما هم هستن که دوباره میری سراغ محیط‌هایی که قبلا توی کمپین بهش رفتی (بعضیا رو هم نرفتی و جدیده) ولی کلا اتمسفر هر مرحله با چیزی که توی کمپین دیدی فرق داره و حتی دشمنای جدیدی هستش که فقط توی این مراحل میتونی ببینیشون <:-P+ بعضیاشم بشدت سخته و درگیری‌هاش خیلی حساس میشه :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
سلام. دوستان منم کمپینو تموم کردم. بازی برام بهترین شوتر این چند سال اخیر بوده. طراحی هنری، شخصیت پردازی، صداگذاری و داستان توی بالاترین سطح ممکن قرارداره. گیم پلی سریع، خونین، خشن، دیوانه وار. بهترین دنباله ای که میشد برای نسخه تحسین شده NEW ORDER ساخت. دیدن آرتورک هایی هم که خودتون باید کم کم توی محیط پیدا کنید فک بیننده رو به زمین میچسبونن.
==============
مراحل انیگما هم تقریبا تموم شد فقط 2 تا اووبرکماندو مونده اما انیگما کارتهام تموم شده و دیگه کارتی ندارم که لوکیشنشونو با دستگاه پیدا کنم عجیبه هر چی انیگماکارت از اول بازی بود جمع کردم و موقع استفاده از دستگاه هم هیچکدومو هدر ندادم. پس چرا کم اومد؟! چیکار کنم بازی تکمیل بشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر