✅ امکانات جدید فروم!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
فیلدی که بالا سر پست زمان ارسال پست رو نشون میداد کلا حذف شده یـ مورد دیگه هم به نظر من جای گزینه گزارش از حالت دکمه به همون نوشته تغیر پیدا کنه و مثل تم معمولی بشه بهتره و قسمت مربوط به عوض کردن تم هم تو تمام نسخه ها مثل UX بشه
مورد دیگه ای هم که مال قبل هستش نوشته مربوط به زمانی که اطلاع رسانی میشه . اطلاع رسانی قسمت کنترل پنل اکانته که هنوز انگلیسه نوشتش یکی هم وقتی داخل پستی هستی پست جدیدی ارسال میشه که بالا سر ادیتور انگلیسه اطلاع رسانی میشه (Messages have been posted since you loaded this page. View them?)

• Like
Reactions: mikelwar

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
درود

کل فونت ها یا یک قسمت خاص؟
خسته نباشی علی ، فقط تنها جایی که نیاز به تغییر داره رنگیه که برا فونت انتخاب شده ، الان رنگ قالبو فونت به هم خیلی نزدیکه ،

0cx6_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B0-%DB%B2%DB%B2%DB%B5%DB%B6%DB%B1%DB%B4_crop_507x489.png

• Like
Reactions: Ali

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
فیلدی که بالا سر پست زمان ارسال پست رو نشون میداد کلا حذف شده یـ مورد دیگه هم به نظر من جای گزینه گزارش از حالت دکمه به همون نوشته تغیر پیدا کنه و مثل تم معمولی بشه بهتره و قسمت مربوط به عوض کردن تم هم تو تمام نسخه ها مثل UX بشه
مورد دیگه ای هم که مال قبل هستش نوشته مربوط به زمانی که اطلاع رسانی میشه . اطلاع رسانی قسمت کنترل پنل اکانته که هنوز انگلیسه نوشتش یکی هم وقتی داخل پستی هستی پست جدیدی ارسال میشه که بالا سر ادیتور انگلیسه اطلاع رسانی میشه (Messages have been posted since you loaded this page. View them?)

با توجه اینکه قالب مینیمالی هست یک سری تغییرات درش به وجود آمده، مثل همون زمان ارسال ها که به پایین پست ها منتقل شده.
این عبارت ها رو هم ترجمه میکنم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ی مورد دیگه که قبلا هم چند بار بهش اشاره کردم ولی رسیدگی نشد قابلیت preview (در حد اینکه موضوع رو کامل نشون بده هم کفایت میکنه) تو قسمت اخرین ارسال هاست که وقتی ماوس روی پست مورد نظر میبریم عمل کنه .

• Like
Reactions: Ali Venom

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
این قالب جدید رو دوست دارم. خستس. منو یاد بازیسنتر قدیم میندازه. یه محدودیت سنی هم ایجاد کنید شاید برگشتیم به روزای قدیم.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
خواستم بگم که رنگ ها خیلی تو ذوق میزنن ولی سریع حل شد :D خسته نباشید .
فقط یه مشکلی که هست ، پس زمینه اواتاره که دیفالت آبی گذاشته شده ! و عملا زمینه اواتار من به این رنگ دیده میشه . اگر امکانش بود این رنگ رو به خاکستری یا طوسی تغییر بدید تا با تم انجمن هم ست شه .

• Like
Reactions: Ali

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
سلام وقت بخیر؛

این تم جدیده روی موبایل اصلا وضعیت خوبی نداره. کلا همه چیز قاطی پاتیه. در اینده درست میشه یا کلا همینطوریه؟! مرسی.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
سلام وقت بخیر؛

این تم جدیده روی موبایل اصلا وضعیت خوبی نداره. کلا همه چیز قاطی پاتیه. در اینده درست میشه یا کلا همینطوریه؟! مرسی.
من از قالب مشکیش استفاده میکنم دقیقا مثل PC نشون میده روی گوشیم . خیلی سریعتر از قالب قبلی هم بارگذاری میشه .
اینم عکسش ،
35ph_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2-%DB%B1%DB%B7%DB%B5%DB%B4%DB%B1%DB%B4-960x540.png

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
من از قالب مشکیش استفاده میکنم دقیقا مثل PC نشون میده روی گوشیم . خیلی سریعتر از قالب قبلی هم بارگذاری میشه .
اینم عکسش ،
35ph_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2-%DB%B1%DB%B7%DB%B5%DB%B4%DB%B1%DB%B4-960x540.png
خب گویا گوشی شما سامسونگ هستش. گوشی بنده سون پلاس هستش. شاید روی مرورگر سافاری فقط مشکل داره. باید با کروم هم تست کنم.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
ی مورد دیگه که قبلا هم چند بار بهش اشاره کردم ولی رسیدگی نشد قابلیت preview (در حد اینکه موضوع رو کامل نشون بده هم کفایت میکنه) تو قسمت اخرین ارسال هاست که وقتی ماوس روی پست مورد نظر میبریم عمل کنه .
tooltip یا همون preview یک ویژگی هست که این پلاگین نمایش دهنده آخرین ها فاقد آن هست.

سلام وقت بخیر؛

من روی سافاری چک کردم مشکلی نیست و از تم قبلی روان تر هستش. یکبار cache و پاک کنید و اگر مشکل همچنان وجود داشت ازش عکس بگیرید و ارسال کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر