✅ امکانات جدید فروم!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
قشنگ شده ممنون !
حالا که اینطوری شده به نظرم بد نیست این لوگو ـه کنسول هارو هم یه تغییر کوچیکی بدین ! بد نیست برای تنوع ...

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

2 قالب جدید به نام های Ux-white و نمونه تیره آن یعنی Ux-Dark به انجمن اضافه شدند. البته قالب های قبلی کماکان در دسترس هستند.

اگر مشکلی داشتین همین جا مطرح کنید تا بررسی و حل بشه.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
درود

2 قالب جدید به نام های Ux-white و نمونه تیره آن یعنی Ux-Dark به انجمن اضافه شدند. البته قالب های قبلی کماکان در دسترس هستند.

سلام
چ جوری میشه از همون قالبهای قبلی استفاده کرد ؟ از این خیلی خوشم نیومده خیلی شبیه پرشین تولز شده

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درود

Ux-white بیش از حد سفیده و چشم رو میزنه. دقیقا مثل اوایلی که قالب عوض شده بود. بی زحمت رنگ ها رو مثل حالت Light Version کنید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
درود

ظاهرا قسمت اطلاعیه های بالای قالب جدید تو گوشی نیست ولی تو دسکتاپ میاد

پ.ن: قالب جالبی نیست خصوصا رنگا و سایز فونتش

Attachments

• photo_2017-11-20_14-16-42.jpg
    photo_2017-11-20_14-16-42.jpg
    66 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
درود

Ux-Dark قشنگه فقط رنگ فونتها خیلی کم حاله ، همینکه حالت مدرنتری به خودش گرفته جذابه فقط همین کم رنگی رو اصلاح کنید خودشو از مشکی بکنه عالی میشه

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
Ux-white بیش از حد سفیده و چشم رو میزنه. دقیقا مثل اوایلی که قالب عوض شده بود. بی زحمت رنگ ها رو مثل حالت Light Version کنید.
درود

رنگ background کلی و پست ها به نسخه قبلی تغییر داده شد. اگر جای دیگه مد نظر بوده با عکس سریع تر میشه رفت سراغش.

ظاهرا قسمت اطلاعیه های بالای قالب جدید تو گوشی نیست ولی تو دسکتاپ میاد

پ.ن: قالب جالبی نیست خصوصا رنگا و سایز فونتش
کدام مرورگر؟
رنگ و سایز فونت تو یک قسمت هایی اصلاح میشن.

Ux-Dark قشنگه فقط رنگ فونتها خیلی کم حاله ، همینکه حالت مدرنتری به خودش گرفته جذابه فقط همین کم رنگی رو اصلاح کنید خودشو از مشکی بکنه عالی میشه

کل فونت ها یا یک قسمت خاص؟

• Like
Reactions: zilyzal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
کدام مرورگر؟
رنگ و سایز فونت تو یک قسمت هایی اصلاح میشن.
مرورگر سافاری ایفون هست
مشکلی نداره من پیداش نکرده بودم تو قالب قبلی خودش بالای صفحه بود تو قالب جدید باید روی عکس پروفایل که کنار قسمت سرچ هست کلیک کرد تا یه منو کنار صفحه باز بشه و قسمت اطلاعیه ها اونجاس. چون تو نسخه دستکتاپ هم اینجور نبود من اول فکر کردم کلا این امکان تو مرورگر گوشیا نیست که اشتباه میکردم.
فعلا برگردوندم رو قالب قبلی تا مشکل رنگ و سایزش حل بشه

• Like
Reactions: Ali

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوتا قالب جدید خیلی جذاب هستن من از Ux-white استفاده می کنم به نظرم یه مقدار رنگ فونت عنوان تاپیک ها تو صفحه اصلی فروم به رنگ قالب نزدیکه اگه رنگ فونت یه مقدار پررنگ تر بشه یا رنگ قالب تیره تر به نظرم بهتره. ممنون برای قالب های باحال.
2472915112044322906_11-20-2017%2022-29-07.png

آپدیت: همین الان دیدم تغییر کرده :D خیلی بهتر شد ممنون

• Like
Reactions: Ali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر