هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
درود
اکانتم ریجن all هست (چند روز پیش ساختم) و دیروز یه گیفت 100 دلاری براش خریدم و شارژش کردم، امروز یه اکانت ریجن 2 انگلستان هم ساختم و به دستگاه اضافه کردم، تخفیف هایی که در ریجن 2 هست کلا فرق داره با ریجن یک، تخفیف های ریجن 2 خیلی بهتره و بیشتره، راهی نداره بتونم شارژ حسابم در یجن 1 رو به یه اکانت دیگه منتقل کنم؟ حتی پلاس ریجن 2 هم 5 دلار ارزونتر بود. ( نمیدونم چرا همه جای نت پیشنهاد دادن ریجن 1 ساخته بشه، ریجن 2 برای تخفیف خیلی بهتره)

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
درود
اکانتم ریجن all هست (چند روز پیش ساختم) و دیروز یه گیفت 100 دلاری براش خریدم و شارژش کردم، امروز یه اکانت ریجن 2 انگلستان هم ساختم و به دستگاه اضافه کردم، تخفیف هایی که در ریجن 2 هست کلا فرق داره با ریجن یک، تخفیف های ریجن 2 خیلی بهتره و بیشتره، راهی نداره بتونم شارژ حسابم در یجن 1 رو به یه اکانت دیگه منتقل کنم؟ حتی پلاس ریجن 2 هم 5 دلار ارزونتر بود. ( نمیدونم چرا همه جای نت پیشنهاد دادن ریجن 1 ساخته بشه، ریجن 2 برای تخفیف خیلی بهتره)
قیمت های ریجن 2 به یورو و پوند هستش...گرون تر از دلار میوفته براتون...

• Like
Reactions: pclord

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
فاند اکانتو نمیشه بین هیچ اکانتی منتقل کرد
تخفیفات استور های مختلف فرق داره و بسته به بازه های زمانی تخفیفاتشون ممکنه خوب یا بد باشه بطور کلی تخفیفات ریجن ژاپن و ریجن 3 بهتر از همس
ریجن 1 هم بیشتر توصیه میکنن بسازید چون اولا قیمتش به دلاره و ارزونتر از ریجن 2 هست و دوما قیمت گیفت کارتای ریجن 1 خیلی ارزونتره
یه چند روز صبر کنید تخفیفات اصلی بلک فرایدی شروع بشه بعد خرید کنید (فکر کنم سه شنبه شروع میشد) الان خرید بازی دیجیتالی عاقلانه نیست با توجه به اینکه یکی از بزرگترین تخفیفات سال همین بلک فرایدی هست

• Like
Reactions: rezab and pclord

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
s\hs'chvl hc n
فاند اکانتو نمیشه بین هیچ اکانتی منتقل کرد
تخفیفات استور های مختلف فرق داره و بسته به بازه های زمانی تخفیفاتشون ممکنه خوب یا بد باشه بطور کلی تخفیفات ریجن ژاپن و ریجن 3 بهتر از همس
ریجن 1 هم بیشتر توصیه میکنن بسازید چون اولا قیمتش به دلاره و ارزونتر از ریجن 2 هست و دوما قیمت گیفت کارتای ریجن 1 خیلی ارزونتره
یه چند روز صبر کنید تخفیفات اصلی بلک فرایدی شروع بشه بعد خرید کنید (فکر کنم سه شنبه شروع میشد) الان خرید بازی دیجیتالی عاقلانه نیست با توجه به اینکه یکی از بزرگترین تخفیفات سال همین بلک فرایدی هست

سپاس دوست عزیز.، اما با این که یورو هست بازم تخفیفات خوبی زده: Games Under £8 | Official PlayStation™Store UK این تخفیفات تو us نبود. فعلا صبر میکنم امید وارم تو بلک فرایدی اونایی که میخوام تخفیف بخورن.
اگر روی اکانت ریجن 1 یه پلاس یک ساله بگیرم و تعدادی بازی، میتونم با اکانت ریجن 2 هم از همون پلاس استفاده کنم؟

• Like
Reactions: aliahmadi2

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
s\hs'chvl hc n

سپاس دوست عزیز.، اما با این که یورو هست بازم تخفیفات خوبی زده: Games Under £8 | Official PlayStation™Store UK این تخفیفات تو us نبود. فعلا صبر میکنم امید وارم تو بلک فرایدی اونایی که میخوام تخفیف بخورن.
اگر روی اکانت ریجن 1 یه پلاس یک ساله بگیرم و تعدادی بازی، میتونم با اکانت ریجن 2 هم از همون پلاس استفاده کنم؟
از امکان آنلاین بازی کردنش میتونید استفاده کنید ولی نمیتونید از بازیای رایگان و موارد دیگه پلاس روی اکانت دیگتون استفاده کنید اگه برای تخفیفا و بازیای رایگانش میخواید باید یه پلاس دیگه هم برای اکانت ریجن 2 بگیرید
خیلی از این بازیایی که الان دیدم قبلا تو us تخفیف خوردن دقیقا به همین قیمت با تفاوت اینکه ریجن 2 یورو هست ریجن 1 دلار و جدا از تفاوت ارزی قیمت گیفتای ریجن 1 بازم ارزونتره
اینکه تو us تخفیف خاصی ندیدید بخاطر اینه که هنوز تخفیفاتش شروع نشده وگرنه من خودم چند هفته پیش child of light رو خریدم 5 دلار الان تو ریجن 2 تخفیف خورده 5 یورو mgs v و assassins creed freedom cry و infamous ss هم که توی همین ماه های اخیر برای پلاس ریجن 1 رایگان شده بودن که الان تو ریجن 2 حدود 6-7 یورو قیمت هرکدومشونه

• Like
Reactions: pclord

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
از امکان آنلاین بازی کردنش میتونید استفاده کنید ولی نمیتونید از بازیای رایگان و موارد دیگه پلاس روی اکانت دیگتون استفاده کنید اگه برای تخفیفا و بازیای رایگانش میخواید باید یه پلاس دیگه هم برای اکانت ریجن 2 بگیرید
خیلی از این بازیایی که الان دیدم قبلا تو us تخفیف خوردن دقیقا به همین قیمت با تفاوت اینکه ریجن 2 یورو هست ریجن 1 دلار و جدا از تفاوت ارزی قیمت گیفتای ریجن 1 بازم ارزونتره
اینکه تو us تخفیف خاصی ندیدید بخاطر اینه که هنوز تخفیفاتش شروع نشده وگرنه من خودم چند هفته پیش child of light رو خریدم 5 دلار الان تو ریجن 2 تخفیف خورده 5 یورو mgs v و assassins creed freedom cry و infamous ss هم که توی همین ماه های اخیر برای پلاس ریجن 1 رایگان شده بودن که الان تو ریجن 2 حدود 6-7 یورو قیمت هرکدومشونه

اگر به این شکل بوده، عالیه، پس با این حساب صبر کنم ، سر فرصت با قیمت بهتری میشه در us خرید کرد. از وقتی که گذاشتی سپاسگزارم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام کسایی که تو مسائل فنی واردن بنظرتون امکان داره بعدا آپدیتی بیاد که بشه هارد اکسترنال رو پارتیشن بندی کرد و قسمتیش رو برا PS4 استفاده کرد ؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
از کجا نت گرفتید؟ تو کنسول یه تست کانکشن بزنید ببنید Nat Type چند هست؟
ای پی که قائدتا تغییر میکنه. زمانی که نرم افزار ای پی میده کنارش یه فلش هست اونو بزنید ممکنه ای پی های دیگه هم اونجا باشه اونارو تست کنید.
نت تایپم دوعه . از فارس تلکام گرفتم ای پی دیگه ای نمیده فقط همون ی دونه ... تو بتلفیلد مشکل زیاد ندارم منتها زمانی که میخوام نرمافزارو با کنسول ست کنم اررور لیمیت تایم میده

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
PS4Pro رو تلویزیون معمولی جواب میده منظور رو Led و .... یا فقط رو تلویزیون 4K جواب میده از کیفیت میدونم منظور از نظر دستگاه خودشه که رو هر تلویزیونی میاد بالا ؟
و سوال دیگه کسی که بخره آیا گرافیک خاصی میبینه یا خیلی تفاوت خیلی نیست ؟
و از نظر خرید از اسلیم بهتره یا نه یا فقط هزینه زیادی؟

سوالی درباره بازی هم داشتم ارزونترین راه برای بازی رو کنسول گیر بیارم چیه به جز خرید خود بازی ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر