راهنمایی در امر خرید موبایل

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینجا 6xکه ازy7گرونتره چه برسه7x:D
سری honorرو هواوی برا رقابت با xiaomiزده و فقط فروش انلاین داره براهمین قیمتش پایین تره
ولی خب تو ایران صد درصد هواوی قیمت 7xروگرونتر ازy7میزنه.اگه هم قیمت باشن که کسی نمیخرهy7رو همین6xاز هر نظر بهتره بجز باتری
چیه هی ژیاومی سامسونگ اپل پول اسمشونم بگیرن از این برند چینی بهتره خرید و فروششونم راحت تره قطعات و همه چیشونم پره این چینی ها همه سر و ته یک کرباسن D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چیه هی ژیاومی سامسونگ اپل پول اسمشونم بگیرن از این برند چینی بهتره خرید و فروششونم راحت تره قطعات و همه چیشونم پره این چینی ها همه سر و ته یک کرباسن D
سال 2009 یا 2010 اون زمان که تازه اندروید اومده بود من یه گلکسی رده پایین گرفتم همه مسخره میکردن که اندروید چیه و سامسونگ بدرد نمیخوره برو نوکیا بخر :D
بعدشم ملت باز هواوی رو مسخره کردن الان دومین برند پر فروش موبایله:D الانم شما مسخره میکنی برند های چینی رو ولی چند وقت دیگه فروششون خیلی بیشتر میشه(همین الانم زیاده) مثل قضیه کارت گرافیک ملت میرن کلی پول میدن گیگا و ایسوس بخرن در حالی که هیچ فرقی با zotac و galax نداره :D
من یه چیزی میدونم الکی که حرف نمیزنم : )

• Like
Reactions: u_2 and SHANSER

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
اینم عروسک من :love:
با اینکه قدیمی شده اما هنوز جاش تو قلبه :love:

7jw1_%D8%B3%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A8.jpg
3jgl_%D9%82%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این طرح ریجستر چی شد؟
فعلا معلوم نیست.اولین گوشی گفتن ایفون x ولی اونم فعلا تو ایران کار میکنه و مشکلی نداره
نه این جوری نیست واقعا کیفیتشون بالا رفته
مثلا هواوی الان سومه چند ماه از اپل هم جلو زد وارد اروپا و امریکا هم شده هر سال هم چند میلیارد دلار خرج تحقیق و توسعه و تبلیغات میکنه خب نمیاد با گوشی اشغال دست مردم دادن همشو خراب کنه
xiaomiهم همینطور مشکلاتش اکثرا نرم افزاری و راحت حل میشه
درمورد قطعات و تعمیر هم مشکلی ندارن تو ایران از سامسونگ هم ارزونتر درمیاد.مثلا هزینه تعویض نمایشگر گوشی1تومنی سامسونگ دوبرابر گوشی1تومنی هواویه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فعلا معلوم نیست.اولین گوشی گفتن ایفون x ولی اونم فعلا تو ایران کار میکنه و مشکلی نداره

نه این جوری نیست واقعا کیفیتشون بالا رفته
مثلا هواوی الان سومه چند ماه از اپل هم جلو زد وارد اروپا و امریکا هم شده هر سال هم چند میلیارد دلار خرج تحقیق و توسعه و تبلیغات میکنه خب نمیاد با گوشی اشغال دست مردم دادن همشو خراب کنه
xiaomiهم همینطور مشکلاتش اکثرا نرم افزاری و راحت حل میشه
درمورد قطعات و تعمیر هم مشکلی ندارن تو ایران از سامسونگ هم ارزونتر درمیاد.مثلا هزینه تعویض نمایشگر گوشی1تومنی سامسونگ دوبرابر گوشی1تومنی هواویه
دقیقا اینو درست گفتی ال سی دی گوشی j2 عوض کردم ۲۶۰ تومن !!!8-|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
گمرک ایران اعلام کرد: مسئولان اجرای طرح رجیستری گوشیهای تلفن همراه، هم‌زمان با عملیاتی سازی این طرح از چگونگی رجیستری گوشی‌های تلفن‌ همراه مسافرانی که با خود به کشور می‌آورند، خبر دادند.

پس از اجرای طرح ملی رجیستری گوشیهای تلفن همراه برای مبارزه با قاچاق کالا، شرایطی مطرح شد تا کسانیکه اقدام به واردات گوشیهای مسافرتی یا در قالب سوغاتی می‌کنند نیز بتوانند گوشیهایشان را رجیستر یا به عبارتی در شبکه اپراتورهای تلفن همراه ایران فعال کنند.

حال با گذشت نزدیک به یک ماه از اجرای عملیاتی این طرح، مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک در بخشنامه‌ای نحوه واردات تلفن همراه مسافری را اعلام کرده است.

بر این اساس، مسافرانی که به کشور وارد می‌شوند در صورتیکه خارج از کشور گوشی همراه خریداری کرده باشند، مؤظف هستند تلفن همراه خود را در بدو ورود به گمرک محل ورود خود اظهار کنند.

با این کار، گمرک ایران با رعایت مقررات مسافری و لحاظ کردن شرایط غیر تجاری صرفا یک دستگاه تلفن همراه، با أخذ حقوق گمرکی و دو برابر سود بازرگانی و عوارض متعلقه نسبت به ثبت شناسه تلفن همراه در سامانه مسافری اقدام می‌کند.

این بخشنامه تأکید کرده است در صورت عدم اظهار تلفن همراه و عدم پرداخت حقوق ورودی و درج موارد فوق در سامانه مذکور در هنگام ورود به کشور امکان رجیستری وجود نخواهد داشت و مسئولیت آن با مسافر است.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
گوشی جدید وان پلاس هم معرفی شد 5T گوشی خیلی خوبی هست و مشخصات خوبی داره ولی قیمتش 500 دلاره که بیاد ایران و با توجه به کم بودنش در بازار ایران به نظرم خریدش خیلی توجیهی نداره حداقل در ایران یا برای من به نظرم خرید ایفون 7 انتخاب ارزنده تری میتونه باشه و بازار دست دومی بهتری داره

• Like
Reactions: Vonarian

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
گوشی‌های Honor تو amazon.de از نظر امتیاز کاربرها با اختلاف بسیار زیاد از بقیه جلو هستند. خیلی هم زیاد فروختند.
Honor 8 از 2751 رأی 4.8 از 5 ستاره
Honor 9 از 2144 رأی 4.8 از 5 ستاره
گوشی های دیگه بیشترشون 3.5 ستاره هستند با میزان آراء کمتر.
واقعا عجیبه
یعنی گوشی های Honor تا این حد خوب هستند؟
Screenshot_20171117-101155.png

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
Xiaomi Mi 5 رو تقریبا بعد 1 سال و نیم امروز فروختم 1.200 که خودم 1.300 بدون گارانتی خریده بودم!:( واقعا قدرت خوبی داشت! الان بنظرتون بهترین گزینه مورد نظر با همین قیمت/ 1/300 تا یک 1.400 چی هست؟ از هر برندی باشه مهم نیست.
در مورد کلیت اون گوشی هم بعد کلی تجربه نظرم رو در مورد این سری گوشی های چینی به ترتیب نقاط قوت و ضعف میگم :
+
قدرت خارق العاده گوشی چه از نظر پردازنده گرافیکی چه از نظر اجرای بازی ها و نرم افزار ها چه از نظر روان بودن رابط کاربری.
کیفیت عکاسی در روز عالی
جنس بده با کیفیت
پشتیبانی نرم افزاری عالی
صفحه نمایش بزرگ
_
کیفیت صفحه نمایش در مقابل سامسونگ و اپل و گوشی های سونی حرفی برای گفتن نداره
فیلم برداری گوشی هم فقط در حد خوب هست
رابط کاربری گوشی مثل سام سونگ زیاد پر زرق و برق و قشنگ نیست، در عین حال اون سادگی سری اچ تی سی رو هم نداره، در حالت کلی برای شخص بنده زیاد جالب نبود.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
در ادامه پست بالایی خرید گوشی های ویندوزی عقلانی هست بنظرتون؟ مخصوصا اینکه دقیقا پولم رو کف سر Microsoft Lumia 950 XL هست!
در مورد سامسونگ هم خیلی دوست دارم یک مدلی انتخاب کنم ولی از بس مدل های مختلف داره تا بخوای یکی رو اتخاب کنی به گا*** رفتیم :d در مورد برند سام سونگ یا اچ تی سی در این محدوده قیمت اگر نظری هم داشتید خوشحال میشم.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
در ادامه پست بالایی خرید گوشی های ویندوزی عقلانی هست بنظرتون؟ مخصوصا اینکه دقیقا پولم رو کف سر Microsoft Lumia 950 XL هست!
در مورد سامسونگ هم خیلی دوست دارم یک مدلی انتخاب کنم ولی از بس مدل های مختلف داره تا بخوای یکی رو اتخاب کنی به گا*** رفتیم :d در مورد برند سام سونگ یا اچ تی سی در این محدوده قیمت اگر نظری هم داشتید خوشحال میشم.
نه دیگه درست ساپورت نمیشه
منم دارم میکشم بیرون
میرم سمت ایفون

sadegh44

کاربر سایت
Nov 16, 2009
574
اقا میخوام گوشی بخرم موندم توش...
میخواستم از دبی ایفون X بخرم ولی برا ریجستر و این ات اشغالا پشیمون شدم..موندم چه بخرم؟ پیکسل؟ال جی؟هوآوی؟اچ تی سی؟ وان؟صبر کنم سامسونگ جدیده بیاد؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
وقتی خود مایکروسافت به 4 تا اپدیت اونم فقط گوشی های مهمش بسنده کرده و حدود 2 سالم هست هیچ گوشی جدیدی تولید نکرده، پس باید با ویندوزفون خداحافظی کنیم مگر شایعه گوشی برتر سری سرفیس که گفته میشه در حال ساخت هست

• Like
Reactions: Paradise Lost

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
اقا میخوام گوشی بخرم موندم توش...
میخواستم از دبی ایفون X بخرم ولی برا ریجستر و این ات اشغالا پشیمون شدم..موندم چه بخرم؟ پیکسل؟ال جی؟هوآوی؟اچ تی سی؟ وان؟صبر کنم سامسونگ جدیده بیاد؟
اگه میخای ایفون بگیری بگیر فعلا مشکلی نداره و رجیستره همه مدلها از خارجم خودت بخای بیاری ی مقداری پول ازت میگیرن مشکلی نداره از این بابت
از همینجاهم بگیری مشکلی از بابت رجیستر نداری
به نظره من همون ایفونو بگیر گوشی های دیگرو بگیری زود دلتو میزنه البته شاید برا من اینطوری باشه
قیمت گوشی های پرچمدار خیلی نزدیک به ایفون شده که ایفون خریدش بهتر به نظر میاد

• Like
Reactions: sadegh44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر