Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
میبینم که این تاپیک هم به خاطرات پیوست. :)))) وقتی آشغال ریلیز میکنن همین میشه که هیچکس هیچ چیزی برای ارائه و گفتن برای بقیه نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: beh1382

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
یک سوال میپرسم بد و بیراه بهم نگین
جبهه نگیرین حقیقتی رو بگین
فورزا هورایزن خیلییی از این بازی بهتره؟
من عاشق بازی ماشین سواریم ارزش داره بخاطر فوزار 1200 خرج کنم وان بخرم؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
متاسفانه نیست. نه Bugatti و نه پاگانی.
پاگانی هست که
Pagani Huayra

به جای بوگاتی خداروشکر کوئینگزگ هست. ماشین وحشیه ایه. داج چلنچر هم که عشقه منه. البته مدل کلاسیکش:D
امیدوارم زودتر کرک شه. دوران پر استرسی رو تجربه میکنم شدیدأ به یک بازی ماشینی نیازدارم :D از شانسم سیستمم همینو میکشه اونم هنوز کرک نشده:D

• Like
Reactions: ROONEY190 and raya2

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
اون یه ریسینگ حرفه ای و کم نقص :D فورزا عالی بوده همیشه تجربه لذت بخشی و در اختیار گیمر قرار میده
اما به خاطر اون یه بازی به نظر من نه ارزش نداره وان بگیره آدم

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
من nfs رو تجربه نکردم(فقط تو توییچ چند ده دقیقه ای استریم دیدم ازش) ولی فورتزا رو هر سه نسخه horizon رو رفتم وباید بگم یکی از یکی بهتر و سرگرم کننده تر.مخصوصا سه که انقدر مپ وسیع هست و مسابقات زیاده که نمیدونی کدوم یکی رو تموم کنی!!!
دو تا dlc هم براش اومد که یکیش تو منطقه برفی بود و جذابیت خودش رو داشت....به نظر من کاملا ارزش داره واسه سری forza و forza horizon اکس باکس خرید...

• Like
Reactions: hojjjat2

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
عزیز من هر جفت بازیهای رو تجربه کردم! :D این نسخه NFS که اصلا خووب نیست، اما فورزا از این خیلی خیلی بهتره اما نه اونقدری که بری 1 تومن هزینه کنی کنسول بگیری! :D

• Like
Reactions: hojjjat2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

:think:
سوال خیلی سختی پرسیدی اگر یک تجربه بی نقص و عالی از یک بازی ریسینگد ارکد میخوای اره FH3 جوابه ولی بحث قیمت نمیدونم والا 1.200 پول کمی نیست اصلا اونم فقط به خاطره یک بازی حالا هر چی میخواد باشه
اگرحالا یکسری از انحصاری دیگه One مثل Gears4 و Ea access این چیزا هم بهت چشمک میزنه شاید بخوای اینقدر هزینه کنی مقبول تر باشه

البته یک راه هم داری یک One کارکرده بگیری به قیمت خیلی کمتر حتما لازم نیست One S اکبند بخری

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
خب یه ۳ ساعتی بازی کردم
بازی شروع فوق العاده ای داشت . Open world بازی واقعا زیباست و دلچسب
داستان بازی هم که یه جورایی مثل The run هست و کلا کلیشه ای چیزی نداره انتظاری هم از داستان نداشتم چون به عقیده من ریسینگ اصلا داستان نمیخواد
طراحی ماشین عالیه تخریب پذیری اصلا خوب نیست:D گرافیک بازی احساس میکنم یه مقدار از نسخه ۲۰۱۵ پایینتر هست
مسابقات Off-road واقعا دلچسب . یه سری دایره ها هست حین مسابقات مثل checkpoint های بازی هستن که واقعا رو مخه! عین بازیای چند سال پیش و Flight simulator که باید از داخلشون رد شی!:D سیستم ارتقای ماشین تاحالا مشکلی برای من به وجود نیاورده و اوکی بوده اما در کل سیستم پرداخت درون برنامه ای ضربه بزرگیه به دنیای بازی
در کل بخوام بگم بازی به هیچ وجه کامل و بی نقص نیست اما اگر طرفدار این سری باشی و ریسینگ خیابونی دوست داشته باشی بازی واقعا خوبه و من واقعا راضیم از تهیه بازی

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
:think:
سوال خیلی سختی پرسیدی اگر یک تجربه بی نقص و عالی از یک بازی ریسینگد ارکد میخوای اره FH3 جوابه ولی بحث قیمت نمیدونم والا 1.200 پول کمی نیست اصلا اونم فقط به خاطره یک بازی حالا هر چی میخواد باشه
اگرحالا یکسری از انحصاری دیگه One مثل Gears4 و Ea access این چیزا هم بهت چشمک میزنه شاید بخوای اینقدر هزینه کنی مقبول تر باشه

البته یک راه هم داری یک One کارکرده بگیری به قیمت خیلی کمتر حتما لازم نیست One S اکبند بخری
One s اکبندم قیمت زیر ۱ تومن الیتش الان تازه ۸۵۰ هست ولی Xbox X اصل کاریه بدجور چشمک میزنه ۲۶۰۰

• Like
Reactions: Ali Venom

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
با آپدیت جدید گند زدن به بازی و Progression که البته برای گیمرهای نسل جدید بهتره!
سیستم قبلی کاملا مثل NFSهای قدیم بود و جمع کردن یه ماشین وقت زیادی می‌برد. الان در عرض نیم ساعت میشه رگرا رو خرید. کلا هورایزن میدادن از همون اول!
پ.ن: طرفداری Street Racing قدیمی منتظر بازی جدید مجله‌ی معروف Super Street باشید! قرار Customization توی این بازی در یک کهکشان دیگه سیر کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر