هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان ما یه اکانت واسه پلاس خریدیم که دو نفره استفاده میکنیم میشه بگید کلا به چند نفر‌میشه داد؟
ممنون
اکانت پلاس خریدید یا روی اکانتتون پلاس گرفتید؟ اگه اکانت جدا هس فقط يك نفر ميتونه رو اكانت خودش استفاده كنه اگه رو اكانت اصلي يكيتون خريداري شده
یک نفر اکانتو رو کنسول خودش اکتیو میکنه و پلاس براش شیر میشه میتونه با اکانت خودش بازی کنه
یکی دیگه هم با همون اکانتی که پلاس روش خریداری شده بازی میکنه
دوستان عزیز کسی نظری نداره که چه تفاوت های این مدل جدید تر داره؟
كلا تفاوت مدلاي مختلف چيز خاص و مهمي نيست كه كسي بهشون اهميت بده

• Like
Reactions: rezab and Xenon360

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان من قراره یه پلی استیشین بخرم برای یکی حالا هی ps3 ps4 میکنن
الان ی سوال دارم درباره ps4
دوستان این قضیه region چیه؟ مثلا الان من region 2 بخرم با بقیه چه فرقی داره؟
کلا دلیل خاصی برای این region هست؟
مثلا 7016B Region 2 با 2116A چ فرقی داره؟

بعد نسخه اسلیم تفاوتش با نسخه معمولی زیاده؟ بنظرتون اسلیم بگیرم ارزش داره یا معمولی؟
بعد دوباره اسلیم ها مدل های متفواتی دارن؟
بعد مثلا اینا ک هارد 500 گیگ دارن نمیشه هارد اکسترنال زد؟
بعد از نظر خرابی اینا چطوره؟ کیفیتشون خوبه؟ خرابی هاش ک زیاد نیس؟

در آخر امکان این هست ک یک اکانت رو دو دستگاه ب طور همزمان استفاده کنن؟

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
دوستان میشه راهنماییم کنید
من کال اف دیوتی wwii رو میخوام مولتی پلیر بازی کنم ولی هرکاری میکنم کسی جوین نمیشه و خودم تنها میمونم تو سرچش.
بعد از اپدیتش گفتن مشکلات بخش مولتی پلیرش رفع شده . خارجی ها هم که دارن راحت بازی میکنن تو توییچ راحت فیلمشو میزارن. چرا من نمیتونم پس؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

بعد نسخه اسلیم تفاوتش با نسخه معمولی زیاده؟ بنظرتون اسلیم بگیرم ارزش داره یا معمولی؟

ریجن عملا هیچ تفاوتی نداره مگر در ریجن 3 و یا ژاپن...این دوتا دکمه تایید در منوی دستگاه به جای ضربدر دایره هستش!!!
الان که دیگه فت فکر نمیکنم باشه و همه اسلیم هستن...به نظر من کمی بودجه رو افزایش بدین و Pro بگیرین...ارزشش رو داره.
هارد رو هم میشه تعویض کرد اما از ابتدا هر مدلی تهیه میکنین 1 ترابایت بگیرید که بعدا دردسر تعویض هارد نداشته باشد...هارد اکسترنال هم برای تماشای فیلم و موزیک بله برای گیم خیر!
دستگاه رو از جای مطمئن تهیه کن هیچ خرابی و اینا ام نداره...من از 2014 تا الان کنسولم آخ نگفته...سری های جدید که مسلما بهتره طراحیشون....
هر اکانت میتونه در 2 دستگاه مورد استفاده قرار بگیره!

• Like
Reactions: hitman68

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086

ps3 که بدرد کسی نمیخوره کنسول نسل قبله
مگر اینکه کسی دنبال بازی خاصی باشه که کنسولیو بگیره که دیگه پشتیبانی نمیشه
ریجن 1و2 فرقی ندارن
اسلیم تفاوتی تو اجرای بازیا نسبت به فت نداره ولی اگه میخواد هزینه کنه پرو بگیره اگرم نمیخواد هزینه کنه فت یا همون معمولی بگیره اسلیم زیاد جالب نیست بخاطر مصرف برق کمتر و یه سری چیزای دیگه بجای بهتر بودن بدتره و مشکلات متعددی داره که فت نداره
کلا همه کنسولا مدل ساخت متفاوت دارن ولی فقط مدلای اولیه ممکنه مشکل داشته باشن باقی مدل ها تفاوت خاصی ندارن که کسی بهشون اهمیت بده اون مدلای اولیه هم تقریبا غیرممکنه بهشون برخورد کنید چون زمان لانچ همیشه موجودی کنسولا کمه که اگه مشکلی بخورن حلشون کنن (و تقریبا همیشه هم به مشکل میخورن)
بله هارد اکسترنال میشه وصل کرد به کنسول از 1 تا 8 ترا بعدشم میتونید تنظیم کنید که بازیا مستقیم رو هارد اکسترنال نصب و اجرا بشن (اگه زیاد بازی نمیکنه یدونه 1ترا بگیره کافیه. 500 که اصلا نگیره چون در اصل حدود 300 گیگش قابل استفادس و اصلا نمیشه باهاش کار کرد اگه زیاد بازی میکنه یدونه 500 بگیره روش هارد اکسترنال بندازه)
خرابی ندارن کار کرده هم بگیرید اگه وحشیانه باهاش رفتار نکرده باشن مثل روز اولش کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره
بله شیر میشه تاپیک شیر اکانتم هست تو انجمن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab and hitman68

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
من چند روز پیش isp تغییر دادم تازه متوجه شدم که نرم افزار psx دیگه عمل نمیکنه . ip ش هم تیکه اخرش تغییر کرده
هم ip جدید و هم قدیمی رو من رو کنسول وارد کردم اما با هیچکدوم وصل نشد . اینترنت کانکشن ارور میده
کسی میتونه کمک کنه برا رفع مشکل
سپاس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
من چند روز پیش isp تغییر دادم تازه متوجه شدم که نرم افزار psx دیگه عمل نمیکنه . ip ش هم تیکه اخرش تغییر کرده
هم ip جدید و هم قدیمی رو من رو کنسول وارد کردم اما با هیچکدوم وصل نشد . اینترنت کانکشن ارور میده
کسی میتونه کمک کنه برا رفع مشکل
سپاس
از کجا نت گرفتید؟ تو کنسول یه تست کانکشن بزنید ببنید Nat Type چند هست؟
ای پی که قائدتا تغییر میکنه. زمانی که نرم افزار ای پی میده کنارش یه فلش هست اونو بزنید ممکنه ای پی های دیگه هم اونجا باشه اونارو تست کنید.

• Like
Reactions: owj

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
ps3 که بدرد کسی نمیخوره کنسول نسل قبله
مگر اینکه کسی دنبال بازی خاصی باشه که کنسولیو بگیره که دیگه پشتیبانی نمیشه
ریجن 1و2 فرقی ندارن
اسلیم تفاوتی تو اجرای بازیا نسبت به فت نداره ولی اگه میخواد هزینه کنه پرو بگیره اگرم نمیخواد هزینه کنه فت یا همون معمولی بگیره اسلیم زیاد جالب نیست بخاطر مصرف برق کمتر و یه سری چیزای دیگه بجای بهتر بودن بدتره و مشکلات متعددی داره که فت نداره
کلا همه کنسولا مدل ساخت متفاوت دارن ولی فقط مدلای اولیه ممکنه مشکل داشته باشن باقی مدل ها تفاوت خاصی ندارن که کسی بهشون اهمیت بده اون مدلای اولیه هم تقریبا غیرممکنه بهشون برخورد کنید چون زمان لانچ همیشه موجودی کنسولا کمه که اگه مشکلی بخورن حلشون کنن (و تقریبا همیشه هم به مشکل میخورن)
بله هارد اکسترنال میشه وصل کرد به کنسول از 1 تا 8 ترا بعدشم میتونید تنظیم کنید که بازیا مستقیم رو هارد اکسترنال نصب و اجرا بشن (اگه زیاد بازی نمیکنه یدونه 1ترا بگیره کافیه. 500 که اصلا نگیره چون در اصل حدود 300 گیگش قابل استفادس و اصلا نمیشه باهاش کار کرد اگه زیاد بازی میکنه یدونه 500 بگیره روش هارد اکسترنال بندازه)
خرابی ندارن کار کرده هم بگیرید اگه وحشیانه باهاش رفتار نکرده باشن مثل روز اولش کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره
بله شیر میشه تاپیک شیر اکانتم هست تو انجمن.
خیلی ممنون بابت پاسختون و همینطور دوست قبلیمون

دوست قبلی ک پست بالاتر از شما بود گفتن با هارد اکسترنال نمیشه بازی نصب و انجام داد و فقط برای فیلم و موزیکه ولی شما برعکسشو گفتین

اگه میشه اکسترنال نصب کرد پس 500 یا یک ترا چه فرقی میکنه؟ چون کلا هارد اکسترنال 2 ترا میندازه روش دیگ مشکلی از این نظر نداره؟!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خیلی ممنون بابت پاسختون و همینطور دوست قبلیمون

دوست قبلی ک پست بالاتر از شما بود گفتن با هارد اکسترنال نمیشه بازی نصب و انجام داد و فقط برای فیلم و موزیکه ولی شما برعکسشو گفتین

اگه میشه اکسترنال نصب کرد پس 500 یا یک ترا چه فرقی میکنه؟ چون کلا هارد اکسترنال 2 ترا میندازه روش دیگ مشکلی از این نظر نداره؟!
هارد و فلش میشه وصل کرد از فیلمو موزیک و سیو بک آپ گرفت که احتمالا چیزیه که دوستمون شنیده.
اینی که شما میخواید استفاده از هارد اکسترنال برای بازیا هست که داخل کنسول هاردو فرمت میکنید و فقط مختص نصب و اجرای بازیا هست (اصلا سیو و فیلمو اینا نمیشه روش انتقال داد) هیچ مشکلی هم تو اجرای بازیا نداره و مثل هارد اصلی عمل میکنه خودمم یدونه 1ترا استفاده میکنم
فرق بین 500 و 1ترا هم اینه که اگه کسی نمیخواد هزینه هارد اکسترنال بده میتونه 1ترا بگیره و با حذف بازیایی که نمیخواد از همون هارد اصلی استفاده کنه کسیم که فکر میکنه استفادش از کنسول زیاده میتونه 500 بگیره روش هارد اکسترنال با فضای بالا بندازه.

• Like
Reactions: rezab and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
هارد و فلش میشه وصل کرد از فیلمو موزیک و سیو بک آپ گرفت که احتمالا چیزیه که دوستمون شنیده.
اینی که شما میخواید استفاده از هارد اکسترنال برای بازیا هست که داخل کنسول هاردو فرمت میکنید و فقط مختص نصب و اجرای بازیا هست (اصلا سیو و فیلمو اینا نمیشه روش انتقال داد) هیچ مشکلی هم تو اجرای بازیا نداره و مثل هارد اصلی عمل میکنه خودمم یدونه 1ترا استفاده میکنم
فرق بین 500 و 1ترا هم اینه که اگه کسی نمیخواد هزینه هارد اکسترنال بده میتونه 1ترا بگیره و با حذف بازیایی که نمیخواد از همون هارد اصلی استفاده کنه کسیم که فکر میکنه استفادش از کنسول زیاده میتونه 500 بگیره روش هارد اکسترنال با فضای بالا بندازه.
خیلی عالی. پس ی 500 بگیریم میتونیم یه هارد اکسترنال 2 یا بیشتر بهش وصل کنیم ک دیگ کلا از روی اون بازی ها اجرا بشه
خیلی ممنون برای توضیحاتتون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان ماجرا چیه که بعضی جاها مثلا 200 تومن میگیرن 7 یا 8 تا بازی میریزن داخل هارد ؟
اکانت هکی هست
احتمال قفل شدن بازیاش زیاد هست و احتمال بن شدن خود کنسولم هست
شما بازی دست دوم بگیرید و بعدم بفروشید کمتر از این مقدار درمیاد و مشکلاتشم نداره.

• Like
Reactions: rezab and Digiman

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
اکانت هکی هست
احتمال قفل شدن بازیاش زیاد هست و احتمال بن شدن خود کنسولم هست
شما بازی دست دوم بگیرید و بعدم بفروشید کمتر از این مقدار درمیاد و مشکلاتشم نداره.
حتی زمانیکه به اینترنتم وصل نشی امکان بوجود اومدن این مشکلات هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر