خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان ، من یه tv سامسونگ داشتم تو‌اتاق که کاملا باهاش تو فیفا راحت بودم یعنی لگ نداشت ولی توی tv ال جی حالمون فیفا لگ داره گاهی هم قطع میشه ، نمیدونم مشکل چیه این tv چیه با وجود اینکه از نظر کیفیتی هم از سامسونگه بهتره . کنسول هم باندل فیفا هستش ، یه مدل ۴۰ اینچ خوب چی پیشنهاد میکنید ؟!
بذار رو حالت game

• Like
Reactions: Xenon360 and MNoire

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
بذار رو حالت game
داداش شما با تی وی ال جی روی گیم مد بازی میکنی؟
این مشکل مربوط ب موشن هم میشه ، فک کنم شما منظورت لرزش تصویر هست نه لگ توی بازی . چون لگ مربوط ب کنسول میشه و فیفا ۶۰ فریم اجرا میشه ...
این گیم مد داستانش چیه ؟! همچین چیزی ندیدم تو ستینگ tv ، لینک تی وی
حالا نمیدونم اسمش رو چی بزارم لگ یا لرزش ولی کاملا اعصاب خورد کن هستش ، توی un4 هم وقتی سرعت نشانه گیری بالا میره یکم میپره به قول شما ، ولی رو سامسونگه کاملا اوکیه . امروز یکم ریکورد کردم بازی رو توی پلی بکش اصلا این مشکل وجود نداشت و روان بود .
یه 40 اینچ خوب که قیمتشم مناسب باشه میشه پیشنهاد کنید ؟!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
حالا نمیدونم اسمش رو چی بزارم لگ یا لرزش ولی کاملا اعصاب خورد کن هستش ، توی un4 هم وقتی سرعت نشانه گیری بالا میره یکم میپره به قول شما ، ولی رو سامسونگه کاملا اوکیه . امروز یکم ریکورد کردم بازی رو توی پلی بکش اصلا این مشکل وجود نداشت و روان بود .
Samsung ku6000
Samsung ku7000
Samsung mu6000
Samsung mu7000
بهترینش هم‌mu7000 هست‌ نمیدونم گیر بیاد‌تو بازار یا نه.
کاملا مناسب گیم هستن

توی سایز بزرگ‌ مخصوصا ۵۵اینچ‌و بیشتر خرید full hd tv حماقت محضه الان.به شدت تصویر پیکسل پیکسل میشه مخصوصا از فاصلهی ‌نزدیک(حتی ۲ متر)
سامسونگ ۷۹۷۰ تلویزیون‌فوق‌العاده خوب و‌خوش قیمتیه و خیلی خیلی از w800 قدیمیه‌سونی بهتره.
کلا خرید fhd توصیه‌نمیشه دیگه مگه در نبودن عقل سالم‌تو‌کله شخصی
ریویو های rtings کاملا درسته اگر شخصی قدرت تشخیصش‌رو‌نداره دلیل نمیشه باقی هم‌نداشته باشن.من‌کاملا متوجه نور کم یه‌تیوی یا‌اینپوت ضعیف‌یا‌کنتراست کم یا جادر و... میشم.چشمم هم‌به‌رنگهای گرم و طبیعی‌عادت دادم.شک نکنین اروم‌اروم شما هم‌میتونین متوجه تفاوت‌ها‌بشید و اون‌موقع توی مختون‌میره پنل ای پی اس یا‌نور کم تلویزیونتون.

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
همه اسمارت tv های ال جی دارن حالت گیم : /
تو حالت های تصویر هست

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
جهت اصلاع دوستان.
تلویزیون سامسونگ ku7970 موشن فلو ضعیفی نداره واتفاقا نمره قابل قبولی از سایت rtings گرفته.
مشکل 7970 تو فیلم های 24 فریم هستش که یک مقدار تصویر پرش داره که اون مشکل هم با کمی افرایش گزینه auto motion plus مشکل حل میشه.
تو محتوای 30 فریم تصویر روان و بسیار خوب هستش.

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
Samsung ku6000
Samsung ku7000
Samsung mu6000
Samsung mu7000
بهترینش هم‌mu7000 هست‌ نمیدونم گیر بیاد‌تو بازار یا نه.
کاملا مناسب گیم هستن
من کسنولم پرو نیست ، اگه 4k بگیرم مشکل نداره که ؟! چون من لپ تاپم 4k مثلا یه ویدیو 1080 پلی میکنم ولی صفحه تارِ .
همه اسمارت tv های ال جی دارن حالت گیم : /
تو حالت های تصویر هست
تو ستینگ یه گزینه picture mode هست که توش گیم داره . همینو میگید ؟

• Like
Reactions: Xenon360

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من کسنولم پرو نیست ، اگه 4k بگیرم مشکل نداره که ؟! چون من لپ تاپم 4k مثلا یه ویدیو 1080 پلی میکنم ولی صفحه تارِ .

تو ستینگ یه گزینه picture mode هست که توش گیم داره . همینو میگید ؟
نه‌ مشکلی نداره تصاویر فول اچ‌دی عالی و شارپ‌‌روی این‌مدل ها‌که نوشتم نمایش داده میشه.انجین اپ اسکیلر قوی دارن.
بعد شما میتونی با ۴ معمولی از hdr هم سود ببری.پشیمون نمیشی...

• Like
Reactions: snoko and MNoire

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
آقا راسته که میگن تلویزیون های سونی بیشتر از 500 مگ فایل پخش نمیکنند؟

نه داداش کاملا اشتباهه...
بنده با تی وی سونی 850 فیلم avatar 4k hdr به حجم 57 گیگ رو براحتی و روانی فوق العاده پخش کردم..هیچگونه لگ یا فریزی هم نداشت...
اتفاقا خود پلیر دیفالت تی وی از همه پلیرها بهتر پخش میکنه..
خیالت راحت

• Like
Reactions: .::PUИK::.

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
من w800c داشتم و اولین بارم بود که تو بازی ها همچین موشن خوبی می بینم. بازی هایی مثل wd2 و mgs5 رو توش تموم کردم(خارج از گیم مود چون گیم کیفیت گیم مودشو دوست نداشتم) ولی با وجود اینکه اتاقم خیلی روشنه و دوتا پنجره داره چیزی به نام کمی نور حس نکردم، تا اینکه چند هفته پیش تو rtings دیدم که نورش خیلی ضعیف بود! شاید اگر قبل خرید نمرات rtings رو نگا میکردم حساس و وسواسی میشدم اما اون زمان خیلی هم لذت بردم و راضی بودم، بنابراین بنظرم از نزدیک برید ببینید خصوصا سعی کنید ظهر یا صبح باشه.
ممنون
الان تلویزیونتون چیه ؟

جهت اصلاع دوستان.
تلویزیون سامسونگ ku7970 موشن فلو ضعیفی نداره واتفاقا نمره قابل قبولی از سایت rtings گرفته.
مشکل 7970 تو فیلم های 24 فریم هستش که یک مقدار تصویر پرش داره که اون مشکل هم با کمی افرایش گزینه auto motion plus مشکل حل میشه.
تو محتوای 30 فریم تصویر روان و بسیار خوب هستش.
یعنی با فعال کردن auto motion plus کامل این مشکل حل میشه ؟

Last edited by a moderator:

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
بله
منظورم این بود بطور کامل حل میشه یا تا حدودی رفع میشه ؟
چون تو نظرات rtings میخوندم کسایی که این تلویزیون رو برای تماشای فیلم مشاوره میخواستن بهشون تو جواب گفته میشد که 120 هرتز بخرین !
یکی هم اینکه شما hdr رو تست کردی تو ps4 ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
منظورم این بود بطور کامل حل میشه یا تا حدودی رفع میشه ؟
چون تو نظرات rtings میخوندم کسایی که این تلویزیون رو برای تماشای فیلم مشاوره میخواستن بهشون تو جواب گفته میشد که 120 هرتز بخرین !
یکی هم اینکه شما hdr رو تست کردی تو ps4 ؟
بله مشکل حل میشه تا حدودی.
محتوای hdr رو ضعیف نشون میده.کلا تلویزیونهای تو رنج قیمت 3 تا 4500 اکثرا hdr قوی ندارن.حتی همون x900e هم نمیتونه hdr رو تمام وکمال نمایش بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر