Unboxing کنسول سگا مگادرایو

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
قبلا sega cd داشتم
چند روز پیش تو اینستاگرام یه کنسول عجیب و متفاوت دیدم که روش genesis زده بود زیر عکسم نوشته بود sega console
تعجب کردم
عقب کنسول کارتریج سگا میخورد ، جلو کنسول مثل سی دی پلیر بود
بعد تو اینترنت سرچ کردم فهمیدم اسمش sega cdx هستش
خیلی ام خوشگله ، تا الان ندیده بودم این کنسول رو

3vmz_img_20170408_210723_603.jpg
اتفاقا من داشتم لنگه اینو هنوز تو وسایلمه .. بازی های سی دیش اونموقع فوق العاده کم یاب بودن مجبور بودم کاتریج بگیرم اکثر مواقع .. یه سی دی رو خودش بود 4 تا بازی streets of rage ..shinobi یه sonic 1 با یه بازی پازل .یادم ولی یه بازی سی دی تونستم براش گیر بیارم اونم tomcat alley بود گرونم خریدم !! که تلفیق فیلم با بازی باهم بود چقدرم خوب بود دیگه سی دیاشو گیر نیاوردم هرچی رفتم توچخونه ...کنسول فوق العاده سگ جونی بود تمام وسایلش هنوز سالمه .دم صاحب تاپیک گرم خاطره زنده کرد :-bd
https://r.mprd.se/Sega CD/Box Scans/Tomcat Alley (U) (Front).JPG
Tomcat%20Alley%20(U)%20(Front).JPG

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش می کنم :)من خودم هیچ وقت مگا سی دی نداشتم ولی تنها عنوانی که تجربه کردم sonic cd بود که از لحاظ کیفیت خیلی فرق نداشت فقط کیفیت موسیقی و تصویرش کمی بهبود پیدا کرده بود .

ممنون
فکر کنم مزیتش همون دیسک بودن بود
تو موزیکام بهتر بود , البته موزیک ها اون زمان audio بودن که به طبع کیفیت بهتری داشتن اما حجیم بودن فایلاهاش

تو نسل بعد از سگا جنسیس , کنسول ها nintendo 64 و sega satrun فوق العاده بودن
همون سگا ساترن واقعا محشر بود من باورم نمیشد این کنسول hdtv باشه . یه سگا استرن آک پلمپ بدون کپی خور داشتم که قبلا فروختم

• Like
Reactions: masoud.speed

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اتفاقا من داشتم لنگه اینو هنوز تو وسایلمه .. بازی های سی دیش اونموقع فوق العاده کم یاب بودن مجبور بودم کاتریج بگیرم اکثر مواقع .. یه سی دی رو خودش بود 4 تا بازی streets of rage ..shinobi یه بازی پازل .اخریه یادم نمیاد.:D ولی یه بازی سی دی تونستم براش گیر بیارم اونم tomcat alley بود گرونم خریدم !! که تلفیق فیلم با بازی باهم بود چقدرم خوب بود دیگه سی دیاشو گیر نیاوردم هرچی رفتم توچخونه ...کنسول فوق العاده سگ جونی بود تمام وسایلش هنوز سالمه .دم صاحب تاپیک گرم خاطره زنده کرد :-bd
https://r.mprd.se/Sega CD/Box Scans/Tomcat Alley (U) (Front).JPG

چه جالب خوش بحالت داداش :x
آره من که خوره کنسولم اصلا اینو ندیده بودم بایدم کمیاب باشه ;;):D
البته tomcat alley برا سگا ساترن هم بود

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام
اینم یکی از خاندان سگا جنسیس که قبلأ به دلایلی فروختم .. دوتا داشتم. یادش بخیر...B-)
PC IBM SEGA TERADRIVE
ساخت JAPAN 1990 این کنسول دارای ورودی
وخوروجی های مختلفی است در عکس معلوم است ..
1-دارای ورودی نوار کارتریج و روی دستگاه برای وصل کردن قطعه جانبی SEGA است..
2-دارای ورودی فلاپی درایو..
3-دارای هارد داخلی فابریکی خود شرکت SEGA
4-دارای ورودی کیبورد وموس ..
5-دارای ورودی و خروجی PRIENTER..VGA و غیره
IMG_۲۰۱۵۱۱۰۵_۰۹۵۵۰۱.jpg IMG_۲۰۱۵۱۱۰۵_۰۹۵۷۰۵.jpg IMG_۲۰۱۵۱۱۰۵_۰۹۵۸۱۵.jpg IMG_۲۰۱۵۱۱۰۵_۱۰۰۰۴۹.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ای بابا :))نه به اینکه هیچی بازی نمیتونستیم براش گیر بیاریم تام کت که هیچی ارشیوش کامله=P~ ...دلم سوختتتتت:D:D:D:D

خوب اینجا ایرانه , خیلی چیزا نمیاد یا اگرم بیاد خیلی خیلی محدود برای قشر مایه دار خرمایه دار میاد :D
من تنها جایی که بازیا sega cd و gameboy و neogeo دیده بودم خیلی هاشو داشت تهران . تجریش . پاساژ کیش . فاز دوم . مغازه آقای جبلی داشت
خوب اونجا مایه دار بودن پول این چیزا داشتن :)) اون زمانی که neogeo قیمت بالا 300 هزاری داشت حقوق وزارت کاری 60 هزارتومن بود :D
البته یه چیزی اونایی که سگا سی دی داشتن در اصل سگا ساترنم داشتن چون خیلی از بازیایی که برا سگا ساترن اومد برا سگا سی دی هم اومد

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
واقعاً خوش به حالتون که کنسول های قدیمیتون رو نگه داشتید :-<
من قبل ps4 دو تا کنسول داشتم (به جز اون آتاری که برای برادر بزرگم بود) یه دونه سگا که اینقدر بازی کردم که تجزیه شد و چیزی ازش نموند! یه دونه هم سری اول پلی استیشن ۱ (فکر کنم سری ۵۰۰۲ یه چنین چیزی بود، براش کارت مووی هم انداخته بودم سی دی ویدئو هم نشون میداد، طنین ۷۷ مثلاً :)) ) که فروختمش :| نمی‌دونم تو اون سن پول میخواستم چیکار که فروختم کنسول و! انگار چکم می‌خواست برگشت بخوره یا بدهی بالا آورده بودم! :-<
قدر کلکسیونتون رو بدونید :x

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
زیبا بود. البته دو تا از عکسا پاک شدن اگه میشه دوباره آپلودشون کنید @masoud.speed
یادش بخیر کنسولی که من خریدمم دقیقا جعبه و محتویاتش همین شکلی بود. اولین بار که اون یونولیت سفید رو کنار زدم و کنسول رو دیدم هیچ وقت یادم نمیره.
اون پشت کنسولم که عکس تلفن و دو تا کارتریج خاص رو زده نفهمیدم چیه اون موقع، البته هنوزم نمیدونم.
دسته منم سه دکمه ای بود و بعد یه مدت طولانی خراب شد رفتم سراغ دسته شش دکمه ای.
چقدر بازی میخریدم و به قول خودم کشف میکردم! بتمن، کامیکس زون، شورش، مورتال کامبت، سونیک، مایکل جکسن، فوتبال گزارشگر، کمیسر، هویج خمار و...

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
زیبا بود. البته دو تا از عکسا پاک شدن اگه میشه دوباره آپلودشون کنید @masoud.speed
یادش بخیر کنسولی که من خریدمم دقیقا جعبه و محتویاتش همین شکلی بود. اولین بار که اون یونولیت سفید رو کنار زدم و کنسول رو دیدم هیچ وقت یادم نمیره.
اون پشت کنسولم که عکس تلفن و دو تا کارتریج خاص رو زده نفهمیدم چیه اون موقع، البته هنوزم نمیدونم.
دسته منم سه دکمه ای بود و بعد یه مدت طولانی خراب شد رفتم سراغ دسته شش دکمه ای.
چقدر بازی میخریدم و به قول خودم کشف میکردم! بتمن، کامیکس زون، شورش، مورتال کامبت، سونیک، مایکل جکسن، فوتبال گزارشگر، کمیسر، هویج خمار و...

سگا جنسیس اول من اصلی بود لذت باز کردن و دیدن کنسول یه طرف
چقدر ازش مراقب میکردم رو دسته هاش سلفون کشیده بودم , میخواتسم بازی کنم و کنسول روشن کنم اول میرفتم دستامو میشستم بعد میرفتم سر وقت بازی
انقدر مراقبت میکردم بعد چند سال خود کنسول هنوز مثل نو بود
:D

بعد نابود شد اتفاقی که دفعه بعد از این کلون ها خریدم البته اون موقه کلون و فیک و این چیزا سرم نمیشد الان میدونم چی به چی بوده - اون زمتن میگفتم فرق دارن معلومه حسش متفاوت بود اما نمیدونستم چرا
:Cheesygrin:

یادش بخیر چه دورانی بود بازی ها واقعا بازی لذت بخش و سرگرمی بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر