PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
دقيقا همينه ! همه اينا يه مشت نظريه است و نمي دونم چرا يه سري واسشون اينقدر مهمه كه فقط نظريه من درسته ! حالا من دوست دارم فرض كنم اون مادر الي و حامله است ! مشكلش چيه ؟ :D

مشکل من اینه که میگی اون ۳ تا مرد حامله بودن :D
وگرنه اینا همش حدس و گمانه
ولی زن کردن مردهایه تو تریلر که دیگه حدس و گمان نیست :D:D:D:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
اینکه طرف مادر الیه تابلو نیست؟:D الان تنها هدفیه که دوربین تو این زاویه ثابت مونده تو این نما اینه که نشون بده طرف یه سنخیتی با الی داره...به نظر من که اصلا مهمترین تیزی که تریلر میخواست بده همین بود،دقت کنین در هیچکدوم از نماها چهره زن شبیه الی نیست اما دقیقا اینجا زمانی که داره سرش رو میگردونه ته چهره مشخص الی رو میشه توش دید.

a3oe_tumblr_oyygutswam1txxqxio1_400.gif

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
اینکه طرف مادر الیه تابلو نیست؟:D الان تنها هدفیه که دوربین تو این زاویه ثابت مونده تو این نما اینه که نشون بده طرف یه سنخیتی با الی داره...به نظر من که اصلا مهمترین تیزی که تریلر میخواست بده همین بود،دقت کنین در هیچکدوم از نماها چهره زن شبیه الی نیست اما دقیقا اینجا زمانی که داره سرش رو میگردونه ته چهره مشخص الی رو میشه توش دید.

در این که مادر الی هست که همه به این نتیجه رسیدن هست ( به احتمال زیاد)

ولی بحث اصلی اینه که این تریلر زمان لست ۲ بوده یا نه زمان تریلر ۲۰ سال پیش هست موقعی که الی نبوده

نظر من اینه زمان لست ۲ هست و مادر الی با الی روبرو میشه ( حالا خوب یا بد )

• Like
Reactions: pbgame

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
من که همچنان فکر میکنم اون خانوم ننه الی هست و حامله هم هست، ولی اون قضیه پاره کردن شکم میتونه دلایل دیگه هم داشته باشه. :D
شاید مثلاً این فرقه یا گروه و هر چیزی که هست، عقاید خاص خودشون رو دارن که یکی از عقاید هم اینه که هرکی توسط Infectedها مجروح میشه، باید دل و روده طرف رو بریزن بیرون تا تبدیل به Infected نشه! :D مادر الی هم طی اتفاقاتی مجروح شده و اینا میخوان شهیدش کنن که در نهایت اون جریانات پیش میاد و ایشون هم هیچ وقت تبدیل به Infected نمیشه و ژن خوب (!) طرف بعداً به دخترش میرسه و ...

"شهیدش کنن " رو خوب اومدی :)):)):D

در این که مادر الی هست که همه به این نتیجه رسیدن هست ( به احتمال زیاد)

ولی بحث اصلی اینه که این تریلر زمان لست ۲ بوده یا نه زمان تریلر ۲۰ سال پیش هست موقعی که الی نبوده

نظر من اینه زمان لست ۲ هست و مادر الی با الی روبرو میشه ( حالا خوب یا بد )

زمان لست دو هست ؟؟! ینی این خانوم چهل - چهل و پنج سالشه حداقل ؟! فک نمیکنم :-? اگه تریلر تو زمان لست دو باشه اون خانوم مادر الی نیست ...
این ویدیو خیلی خوب فرضیه های تریلر رو میگه اگ تونسی ببین : ( نمیدونم قبلا فرستادم تو تاپیک یا نه )

Last edited by a moderator:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI

:D:D:D:D:D:D
یاد فیلم ترسناکا افتادم!!!!!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

البته نیل دراکمن چند وقت پیش یه مصاحبه ای داشت تو اسرائیل که دقیقا فرمودن ما با گیمرها بازی میکنیم و سرکارشون میزاریم. اشاره کرده بودن که صحنه ای از تریلرها ی تلو 1 رو جوری درست کرده بودن که بنظر برسه الی جوئل رو میکشه. در صورتی که اصلا اون صحنه اصلا تو بازی نبود. اینه که من فکر میکنم نیل دراکمن داره به ریشمون میخنده:D:-B

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
البته نیل دراکمن چند وقت پیش یه مصاحبه ای داشت تو اسرائیل که دقیقا فرمودن ما با گیمرها بازی میکنیم و سرکارشون میزاریم. اشاره کرده بودن که صحنه ای از تریلرها ی تلو 1 رو جوری درست کرده بودن که بنظر برسه الی جوئل رو میکشه. در صورتی که اصلا اون صحنه اصلا تو بازی نبود. اینه که من فکر میکنم نیل دراکمن داره به ریشمون میخنده:D:-B
دقیقا.ممکنه از عمد ذهنها رو برده سمت مادر الی.در صورتی که ممکنه شخصیت دیگه ای باشه.ولی اونجا که میگه" دیمون ها دارن میان "یک مقدار اتفاقات رو میبره همون اوایل شیوع بیماری

AB.MK

کاربر سایت
Jul 19, 2017
11
پس فکر میکنی چرا گرایش به نازیسم داره دوباره زیاد میشه تو دنیا ! بخاطر همین از اون ور بوم افتادن ها هست (خارج از بحث)
همون تعداد شخصیت های سیاه پوست هم از نظر من غیر طبیعی هست مثلن سال پیش هم مافیا 3 و هم واچ داگز 2 و فیفا 17 شخصیت شون سیاه پوست بودن بابا آخه چه خبره این که الآن شد تبعیض علیه سفید پوست ها!
ما هم فکر می کنیم تصمیم ناتی داگ برای انتخاب شخصیت ها تحت هیچ شرایطی ربطی به مسائل تبلیغاتی و سیاست های خاص نداره خودمون رو میزنیم به کوچه ی علی چپ !
پ ن: خواهشن این پست من رو پای بحث های نژاد پرستی و غیره نذارید من اصلن همچین آدمی نیستم

Sent from my iPhone using Tapatalk
چ ربطی به نازیسم داشت. ی کم تاریخ بخون.(البته نه ویرایش یهودی)

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
چ ربطی به نازیسم داشت. ی کم تاریخ بخون.(البته نه ویرایش یهودی)

تازه یادت افتاده این پست رو نقل قول بزنی : )))
من ادعایی ندارم که عقل کل هستم یا اینکه استاد تاریخ هستم و دیگه علاقه ای ندارم اون بحثی که ایجاد شده بود رو ادامه بدم ولی برای پاسخ به شما:
۱-خودم هم اول نوشتم که خارج از بحثه
۲-ربطش اینه که اون دوست مون اشاره کردن شخصیت های سیاه پوست عجیب بود که باشن
بنده هم مثال آوردم که از اون ور بوم افتادن هم درست نیست (به اصطلاح همون گندش رو در آوردن) در راستای حمایت از حقوق سیاه پوست ها گاهی اوقات کارهایی شده که نتیجه ی عکس داشته برای مثال میان میگن چرا سیاه پوست ها نباید برنده جایزه های اسکار باشن! خب وقتی که در یک سال طوری شده که سیاه پوستی نبوده که در حد جایزه گرفتن باشه چرا باید حق کس دیگه رو ضایع کنن صرفن برای رنگ پوست یکی دیگه تا مثلن برابری نژادی ایجاد بشه ؟!
یا اینکه توی آمریکا یه پلیس سیاه پوست میزنه یه سیاه پوست رو میکشه بعد سیاه پوستان میان علیه تبعیض نژادی پلیس تظاهرات می کنن و چندین پلیس پلیس سفید پوست رو که دارن وظیفه شون رو انجام میدن می کشن! -اعتراضی هم باشه دیگه نباید به اسم تبعیض نژادی و خشونت علیه پلیس های سفید پوست انجام بشه،وقتی که خود پلیس قاتل سیاه پوسته!-
و یا اینکه من شنیدم الآن شرایط طوری شده توی آمریکا که اگه همزمان یک سفید پوست و سیاه پوست به یک علت اخراج بشن از جایی ، اون سیاه پوست راحت می تونه ادعا کنه که بخاطر سیاه پوستی اخراجش کردن و بره شکایت کنه در حالی که سفید پوست دستش به جایی بند نیست
نتیجه اش میشه پیروزی شخصی مثل ترامپ و تظاهرات گسترده ی راست ها در اون شهر
توی اروپا هم که سر مسائلی شبیه به این راست گرایان روز به روز قوی تر و محبوب تر میشن حتی اگه موانع قانونی نبود شاید آشکارا و گسترده نماد صلیب شکسته و تصویر هیتلر در جایی مثل آلمان و.. به نمایش گذاشته میشد

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دقیقا.ممکنه از عمد ذهنها رو برده سمت مادر الی.در صورتی که ممکنه شخصیت دیگه ای باشه.ولی اونجا که میگه" دیمون ها دارن میان "یک مقدار اتفاقات رو میبره همون اوایل شیوع بیماری
به نکته ی خوبی اشاره کردی. دقیقا استفاده از واژه ی دیمن بجای کلیکر و یا رانر و امثالهم معنا داره ولی فکر نمیکنم معناش برگشت به اول دوران پخش شدن بیماری باشه. واژه Daemon در انگلیسی بار مذهبی داره. فیلم کنستانتین رو اگر دیده باشی متوجه منظورم میشی.

یه لحظه تصور دنیای تلو رو بکنین دنیایی پر از گرسنگی و خشونت و فقر. تو یه همچین فضایی گروههای مذهبی افراطی شکل میگیرن. چون خیلی از زور فشاری که از نظر روانی بهشون وارد میشه به مذهب گرایش پیدا میکنن اونم مذهب افراطی. اینجوری میتونن برای سوالای بی جوابشون پاسخی پیدا کنن مثل بوجود اومدن داعش توی فضای جنگ زده و نابسامان سوریه امروزی که بنظرم بی شباهت با دنیای تلو نیست.

تو تریلر دو مرد رو داریم به همراه امیلی که هر سه نفر هودی پوشیدن اونم همرنگ که بنظر سبز لجنی و یا قهوای میاد ( تشخیص رنگ تو اون وضع نورپردازی سخته)
انگار یه جور یونیفورم باشه. جملاتی که امیلی استفاده میکنه همه بار مذهبی داره.
They're nested with sin
Where's the other apostate?
و.....

دقیقا واژه Apostate به کسی اطلاق میشه که از مذهبی بیرون اومده باشه. به بیان ساده تر مرتد

Lev هم که از تو جنگل در میاد میبینیم اونم لباس مشابهی داره با بقیه و مثل اون دو مرد هم سرش رو از ته تراشیده. اونم احتمالا جز همین گروه بوده و ازشون جدا شده. بهمین خاطر بهش میگن Apostate (مرتد)

The-Last-of-Us-Part-2.jpg

اون خانمی هم که میخوان اعدامش کنن جرمش بارداری نیست جرمش ارتداده. اینجور مراسم کشتن حالت مذهبی داره وگرنه شما اگر گروه مذهبی نباشید و یکی خیانت کنه خیلی راحت با یه گوله خلاصش میکنی اینجور شکم پاره کردن و اعدام و انا کار گروههای افراطی مذهبیه که تو قرون وسطی تعدادشون زیاد بود الان هم متاسفانه وجود دارن.

احتمالا این گروه اینجوری تبلیغ میکنه که این دنیایی که درش هستن یه جور تجسم جهنمه بخاطر گناهانی که مردم مرتکب شدن و این کلیکرها و رانرها و... هم شیاطین (daemon) جهنمی هستن. تنها راه نجات هم اینه که انسانها مذهب این گروه رو دنبال کنن و ....

آخرین ویرایش:

AB.MK

کاربر سایت
Jul 19, 2017
11
تازه یادت افتاده این پست رو نقل قول بزنی : )))
من ادعایی ندارم که عقل کل هستم یا اینکه استاد تاریخ هستم و دیگه علاقه ای ندارم اون بحثی که ایجاد شده بود رو ادامه بدم ولی برای پاسخ به شما:
۱-خودم هم اول نوشتم که خارج از بحثه
۲-ربطش اینه که اون دوست مون اشاره کردن شخصیت های سیاه پوست عجیب بود که باشن
بنده هم مثال آوردم که از اون ور بوم افتادن هم درست نیست (به اصطلاح همون گندش رو در آوردن) در راستای حمایت از حقوق سیاه پوست ها گاهی اوقات کارهایی شده که نتیجه ی عکس داشته برای مثال میان میگن چرا سیاه پوست ها نباید برنده جایزه های اسکار باشن! خب وقتی که در یک سال طوری شده که سیاه پوستی نبوده که در حد جایزه گرفتن باشه چرا باید حق کس دیگه رو ضایع کنن صرفن برای رنگ پوست یکی دیگه تا مثلن برابری نژادی ایجاد بشه ؟!
یا اینکه توی آمریکا یه پلیس سیاه پوست میزنه یه سیاه پوست رو میکشه بعد سیاه پوستان میان علیه تبعیض نژادی پلیس تظاهرات می کنن و چندین پلیس پلیس سفید پوست رو که دارن وظیفه شون رو انجام میدن می کشن! -اعتراضی هم باشه دیگه نباید به اسم تبعیض نژادی و خشونت علیه پلیس های سفید پوست انجام بشه،وقتی که خود پلیس قاتل سیاه پوسته!-
و یا اینکه من شنیدم الآن شرایط طوری شده توی آمریکا که اگه همزمان یک سفید پوست و سیاه پوست به یک علت اخراج بشن از جایی ، اون سیاه پوست راحت می تونه ادعا کنه که بخاطر سیاه پوستی اخراجش کردن و بره شکایت کنه در حالی که سفید پوست دستش به جایی بند نیست
نتیجه اش میشه پیروزی شخصی مثل ترامپ و تظاهرات گسترده ی راست ها در اون شهر
توی اروپا هم که سر مسائلی شبیه به این راست گرایان روز به روز قوی تر و محبوب تر میشن حتی اگه موانع قانونی نبود شاید آشکارا و گسترده نماد صلیب شکسته و تصویر هیتلر در جایی مثل آلمان و.. به نمایش گذاشته میشد

اولا نت نداشتم و دستم بند بود.دوما حرف شما درباره گند ی چیزی رو در اوردن درست بود.سوما خیلی از حرف هایی که درباره کشتار یهودیا میزنن درست نیستش و حقیقتو پنهان کردن.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
لینک این مصاحبه رو داری؟ :D

• Like
Reactions: kratos 21

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر