امتیازات Star Wars Battlefront II

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
73951

Developer : EA DICE
Publisher : Electronic Arts
Engine : Frostbite 3
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
release date : November 17, 2017​
-----------------------------------------------------------
Hobby Consolas : 91
We Got This Covered : 90
Areajugones : 90
Everyeye.it : 86
COGconnected : 86
t's clear that the developers have been paying close attention to player feedback, as this feels like a significant improvement over the previous entry in the series. Major additions like the single-player campaign, the revamped Star Card system and the streamlined game modes all make for a much more robust moment-to-moment playthrough. There's still room for improvement with the loot box system, but it's already been fixed once, and there's every chance that it's only going to get better. The look and feel of Star Wars has been expertly captured in every inch of this game, while the battles are a faithful homage to the most exciting conflicts in the entire series.​
Atomix : 85
JeuxActu : 85
SpazioGames : 85
XGN : 85
Multiplayer.it : 83
3DJuegos : 80
Meristation : 80
GamingTrend : 80
Gameblog.fr : 80
Star Wars Battlefront II draws a line from the past of the license. Complete overhaul of the space combat system, disappearance of the walker mode, addition of classes, significant content at the launch, various objectives, addition of a solo campaign. Everything we have expected in the first one is finally here. Only the cash shop and the feeling of shooting (little bit spineless) are problems. Despite that we have in front of us a complete Star Wars game, especially with best the SW space combat since the X-Wing series.​
DarkStation : 80
Star Wars Battlefront II improves on the original with more maps and heroes, but there are fewer modes, and the online gameplay may waver over time for some. Regardless, the core gameplay is solid, and the new Galactic Assault is excellent. The single-player content is still slim, but the campaign is nonetheless a great inclusion that adds more than you’d think to the official canon. I’m not a huge fan of the Loot Crates, though I’d live with it for the promised free DLC, the first of which has content from The Last Jedi. Still, in a perfect world, Star Cards would be fairer to obtain and unlocking heroes wouldn’t be such a grind. EA plans to keep tweaking the game post launch and adding content through Live Service, and I’m intrigued to see how the game evolves over time. Overall, Star Wars Battlefront II isn’t a shooter for everybody, but it’s a must-have for fans. Indeed, the Force is strong with this one.
GamesRadar+ : 80
GameSpace : 80
GameCrate : 73
Polygon : 70
Cheat Code Central : 70
PlayStation LifeStyle : 70
InsideGamer.nl : 70
EGM : 70
Post Arcade (National Post) : 70
Digital Trends : 70
IGN : 65​
Battlefront 2 does a lot of things right, offering a Star Wars experience that’s stunning to look at and wonderfully faithful to the source material, but it stumbles hard on the delivery. The campaign is amusing but scatterbrained, and worse, in multiplayer the randomized progression systems are downright hostile toward its players. EA has already made two big adjustments to this system in the week leading up to launch alone, and we can only hope that more significant changes are on the way. But right now, the Star Cards system’s frustrating progression is actively driving me away from the multiplayer battles.

GameSpot : 60​
Despite the removal of the microtransactions, player progression is still largely tied to the randomized loot boxes--mitigating player agency and choice in multiplayer.
Metro GameCentral : 60
AusGamers : 60
Shacknews : 60
Game Revolution : 50
M3 : 50

Metacritic(PS4) : 69​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اقا من نمیدونم کی گفته take two می خواد به بخش افلاین هم پرداخت درون برنامه ای اضافه کنید که شما میگید به احتمال زیاد مربوط به بخش انلاینه
مگه اصلا پرداخت درون برنامه ای برا بخش افلاین هم داریم؟:| خیلی ممنون میشم بهم اسم اون بازیی که پرداخت درون برنامه ای برا بخش افلاین داره رو بگید
بعدشم خیلی ممنون میشم اگه یه نگاهی به سال ساخت بدکمپانی 2 بندازین بعد از اون ایا دایس درضمینه بخش داستانی تونست در حد نسخه های بدکمپانی باشه؟ فکر کنم 7 سالی میگذره نه؟ خدا لعنت کنه EA رو که 7 ساله نمیذاره دایس بخش داستانی درست حسابی بسازه:((

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Cheat Code Central : 70
This is a beautiful, fun game with huge ambitions for being an important part of the Star Wars universe as it is today. It introduces a fascinating new character and injects her right into the main storyline. But it does so in such a disappointingly banal way, it’s hard to care after the story is over. Meanwhile, the fun continues for a bit in the multiplayer until you’re crushed under the boots of either “enormous grind” or “emptying wallet.”

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Star Wars Battlefront 2 microtransactions have been temporarily removed | PC Gamer
مثل اینکه EA کوتاه اومده و پرداخت درون برنامه ای رو برای مدتی بسته...
ولی بعد از تجدید نظر دوباره فعال میکنه.
حیف که دیر انجام داد:(

به این راحتی نبوده. مدیر عامل دیزنی Bob Iger زنگ زده بهشون که مطمئنا دیزنی نگران پرستیژ و دید عمومی IP بوده و عکس العمل ها باعث شده دخالت کنن. بعد از این زنگ هم دیگه نمیشه خرید کرد. به اضافه نگرانی Wall street هم روش تاثیر داشته که خطرناکه برای EA:

Star Wars: Battlefront II microtransactions go offline until EA can ‘make changes’

Star Wars: Battlefront II fan outrage shakes Wall Street’s confidence

Earlier today, Electronic Arts chief executive officer Andrew Wilson had a phone call with The Walt Disney Company chief executive Bob Iger about Star Wars: Battlefront II, according to sources familiar with the situation. A few hours after that call, players are finding out that they can no longer make in-game purchases with real money.

Wall Street is wondering how EA is going to handle this

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
به این راحتی نبوده. مدیر عامل دیزنی Bob Iger زنگ زده بهشون که مطمئنا دیزنی نگران پرستیژ و دید عمومی IP بوده و عکس العمل ها باعث شده دخالت کنن. بعد از این زنگ هم دیگه نمیشه خرید کرد. به اضافه نگرانی Wall street هم روش تاثیر داشته که خطرناکه برای EA:

Star Wars: Battlefront II microtransactions go offline until EA can ‘make changes’

Star Wars: Battlefront II fan outrage shakes Wall Street’s confidence
بعدا دوباره میزارن این سیستم و یا کلا جمعش کرد؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
متاسفانه دوستان هم با خرید این بازی ea رو تشویق میکنن برای بازی های بعدیش از این سیستم پرداخت درون برنامه ای باز هم استفاده کنه.
خواهشا اینجور بازی ها رو تهیه نکنید شاید اینها به خودشون بیان.

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اقا من نمیدونم کی گفته take two می خواد به بخش افلاین هم پرداخت درون برنامه ای اضافه کنید که شما میگید به احتمال زیاد مربوط به بخش انلاینه
مگه اصلا پرداخت درون برنامه ای برا بخش افلاین هم داریم؟:| خیلی ممنون میشم بهم اسم اون بازیی که پرداخت درون برنامه ای برا بخش افلاین داره رو بگید
بعدشم خیلی ممنون میشم اگه یه نگاهی به سال ساخت بدکمپانی 2 بندازین بعد از اون ایا دایس درضمینه بخش داستانی تونست در حد نسخه های بدکمپانی باشه؟ فکر کنم 7 سالی میگذره نه؟ خدا لعنت کنه EA رو که 7 ساله نمیذاره دایس بخش داستانی درست حسابی بسازه:((
شما این سازنده ها رو ول کنی والا بدشون نمیاد پرداخت های درون برنامه ای رو برای بخش آفلاین هم بذارن !!!

و این که دایس نتونست در زمینه بخش داستانی بعد از بتلفیلد بد کمپانی خوب عمب کنه دقیقا به خاطر سیاست های کمپانی EA بود ! چون اولویت بعد از بتلفیلد بد کمپانی بیشتر و بیشتر رفت به سمت سوی آنلاین و دایس دستش باز نبود برای ساخت بخش آفلاین عالی ! بخش آفلاین بتلفیلد های 3 و 4 فقط یه چیزی بود که بگن ما هستیم و بخش آفلاین ساختیم ! کمپانی بهشون اجازه چنین کاری رو نمیده و اولویت اصلی روی بخش آنلاین هستش و خواهد بود ! و میبینید که بتلفیلد بد کمپانی 3 فعلا تو کما رفته و خبری ازش نیست !

مثل این که امروز خبر اومده پرداخت های درون برنامه ای رو به کل فعلا بستن !!! :)) اتحاد و همبستگی در هر زمینه ای چه کار هایی که نمیکنه !

چه جوری میرن یه عده ای این آشغال رو میخرن ؟ چه جوری ؟ میدونم بازی گرافیک عالی داره و بخش آنلاین عالی ولی پرداخت های درون برنامه ای این بازی دقیقا دیگه از توهین گذشته ! اگه جلوی این کار رو گیمر های سراسر جهان همین سال ها گرفتن که گرفتن ! ولی اگه نگیرن بخدا صعت گیم چنان بلایی سرش میاد که دیگه چیزی از بخش آفلاین باقی نمیمونه و بخش آنلاین هم میشه به کل پرداخت درون برنامه ای و کار به جایی میکشه که پشم فلان جای شخصیت بازی رو هم خریداری کنیم !!! :|

• Like
Reactions: mohsen2012

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من مشکلی با پرداخت درون برنامه ای ندارم آنچنان، به هر حال بازی ساختن هزینه داره و 60 دلار هم تو این دور ضمونه کافی نیست. اما به نظرم نباید توی گیم پلی تاثیر گذار باشن پرداخت ها. همین الان کل بازی های Valve پر از انواع پرداخت های درون برنامه ای هستن؛ حتی آیتم هست چند هزار دلار اما همشون صرفا ظاهری هستن و هیچ تاثیری ندارن جز قشنگی. با همونا هم بهترین سرور ها رو واسه بازی های مجانی/15 دلاری دارن ارائه می دن و تازه مسابقات با جوایز میلیونی هم برگزار می کنن و بعد از 4-5 سال هنوز کلی آپدیت می دن واسه بازیاشون. همه هم راضین!

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
Middle earth shadow of war

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
عقب نشینی کردن بلاخره فشار مردم جواب داد

اسکار گابلریلسون (Oskar Gabrielson) از استودیوی دایس (DICE) در این باره بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

همانطور که ما به عرضه جهانی [این بازی] نزدیک می‌شویم، واضح است که برخی از شما بر این باور باشید که چالش‌های بسیاری در طراحی این بازی وجود دارد. ما نگرانی‌های شما از بابت دادن مزایای ناعادلانه به بازیکنان را شنیده‌ایم. ما [همچنین] شنیده‌ایم که این موارد می‌تواند این بازی بزرگ را تحت‌الشعاع قرار دهد.

این تصمیم هرگز عمدی نبوده است. از اینکه این کار را درست انجام نداده‌ایم، پوزش می‌طلبیم.

ما درخواست شما را به صورت واضح و رسا شنیده‌ایم و به همین دلیل کلیه خریدهای درون‌برنامه‌لی این بازی بسته خواهند شد. اکنون، بیشتر وقت خود را صرف شنیدن [پیشنهادات شما]، تنظیم و تعادل این بازی خواهیم کرد. در حال حاضر کلیه خریدهای درون‌برنامه‌ای در این بازی غیرفعال است و تمامی پیشرفت‌ها از تجربه گیم‌پلی بازی صورت خواهد گرفت. تنها زمانی که تغییرات قابل ملاحظه‌ای در [بازی Star Wars Battlefront 2] انجام دهیم، خریدهای درون‌برنامه‌ای به این بازی بازخواهد گشت. به موازات انجام کارهای خود، جزئیات بیشتری در این باره با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
شما این سازنده ها رو ول کنی والا بدشون نمیاد پرداخت های درون برنامه ای رو برای بخش آفلاین هم بذارن !!!
:|:Wallbash:
من سازندهای بازی رو ول نمیکنم؟ یه طور میگی انگار من دارم روزانه 100 دلار به حساب EA یا یوبی سافت بخاطر پرداخت های درون برنامه ای پرداخت میکنم
من تا حالا سر سوزنی برا پرداخت درون برنامه ایه هیچ بازی خرج نکردم
تازه من اینا رو نشونه چالش بیشتر تو بازی میبینم و بیشترم از بازی لذت میبرم چون بهم انگیزه میده تا ایتم ها رو باز کنم همین امروز با چهار ساعت بازی 30000 کردیت بدست اوردم که تو سایت گاف برا بدست اوردن 30000تاش دعوا بود که چرا باید اینقدر زحمت بکشیم تا پول در بیاریم اینا دارن ما رو مجبور میکنند برا بازی پول خرج کنیم در صورتی که من برام عادیه تازه عشقم کردم
Middle earth shadow of war
ای لعنت بهشون این دیگه خیلیه برا بازیه افلاین بخوایی لوت باکس بذاری
عقب نشینی کردن بلاخره فشار مردم جواب داد

اسکار گابلریلسون (Oskar Gabrielson) از استودیوی دایس (DICE) در این باره بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

همانطور که ما به عرضه جهانی [این بازی] نزدیک می‌شویم، واضح است که برخی از شما بر این باور باشید که چالش‌های بسیاری در طراحی این بازی وجود دارد. ما نگرانی‌های شما از بابت دادن مزایای ناعادلانه به بازیکنان را شنیده‌ایم. ما [همچنین] شنیده‌ایم که این موارد می‌تواند این بازی بزرگ را تحت‌الشعاع قرار دهد.

این تصمیم هرگز عمدی نبوده است. از اینکه این کار را درست انجام نداده‌ایم، پوزش می‌طلبیم.

ما درخواست شما را به صورت واضح و رسا شنیده‌ایم و به همین دلیل کلیه خریدهای درون‌برنامه‌لی این بازی بسته خواهند شد. اکنون، بیشتر وقت خود را صرف شنیدن [پیشنهادات شما]، تنظیم و تعادل این بازی خواهیم کرد. در حال حاضر کلیه خریدهای درون‌برنامه‌ای در این بازی غیرفعال است و تمامی پیشرفت‌ها از تجربه گیم‌پلی بازی صورت خواهد گرفت. تنها زمانی که تغییرات قابل ملاحظه‌ای در [بازی Star Wars Battlefront 2] انجام دهیم، خریدهای درون‌برنامه‌ای به این بازی بازخواهد گشت. به موازات انجام کارهای خود، جزئیات بیشتری در این باره با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
داداش متن رو کپی میکنی منبعش رو هم بگو مثلا بگو از سایت گیمفاست:D

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
:|:Wallbash:
من سازندهای بازی رو ول نمیکنم یه طور میگی انگار من دارم روزانه 100 دلار به حساب EA یا یوبی سافت بخاطر پرداخت های درون برنامه ای پرداخت میکنم
من تا حالا سر سوزنی برا پرداخت درون برنامه ایه هیچ بازی خرج نکردم
تازه من اینا رو نشونه چالش بیشتر تو بازی میبینم و بیشترم از بازی لذت میبرم چون بهم انگیزه میده تا ایتم ها رو باز کنم همین امروز با چهار ساعت بازی 30000 کردیت بدست اوردم که تو سایت گاف برا بدست اوردن 30000تاش دعوا بود که چرا باید اینقدر زحمت بکشیم تا پول در بیاریم اینا دارن ما رو مجبور میکنند برا بازی پول خرج کنیم در صورتی که من برام عادیه تازه عشقم کردم

ای لعنت بهشون این دیگه خیلیه برا بازیه افلاین بخوایی لوت باکس بذاری

داداش متن رو کپی میکنی منبعش رو هم بگو مثلا بگو از سایت گیمفاست:D
قبلا هم گذاشتم از اونور مچ گیری نکن اونجا معمولا بروزه خبرهاش میزارم بعضی اوقات

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بعدا دوباره میزارن این سیستم و یا کلا جمعش کرد؟

آره برگشتن که بعیده کوتاه بیان حتی اگه اینجوری دیزنی هم دخالت کرده باشه. تغییرش میدن فقط، حذفش نمیکنن:

The ability to purchase crystals in-game will become available at a later date, only after we’ve made changes to the game. We’ll share more details as we work through this.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
IGN : 65
Battlefront 2 does a lot of things right, offering a Star Wars experience that’s stunning to look at and wonderfully faithful to the source material, but it stumbles hard on the delivery. The campaign is amusing but scatterbrained, and worse, in multiplayer the randomized progression systems are downright hostile toward its players. EA has already made two big adjustments to this system in the week leading up to launch alone, and we can only hope that more significant changes are on the way. But right now, the Star Cards system’s frustrating progression is actively driving me away from the multiplayer battles.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ای جی ان هم بلاخره نمره خودش رو منتشر کرد مثل این که صبر نکرد تا سیستم بازی رو درستش کنن
از مولتی بازی تعریف کرده و ارزو کرده که این سیستم رو درستش کنند:D
پ.ن: من حقیقتا نمیدونم چرا این سیستم داره منتقدها رو اذیت میکنه من که چیزی حس نکردم تا حالا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر