امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident Evil 7 DLC

re7-marguerite-2.jpg

دو تا DLC به نام Banned Footage Vol 1 & 2 از بازی معروف رزیدنت اویل اومد که برای خودش جالب بودند . در یکی شاهد فرار از یک اتاق از دست مارگارت هستیم با کلی معما به صورت زنجیره وار . در یکی با مارگارت و موجوداتی درگیر می شویم به نام Ethan must Die . در یکی که از همه جالب تر هست در مورد این خانواده نشان می دهد که چجوری تبدیل به خانواده ای شیطانی شده اند . در بقیه موارد هم مراحل که جنبه فان و کسب امتیاز دارند به اجرا می پردازیم .
در کل خوب بودند و دو سه ساعتی سرگرم می کنند .

از همه مهمتر دو تا DLC به نام Not A Hero و End Of Zoe هست که 21 آذر 1396 می آیند و در مورد سرنوشت زویی (اونجایی که سرم را به میا زدیم و زویی را انتخاب نکردیم) و سرنوشت برادر روانی زویی یعنی لوکاس به تفضیل می پردازد .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 7 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 7.5 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 7 از 10

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
Call Of Duty WWII

Call_of_Duty_WWII_Cover_Art.jpg

بعد از چندین سال انتشار نسخه های نه چندان خوب از این سری، بازم واسه یک بار دیگه یه نسخه از این سری حس خیلی خوبی بهم داد. صحنه ه ای اکشنش باحال بود و کلا خیلی حس نوستالژیکی داشت و منو یاد نسخه های اول و دوم این سری انداخت. داستانش خوب بود صداگذاریشم انصافا عالی بود و یکم توی المان های گیم پلیش تغییر داشت که بیشترشون تغییرات مثبتی بودن اما گرافیک بازی خیلی عالی نبود و بعضی جاها یجوری بودن تکسچر ها انگار گذاشته بودمشون روی very low خیلی بی کیفیت بودن توی بعضی از مراحل اما گرافیکای بعضی مراحلش واقعا خوب کار شده بود. و مشکل بعدیش این بود که توی کات سین ها بعضیاش گیر میکرد و یه فرمی مثه لگ چن ثانیه ای داشت.
در کل راضی بودم خیلی حس خوبی بهم داد و واقعا لذت بخش بود میون این همه بازی که توسعه دهنده اصلا روشون کار نمیکنن و تنها دغدغشون اینه که سریعتر بازیشونو منتشر کنن!

گیم پلی: 9
صداگذاری: 10
گرافیک: 7.5
داستان: 9

نمره کلی و ارزش بازی: 8.35!​

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Burial at Sea 1 & 2
latest

دو dlc به عنوان حسن ختام سری شاهکار بایوشاک منتشر شد که موفق به انجامشون شدم .
داستان آنها قبل اتفاقات سری اصلی بایوشاک در شهر زیر آب رپچر روایت می شود که الیزابت و بوکر به دنبال دختر گمشده ای به نام سالی هستند ...
بازی گریزی هم به شهر معلق در آسمان کلمبیا در خلال انقلاب آن هم می زند . در کل این dlc تکه پازل گمشده ای از سری بایوشاک هست و داستان سنگین آن را کامل می کند البته کمی گیج کننده هست و فرضیه جهان های موازی را مطرح می کند .
گیم پلی آن حدود 3/5 ساعت هست و بسیار عالی و روان و مفرح می باشد .

گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 10 از 10

نمره کل : 9.5 از 10

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
image

shadow of war

بازی در ادامه نسخه قبلی شروع میشه ، اول از همه چیزی که منو نا امید کرد داستان بازی بود که به نظر من حتی از نسخه قبلی هم بدتر شده ، روایت پاره پاره ، جذابیت کم و حتی نمیدونید کی بازی تموم میشه :D در کل داستان مزخرف تو دنیای تاکلین خیلی سخته که این استودیو این موردو لااقل به نحو احسن اجرا کرده :D 6/10
گرافیک بازی هم در بعد فنی همون قبلیه تقریبا و پیشرفتی نداشته ، گرافیک هنری اگرچه بهتر شده ، محیط های پر رنگ و لعاب ، پوشش های گیاهی متفاوت و.. این قسمت رو جذاب کرده 8.5/10
صدا گذاری و اقکت ها و موسیقی ها به طور کلی در درجه قابل قبولین ولی شاهکار هم نیستن 8/10
و اما گیم پلی که باز هم نقطه عطفه این بازی ، گیم پلی همون قبلیه ولی نرم تر و جذاب تر شده ، تفاوت دشمن ها در نوع مبارزه و بهتر شدن سیستم نمیسیس به طور کلی یه تجربه ناب رو در این قسمت بهتون میده البته هنوز ضعف هایی هست ولی در کل 10/10

و در کل 8/5 از 10
من خیلی خیلی منتظر این بازی بودم و با نسخه اول هم حال کردم اساسی:D ولی یه جورایی میشه گفت این نسخه منو ناامید کرد ، خصوصا در قسمت داستان ولی با این حال بازی فوق العادس و ارزش خرید داره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
Call Of Duty WWII

Graphic 5/10
Gameplay 4/10
4/10 Story
Sound : 7/10

- گرافیک بصری و هنری ضعیف به همراه تکسچرهای بی کیفیت و انفجارهای مصنوعی ، محیط خشک و حس عدم تعامل با محیط

- گیم پلی تکراری و خشک ، از نقطه A برو به نقطه B و تکرار و تکرار با طراحی مراحل افتضاح و خسته کننده و گانینگ خشک و ابتدایی
داستان نخ نما شده جنگ جهانی و تقلید از فیم های این ژانر " نجات سرباز رایان و ... " در سکانس ها و گنجانیدنش در داستان اصلی و روایت همیشگی و یکطرفه از نجات دنیا توسط امریکا و به حاشیه روندن سایر نیروهای دخیل در جنگ .

- صدا گذاری قابل قبول

" افتضاح ترین نسخه در طول سری COD "

امتیاز نهایی 5/10​

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
The Evil Within 2

g18t_1.png

گیم پلی : 8/10
گرافیک : 7/10
داستان : 8/10
موسیقی و صداگذاری : 8/10

کل : 8/10

Middle Earth Shadow of War

xtzn_2.png

داستان : 6/10
موسیقی و صداگذاری : 7/10

کل : 7/10

Wolfenstein 2 The New Colossus

v06c_3.png

گیم پلی : 9/10
گرافیک : 6/10
موسیقی و صداگذاری : 7/10

Call of Duty WWII

nsp_4.png

گیم پلی : 7/10
گرافیک : 8/10
داستان : 6/10
موسیقی و صداگذاری : 10/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Bioshock 2 Remastered

header.jpg

بازی شاهکاری در دنیایی که کن لوین خلق کرده است .
داستان : ما در قالب یک بیگ ددی در دنیای ویرانه شهر زیر آب کپچر به دنبال النور هستیم و در این راه باید با موجودات عجیب و دیوانه و سوفیا لمب (مادر النور) مبارزه کنیم ...
این شماره را کن لوین کارگردانی نکرده ولی باز هم زیباست . گرافیک بازی عالیه و روی جزییات بازی مثل جون دادن ماهی و ... واقعا کار شده . صدا گذاری بازی بی نقص هست (مانند قدم زدن روی خورده شیشه و یا صدای خوردن قطرات آب بر روی کلاه فلزی ) . مبارزات بازی روی درجه سختی بالا چالش برانگیز هست . سیستم گیم پلی بازی روان و عالی هست و می توانید چندین اسلحه را هم زمان با خود حمل کنید علاوه بر قدرت های جادویی ... بازی با توجه به عملکرد و رفتار شما با لیتل سیسترها 2 3 پایان متفاوت دارد .
بازی حدود 5 ساعت گیم پلی دارد .
خلاصه بازی شدیدا پیشنهاد می شه ...

گیم پلی : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10

نمره کل : 9.75 از 10

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Call Of Duty: WWII
بخش تک نفره ی بازی رو تموم کردم.
گرافیک و گیم پلی بازی بسیار زیبا و جذاب هست.
داستان بازی رو من دوست داشتم. خیلی حالت سینمایی داشت.
طراحی مراحل بازی هم خیلی خوب انجام شده، بازی اصلا تکراری نمیشه.
صداگذاری و موسیقی بی نقصه
مثل همیشه بخش تک نفره ی COD زیاد طولانی نیست. بخش مولتی رو هم بازی نکردم.
بخوام به بخش تک نفره نمره بدم 9.5 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Bioshock 1 Remastered
3109602-2k_bioshock-the-collection_bio1_bd-fight.jpg

شماره یک بازی بایوشاک محصول 2007 که در آن دوران تاریخ ساز و جریان ساز بود و نوآوری بالایی داشت .
داستان : ما در قالب فردی هستیم که در هواپیما بالای اقیانوس سقوط کرده و زنده مانده ایم و وارد شهری عجیب در اعماق اقیانوس می شویم به نام کپچر که اندرو رایان ساخته . آرمان شهری که در آن همه انسان ها برابر و آزاد باشند اما در این شهر یک سری تونایی های خاصی هست که برای بدست آوردن آنها باید ADAM خرج کرد و حرص و طمع افراد شهر برای بدست آوردن آن به حالت جنون درآمده و شهر به هرج و مرجی دیوانه بار تبدیل شده است .
گرافیک بازی (برای اون زمان) عالی هست و گیم پلی نرم و صدا گذاری عالی .
حدود 8 ساعت گیم پلی دارد . ماموریت ها تقریبا متنوع .
این نسخه ریمستر شده مشکلاتی مانند افت فریم شدید هم دارد که اعصاب خورد کن هستش .
در کل این سه گانه پیشنهاد می شه و نقطه عطف آن شماره 3 هست که به معنای واقعی 100 از 100 هست

گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10

نمره کل : 9 از 10

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
header.jpg

به نظر میاد حداقل برای من و با عرضه یه نسخه جدید از کآد ، یه تجربه جدید و منحصر به فرد برام خلق میشه! . با گذشت هر نسخه المان های مورد علاقه من مثل : صحنه های سینماتیک ، داستان غنی ، روابط عاطفی ، شخصیت پردازی و همچنین گرافیک بیشتر و بیشتر میشه .نسخه فعلی از این قاعده مستثنی نبوده و یه تجربه کاملی رو برام پیشکش کرده .خشونت بازی بسیار بالاست و صحنه های قطع شدن دست و پا و منفجر شدن سر و بدن به وفور یافت میشه :-q[-([-x. انیمیشن های شخصیت ها شاهکاره و Lip Sync ها بی نقصه .
گرافیک بازی بسیار زیباست و یه جاهایی فک براندازه . پرفورمنس بازی عالیه و تکنیک HDR بازی رو بسیار زیبا کرده . بازی تو رزولوشن 4K هیولاست و مثل یه فیلم میمونه . انفجارها و تخریب عالیه و صداگذاری و افکت های صوتی کیفیت بالایی دارن .
نوآوری هایی که در بازی اضافه شده کمک شایانی رو به بهتر شدن گیمپلی بازی کرده ( مانند صحنه کوتاه نجات Anna و مخفی کاریهایی که هر از گاهی سراغ بازی میاد ). عوض شدن یکباره شخصیت اصلی بازی به نام Daniels و جانشینی اون با Rousseau ، و مرحله رخنه به قصر ناتزی ها جالب بود . مراحل تانک سواری و هواپیما هم هرچند کوتاه بود اما جالب بود .
هرچند سینگل بازی طولانی نیست ، اما روند متنوعی داره و اصلا خسته کننده نیست .
بخش تک نفره بازی صدبرابر بهتر از بتلفیلد 1 هستش . بازی ارزش امتحان کردن رو داره و یه تجربه جدید رو نصیبتون میکنه.
اینم یه سری عکس از بازی خودم .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
dut7_hellblade--senua_39_s-sacrifice---accolades-trailer---(music--vnv-nation---illusion)---youtube.mp4_20171125_2011448.jpg

Hellblade: Senua's Sacrifice

وقتی که Ninja Theory این بازی رو معرفی کرد هیشکی حتی فکرش رو هم نمیکرد که بتونه اینقدر تاثیر گذار باشه از دم به سیستم کامبت خرده میگرفتن همه یـ جورایی دنبال یـ H&S دیگه میگشتن ولی خوب خبر نداشتن رسالت بازی چیز دیگه هستش ! با این حال من از همون اول به سازنده ها اعتماد داشتم و یـ جورایی ته دلم روشن بود که بازی موفق میشه . بازی تقریبا بعد سه سال از زمان معرفیش و انتظار کشیدن فراوان بنده منتشر شد و همه رو غافل گیر کرد . در وصف NT برای این بازی باید گفت که دقیقا مصداق بارز عشق ورزی استدیو به بازیشه به همه نشون میده که با عشق علاقه بازی ساختن تهش به کجا ختم میشه تهش میشه عنوانی که تگ بازی مستقل رو یدک میکشه ولی چیزی از AAA های چندین میلیون دلاری روز کم نداره دید وسیع باعث میشه که بازی رو نه فقط برای درامد زایی بلکه برا نشون دادن ذوق و شوقی که پای بازی به خرج داده میشه ساخت ! بازی رو ارزون رسوندن به گیمر که نشون بدن ارائه ی تجربه خاص و تاثیر گذار ینی چی ! در واقع با این کارشون خواستن به همه اثرشون رو نشون بدن حتی شده نصف قیمت ! در کل کاری که تو این بازی انجام داده شده 100 درصد قابل ستایشه و باید به احترام NT کلاه رو از سر برداشت ....

مثبت
+ روایت داستانی چند لایه تنش زا و منسجم
+ صدا گذاری فراتر از شاهکار که روی تمام بازی اثر میزاره
+ گرافیک فنی و هنری عالی
+ اجرا و شخصیت پردازی بی نظیر Senua
+ معما ها به جا و متنوع

ایکاش
+- سیستم کامبت بازی
+- مکانیزم کلی حل کردن معما ها

منفی
- ندارد
===================
90

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
220px-Needforspeedtheruncover.jpg

Need for Speed The Run

فک کنم اولین بازی ماشین مسابقه ای بود ک کلا تموم کردم
بقیه بازی هارو کلا دو سه ساعت بیشتر بازی نکرده بودم

گرافیک : نسبت به زمان خودش 9 الان 7
داستان : 1
اصلا یجوری بود داستان تقریبا نداشت یعنی داستانش الکی بود
هندلینگ ماشین ها : خوب بود برای منی ک تو این جور بازی ها نوب یا تازه کار حساب میشم
خوب و راحت بود
مراحلش تنوع داشت خوب بود
از نظر تنوع ماشین خوب نبود و اگ با FORZA مقایسه کنیم هیچ حرفی برای گفتن نداره

امتیاز کل : 5

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Crysis 2 2011

ss_0862e4bc64de5f04bf321263af5e65ad3279144e.1920x1080.jpg

شماره دو از سری بازی شاهکار کرایسیس .

داستان : ما در نقش سربازی به نام آلکاتراز که عضو نیروی دریایی هست قدم به نیویورک می گذاریم که وارد بحران شده از یک سو ویروسی ناشناخته گریبان گیر مردم شده از سوی دیگر موجودات فضایی به نام Ceph قصد حمله دارند ...

بازی مربوط به کمپانی کرایتک و EA هست که در زمینه گرافیک سرآمد تمام کمپانی ها هستند و عناوینی مانند تایتان فال / بتلفیلد و همین کرایسیس را عرضه کرده اند .
اما حیف که کمپانی کرایتک منحل شده است .

بازی از نظر گرافیکی خارق العاده هست . محیط های بازی در داخل نیویورک عالی طراحی شده و خیابان ها و خرابی های عظیم و ... زیبا هستند .
موسیقی بازی بسیار حماسی و شورانگیز هست . یکی از سایت پچ فارسی ساز گذاشته و من بازی رو با دوبله فارسی رفتم .

اوایل بازی کمی خسته کننده هست ولی صبر کنید چون با آمدن فضایی از مراحل 4 5 به بعد شور طوفانی در بازی جریان می گیرد . داستان بازی با توجه به حفره هایی که دارد ولی خوب هست . بازی بسیار سخت هست مخصوصا مراحل آخر (نام مرحله آخر قدم زدن در پارک هست !! ولی چه پارکی ) مدت زمان گیم پلی حدود 6 ساعت هست و 18 مرحله دارد که در بعضی مراحل تفنگداران نیروی دریایی کمک می کنند . دشمنان دو دسته هستند انسان ها (هوش مصنوعی چندان جالبی ندارند) و موجودات فضایی که هوش مصنوعی عالی دارند . تنوع سلاح ها عالی هست ولی مهمات کم هست (یک جا با دست خالی یکی از اون موجودات بزرگ رو کشتم)

در کل تجربه نابی هست که گرافیک آن از بازی های 2017 کم نمیاره .

گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 10 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 9.5 از 10

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
wolfenstein-the-new-colossus.jpg

یه ترکیب دوست داشتنی با کلی سورپرایز و طنز و دیالوگ های بینظیر!
خلاصش کنم ، بازی بسیار فان هستش . اسلحه های عجیب غریب با قابلیت آپگرید ، شخصیت های باحال ، موسیقی عالی و طراحی مراحل خوب از نکات مثبت بازی هستن .
لول دیزاین بازی یه جورایی شبیه هاف لایف 2 میمونه و گیج کننده هستش ، برای پیدا کردن راه و مسیر باید حسابی محیط رو بگردیم . گرافیک در حد خودش خوبه و راضی کنندس . موسیقی بازی خوبه و مثل بازی دووم میمونه . گانینگ بازی نیز مشکلی نداره . داستان و روند بازی بسیار عالی کار شده و هر از چند گاهی کلی سورپرایز جدید بهمون نشون میشه و میخکوب کنندس . بازی به قدر کافی بهینس و مشکلی از نظر پرفورمنس توش دیده نشد .از نظر داستانی و شخصیت پردازی نسبت به نسخه قبلی بهتر کار شده و من بلاخره فهمیدم این شخصیت بازی ریشش از کجا بوده و این فامیلی بلازکوویچ رو از کجا آورده!. کات سین ها شخصیت پردازی غنی بازی رو نشون میدن و حتما باید دیده شن .
بازی دارای صحنه های خشونت آمیز هست و الفیه داره و اصلا مناسب سنین پایین نیست +18
اما یکی از بزرگترین مشکلات بازی ، رنگ بندی اونه ، همه چی به رنگ خاکستری و طوسی و مات هستش . روند بازی کمی یکنواخته و چیزی به نام باس فایت نداره . بازی کمی کوتاه نیز هست.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
The Evil Within 2

g18t_1.png

موسیقی و صداگذاری : 8/10

کل : 8/10