Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
این حجم از اختلاف نظر در نوع خودش جالبه:D

==========

راستی تاپیکی برای بحث راجب مانگا و منهوا هم داریم؟
همینجا بحث میشه، با همین قوانین(ذکر عنوان اثر و چپتر مورد نظر تو عنوانه اسپویلر:-" )
کلا تاپیک انیمه و مانگا سنتره، نه انیمه و انیمیشن سنتر:-"

ولی خدایی غذاهای شوکوگکی خیلیییی خوبن! من بعد هر قسمت زار میزنم که این غذاها رو میخوام و گشنمه:(( و اکثر شبا هم کلا شام نداریم...خودت حساب کن چه وضعیت نابودیدارم بعد از دیدش:))

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
همینجا بحث میشه، با همین قوانین(ذکر عنوان اثر و چپتر مورد نظر تو عنوانه اسپویلر:-" )
کلا تاپیک انیمه و مانگا سنتره، نه انیمه و انیمیشن سنتر:-"

ولی خدایی غذاهای شوکوگکی خیلیییی خوبن! من بعد هر قسمت زار میزنم که این غذاها رو میخوام و گشنمه:(( و اکثر شبا هم کلا شام نداریم...خودت حساب کن چه وضعیت نابودیدارم بعد از دیدش:))
خیلی هم خوب یکی بیاد عنوان تاپیک رو درست کنه پس :D
آره غدا هاش شدیدا اشتها آور بود بعد میرفتم سر یخچال کوفت هم نداشتم بخورم :))
ولی از اونجایی قبلا توریکو رو دیده بودم موقع دیدن شوکگی کمتر گرسنه م میشد :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خیلی هم خوب یکی بیاد عنوان تاپیک رو درست کنه پس :D
آره غدا هاش شدیدا اشتها آور بود بعد میرفتم سر یخچال کوفت هم نداشتم بخورم :))
ولی از اونجایی قبلا توریکو رو دیده بودم موقع دیدن شوکگی کمتر گرسنه م میشد :D
حالا بزار باشه هر از گاهی یکی راه گم کرد اومد اینجا در مورد انیمیشن خواست چیزی بگه، به راه راست هدایتش کنیم:-"

توریکو...غذاهاش نع!:D یعنی واقعا خود غذا هیجانی نداشت، یه گوشت ساده میوردن میگفتن عجب گوشتی! نوشابه میوردن میگفتن عجب نوشابه ای و ...:D
نه توصیفات و نه شکل و شمایل غذاها برای من اشتها آور و جذاب نبود:D ، مبارزاتش فقط جذاب بود:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
حالا بزار باشه هر از گاهی یکی راه گم کرد اومد اینجا در مورد انیمیشن خواست چیزی بگه، به راه راست هدایتش کنیم:-"

توریکو...غذاهاش نع!:D یعنی واقعا خود غذا هیجانی نداشت، یه گوشت ساده میوردن میگفتن عجب گوشتی! نوشابه میوردن میگفتن عجب نوشابه ای و ...:D
نه توصیفات و نه شکل و شمایل غذاها برای من اشتها آور و جذاب نبود:D ، مبارزاتش فقط جذاب بود:D
آره داخل توریکو کلا آشپزی معنی نداشت هرکی گوشت بهتری گیر میورد غذاش بهتر بود:D ولی همون گوشت سرخ شده و غذاهای عجیب غریبش باعث میشد هرقسمت ضعف کنم:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@Max Blood
دقیقا همه ی اینایی که گفتی،برعکسش برای من صدق میکنه=)) ، چند قسمت اول قصد دراپ داشتم و هرچی جلوتر رفت خفن تر و خفن تر شد!:x >:) ، غذاها و مسابقات هم که عالی و متنوع! =))

---
اما...باز بیام از Ballroom e Youkoso تعریف کنم! =))
خیلی کار خفن و خوش ساختی هست! کاراکترهای اصلیه داستان،همشون دوست داشتنی:x
مشکلات و تمرینات و ... جالب! >:)
و استفاده از موسیقی جات هم بس عالیه و آدم رو به هیجان میاره! :D
امروز بعد از چند هفته دوری از انیمه،چندقسمت عقب مونده رو دیدم(و یه عالمه چیز دیگه باید ببینم ولی کو وقت:(( ) ، واقعا کسی هست که اینجا، دقیقا این حسی که توی عکس میبینید رو نگرفته باشه؟ خیلیییی خوب بود این بخش:x یه هیجان خفنی موج میزد:D

در کل که به به!:x ، کاری شده که بعد از دوری بلند مدت!!! ، اولین انیمه ای که اومدم سراغش ایشون بود! :D

---
راستی قرنی پیش میخواستم پستی بدم در رابطه اینکه وان پیس چقدر آشغاله!

دوست دارم بدونم اون کار مورد نظرتون که خیلی خوفه و اینا،اصلا تو عمرش تونسته چنین چیزی رو تجربه کنه؟ =))
و میگن وان پیس تو افته!:)) ، هیجان نداره...نابوده:))
بله بله...فروش هم همینو میگه:D هیچی نداره! باز کسی اومد بگید سراغ وان پیس نره:))
لازم به ذکر نیست که فروش هفته اول یک سری اسم های کله گنده ی دیگه توی اون هفته رو دارید میبینید دیگه؟ :-"

پ.ن: اون هفته رمانی از وان پیس هم اومده بود و اونجا هم اول بود:-" ای داد بیداد! :D البته خوب رمان ها آنچنان مهم نیستن، و خوب کار اودا هم نیستن که چنین اختلافات خوجگلی دیده بشه :D

اینجوری بهت بگم بهترین کشور دنیا از نظر کجاست؟ مثلا ژاپن یا هرجایی که فکرشو میکنی اوکی؟ حالا اگه یکی تو ژاپن باشه باید فقط همونجا بمونه و شانس تجربه های خیلی بیشتر و جدید و جالب از کشور های دیگه رو از دست بده و نره جاهای دیگه رو ببینه؟ D:

وان پیس هم همینه با این اختلاف که بهترین نیست :D خیلی خفنه ولی اینکه یکی بیاد الان این همه وقت بزاره کلش رو ببینه واقعا وقت تلف کردنه و به جاش میتونه کم کم 40-50 تا انیمه کوتاه معرکه ببینه

کسایی که شونصد سال پیش شروعش کردن برا اونا ارزش داره ولی من خودم امکان نداره به یکی بگم وان پیس ببین :\ بیچاره کلی تجربه بهتری رو میتونه با کلی انیمه کوتاه کسب کنه

ولی کلا زیاد انقدر از وان پیس تعریف نکن حال ملت بهم میخوره وقتی یه چیزی رو یکی هی تعریف میکنه 3:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اینجوری بهت بگم بهترین کشور دنیا از نظر کجاست؟ مثلا ژاپن یا هرجایی که فکرشو میکنی اوکی؟ حالا اگه یکی تو ژاپن باشه باید فقط همونجا بمونه و شانس تجربه های خیلی بیشتر و جدید و جالب از کشور های دیگه رو از دست بده و نره جاهای دیگه رو ببینه؟ D:

وان پیس هم همینه با این اختلاف که بهترین نیست :D خیلی خفنه ولی اینکه یکی بیاد الان این همه وقت بزاره کلش رو ببینه واقعا وقت تلف کردنه و به جاش میتونه کم کم 40-50 تا انیمه کوتاه معرکه ببینه

کسایی که شونصد سال پیش شروعش کردن برا اونا ارزش داره ولی من خودم امکان نداره به یکی بگم وان پیس ببین :\ بیچاره کلی تجربه بهتری رو میتونه با کلی انیمه کوتاه کسب کنه

ولی کلا زیاد انقدر از وان پیس تعریف نکن حال ملت بهم میخوره وقتی یه چیزی رو یکی هی تعریف میکنه 3:
آره خوب، حال ملت بهم میخوره وقتی یکی عمینجوری هیت میورزه به یک اثر! =))
وگرنه آخرین باری که از وان پیس اومدم و تعریف کردم قرن ها ازش میگذره، مگر اینکه فرشاد نامی هیت بیخود بورزه=))

در مورد وان پیس و بقیه ی انیمه های بلند هم خیر! به نظرم اینکه یکی از اینا دیده بشه به اندازه همون تعداد انیمه ی کوتاه شاخ ارزش داره! چون شاخ ترن:p

به هر حال، کسی که خودش رو از لذت دیدن اثرهای بلند محروم کنه، بزرگترین ظلم رو در حق خودش کرده!
اونی هم که بخواد ببینه وقتش رو جور میکنه، فرفی نداره یک قسمت از اون کار اومده باشه، یا مثل وقتی که ما شروع کردیم 400قسمت، یا الان که 800قسمته!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره خوب، حال ملت بهم میخوره وقتی یکی عمینجوری هیت میورزه به یک اثر! =))
وگرنه آخرین باری که از وان پیس اومدم و تعریف کردم قرن ها ازش میگذره، مگر اینکه فرشاد نامی هیت بیخود بورزه=))

در مورد وان پیس و بقیه ی انیمه های بلند هم خیر! به نظرم اینکه یکی از اینا دیده بشه به اندازه همون تعداد انیمه ی کوتاه شاخ ارزش داره! چون شاخ ترن:p

به هر حال، کسی که خودش رو از لذت دیدن اثرهای بلند محروم کنه، بزرگترین ظلم رو در حق خودش کرده!
اونی هم که بخواد ببینه وقتش رو جور میکنه، فرفی نداره یک قسمت از اون کار اومده باشه، یا مثل وقتی که ما شروع کردیم 400قسمت، یا الان که 800قسمته!

الهی که چقدر میخندی D:

باشه باز ادامه بده ببین با این گیر دادنا و هی تعریف کردنات ملت بیشتر سمتش میرن یا حالشون بهم میخوره 3:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
الهی که چقدر میخندی D:

باشه باز ادامه بده ببین با این گیر دادنا و هی تعریف کردنات ملت بیشتر سمتش میرن یا حالشون بهم میخوره 3:
جالبیش اینه یک بنده خدایی میاد گیر میده، بعد مقصر ما میشیم=))

فعلا یه کاری کنید مانگای محبوبتون که خیلی شاخه، یکم نزدیک به وان پیس مخاطب داشته باشه حداقل:D
این همه ملتم چیزی نمیفهمن/نمیفهمیدن که دارن وان پیس میخونند:-"
یه آمارم نمیشه داد! :|

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
من خودم وان پیس رو خیلی دوست دارم و انیمه ش هم تا قبل از استارت آرک فیشمن خیلی خوب بود هرچند به هیچ وجه در حد مانگا نبود... ولی از آرک فیشمن به بعد انیمه خیلی داغون شد... سرعت به شدت اومده پایین از اونور انیمیشن ها به شدت خشکه و موقع مبارزات فوق العاده تو ذوق میزنه... یعنی قشنگ آدم احساس میکنه دارن یه چی میسازن که به خاطر اسم وان پیس فروش کنه و اصلا کیفیت کار براشون مهم نیست:|
الانم به جای انیمه دارم از مانگا لذت میبرم:-" خیلی بهتر از انیمه است و هیجان مبارزات و جو داستان رو خیلی بهتر منتقل میکنه... البته من کلا از آرک فیشمن و پانک هازارد و درس روزا بدم اومد و شدیدا تکراری و کلیشه ای بودن ولی خداروشکر اودا بعد از اون ترکونده به طوری که این آرک فعلی پتانسیل تبدیل به بهترین آرک وان پیس شدن رو داره:x
البته اینکه فرشاد میگه چون 800 قسمته پس بهتره نبینیمش رو مخالفم... اینجوری باشه باید بیخیال تمام انیمه های بلند بشیم... البته منهای بلیچ چون اونو فیلرهاش رو بیخیال بشیم 40 50 قسمت بیشتر نمیمونه(JK):D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
امیر آکیبا:
اخه این وان پیس ـت چی داره:
گرافیک ـش که واقعاً مزخرفه، گرافیک انیمه های بلند دیگه رو نگا کن، بلیچ، ناروتو، هانترxهانتر، فری تیل و حتی دراگون بال، از لوفی گرافیک و انیمشن هاش بهتره.
موسیقی اون دیگه واقعاً خسته کننده شده، هیچ چیز جدیدی دیگه نداره
کیفیت صداگذاری اون (دوبله رو نمیگم) تو این دوره زمونه واقعاً پایینه.
کیفیت کلی انیمه هم به شدت امده پایین، آب بندی کامل هستش، اینقدر انیمه سازها کشدارش کردن که هر 10قسمت به اندازه ی 5قسمت داستان مفید هم نداره...روند انیمه حال بهم زنه....خسته کننده و انیمه بین، فقط باید skip time کنه.
قشنگی ـش هم اینه که وقتی انیمه رو هم شروع میشه دقیقاً 7دقیقه چرندایت هستش که موس رو میبری وسط زمان انیمه کلیک میکنی تا بررسی به ادامه ی هفته ی قبل.

کدوم انیمه بلند رو دیدی که اینقدر مسخره بازی داشته باشه.
اقا فیلر بزنید ملت رو راحت کنید.....

من به هیچ کس وان پیس رو پیشنهاد نمیکنم، الا اینکه بدونم طرف واقعاً یه انیمه بین شده....و گرنه 800قسمت فقط وقت حروم کردنه...
با همین وقت راحت میشه 20 الی 30 تا انیمه درست حسابی و جون دار دید و رستگار شد....نه اینکه فقط یه انیمه ببینی و یه عالمه حرص بخوری...اخرش هیچی به هیچی

الان ما هم که داریم نگا میکنم...دیگه آب از سرمون گذشته....LOL

چاکر امیرآکیبا :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
مخالف همه حرفایی که میگی نیستم! چند صفحه قبل هم خودم گفتم اینا رو!
ولی اینکه کلا وان پیس انیمه و مانگاش آشغاله! با اینکه وضعیت الانش اینجوره خیلی فرق داره:D
حداقل تا آخر 3D2Y این مشکلات رو که میگی نداره!:D یا در حد بقیه ی انیمه های بلنده!( البته ناروتو هم همچین فرقی نمیکرد و به همین اندازه گند زد از آنجاش که میدانیم به بعد، جز معدود قسمت هایی:D )
پس حداقل تا اونجا دیدن انیمه پیشنهاد میشه 100% ! :D
بعدش... گزینه ی مانگا هست، گزینه ی انیمه هست، گزینه ی هر دو هم هست:-"
اما در کل وان پیس با همین وضعیت فعلیسم باید دید:p

به طور کلی هم که بحث از کوتاهvsبلند شروع شد، و یک بنده خدایی به نام فرشاد اومد وان پیس رو کشید وسط...، کلا کارهای بلند همشون دیدنشون از واجباته:D وقت اصلی رو باید برای اینا گزاشت، بین اینا هم اون کوتاه های شاهکار راحت جا میشن و میشه دید:-"
اینکه بگیم بلند نبینید و وقت تلف کردنه و فقط کوتاه، نع! اشتباه محضه:p
اگر بلندها بد بودن، بلند نمیشدن:D حتما چیزی دارن و شاهکارن که به اینجا رسیدن:D
دیدیم که سوخی هم ندارن، خیلییی برن تو دیوار میشن بلیچ، کلا در انیمه ش رو تخته میکنند...مانگاش هم این چیزی که ما دیدیم، همون تخته کردن بود:D

نتیجه : وان پیس ببینید:-"

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
حالا که وانپیس این همه هیتر داره ماهم جبهه ی خودمون رو مشخص کنیم :D من تازه قسمت ۴۴۳ رو دیدم خیلیم هم راضی ازش بخصوص این چند ارک اخری مثله enies lobby و thriller bark رو خیلی دوست داشتم حالا تا مارینفورد رو ببینم چطوریه ، ولی هیجانی که Enies Lobby داشت رو تو کم انیمه ای میشه تحربه کرد :x
یعنی اگه ایس رو اعدام کنن باید دهنه اودا رو سرویس کرد ^#(^ . اصلا از ترس همین با سرعت حلزون نگاه میکنم :-s

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من به هیچ کس وان پیس رو پیشنهاد نمیکنم، الا اینکه بدونم طرف واقعاً یه انیمه بین شده....و گرنه 800قسمت فقط وقت حروم کردنه...
با همین وقت راحت میشه 20 الی 30 تا انیمه درست حسابی و جون دار دید و رستگار شد....نه اینکه فقط یه انیمه ببینی و یه عالمه حرص بخوری...اخرش هیچی به هیچی
موضوع اینه که تا یه 700 800 قسمتی رو نزنی بر بدن ، رستگار نمیشی اصلاً .
حالا برو تا 20000 هزار قسمتم فصلی و 12 قسمتی ببین . فایده نداره که .
:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
هر چند که چند ارک اخیرش برام جذاب نبود و چیز دندون گیری نداشت ! ولی مگه میشه وان پیس ندید!

مگه میشه واتر سون و انیس لابی و شابوندی و مارین فورد رو ندیده باشی و اوج لذایذ انیمه ای رو درک کرده باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر