Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب شما انتظار داشتی یه انیمه ی ایچی بیاد راجب زیست محیط و تاثیر گازهای گلخانه ای صحبت کنه؟:D
انیمه ی ایچی برای شوخی های جنسیه نه نویسنده مالیخولیاییه نه ببینده ش مشکل روانی داره یه چیز عادیه توی این ژانر شما از همون اول خوشت نیومد خودآزاری داری تا آخرش میبینی؟:-"
چطور زمانی که داخل انیمه ی شونن که هیچ ربطی به ایچی نداره کاراکترش میخواد transform کنه و کل بدنش لخت میشه نشون دهنده ی عقده ی جنسی نویسنده نیست و اتفاقا خیلی هم خوبه؟ اصلا هم منظورم فیری تیل نبودا:D (لول)
خوب شد اخرش گفتی وگرنه فکر میکردم ناروتو رو میگی که هی با مناسبت و بی مناسبت س....س جوتسو میزد

انتظار نداشتم یه انیمه اچی شاشیدن رو دختر مردم تحویلم بده و من بیننده مثلا باید لذت ببرم از همچین چیزی بخندم یا گریه کنم !

چرا همه چیز رو شخصیش میکنید !تحمل نظر شخصی بقیه ررو نداری یا نخون دوست عزیز یا بزار تو بلک لیست به همین راحتی !

من خودم اچی فنم ! ولی یه چیزی مثل

Baka to Test to Shoukanjuu
Zero no Tsukaima

نه مضخرفات افراطی مثل ps !

کار سریالی رو وقتی 10 قسمتش رو دیدی 2-3 قسمت اخرشم مبیبنی

داشت مراتب کتک زنی منو فراهم میکرد هر چی باهاش از دَرِ منطق وارد شدم قبول نکرد که نکرد مجبور شدم باهاش از در ورزش وارد شم و فقط بدو م و فرار :D

لیست انیمه هایی که قراره سال 2018 فصل جدید براشون بیاد:

Fairy Tail 2018
One Punch Man ss2
Attack on Titan ss3
To Aru Majutsu No Index ss3
Sword Art Online ss3
Code Geass R3
Tokyo Ghoul ss3
High School DxD ss4
Overlord ss2
Nanatsu no Taizai ss2

به به چه شود سال 2018 \m/

خیلی دوست داشتم فصل جدید از انیمه هایی مثل re zero , no game no life , noragami , hatarakou mahou sama , boku no hero academia , black bullet , alchemist brotherhood هم باشن تو لیست ولی دیگه خیلی رویایی میشد :D
امیدوارم سال بعدش باشن چون شدیدا جاشون خالیه

Full Metal Panic! Invisible Victory رو هم بزار صدر لیست (رسما تو کفم ببنم تلسا تستروسا و کانامه رو با ارت و استایل امروزی کیوتو انیمیشن چطور به تصویر میکشن)
k-on 3
kingdom 3
no game no lifeبعدی
رو بدن من هیچی دیگه نمیخوام

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Full Metal Panic! Invisible Victory رو هم بزار صدر لیست (رسما تو کفم ببنم تلسا تستروسا و کانامه رو با ارت و استایل امروزی کیوتو انیمیشن چطور به تصویر میکشن)
فقط امیدوارم بیش از حد از CGI توش استفاده نکنن:-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
ماشالله بچه های اچی باز فروم رو فتح کردن :D
من نظرم به نظر آکیبا نزدیک تر است:-" طنز پاکش خوبه :D
اچی هم اگه تو اثری هست از نظر من نقطه ضعفه و فقط تحلمش می کنم و قطعا نبودش رو به بودنش ترجیح می دم...
البته بالاخره بعضی ها هم سلیقشون اچی پسنده دیگه به خودشون برمیگرده ولی خب از این نظرم با @vaan 2 موافقم که بعضی آثار واقعا یه سری حد و مرز ها رو می شکنن و مشمئز کننده می شن (البته نیازی نبود انقدر با خشم بیان بشه این قضیه:-")

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
بالاخره بعد از مدتها این فول متال رو دیدم:D فقط میتونم بگم خاک بر سرم که زودتر ندیده بودمش:|

داشت مراتب کتک زنی منو فراهم میکرد هر چی باهاش از دَرِ منطق وارد شدم قبول نکرد که نکرد مجبور شدم باهاش از در ورزش وارد شم و فقط بدو م و فرار !

لیست انیمه هایی که قراره سال 2018 فصل جدید براشون بیاد:

Fairy Tail 2018
One Punch Man ss2
Attack on Titan ss3
To Aru Majutsu No Index ss3
Sword Art Online ss3
Code Geass R3
Tokyo Ghoul ss3
High School DxD ss4
Overlord ss2
Nanatsu no Taizai ss2

به به چه شود سال 2018 \m/

خیلی دوست داشتم فصل جدید از انیمه هایی مثل re zero , no game no life , noragami , hatarakou mahou sama , boku no hero academia , black bullet , alchemist brotherhood هم باشن تو لیست ولی دیگه خیلی رویایی میشد :D
امیدوارم سال بعدش باشن چون شدیدا جاشون خالیه
جدی جدی فصل سوم Tokyo ghoul قراره بیاد؟ منبع موثق دارید؟

Last edited by a moderator:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
بالاخره بعد از مدتها این فول متال رو دیدم:D فقط میتونم بگم خاک بر سرم که زودتر ندیده بودمش:|
تبريك! يكي از بهترين ها (به نظر بعضي، بهترين:-" ) انيمه سريالي رو ديدي :D سينمايي هاش رو هم ببين

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
منبع که نه منتها تو یکی از چنل یوتیوب دیدم که این انیمه هارو یکی یکی برای 2018 معرفی میکرد، قبلا هم زمزمه اومدنش بوده
مای انیم لیست رو چک کردم،ظاهرا قراره از Tokyo ghoul:re انیمه بسازن:x

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
ماشالله بچه های اچی باز فروم رو فتح کردن :D
من نظرم به نظر آکیبا نزدیک تر است:-" طنز پاکش خوبه :D
اچی هم اگه تو اثری هست از نظر من نقطه ضعفه و فقط تحلمش می کنم و قطعا نبودش رو به بودنش ترجیح می دم...
البته بالاخره بعضی ها هم سلیقشون اچی پسنده دیگه به خودشون برمیگرده ولی خب از این نظرم با @vaan 2 موافقم که بعضی آثار واقعا یه سری حد و مرز ها رو می شکنن و مشمئز کننده می شن (البته نیازی نبود انقدر با خشم بیان بشه این قضیه:-")
نمیدونم چرا اینا رو مقابل همدیگه قرار میدید:D ؟ من هم طنز بدون اچی دوست دارم هم طنز با اچی8->، چیزی که برام بیشتر مهم اینه که تو سبکی خودش داره ارائه میده موفق عمل کنه :) !

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
k-on 3
kingdom 3
no game no lifeبعدی
رو بدن من هیچی دیگه نمیخوام

البته Full metal Panic دیگه دست KyoAni نیست و فصل جدیدشو استودیو Xebec قراره بسازه. کیو انی مشغول ساخت فصل سوم Free برای تابستون آینده هست :>:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
Hunter x Hunter رو شروع كردم ... واقعا عاليه ، شخصيت هاي اصلي به دل ميشينن
يكجور سرراستي دلپذير داره داستان

Charlotte چرا چند قسمت اخر انقدر چرخش داشت ؟ منتظر بودم پروفسور زاوير از يجايي بياد بيرون و بگه به مؤسسه من خوش اومديد بچه ها :D
بد نبود ، يه اثر معمولي

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
Shokugeki no Souma S1
فصل اول شوکوگکی نو سوما رو تموم کردم:D
چند قسمت اول شدیدا انتظارم رو ازش برد بالا ولی متاسفانه هرچی بیشتر رفتم جلو خسته کننده شد برام:(
شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت شخصیت های جالب با بک استوری متفاوتی که درکنار هم خیلی جالب بودن و طنز جالبی رو درست کردن:x
شروع داستان هم خیلی خوب بود ولی هرچی جلو رفتیم داستان و مبارزات/مسابقات آشپزی رنگ و بوی تکراری به خودشون گرفتن... توضیحات تست کننده های غذا هم بعد مدتی خسته کننده شد برام:-"
با این اوضاع دیگه بیخیال فصل های بعدیش شدم برم یه انیمه ی دیگه پیدا کنم بزنم به بدن:D
نمره کل: 7.5/10

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@Max Blood
دقیقا همه ی اینایی که گفتی،برعکسش برای من صدق میکنه=)) ، چند قسمت اول قصد دراپ داشتم و هرچی جلوتر رفت خفن تر و خفن تر شد!:x >:) ، غذاها و مسابقات هم که عالی و متنوع! =))

---
اما...باز بیام از Ballroom e Youkoso تعریف کنم! =))
خیلی کار خفن و خوش ساختی هست! کاراکترهای اصلیه داستان،همشون دوست داشتنی:x
مشکلات و تمرینات و ... جالب! >:)
و استفاده از موسیقی جات هم بس عالیه و آدم رو به هیجان میاره! :D
امروز بعد از چند هفته دوری از انیمه،چندقسمت عقب مونده رو دیدم(و یه عالمه چیز دیگه باید ببینم ولی کو وقت:(( ) ، واقعا کسی هست که اینجا، دقیقا این حسی که توی عکس میبینید رو نگرفته باشه؟ خیلیییی خوب بود این بخش:x یه هیجان خفنی موج میزد:D

در کل که به به!:x ، کاری شده که بعد از دوری بلند مدت!!! ، اولین انیمه ای که اومدم سراغش ایشون بود! :D

---
راستی قرنی پیش میخواستم پستی بدم در رابطه اینکه وان پیس چقدر آشغاله!

دوست دارم بدونم اون کار مورد نظرتون که خیلی خوفه و اینا،اصلا تو عمرش تونسته چنین چیزی رو تجربه کنه؟ =))
و میگن وان پیس تو افته!:)) ، هیجان نداره...نابوده:))
بله بله...فروش هم همینو میگه:D هیچی نداره! باز کسی اومد بگید سراغ وان پیس نره:))
لازم به ذکر نیست که فروش هفته اول یک سری اسم های کله گنده ی دیگه توی اون هفته رو دارید میبینید دیگه؟ :-"

پ.ن: اون هفته رمانی از وان پیس هم اومده بود و اونجا هم اول بود:-" ای داد بیداد! :D البته خوب رمان ها آنچنان مهم نیستن، و خوب کار اودا هم نیستن که چنین اختلافات خوجگلی دیده بشه :D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
دقیقا همه ی اینایی که گفتی،برعکسش برای من صدق میکنه=)) ، چند قسمت اول قصد دراپ داشتم و هرچی جلوتر رفت خفن تر و خفن تر شد!:x :) ، غذاها و مسابقات هم که عالی و متنوع! =))
این حجم از اختلاف نظر در نوع خودش جالبه:D

==========

راستی تاپیکی برای بحث راجب مانگا و منهوا هم داریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر