Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نکته جالبی که اکثر منتقدا اعلام کردن جدای بازی خوب ازرا میلر این بوده که کاراکترارو خوب دراوردن و با اینکه یکسری حضور اولشون بوده ولی بیننده باهاشون ارتباط برقرار میکنه!جالب توجه هیترای DC که زرت و زورت میگفتن چون کاراکترا فیلم جدا ندارن JL با کله میخوره زمین!
چیز دیگه ایم که گفتن این فیلم راهو برای یونیورس سینمایی DC خیلی خوب باز میکنه که بازم نشون میده DC راهشو پیدا کرده!طنز فیلمم گویا یه تعادلی داره که بازم خودش نکته خیلی خوبیه برخلاف بعضیا که رسما عنوان فیلمشونو هرکی میبینه انتظار یه اتفاق حماسی داره بعد خود فیلم طنزش داره با فیلمای رجب رقابت میکنه!

اونایی که تو بهش می گی هرکی، یک جماعت هیتر هستند و بس که خودتم جزوشونی
در نتیجه دلیل و منطق های من در آوردی اتون صرفا برای خودتون قابل قبوله، حقیقت چیز دیگست

کلا حرص خوردن این جماعت خیلی جالب و دیدنیه، دونه دونه فیلم ها میان و مورد ستایش منتقد ها و بیننده ها قرار می گیرن اینا باز توی فاز خودشونن، یک سری حرف های من در آوردی از خودشون می زنن و خودشوتم باورشون می شه که حرفاشون درسته و کلا با این خیالات سیر می کنن و روزگار می گذرونن :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اونایی که تو بهش می گی هرکی، یک جماعت هیتر هستند و بس که خودتم جزوشونی
در نتیجه دلیل و منطق های من در آوردی اتون صرفا برای خودتون قابل قبوله، حقیقت چیز دیگست

کلا حرص خوردن این جماعت خیلی جالب و دیدنیه، دونه دونه فیلم ها میان و مورد ستایش منتقد ها و بیننده ها قرار می گیرن اینا باز توی فاز خودشونن، یک سری حرف های من در آوردی از خودشون می زنن و خودشوتم باورشون می شه که حرفاشون درسته و کلا با این خیالات سیر می کنن و روزگار می گذرونن :D
همینکه برخلاف منطقای چرت یکی مثل تو JL داره موفق میشه خودش گویای همه چیز هست!یادش بخیر یه سایتی بود که یکسری بچه کنترلش میکردن spidey.ir که فکر کنم خودتم یکی از ادمیناش باشی با توجه به منطقت از لوگو dc گرفته تا یکسری شروور که میبافتن از وقتی dc راه افتاده اونام کساد شد وضشون!
خداروشکرم فاکس توافق نکرده گویا و از این ویروس جوکی که مارول تو فیلمای ابرقهرمانی راه انداخت خیالمون راحت شد!یه دهه کمدی بسازی دیگه با ساز و کار سبک طنز اشنا میشی طبیعی هستش که مارول فیلماش کسیو ناراحت نمیکنه تو این دوره ای که کل دنیازرو غم گرفته منتقدم جزو مردمه بالاخره نیاز به فیلم طنز داره دلش باز بشه دیگه:D
توجه کرده باشی الان هر فیلم کمدی که حتی چرتم باشه فروشش بالاست!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
همینکه برخلاف منطقای چرت یکی مثل تو JL داره موفق میشه خودش گویای همه چیز هست!یادش بخیر یه سایتی بود که یکسری بچه کنترلش میکردن spidey.ir که فکر کنم خودتم یکی از ادمیناش باشی با توجه به منطقت از لوگو dc گرفته تا یکسری شروور که میبافتن از وقتی dc راه افتاده اونام کساد شد وضشون!
خداروشکرم فاکس توافق نکرده گویا و از این ویروس جوکی که مارول تو فیلمای ابرقهرمانی راه انداخت خیالمون راحت شد!یه دهه کمدی بسازی دیگه با ساز و کار سبک طنز اشنا میشی طبیعی هستش که مارول فیلماش کسیو ناراحت نمیکنه تو این دوره ای که کل دنیازرو غم گرفته منتقدم جزو مردمه بالاخره نیاز به فیلم طنز داره دلش باز بشه دیگه:D
توجه کرده باشی الان هر فیلم کمدی که حتی چرتم باشه فروشش بالاست!

یک پست به من نشون بده که من گفته باشم JL موفق نمی شه
اگر نشون دادی حرف می زنیم، اگر نه همگی خوشحال می شیم بیش از این حجویات و توهمات شما رو توی تاپیک نبینیم، چون کلا حرف های شما به درجه والایی از شعر رسیده که اصلا نمی شه خوندش چه برسه به این که بخوای ریپلای اشم بکنی، با اختلاف شماره یکی توی این تاپیک از این جهت

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یک پست به من نشون بده که من گفته باشم JL موفق نمی شه
اگر نشون دادی حرف می زنیم، اگر نه همگی خوشحال می شیم بیش از این حجویات و توهمات شما رو توی تاپیک نبینیم
نسبت به شمایی که مارولو با حجویاتت اینجا بت کردی من چیزی نگفتم شما خودت استادی!خود کوین فایگیش اینقدر از شرکتش دفاع نمیکنه که کسی اینجا جرعت نداره برخلاف مارول صحبتی بکنه!
چندروز پیش که خبر فاکس و دیزنی اومد عجیب بود حمله ای از سمتت ایجاد نشد!:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
23368151058112527326_photo_2017-11-13_16-55-02.jpg

میخوان برگردن امیدوارم با همون آرشیو و استراتژیشون تو قرار دادن فیلم ها باشه. هر چند که قضیه کلا مشکوکه و مطمئننا یه چیزی هست چون نایت مووی هم برگشته بعید میدونم مثل سابق بشه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یه دی سی/اسنایدر فنی سال پیش میگفت BvS شاهکار قرنه همین دوستمون امروز میگه یک فیلم شلخته :D تا دیروز لحن شوخی برا بچه ها میدونستن الان WW و JL کلی شوخی و طنز داره :D ولی خب کاش فیلم دارک میساختن نه اینکه فیلم تو شب درست کنند بگند ببینید فیلم دارکه شبیه نقاشی فلان کامیک هم هست :D درکل اینکه MCU و هم DCEU موفق باشند برا فن ها خوبه یه رقابتی هم بوجود میاد که کیفیت بالاتر ببرند ولی خب یه سری همه چیز تو نگاه فن بویانه می بینند و نمیتونند لذت ببرند از چیزی.
و در نهایت امیدوارم دیزنی فاکس نخرید مهم نیست حداقل F4 و X-Men پس بگیره حداقل هرچی آبروی جین گری- روگ و سایکلاپس و مستر فنتستیک و هیومن تورچ و دوستان بردن به جوی برگرده :D والا از هرکی بپرسی X-Men چیه میگه لوگان :| سینگر و رفقا درکل خسته نباشند :D

مثل اینکه دیزنی نمیخواد حالا حالاها این معدن طلایی که گیر آورده رو رها کنه! :D
قراره رایان جانسون (کارگردان The Last Jedi) یه تریلوژی جدید بسازه، در فضایی متفاوت از داستان اصلی. یعنی به جز تریلوژی اصلی که اپیزود دومش به زودی میاد و اون تریلوژی فرعی که یکی از فیلم هاش پارسال اومد، یکی دیگه هم در راه هست با کارگردانی ایشون.
برای من که خبر خوبی بود. هرچقدر هم Star Wars ببینم، باز عطش دیدن چیزهای بیشتری دارم و از اون طرف هم به نظر میرسه خیلی از کار جانسون توی Episode VIII مطمئن هستن که همچین قراردادی باهاش بستن.

رایان جانسون کلا محبوبیت عجیبی داره :D شخصیت جالبی هم داره و درک درست خیلی خوبی هم از مجموعه داره برا همین کسی نمیاد تو کارش دخالت کنه :D ولی The Last Jedi همون موقع که آبرامز فیلمنامش خوند اومد کلی تعریف کرد ازش :D ظاهرا هم نظر دوستان تو دیزنی و لوکاس فیلم خیلی از نمایش فیلم مثبت بوده وگرنه نمیومدن همچین پروژه ای بدند به جانسون مخصوصا که برای اولین بار قرار نیست خانواده اسکای واکر توش باشند و کلا شخصیت هاش جدیده :D حالا من که از زمان Looper ارادت خاصی بهش دارم بنظرم هم گزینه خیلی مناسبیه هست که برای سه گانه جدید انتخابش کردن :D حالا شاید بعد دیدن The Last Jedi نظرم عوض شد ولی خب فعلا با توجه به تریلراش خیلی نظرم مثبته :D

پ.ن: این وسط اوبی وان کنوبی هم تایید کنند :-"

پ.ن2: فکر کنم تریلر هان سولو هم بیاد ولی IW نیاد :D

پ.ن3: من تو کارای پیکسار بیشتر منتظر انیمیشن بعدی پیتر داکترم :( ماشالا یه 7-8 سالی بین هر کارش فاصلس :D پیر شد دیگه :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
واقعا سوپرهیرو ها انقدر فیلماشون جذابه که جبهه خیر و شر تشکیل شده بین دوستان؟
درسته من خیلی سخت به هیجان میام اما واقعا فیلم های ابرقهرمانی یه هیجان مضحک تو خالین.سال های دورتر یکی مثل جکی چان یه نفری یه لشگر آدم رو ناکار میکرد ولی سر صحنه هاش پلک نمیزدی چون میدونستی تک تک صحنه هاش توسط یه انسان واقعا اجرا شده و چقدر هم به دلت مینشست.حتی آرنولدها و رمبوها و ... هم به مراتب قابل درک تر و جذاب تر بودن و حس و انرژی خیلی بهتری میگرفتی ازشون.الان یه مشت سی جی آی بهم میپرن و غیب میشن و لیزر میزنن و ... کلی هم هوادار دو آتیشه دارن! :/
خدا پدر نولان رو بیامرزه که با دارک نایتش گفت اینا همش چرت و پرته و سوپرهیرو و ابرقهرمان کیلو چند
نمیدونم چندتا کمیک دیگه دارن خاک میخورن که نوبتشون شه بیان رو پرده ولی آرزو میکنم زودتر این سوپرهیروها گورشون رو گم کنن بلکه سینما یه نفسی بکشه

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
23368151058112527326_photo_2017-11-13_16-55-02.jpg

میخوان برگردن امیدوارم با همون آرشیو و استراتژیشون تو قرار دادن فیلم ها باشه. هر چند که قضیه کلا مشکوکه و مطمئننا یه چیزی هست چون نایت مووی هم برگشته بعید میدونم مثل سابق بشه.
اینکه از همون موقع که سایتشون داون شد زده بودن coming soon. چیزه جدید نیست که الکی جو میدین! :/

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
اقا از موقعی تاینی رفته دیگه فیلم دیدنم مثل قیل نشده.
اقا یکی محض رضای خدا یک سایت به درد بخور و مطمئن با سرور خوب معرفی کنه که از این حالت در بیایم.
اصلا از دستم رفته کدوم فیلمها کیفیت خوب اومده و یا ریلیزشون کی هست!

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اقا از موقعی تاینی رفته دیگه فیلم دیدنم مثل قیل نشده.
اقا یکی محض رضای خدا یک سایت به درد بخور و مطمئن با سرور خوب معرفی کنه که از این حالت در بیایم.
اصلا از دستم رفته کدوم فیلمها کیفیت خوب اومده و یا ریلیزشون کی هست!
الان سایت dibamovie خیلی خوبه. نایت موی داغون شده.

• Like
Reactions: masoud101

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اینکه از همون موقع که سایتشون داون شد زده بودن coming soon. چیزه جدید نیست که الکی جو میدین! :/
نه یه مدتی بود کلا دسترسی به سایتشون قطع شده بود به هر حال چند روز پیش تو کانالشون اعلام کردند به زودی بر می گردن. ولی بهتره امیدوار نباشیم دیگه امیدی نیست که مثل سابق فعالیت کنن.
پ.ن: من کلی فیلم تو واچ لیستم ذخیره کرده بودم خیلی هاشونو یادم نمیاد لیست همونا رو برگردونن من راضیم :D

• Like
Reactions: arash1996

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
میخواین بحث کنین ، بحث کنین .
اما رعایت ادب رو فراموش نکنید .
واقعاً نمیتونید بدونه توهین کردن به همدیگه 4 کلمه صحبت کنید با هم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر