PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اصلا دلیلت منطقی نیست مگه بازی فقط گرافیکه:| یا فقط داستان:| خب اگه به داستانه که همه میفهمیم داستان بازی چیه:| الان اویل 2 رو بدون تغییر گیم پلی بدن بیرون اگه متاش بالتر از 50 شد!
همون داوود قفس هم تو بازیاش یه چیزی به نام گیم پلی میذاره:D
این که شما حتی حاضری بدون گیم پلی بخری چون فن تعصبی بازی هستی منتقد جماعت یا بقیه گیمرا که اینطوری نیستن:D
داداش شما یا خودتو زدی به اون راه یا کلا توی اون راهی. اینی که من گفتم یه مثال بود برای شما جماعت متا باز وگر نه مگه ممکنه بازی بدونه گیم پلی بیاد و بازم یه مثال بود تا دوستان بدونن این بازی(یا بهتر بگم اثر هنری) اینقدر شاهکار هست که بدونه گیمپلی هم میترکونه پس اینقدر نگران نوبتییا اکشن بودنه گیم پلی نباشین و اینم بگم که این بازی هست و نیست آبروی اسکواره پس مطمن باش هرچی داره برای این بازی میزاره تا هم فن قدیمی هم منتقدا و هم گیمرای جدیدو راضی کنه

• Like
Reactions: Cait Sith

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
داداش شما یا خودتو زدی به اون راه یا کلا توی اون راهی. اینی که من گفتم یه مثال بود برای شما جماعت متا باز وگر نه مگه ممکنه بازی بدونه گیم پلی بیاد و بازم یه مثال بود تا دوستان بدونن این بازی(یا بهتر بگم اثر هنری) اینقدر شاهکار هست که بدونه گیمپلی هم میترکونه پس اینقدر نگران نوبتییا اکشن بودنه گیم پلی نباشین و اینم بگم که این بازی هست و نیست آبروی اسکواره پس مطمن باش هرچی داره برای این بازی میزاره تا هم فن قدیمی هم منتقدا و هم گیمرای جدیدو راضی کنه
حرف من جنبه تیکه انداختن بهت رو داشت خودت هم خوب میدونی اینو وگرنه هر کسی میفهمه بازی بدون گیم پلی اسمش بازی نیست:D
ولی داداش یه بازی بهترین داستان ممکن رو هم داشته باشه گیم پلیش اشغال باشه(نسخه xv) کسی ازش استقبال نمیکنه همون کالاف هم گیم پلیش داره نگهش میداره نکنه فکر کردی داستانشه:|
بعدشم چرا حرفتو عوض میکنی من که ندیدم حرفی از جامعه گیمری زده باشی خودتو اوردی وسط:D
درکل امیدوارم یه گیم پلی درست حسابی رو نشون بدن به ملت

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
ولی داداش یه بازی بهترین داستان ممکن رو هم داشته باشه گیم پلیش اشغال باشه(نسخه xv)
ریعلی؟
XV آگه گیمپلیش نبود که کسی لعنت هم بهش نمی فرستاد.افتضاح ترین نریتیو و داستان کل سری را داره XV

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
حرف من جنبه تیکه انداختن بهت رو داشت خودت هم خوب میدونی اینو وگرنه هر کسی میفهمه بازی بدون گیم پلی اسمش بازی نیست:D
ولی داداش یه بازی بهترین داستان ممکن رو هم داشته باشه گیم پلیش اشغال باشه(نسخه xv) کسی ازش استقبال نمیکنه همون کالاف هم گیم پلیش داره نگهش میداره نکنه فکر کردی داستانشه:|
بعدشم چرا حرفتو عوض میکنی من که ندیدم حرفی از جامعه گیمری زده باشی خودتو اوردی وسط:D
درکل امیدوارم یه گیم پلی درست حسابی رو نشون بدن به ملت
حالا در هرصورتی فینال فاتزی بازی نیست که بشه مثل بقیه بازی ها بهش گیر داد چون فن خاص خودشو داره و این فن ها اگه از شماره ای مثل xv انتقاد کنن در کنارش بازیشم میکنن و هیچ وقت نمیشه از روی فروشش یا متاش بگی بازی خوبی یا فینال خوبی نبود و شما هم اگه فینال باز نیستی و فقط دنبال یه بازی خوب با توجه به معیارهای خودتون هستی ممکنه یه شماره فینال شمارو راضی کنه یه شماره نه

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
Final Fantasy VII Remake development shifts from external cooperation to internal focus

مثل اینکه همه کاره بازی اسکور Business Division 1 شده و دلیل این کار هم گفتن میخوان روی بازی تمرکز کامل داشته باشن و از کیفیت بازی مطمئن بشن
پ.ن معلوم نیست که CyberConnect2 تو ساخت بازی کمک میکنه یا نه

مثل اینکه اسکور Naoki Hamaguchi رو به عنوان رهبر بازی (project lead) (همه کاره) انتخاب کرده که قبلا روی ( main programmer of Lightning Returns: Final Fantasy XIII و project lead on Mobius Final Fantasy)
کار کرده
الان اینطوری شده:
استدیو: اسکور Business Division 1
رهبر پروژه: Naoki Hamaguchi
تهیه کننده:Yoshinori Kitase
کارگردان:Tetsuya Nomura
نویسنده:Kazushige Nojima

-------------------------------------------------------
اینو یادم رفت بگم تایید شد کارگردان Mobius توریاما بوده :D:D

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
Final Fantasy VII Remake development shifts from external cooperation to internal focus

مثل اینکه همه کاره بازی اسکور Business Division 1 شده و دلیل این کار هم گفتن میخوان روی بازی تمرکز کامل داشته باشن و از کیفیت بازی مطمئن بشن
پ.ن معلوم نیست که CyberConnect2 تو ساخت بازی کمک میکنه یا نه

مثل اینکه اسکور Naoki Hamaguchi رو به عنوان رهبر بازی (project lead) (همه کاره) انتخاب کرده که قبلا روی ( main programmer of Lightning Returns: Final Fantasy XIII و project lead on Mobius Final Fantasy)
کار کرده
الان اینطوری شده:
استدیو: اسکور Business Division 1
رهبر پروژه: Naoki Hamaguchi
تهیه کننده:Yoshinori Kitase
کارگردان:Tetsuya Nomura
نویسنده:Kazushige Nojima
بازیو کامل منتقل کردن به BD1. فقط یه سوال برا من پیش میاد، این همه آدم تو اسکویر هست، بعد لید پروژه را گذاشتن مین پروگرمر LR؟ :|
به خاطر حجم پروژه داشتن با یه تعداد از استدیو های خارج از اسکویر از جمله CC2 همکاری می کردن که احتمالا به نتیجه دلخواه نرسیدن و کلا بازیو منتقل کردن به BD1 که خب خبر واقعا خوبیه. چون با اینکه احتمالا زمان ساخت بازی زیاد تر میشه، اما بازی زیر نظر فقط یه استدیو ساخته میشه و احتمال اینکه یه چیز قمر در عقرب از آب بیاد کمتره :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
تو مصاحبه جدید نومورا با فامیتسو اشاره شده که با اینکه بعضی از بخش های FFVII Remake پیشرفت بیشتری نسبت به Kingdom Hearts 3 داشته ( به عنوان نمونه کات سین ها ) ولی بعیده که فعلا خبر جدیدی از بازی منتشر کنن که به علت تغییر وضعیت ساخت بازیه ( منتقل شدنش به بخش داخلی کمپانی و ... )
  • “Although there are parts [of Final Fantasy VII Remake] further along than Kingdom Hearts III, such as cutscenes, it is unlikely we’ll share information for a while as we switch from mainly external to mainly internal development.”
گفته که دلیل اینکه Naoki Hamaguchi رو به عنوان رهبر پروژه انتخاب کردن این بوده که از اول عضوی از ساخت این ورژن و همچنین Business Division 1 بوده در حالی که نومورا عضو این بخش نیست و همچنین این مورد برای Tai Yasue از Business Division 3 هم صدق میکنه .
  • “[Project lead] Naoki Hamaguchi has been a part of this from the beginning and is a member of Business Division 1.”
  • “I, on the other hand, am not a member [of Business Division 1], so the person who is putting Business Division 1 in order concerning Final Fantasy VII Remake is Hamaguchi.”
  • “Similarly, there is Tai Yasue of Business Division 3. In that sense. I am sort of like a cross-sectional mercenary not tied to a Business Division.”
عضو این بخش ها نبودن باعث میشه دست نومورا برای کار کردن باز باشه و بتونه پیشنهادهای بقیه کمپانی ها رو هم قبول کنه .
  • “If I belonged to a Business Division, I would basically be working full-time at that Business Divison, so it’s a system that lets me take on various jobs, including requests from other companies.”

Kingdom Hearts III has less Disney worlds than Kingdom Hearts II; Final Fantasy VII Remake further along in some areas - Gematsu

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
من همه عمرم درگیر FF و SE بودم اما هنوز از سیستم کاری اینا سردر نیاوردم و کلا مشخص نیست دارن اون تو چه غلطی میکنن. دقت کنید اصولا هر خبری هم که از وضعیت ساخت پروژه هاشون به گوش میرسه بده! یا ر..ن، یا گند زدن، یا حذف شده، یا یکیو انداختن بیرون، یا یکی رفته اون یکی امده، یکی شاکیه.... شرکت نیست که، دیوونه خونس.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من همخ عمرم درگیر FF و SE بودم اما هنوز از سیستم کاری اینا سردر نیاوردم و کلا مشخص نیست دارن اون تو چه غلطی میکنن. دقت کنید اصولا هر خبری هم که از وضعیت ساخت پروژه هاشون به گوش میرسه بده! یا ر..ن، یا گند زدن، یا حذف شده، یا یکیو انداختن بیرون، یا یکی رفته اون یکی امده، یکی شاکیه.... شرکت نیست که، دیوونه خونس.
بعد از رفتن ساکاگوچی اینا ضعف مدیریت و کنترل پروژه شدیدی رو دچارش شدن ... یعنی ضعف مدیریت ناتوانی در تصمیم گیری ! هدف گذاری نا مشخص ... اعمال سلیقه های شخصی داره تو این شرکت بیداد میکنه .!

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تاريخ انتشار بازي مشخص نشده؟ يه جا ميگن قراره اسكوار به مناسبت 20 سالگيش، همرو سورپرايز كنه و تو همين ماه دسامبر امسال بدش بيرون، ولي بعضي خرده فروشي ها گفتن احتمالا 15 ژوين 2018 مياد.

• Like
Reactions: se.phi.roth

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان تاريخ انتشار بازي مشخص نشده؟ يه جا ميگن قراره اسكوار به مناسبت 20 سالگيش، همرو سورپرايز كنه و تو همين ماه دسامبر امسال بدش بيرون، ولي بعضي خرده فروشي ها گفتن احتمالا 15 ژوين 2018 مياد.

یعنی کل صنعت گیم و مارکتینگ رو با این حرفا بردی زیر سوال D:

بدون هیچ خبر و تبلیغاتی بیان یهویی بازی رو بدن بیرون بگن " سورپراااااااایز " ؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
بازی فعلا تو برزخ تولیده. هیچ خبر خاصی هم ازش نیست. نه تاریخ انتشار نه تریلر نه هیچ چیز دیگه.
به نظر من در بهترین حالت اواخر ۲۰۱۸/اوایل ۲۰۱۹ میاد.
این سورپرایز و ... هم کاملا بی معنیه. اینا میخوان یه پورت ۱۵ رو موبایل بدن ۶۰ تا تریلر میدن بیرون. بعد ۷ را که این همه وقت و هزینه میبره را بیان همینجوری بدن بیرون ملت سورپرایز بشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر