امتیازات Star Wars Battlefront II

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
73951

Developer : EA DICE
Publisher : Electronic Arts
Engine : Frostbite 3
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
release date : November 17, 2017​
-----------------------------------------------------------
Hobby Consolas : 91
We Got This Covered : 90
Areajugones : 90
Everyeye.it : 86
COGconnected : 86
t's clear that the developers have been paying close attention to player feedback, as this feels like a significant improvement over the previous entry in the series. Major additions like the single-player campaign, the revamped Star Card system and the streamlined game modes all make for a much more robust moment-to-moment playthrough. There's still room for improvement with the loot box system, but it's already been fixed once, and there's every chance that it's only going to get better. The look and feel of Star Wars has been expertly captured in every inch of this game, while the battles are a faithful homage to the most exciting conflicts in the entire series.​
Atomix : 85
JeuxActu : 85
SpazioGames : 85
XGN : 85
Multiplayer.it : 83
3DJuegos : 80
Meristation : 80
GamingTrend : 80
Gameblog.fr : 80
Star Wars Battlefront II draws a line from the past of the license. Complete overhaul of the space combat system, disappearance of the walker mode, addition of classes, significant content at the launch, various objectives, addition of a solo campaign. Everything we have expected in the first one is finally here. Only the cash shop and the feeling of shooting (little bit spineless) are problems. Despite that we have in front of us a complete Star Wars game, especially with best the SW space combat since the X-Wing series.​
DarkStation : 80
Star Wars Battlefront II improves on the original with more maps and heroes, but there are fewer modes, and the online gameplay may waver over time for some. Regardless, the core gameplay is solid, and the new Galactic Assault is excellent. The single-player content is still slim, but the campaign is nonetheless a great inclusion that adds more than you’d think to the official canon. I’m not a huge fan of the Loot Crates, though I’d live with it for the promised free DLC, the first of which has content from The Last Jedi. Still, in a perfect world, Star Cards would be fairer to obtain and unlocking heroes wouldn’t be such a grind. EA plans to keep tweaking the game post launch and adding content through Live Service, and I’m intrigued to see how the game evolves over time. Overall, Star Wars Battlefront II isn’t a shooter for everybody, but it’s a must-have for fans. Indeed, the Force is strong with this one.
GamesRadar+ : 80
GameSpace : 80
GameCrate : 73
Polygon : 70
Cheat Code Central : 70
PlayStation LifeStyle : 70
InsideGamer.nl : 70
EGM : 70
Post Arcade (National Post) : 70
Digital Trends : 70
IGN : 65​
Battlefront 2 does a lot of things right, offering a Star Wars experience that’s stunning to look at and wonderfully faithful to the source material, but it stumbles hard on the delivery. The campaign is amusing but scatterbrained, and worse, in multiplayer the randomized progression systems are downright hostile toward its players. EA has already made two big adjustments to this system in the week leading up to launch alone, and we can only hope that more significant changes are on the way. But right now, the Star Cards system’s frustrating progression is actively driving me away from the multiplayer battles.

GameSpot : 60​
Despite the removal of the microtransactions, player progression is still largely tied to the randomized loot boxes--mitigating player agency and choice in multiplayer.
Metro GameCentral : 60
AusGamers : 60
Shacknews : 60
Game Revolution : 50
M3 : 50

Metacritic(PS4) : 69​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب انتظار نداشتم همین اول کار متای بازی حتی عدد 80 رو هم ببینه:)) البته من انتظارم رو 85 به بالا بود قبل از جریان پرداخت های درون بازی و میدونستم که منتقدها هم حسابی میکوبنش:D
سایت هایی مثل ign که همین الانش گفتن 70 میدیم نقد گیم اسپات هم که همینو میگه و گفته فعلا 6, پالیگان که خیلی شیک اعلام کرد سر جریان لوت باکس ها بالاتر از 7.5 نمیدم(حالا شما رو 5 حساب کن:D) مسلما متای بازی میاد پایین همین الان بازی کلی نمره زرد گرفته که ثبت نشده که اکثریتشون بزرگترین مشکل بازی رو پرداخت های درون بازی دونستن
ولی دوستان فعلا همین متای 80 تو ذهنتون بمونه چون کیفیت بازی بیشتر از نمره 80 هم هست در خریدش شک نکنید<:-P

آخرین ویرایش:

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
خب انتظار نداشتم همین اول کار متای بازی حتی عدد 80 رو هم ببینه:)) البته من انتظارم رو 85 به بالا بود قبل از جریان پرداخت های درون بازی و میدونستم که منتقدها هم حسابی میکوبنش:D
سایت هایی مثل ign که همین الانش گفتن 70 میدیم نقد گیم اسپات هم که همینو میگه و گفته فعلا 6, پالیگان که خیلی شیک اعلام کرد سر جریان لوت باکس ها بالاتر از 7.5 نمیدم(حالا شما رو 5 حساب کن:D) مسلما متای بازی میاد پایین همین الان بازی کلی نمره زرد گرفته که ثبت نشده که اکثریتشون بزرگترین مشکل بازی رو پرداخت های درون بازی دونستن
ولی دوستان فعلا همین متای 80 تو ذهنتون بمونه چون کیفیت بازی بیشتر از نمره 80 هم هست در خریدش شک نکنید<:-P
این همه نوشتی که سایتا گفتن پرداختای درون بازی! داره بعد میگی در خریدش شک نکنید ؟!

• Like
Reactions: IMANOKA

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
این همه نوشتی که سایتا گفتن پرداختای درون بازی! داره بعد میگی در خریدش شک نکنید ؟!
من با پرداخت های درون بازی مشکلی نداشتم تا حالا هرچی بازی که پرداخت درون برنامه ای داشته بدون خرج کردن حتی یک سنت اکثریت ایتم ها رو بدست اوردم دیگه این روند داره میشه جهانی حتی راکستار هم داره میره تو همین کار چه بخواین چه نخواین باید باهاش کنار بیاین
من ترس اصلیم گیم پلیی و بخش مولتی بود که اکثریت نقدها و پیش نویش هایی که هم امروز و دیروز خوندم اشاره کردن که هسته گیم پلی بازی و بخش مولتی نه تنها برای طرفدارای این سری عالی نیست بلکه فوق العادست
بعدشم من نگفتم که همین الان برید بازی رو بگیرید بعضی از سایت ها اشاره کردن باوجود پرداخت هایه درون برنامه ایه بازی ممکنه این قیمت ارزش نداشته باشه شما هم صبر کن شد 30 دلار بگیر یا صبر کن رو اکسس رایگان بشه بعد بگیر:D
منظور من این بود بازی مشکلی از لحاظ گیم پلی نداره یا تکراری شدن و کسی که می خواد بازی رو بگیره با خیال راحت بگیره

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اینجوری که اکثر منتقدا نوشتن بخش تک‌نفره بازی ۴ ۵ ساعت بیشتر نیست و با این‌که گیم‌پلی خوب و لذت‌بخشی داره ولی داستانش بعد از یه شروع خوب سریع تکراری و کلیشه‌ای میشه، در کل یه نظر میاد با این‌که کمپین بازی لذت‌بخش و قابل قبوله ولی چیز جدید و خارق‌العاده‌ای نیست!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینجوری که اکثر منتقدا نوشتن بخش تک‌نفره بازی ۴ ۵ ساعت بیشتر نیست و با این‌که گیم‌پلی خوب و لذت‌بخشی داره ولی داستانش بعد از یه شروع خوب سریع تکراری و کلیشه‌ای میشه، در کل یه نظر میاد با این‌که کمپین بازی لذت‌بخش و قابل قبوله ولی چیز جدید و خارق‌العاده‌ای نیست!
همین کممین هم با فشار طرفداران اضافه کردن یکی از کارکنانشون میگفت ما نظر طرفدارا بلاخره توجه میکنیم یکی از خواسته هاشون همین کمپین و Co Op بوده

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یک خبر خوب
بلاخره واکنش شدید مردم تو سایت reddit جواب داد و بعد از توجیح احمقانه EA بلاخره سر عقل اومدن
Change will be a Constant in Star Wars Battlefront II
الان قیمت هیروهای گرون قیمت:D از 40000 شده 15000 و بقیه به 10000 و 5000 کاهش پیدا کردن:x<:-P

• Like
Reactions: m.a.t and HIGH DEVS

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
البته هنوز کاربرا اعتقاد دارن بازی pay to win هست مخصوصا در خصوص لوت باکس ها ولی باز همین جریان میتونه تو نمره ای که منتقدها قراره بدن تاثیر مثبت بذاره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
قسنگ منتقدها انگار شمشیر کشیدن برای EA نقد میخونی طرف ۵ داده میگه بازی عالیه مولتیش پیشرفت کرده و.. بعد پرداخت درون برنامه شرماوره ولی بازی عالیه !
اون ۶ داده بخش تک نفره متوسط ولی مولتی عالیه ولی پیشرفت توش پیچیده اس و ۶ !
کلا انگار EA یک ذهنیت منفی واسه سایت ها ایجاد کرده

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
یک خبر خوب
بلاخره واکنش شدید مردم تو سایت reddit جواب داد و بعد از توجیح احمقانه EA بلاخره سر عقل اومدن
Change will be a Constant in Star Wars Battlefront II
الان قیمت هیروهای گرون قیمت:D از 40000 شده 15000 و بقیه به 10000 و 5000 کاهش پیدا کردن:x<:-P
EA changed lowered hero requirements but lowered campaign earnings by 75%
ظاهر گرفتن کردیت رو هم کم کرده

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
EA changed lowered hero requirements but lowered campaign earnings by 75%
ظاهر گرفتن کردیت رو هم کم کرده
دقیق این جریان رو نمیدونم تو متن خبر سایت EA هم به این جریان اشاره نکرده ولی بر اساس نوشته شما مقدار کردیتی که بعد از اتمام بخش داستانی بدست میاوردی کاهش پیدا کرده که اصلا چیز مهمی نیست
بعدشم یه خورده غیر عقلانی میاد یعنی هم کردیت مورد نیاز برا هیروها رو کاهش بده هم کردیتی که تو بخش مولتی بدست میاری؟ خب این که فرقی نمیکنه من که فکر نمیکنم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
AusGamers : 60
As a Star Wars fan, Battlefront II is disappointing. As a Battlefront (2015) apologist, it’s sad to see that familiar sins have popped up again, and questionable design decisions mar the fun parts: the campaign, split-screen versus, Heroes vs Villains, Starfighter Assault, and those rare fair fights on Galactic Assault. There’s a good game buried somewhere beneath too many cons. I just hope that Motive, Criterion, and DICE can right the starship before too many players launch their escape pods.
متا رفت رو 79:D
دیگه از الان به بعد نمره زردها میان میریم که متا برسه به 74:))

• Like
Reactions: m.a.t

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
حالا چرا شما اینقدر خوشحالی؟؟؟:-?:-?:-?

نکنه بازی حرکتی با شما انجام داده....:-":D:-"
من خوشحال نیستم تازه خودم پری اوردرش کردم:D منتظرم تا جمعه بازیش کنم برا من همون عالی بودن بخش مولتی بس بود که مثل این که همه با بخش مولتی حال کردن
فقط برام خنده داره که یک شرکت بزرگ مثل EA چطوری با یک پرداخت درون برنامه ایه غیرمنصفانه گند میزنه به بازی عالی و باکیفیتی که داره ارائه میده و از اون بدتر چرا باید منتظر واکنش های کاربرا باشه تا تغییرات رو ایجاد کنه
اینا خنده نیست برادر گریس:D
من دارم اینجا فقط سعی میکنم اون جو منفی رو از بین ببرم تا به بقیه کاربرا نشون بدم به غیر از پرداخت درون برنامه ای اکثریت ویژگی های بازی عالیه:-":D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: wii baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر