Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
منم از صبح پای بازی بودم سعی کردم قشنگ بازی کنم بعد نظرم رو در موردش بد
اول بگم این نظر منه و شخصی
ریز نمیشم در بازی
بازی برای کسی که طرفدار این سبک کاملا راضی کننده است و میتونید خیلی از بازی لذت ببرید
مسابقات هیجانی ..... هندلینگ خوب ( این بازی شبیح ساز نیست پس نیاید مقایسه اش کنید)
شاید یکی از مسابقات خوبش قسمت آف رود هست که فوق العاده خوب و هیجانی است ( ساعتها دوست دارید توی مسابقات این بخش شرکت کنید توی جاده ای خاکی و پستی بلندی اون با سرعت حرکت کنید)
ریسهای خوب و هوش مصنوعی خوب ( مسابقات هیجان لازم رو داره)
شاید تنها ضعفی که میشه بهش گرفت پلیسهای معمولی این بازی هست که البته به شخصه من باهاش مشکلی ندارم و البته هنوز به اون پلیسهای سمج نرسید
قسیمت انلاین را هم بازی کردم خیلی راحت جوین و میشه بازی کرد بدون کوچکترین لگ با دوستان خودم وارد قسمت انلاین شدیم خیلی راحت بازی کردیم و لذت بردیم
کلا بگم بازی کاملا منو راضی نگه داست و خیلی سرگرمم کرد
چرا کسی نمیگه بازی چند ساعته؟ داستانیش تموم شه بازم مسابقات برای بازی کردن داره؟ یا نه کلا مپ تموم میشه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
چرا کسی نمیگه بازی چند ساعته؟ داستانیش تموم شه بازم مسابقات برای بازی کردن داره؟ یا نه کلا مپ تموم میشه

نه داداش. بازی که تموم شد میتونی راحت بری بگردی و درلیکتا رو پیدا کنی و ماشین بیلد کنی و تموم کارایی که میگه رو 3 ستاره کنی و ... خستت نمیکنه بعد از تموم شدن بازی هنوز کلی کار هست انجام بدی.
بخش داستانی تقریبا 15 تا 20 ساعت.
اون مورد اول منفی که گفتید تقریبا چند ساعت طول میکشه برای رسوندن یه ماشین به سطح مناسب؟
بستگی داره به ماشینتون. مثلا درلیکتا زرنگ باشید 2 تا 3 ساعت گرفتن همه کارتاش با لول مناسب طول میشکسه.
بقیه ماشینا که تقریبا از لول 290 بخواید برسونید 399 ، 1 ساعت هر کدوم.
هایپر کارها که کلا 15-30 دقیقه :D
بهترین راه هم اینه که کارتای اولیش چون ارزونه بخرید. بعد باهاشون ریسای 1 دقیقه ای برید و هی کارتاتونو آپگیرد کنید و دیگه اون آخر دست Lock and Roll کنید.:D

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اگه واقعا بازی طولانی باشه بدم نمیاد یه تستی بزنم. کسی دیسکشو دست دوم داره یا اکانت ظرفیت عادی؟ چون هوم کردن من پر شده تا یه سال نمیتونم اکانتی هوم کنم. بیاد قیمتشو بهم پ خ کنه

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
اگه واقعا بازی طولانی باشه بدم نمیاد یه تستی بزنم. کسی دیسکشو دست دوم داره یا اکانت ظرفیت عادی؟ چون هوم کردن من پر شده تا یه سال نمیتونم اکانتی هوم کنم. بیاد قیمتشو بهم پ خ کنه

اگه عشق ماشین باشی و با رفیقات بازی کنی بدون حالا حالا ها سرگرمی :D تو اسپیدلیست ماشینا رو میبینی هی وسوسه میشی بخری و تیونینگشون کنی =P~ عذاب آوره :((

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

با ساپورت صحبت کن بگو ظرفیت هوم من در سال پر شد لطفا برام ریست کنید ردیف میکنند

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
فعلا پول ندارم تهیه اش کنم اما کلیپایی که تو یوتیوب دیدم لذت بردم
من کلا عاشق اسپرت کردن ماشین هستم
نسخه 2015 که داشتم فقط اسپرت میکردم میرفتم تو خیابونا میچرخیدم حیف که ردش کردم رفت
الانم رو پی سی بازی Need for Speed - Hot Pursuit نصب کردم کفم بریده ، این بازی چرا اینقدر عالیه مخصوصن محیط بازی و ماشینهاش
از خودم متعجبم چرا تو این سالها تجربش نکرده بودم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
فعلا پول ندارم تهیه اش کنم اما کلیپایی که تو یوتیوب دیدم لذت بردم
اگر واقعا متای بازی روی فروش فعلیش تاثیر مستقیم و منفی بزاره قطعا همین جمعه که بلک فرایدی شروع میشه و یا نهایت آذر برای تخفیف های کریسمس ، قطعا آف خوبی بازی میخوره و علاقمنداش و یا کسایی که فکر میکنن 60 دلار زیاده واسش میتونن اون موقع تهیش کنن

• Like
Reactions: amir_k2m

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
هرچی توی بازی بیشتر پیش میرم خیلی برام جذابتر میشه
پیدا کردن ماشینهای قراضه:)) برای خودش جذابیت خاصی دار و پیدا کردن ایتمهای برای این مشاینها هم داستانی خودش رو داره
من نمیخوام بیش از حد جو زده بشم ولی واقعا بازی جذاب و زیبا شده من تقریبا مطمعنم اگر طرفدار این بازی هستید از بازی لذت میبرید
بخش درگ هم عالیه ...........
موسیقی توی این بازی واقعا انتخابهای خوبی براش شده.. موزیکهای خوبی در داخل بازی قرار داده شده
...............
من نمیگم الان 60 دلار پای این بازی بدید ولی حتما چه امروز چه احتمالا توی تخفیفاتی که خواهد خود خریداری کنید بازی رو و از این بازی لذت ببرید

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها اگه دیسک بازی رو بگیرم فعلا بازی کنم بعد که تخفیف خورد تو اکانت ریجن۱ بازی رو دیجیتالی بخرم میشه از ادامه سیو دیسک برم؟ دیسک باید ریجن ال باشه یا ریجن ۲ هم میشه؟

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بچه ها اگه دیسک بازی رو بگیرم فعلا بازی کنم بعد که تخفیف خورد تو اکانت ریجن۱ بازی رو دیجیتالی بخرم میشه از ادامه سیو دیسک برم؟ دیسک باید ریجن ال باشه یا ریجن ۲ هم میشه؟

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
دیسک بازی باید ریجن ال باشه چون ریجن اکانتت یکه

• Like
Reactions: abt

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام دوستان به اعتقاد من اندرگراند 2 بهترین نیدفور اسپیدی بود که بازی کردم و کلی باهاش خاطره دارم به نظرتون این نیدفوراسپیدم بگیرم سرگرم کنندست؟ سوال بعدی این که حجم اپدیت چه قدر؟

Sent from my ASUS_Z00LD using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر