قسمت تکنفره بازی For Honor همیشه آنلاین است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
anfx_for-honor-always-online-399x507.jpg

نیاز به آنلاین بودن برای قسمت تکنفره بازی ها همیشه موردی حساس و بحث برانگیز بوده است، پس از مشکلات فراون بازی هایی مانند Sim City در این سالهای اخیر، شرکت های بازی سازی از قرار دادن اتصال به اینترنت برای استفاده از بازی های تکنفره خودداری کرده اند.
اخیرا تغییر متن بر روی Box بازی Ubisoft توجه خیلی ها را به خود جلب کرده که بر روی سایت Amazon دیده شده است. اضافه شدن "نیاز به اینترنت دائمی" سایت Powerupgaming را بر این داشت تا از Ubisoft درخواست اطلاعات بیشتر کند:
"بازی For Honor یک تجربه کاملا آنلاین است. مقداری از پیشرفت ها و Unlock ها در بازی بین قسمت چند نفره و تکنفره مشترک است که بر روی سرور ها قرار می گیرد. بازی کنان برای استفاده از بازی باید در همه حال آنلاین باشند".
با این وجود، زمان چندانی نمی گذرد از اینکه Ubisoft کاملا واضح گفته بود که بازی قسمت افلاین برای تکنفره را خواهد داشت. در کنار مصاحبه ها، این مسئله در قسمت توضیحات بازی روی استیم و Uplay ذکر شده بود:
"با دوستان و یا تنها بجنگید. قسمت تکنفره جذاب افلاین و چندنفره آنلاین".
البته این تنها موقعی نیست که Ubisoft نظر خود را در مورد امکانات ارائه شده در بازی عوض کرده. زمانی Ubisoft از قسمت چندنفره Split screen صحبت کرده بود که بعد از مدتی به به دلیل جلوگیری از تکه تکه شدن تیم و تمرکز بر روی قسمت چندنفره، کنسل شد.

For Honor To Be Always Online, Despite Promising Otherwise

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
@Dante Never Cry
خوب فروم های خارجی هم خیلی فرقی با اینجا ندارن، ملتی که می خوان اطلاعات دارن، ملتی که می خوان گیر بدن هم در همه حال وضعشون معلوم هست! شما همین الان برو توی نقدهای استیم بازی های یوبی نگاه کن، ببین اکثرشون چرا امتیاز منفی می دن!

در مورد بخش داستانی منم می گم هنوز چیزی مشخص نیست، شاید واقعا چیز جالبی نباشه یا برعکس خیلی هم خوب باشه، اما اینکه می گم نکات منفی همیشه دیده می شه همین هست! در مورد یوروگیمر من چندتا پست بالاتر گفتم! الان هم لینک اون مطالب از PC Gamer و Gamerant و Gamesradar رو پیدا کردم می دم اینجا! مثلا نظر PC Gamer هم مثبت نیست، اما حداقل ذکر می کنه تا اینجای کار! اما یوروگیمر قشنگ پرونده رو می بنده! شما حتی ویدیو خود یوروگیمر هم ببینی که 25 دقیقه هست متوجه ایرادات مسخره ای که می گیره می شید!

For Honor's new Elimination mode provides brilliant hero moments | PC Gamer

Stealth assassinations and chases on horseback: highlights from For Honor's campaign | GamesRadar+

Preview: For Honor’s Single Player Campaign Defies Expectation

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
کسی میدونه چرا بازی در هفته رایگان انلاینش پلیر پیدا نمیکنه اصلا نمیشه بازی کرد..... از اولش تا الان یکبار هم نتونستم بازی کنم..........قبلا تو هفته رایگانش راحت بازی میکردم.........
بازی Tom Clancy's The Division هم که اورجیناله اونم تو بازی نمیره یعنی مشکل چی میتونه باشه .....

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کسی میدونه چرا بازی در هفته رایگان انلاینش پلیر پیدا نمیکنه اصلا نمیشه بازی کرد..... از اولش تا الان یکبار هم نتونستم بازی کنم..........قبلا تو هفته رایگانش راحت بازی میکردم.........
بازی Tom Clancy's The Division هم که اورجیناله اونم تو بازی نمیره یعنی مشکل چی میتونه باشه .....
احتمالا به خاطر نت شما باشه، ما که بازی کردیم و توی پیدا کردن حداقل مشکلی نداشت، اما بیرون انداختن رو هنوز داریم :D

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
احتمالا به خاطر نت شما باشه، ما که بازی کردیم و توی پیدا کردن حداقل مشکلی نداشت، اما بیرون انداختن رو هنوز داریم :D
کلا با این نت همه بازیهای انلاین رو راحت بازی کردم ....نتم هم سبزه خوبه....خیلی برام عجیبه اولین باره اینجوری میشه......الان شما دارید قسمت انلاین رو بازی میکنید.........بازم میگم عجیبه واقعا انگار جنی شد.......یعنی از چی میتونه باشه منکه تغییری تو چیزی ندادم...........پینگمم هم خوبه
چقدر صبر میکنید برای انلاین........

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کلا با این نت همه بازیهای انلاین رو راحت بازی کردم ....نتم هم سبزه خوبه....خیلی برام عجیبه اولین باره اینجوری میشه......الان شما دارید قسمت انلاین رو بازی میکنید.........بازم میگم عجیبه واقعا انگار جنی شد.......یعنی از چی میتونه باشه منکه تغییری تو چیزی ندادم...........پینگمم هم خوبه
چقدر صبر میکنید برای انلاین........
تقریبا 1 دقیقه طول می کشه تا بازی پیدا کنه به صورت متوسط، با چندتا از دوست ها هم بازی کردم، از این بابت تا الان مشکلی نداشتم واقعا!
البته توی Dominion و Duel، بقیه رو خیلی کم بازی می کنن، برای همین ممکنه یا خیلی دیر پیدا کنه، یا پیدا نکنه!

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
تقریبا 1 دقیقه طول می کشه تا بازی پیدا کنه به صورت متوسط، با چندتا از دوست ها هم بازی کردم، از این بابت تا الان مشکلی نداشتم واقعا!
البته توی Dominion و Duel، بقیه رو خیلی کم بازی می کنن، برای همین ممکنه یا خیلی دیر پیدا کنه، یا پیدا نکنه!
راستی اینترنتم شاتل هست.....اینترنت شما چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر