Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
The Wrong Man 1956
واقعا چیه این سینما واقعا چطور میشه جایگاه هیچکاک رو تو سینما مشخص کرد نمی دونم چطور این فیلم و البته هیچکاک رو توصیف کنم ولی بهترین چیزی که به ذهنم می رسه اینه که هیچکاک فیلمی می سازه که هر کس با هر قدر سواد سینمایی بتونه ازش لذت ببره هر چقدر از سینما و فرم بیشتر بدونید بیشتر مبهوت فیلم های هیچکاک میشید
این فیلم نشون میده چطور شما می تونید یه فیلم انتقادی رو بدون شعار دادن بدون فریاد زدن فقط فقط با فرم سینما جلو ببرید تو این فیلم به طرز بسیار زیبایی کل سیستم قضایی اون دوره آمریکا رو زیر سوال می بره اینکه چطور یه انتخاب اشتباهی یه خانواده رو به سمت نابودی می بره و چطور یه زن رو به جنون می کشه
در مورد سکانس به سکانس مرد عوضی میشه یه مقاله نوشت ولی اینجا جاش نیست ولی اگه دنبال سینما خالص می گردید اگه حوصلتون از جلوه های ویژه امروزی سر رفته مرد عوضی رو ببینید
جایگاه این فیلم بین تمام فیلم های هیچکاک برای من بعد از پنجره عقبی هست یعنی از نظر من این فیلم حتی از روانی ، بدنام و شمال از شمال غربی هم سرتره امتیازی هم به این فیلم نمیدم چون یه عدد نمی تونه حق مطلب رو در موردش بیان کنه

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
Tschick - 8/10
فیلم آلمانی هست و کارگردانش اگه اشتباه نکنم:ترکیه ای.
این رو ببینید 100% حوس میکنید با دوست و رفیقاتون برید مسافرتی...شمالی.:D
(میتونه خاطره خیلی هارو زنده کنه و میبرتون به دوران دبیرستان).
GET OUT 9/10
راستش من از این فیلم توقع داشتم که ترسناک باشه ولی بیشتر ژانرش روی معمایی فوکوس شده بود.
در هر صورت تجربه خوبی از این فیلم میشه برد و از اول تا آخرش ذهنتون رو درگیر معماش میکنه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
این Tschick خاص پسنده؟مثل childhood؟یا مخاطب عام هم میتونه ببینه و لذت ببره؟
......................................................
Inception
9/10

Inception_%282010%29_theatrical_poster.jpg

اینو چند سال پیش ورژن صداوسیماییش رو که ایام عید پخش شد دیدمش...که البته چیز زیادی ازش یادم نمونده بود!
خیلی سخت پیش میاد یا اینکه اصلا پیش نمیاد که یه فیلمو دوبار نگاه کنم!حتی بهترین فیلم هایی که دیدم...تو این چندروز ازبس که تو چند ماه اخیر فیلم دیدم از فیلم و فیلم دیدن کمی زده شدم!این inception رو خیلی وقت بود میخواستم ببینم تا اینکه دیشب فرصت شد بلاخره نسخه اوریجینالش رو دیدم...
بشخصه کارای نولان رو دوست دارم،با تمام چال و چوله های داستانی و ضعف هایی که داره،حتی درمیان ستاره ها که بعضیا میگن ضعیف ترین کار نولان هست رو بخاطر علاقه ای که از بچگی به نجوم این حرفا داشتم،یکی از بهترین فیلمهایی بود که دیده بودم...
خب این inception هم با ایده چالشی که داشت و جلوه های ویژه عالی و موسیقی فوق العاده،مارو سرگرم و راضی کرد...فیلمی که ذهن رو درگیر میکنه و درکنارش اکشن خوبی(نسبتا خوبی)رو هم داره تقریبا اکثریت مردم میپسندنش!
فقط یکی دو مورد منفی برام وجود داشت،یکی اینکه زمان فیلم یه مقدار طولانی بود و یک دیگه اینکه بعضی از قسمت های فیلم کمی گیج کننده میشد برام...
تام هاردی رو فقط TDKR رو ازش دیدم،لذا هروقت صحبت میکرد یاد بین میفتادم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
A Taxi Driver
7.5/10

شخصاً یکی از سرسخت ترین مخالفان آثار تلویزیونی و سینمایی کره جنوبی بودم و هیچ وقت هم از مواضعم کوتاه نمیومدم ولی در یک ماه گذشته چهار تا فیلم کره ای دیدم که باعث شد تا حدودی نظرم نسبت به آینده سینمای کره بهبود پیدا کنه. بعد از The Wailing، Memories of Murder و Handmaiden حالا نوبت A Taxi Driver هست که خوش بدرخشه. به همه دوستان تماشای این فیلم رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.

پ.ن: هنوزم نمیتونم با قیافه هاشون کنار بیام:D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
A Taxi Driver
7.5/10

شخصاً یکی از سرسخت ترین مخالفان آثار تلویزیونی و سینمایی کره جنوبی بودم و هیچ وقت هم از مواضعم کوتاه نمیومدم ولی در یک ماه گذشته چهار تا فیلم کره ای دیدم که باعث شد تا حدودی نظرم نسبت به آینده سینمای کره بهبود پیدا کنه. بعد از The Wailing، Memories of Murder و Handmaiden حالا نوبت A Taxi Driver هست که خوش بدرخشه. به همه دوستان تماشای این فیلم رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.

پ.ن: هنوزم نمیتونم با قیافه هاشون کنار بیام:D
اینم ببین پس
Train to Busan 2016

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
این Tschick خاص پسنده؟مثل childhood؟یا مخاطب عام هم میتونه ببینه و لذت ببره؟
......................................................
Inception
9/10

Inception_%282010%29_theatrical_poster.jpg

اینو چند سال پیش ورژن صداوسیماییش رو که ایام عید پخش شد دیدمش...که البته چیز زیادی ازش یادم نمونده بود!
خیلی سخت پیش میاد یا اینکه اصلا پیش نمیاد که یه فیلمو دوبار نگاه کنم!حتی بهترین فیلم هایی که دیدم...تو این چندروز ازبس که تو چند ماه اخیر فیلم دیدم از فیلم و فیلم دیدن کمی زده شدم!این inception رو خیلی وقت بود میخواستم ببینم تا اینکه دیشب فرصت شد بلاخره نسخه اوریجینالش رو دیدم...
بشخصه کارای نولان رو دوست دارم،با تمام چال و چوله های داستانی و ضعف هایی که داره،حتی درمیان ستاره ها که بعضیا میگن ضعیف ترین کار نولان هست رو بخاطر علاقه ای که از بچگی به نجوم این حرفا داشتم،یکی از بهترین فیلمهایی بود که دیده بودم...
خب این inception هم با ایده چالشی که داشت و جلوه های ویژه عالی و موسیقی فوق العاده،مارو سرگرم و راضی کرد...فیلمی که ذهن رو درگیر میکنه و درکنارش اکشن خوبی(نسبتا خوبی)رو هم داره تقریبا اکثریت مردم میپسندنش!
فقط یکی دو مورد منفی برام وجود داشت،یکی اینکه زمان فیلم یه مقدار طولانی بود و یک دیگه اینکه بعضی از قسمت های فیلم کمی گیج کننده میشد برام...
تام هاردی رو فقط TDKR رو ازش دیدم،لذا هروقت صحبت میکرد یاد بین میفتادم
Tschick نمیتونه خیلی خاص پسند باشه.
مگه اینکه از چنین ژانری خوشتون نیاد وگرنه این فیلم کارش درسته.

• Like
Reactions: yasu and mahdi-xbox

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
36692800590798217539.jpg

Cars 3

Cars 3 شاید با استاندارد های پیکسار فاصله داشته باشه ولی همچنان عنوان سرگرم کننده ای در واقع من بهش به عنوان حسن خطامی برای یـ سگانه متوسط پیکساری نگاه میکنم نه کمتر نه بیشتر !

8.0/10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Baby Driver
Baby_Driver_poster.jpg

بیبی درایور یه فیلم جذاب و قابل احترام با ایده عالی، شخصیت پردازی به شدت قدرتمند و روایت درگیر کننده هست. فقط کافیه چند لحظه از معرفی شخصیت ها بگذره به شدت باهاشون ارتباط برقرار می کنید و براتون مهم می شن. بازی های فوق العاده رو که به این اضافه کنیم در نهایت تبدیل به یه معجون خفن میشه و دیدنی میشه.
پایان فیلم همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. بنظرم یه موردی رو که میشه بعنوان نقظه ضعف در نظر گرفت رابطه شخصیت اصلی با دختری هست که تو کافه کار میکنه. اینکه یه رابطه تو کوتاه ترین زمان ممکن و تو چند دیدار کوتاه انقدر قوی میشه که دو طرف حاضر هستن برای هم دیگه توسط پلیس ها تیربارون بشن! میشه گفت فیلمه و از کنارش گذشت ولی وقتی شخصیت پردازی به شدت قدرتمند باشه باعث میشه به این چیزا هم فک کنی. مورد بعد کاری که شخصیت کوین اسپیسی آخر فیلم انجام داد. یه شخصیت به شدت فاصد، بی رحم، پر نفوذ و هر چیز بدی که فکرشو بشه کرد البته بعلاوه باهوش و مقتدر که اطرافیانش رو بعنوان یه ابزار می شناسه، آخر فیلم تو یه صحنه شات گان دستش می گیره و بخاطر یکی از اعضای مهم تیمش سوراخ سوراخ میشه! عجیب نیست؟ به نظرم عجیبه. فیلم اواخر خیلی سریع پیش رفت اگر روایت مثل اواسط و اوایل آهسته و قدم به قدم جلو می رفت همه اتفاق های می تونست منطقی تر رقم بخوره هر چند که در این صورت مدت زمان فیلم بالا می رفت و روایت سریع اواخر شاید بخاطر جلوگیری از خسته کننده شده فیلم بوه باشه.
پیشنهاد میشه بی شک جزء بهترین فیلم های سال هست.
8.5/10

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
inception
10/10
فکر کنم برا بار 5ام دیدم. بازم تا دقیقه اخر منو میخکوب کرد.
چی کرده این نولان.
بد بختانه یا خوش بختانه. رفت تو رویا برا خودش حال کنه ( یا من اشتباه متوجه شدم)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
inception
10/10
فکر کنم برا بار 5ام دیدم. بازم تا دقیقه اخر منو میخکوب کرد.
چی کرده این نولان.
بد بختانه یا خوش بختانه. رفت تو رویا برا خودش حال کنه ( یا من اشتباه متوجه شدم)
یادمه همون موقع ها اگر اشتباه نکنم خوده نولان توضیح داد که پایان فیلم وقتی کاب صورت بچه هاش رو دید دیگه براش مهم نبود که خوابه یا بیدار و اون واقعیتی که دنبالش بود رو پیدا کرد حتی اگه واقعی نباشه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Blue Planet II
10/10

هر دفعه قراره مستند جدیدی از بروبچ BBC بیاد، پیش خودم میگم بابا دیگه انقدر چیزهای عجیب و غریب و حیرت انگیز نشون دادن که امکان نداره این دفعه بتونن باز هم آدم رو شوکه کنن! :D ولی هر دفعه هم مشت محکمی بر دهان بنده میزنن و چیزهایی نشون میدن که آدم از شدت حیرت نعره میزنه!
Blue Planet II همون طور که از اسمش مشخصه، سری دوم این مستند آبی هست و در 7 اپیزود آماده شده. فعلاً 2،3 تا از اپیزودها اومدن و من فقط اولی رو دیدم، ولی با دیدن همون اولی هم بهش 10 میدم و البته این امتیاز رو براش کم هم میدونم! اگه اهل جک جونور و حیوانات و طبیعت و ... هستین که دیدنش از هر چیزی واجب تره، ولی اگه نیستین هم از دستش ندین و مطمئن باشین دیوانه ـتون میکنه!
فقط یه مورد از عجایبی که توی اپیزود اول نشون داده میشه:
ایشون یه ماهی نر زیبا و خوش قیافه (!) هست که زمانش رسیده دنبال جنس مخالف بگرده و نسل خودش رو وارد این دنیا بکنه:

k71w_asdxc.jpg

این هم از همون مدل هست، ولی ماده ـش:

im66_xcas.jpg

نر بنده خدا هی خودش رو میبره سمت خانوم مورد نظر و ازش خواستگاری میکنه، ولی طرف بهش جواب منفی میده و محلش نمیذاره:

b2j8_sad3.jpg

کمی میگذره و متوجه میشیم این مدل ماهی های ماده وقتی به ابعاد بزرگی برسن، توانایی تغییر جنسیت دارن و اون خانومه هم با جنسیت خودش حال نمیکرده و میخواسته تبدیل به ماهی نر بشه!!! :D میره یه گوشه میشینه و مدت ها طول میکشه تا ابعادش بزرگتر میشه و یه فعل و انفعالاتی توی هورمون هاش رخ میده و تبدیل میشه به یه آقای خوش قیافه دیگه و در نهایت هم به رقیبی برای ماهی نر قبلی تبدیل میشه در جذب همسر، و اون بیچاره رو از قلمرو شوت میکنه بیرون!! الله اکبر! :D

6rxf_asd3.jpg

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
The Mummy 2017
2/10

وسط این موج فیلمای ابرقهرمانی دلمون خوش بود Dark Universe داره برمیگرده. نتیجه توهین به شعور مخاطب هست. :D حالا از اون کروز بچه خوشگل انتظار بیشتری ام نمیره اما تو دیگه چرا آقای راسل کرو! تو دیگه چرا باید قاطی همچین دلقک بازی بشی. =)):D

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر