Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فعلا که رمق وان پیس تو گراند لاین کشیده شه ! تو شین سکای به جز یه ارک نصفه و نیمه که اونم کپی پیست اراباستا بود ! رسما هیچی برای ارائه نداشته ! 6 -7 سال پیش یه هفته وان پیس نمیخوندم احساس میکردم دنیا به اخر رسیده! الان اگه کنجکاوی دنبال کردن کارای سریالی نبود شاید دراپش میکردم! یه 7-8 ماهی هم هست سمتش نرفتم !

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
امروز نشستم Made in Abyss رو تموم کردم
چقدر این انیمه خوب و دوست داشتنی بود :x
اولش که استارتش رو زدم اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه و فقط به خاطر پیشنهاد یکی از دوستام دیدمش ولی هرچی جلوتر رفتم بیشتر و بیشتر جذبش شدم.
فقط اول کار با طراحی و گرافیکش یکم مشکل داشتم که اونم سریع عادت کردم و اتفاقا خیلی خوشم اومد
کاراکتر پردازی و داستان هم عالی و قایل لمس بود قسمت آخر هم که اشک ریزون راه انداخت و یکی از احساسی ترین صحنه های انیمه ای بود که دیدم =((
فقط امیدوارم ادامه ش بدن چون شدیدا پتانسیل بالایی داره برای انیمه بلند شدن:D

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
Himouto! Umaru-chan
CzOMrnMWgAEpfDn.jpg

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
Prison school :D:D
عجب چیزی بود یعنی منفجر شدم سره این ۱۲ قسمت:))
قبل دیدنش‌فک کردم لزوما فقط یه کار ایچی هارد معمولیه ولی لامصب همه چیزش خوب بود از شخصیتا و شخصیت پردازیش گرفته تا حتی داستان ساده ولی هیجان انگیزش.
طنزشم که دیگه ته تهش بود به خصوص قسمتای آخر که رسما از خنده داشتم فریاد می کشیدم:)):D
خلاصه که به همه پیشنهاد میشه:>

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Prison school :D:D
عجب چیزی بود یعنی منفجر شدم سره این ۱۲ قسمت:))
قبل دیدنش‌فک کردم لزوما فقط یه کار ایچی هارد معمولیه ولی لامصب همه چیزش خوب بود از شخصیتا و شخصیت پردازیش گرفته تا حتی داستان ساده ولی هیجان انگیزش.
طنزشم که دیگه ته تهش بود به خصوص قسمتای آخر که رسما از خنده داشتم فریاد می کشیدم:)):D
خلاصه که به همه پیشنهاد میشه:>

الان اینو دیدی دیگه کلا انیمه کمدی نمی تونی ببینی
اصلا یه وضعیه Prison School
خود شخصیت پردازی هانا به تنهایی چند تا انیمه رو حریفه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
واقعا نمی دونم چطور تحمل می کنید امثال prison school رو :D
من شخصا حتی عکس preview ویدئوهاش رو می بینم منزجر می شم. هر چقدر هم حالا به فرض کمدیش خوب باشه اصلا نمی تونم خودمو راضی کنم برم سمتش... :-"

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
من شخصا حتی عکس preview ویدئوهاش رو می بینم منزجر می شم. هر چقدر هم حالا به فرض کمدیش خوب باشه اصلا نمی تونم خودمو راضی کنم برم سمتش... :-"
هر چی می کشیم از دست این سلیقه لامصبه :D
حالا شما اینو خوشت نیومده، منو بگو که از death note و fate zero خوشم نیومد چی :))
با دوستم صحبت میکردم در مورد انیمه ها تا گفتم از اونا خوشم نمیاد یقه مو گرفته بود میخواست بزنه :))
چنان گرخیدم که نگو :D

خلاصه که این سلقیه بد چیزیه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اسفناک بود ! یعنی نویسنده قشنگ فانتزی های مالیخولیای کثیف جنسیش رو تو اثر پیاده کرده ! قسمت های اخر دیگه رسماعصبی شده بودم (مشمئز کننده بود)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
اسفناک بود ! یعنی نویسنده قشنگ فانتزی های مالیخولیای کثیف جنسیش رو تو اثر پیاده کرده ! قسمت های اخر دیگه رسماعصبی شده بودم (مشمئز کننده بود)
خب شما انتظار داشتی یه انیمه ی ایچی بیاد راجب زیست محیط و تاثیر گازهای گلخانه ای صحبت کنه؟:D
انیمه ی ایچی برای شوخی های جنسیه نه نویسنده مالیخولیاییه نه ببینده ش مشکل روانی داره یه چیز عادیه توی این ژانر شما از همون اول خوشت نیومد خودآزاری داری تا آخرش میبینی؟:-"
چطور زمانی که داخل انیمه ی شونن که هیچ ربطی به ایچی نداره کاراکترش میخواد transform کنه و کل بدنش لخت میشه نشون دهنده ی عقده ی جنسی نویسنده نیست و اتفاقا خیلی هم خوبه؟ اصلا هم منظورم فیری تیل نبودا:D (لول)

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
خب شما انتظار داشتی یه انیمه ی ایچی بیاد راجب زیست محیط و تاثیر گازهای گلخانه ای صحبت کنه؟:D
انیمه ی ایچی برای شوخی های جنسیه نه نویسنده مالیخولیاییه نه ببینده ش مشکل روانی داره یه چیز عادیه توی این ژانر شما از همون اول خوشت نیومد خودآزاری داری تا آخرش میبینی؟:-"
چطور زمانی که داخل انیمه ی شونن که هیچ ربطی به ایچی نداره کاراکترش میخواد transform کنه و کل بدنش لخت میشه نشون دهنده ی عقده ی جنسی نویسنده نیست و اتفاقا خیلی هم خوبه؟ اصلا هم منظورم فیری تیل نبودا:D (لول)

فیری تیل هم ایچیه:D فقط با دوز پایین تر و از ویژگی های مثبتش هم به شمار میره. (حداقل برای من):D
-----
نمیدونم مشکلتون با ایچی و امثالهم چیه. نه اینکه میل به اینطور چیزها به صورت پیشفرض تو هممون نیست:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
هر چی می کشیم از دست این سلیقه لامصبه :D
حالا شما اینو خوشت نیومده، منو بگو که از death note و fate zero خوشم نیومد چی :))
با دوستم صحبت میکردم در مورد انیمه ها تا گفتم از اونا خوشم نمیاد یقه مو گرفته بود میخواست بزنه :))
چنان گرخیدم که نگو :D

خلاصه که این سلقیه بد چیزیه :D
این دوستت حرکت درستی میخواسته بزنه:-" من ازش حمایت میکنم=))

---
در مورد طنز هم... Prison School هم شد طنز؟:-" نع... حال نکردم اصلا:-"
حالا طنز گینتاما رو بزاریم کنار، طنزهای پاک بهترن:p
بشینید Kimi to Boku ببینید خیلی هم بهتره:-" یا Gin no Saji... اصلا Space Brothers رو ببینید و از معنویت موتا فیض ببرید:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
این دوستت حرکت درستی میخواسته بزنه:-" من ازش حمایت میکنم=))
داشت مراتب کتک زنی منو فراهم میکرد هر چی باهاش از دَرِ منطق وارد شدم قبول نکرد که نکرد مجبور شدم باهاش از در ورزش وارد شم و فقط بدو م و فرار :D

لیست انیمه هایی که قراره سال 2018 فصل جدید براشون بیاد:

Fairy Tail 2018
One Punch Man ss2
Attack on Titan ss3
To Aru Majutsu No Index ss3
Sword Art Online ss3
Code Geass R3
Tokyo Ghoul ss3
High School DxD ss4
Overlord ss2
Nanatsu no Taizai ss2

به به چه شود سال 2018 \m/

خیلی دوست داشتم فصل جدید از انیمه هایی مثل re zero , no game no life , noragami , hatarakou mahou sama , boku no hero academia , black bullet , alchemist brotherhood هم باشن تو لیست ولی دیگه خیلی رویایی میشد :D
امیدوارم سال بعدش باشن چون شدیدا جاشون خالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر